20 روش برای افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام

20 روش برای افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام
چکیده این مطلب : انتشار : 1393/12/20 92 نظر 929,837 بازدید

در اینترنت مقاله‌های زیادی در رابطه با افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام وجود دارد. ما می‌خواهیم در این مقاله به 20 نکته اساسی در این رابطه بپردازیم که با رعایت آنها می توانید رشد چشمگیری در اینستاگرام داشته باشید.

اینستاگرام از شبکه‌های بسیار پر طرفدار و رایج اینترنت است. جایی که کاربران می‌توانند همدیگر را ملاقات کنند و از تجربیات یکدیگر استفاده کنند و یا تجربیات و خاطرات خود را در قالب یک عکس با یکدیگر در میان بگذارند.


اخیراً میلیون‌ها کاربر به اینستاگرام افزوده شده‌اند و در آمار اخیر اینستاگرام در صدر شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است و اکنون سوال مهمی که همه به دنبال پاسخ آن هستند این است که چگونه در اینستاگرام دنبال کنندگان یا Follower هایمان را افزایش دهیم؟


در اینترنت مقاله‌های زیادی در این رابطه وجود دارد. برنامه‌ها و تکنیک‌های زیادی نیز در این زمینه به کار گرفته می‌شوند که برای شرکت‌ها و اشخاصی که دنبال پیشرفت در شبکه‌های اجتماعی هستند حائز اهمیت است. ما می‌خواهیم در این مقاله به 20 نکته اساسی در این رابطه بپردازیم:

افزایش فالور اینستاگرام


1. یک کاربر فعال باشید:

اگر می‌خواهید Follower هایتان را افزایش دهید می‌بایست به صورت مداوم در اینستاگرام پست بگذارید به خصوص در ساعت‌های شلوغی که بیشتر دیده شوید. کاربران فعال حداقل روزانه 3 مطلب در این شبکه اجتماعی منتشر می‌کنند.


2. دکمه‌های شبکه اجتماعی را در بلاگ یا سایت خود قرار دهید:

شما باید در موقعیت‌های استراتژیک دکمه‌های شبکه اجتماعی را در بلاگ خود قرار دهید که بهترین جایگاه آن در پائین مقاله است.


3. در وب سایت خود یک بنر از اینستاگرام اضافه کنید:

در یک نقطه پر بیننده از وب سایت خود، بنری با عنوان " مرا Follow کنید " یا چیزی شبیه به این قرار دهید. به خصوص در صفحه مخاطبین خود این کار را بکنید.


4. حساب کاربری اینستاگرام خود را در ایمیل‌هایتان قرار دهید:

این کار موجب تشویق مردم برای Follow کردن شما می‌شود. این مسئله در روابط کاری و تجاری شما نیز تأثیر مثبت دارد.


5. در کارت تجاری خود اسم کاربری اینستاگرام خود را اضافه کنید:

این عمل موجب می‌شود تا نام کاربری اینستاگرام شما در جاهای بیشتری دیده شده و در نتیجه تعداد Follower های شما افزایش یابد.

افزایش فالور اینستاگرام

6. از هشتگ (#) استفاده کنید:

اکثر کسانی که در اینستاگرام پست می‌گذارند، از هشتگ برای پست‌هایشان استفاده می‌کنند. این کار باعث می‌شود افراد بیشتری پست‌های شما را ببینند.


7. دوستان خود را در عکس‌ها تگ کنید:

زمانی که شما دوستان خود را در عکس ها تگ می‌کنید، در اصل شما این عکس را به پروفایل آن‌ها نیز اضافه می‌کنید و در بخش عکس‌های تگ شده آن‌ها قرار می‌دهید. این باعث می‌شود دوستان آن‌ها نیز عکسی که منتشر کرده‌اید را ببینند و همین موضوع باعث افزایش دنبال کنندگان شما شود.


8. با مردم در ارتباط باشید:

اگر می‌خواهید معروف شوید در هر شبکه اجتماعی که فکر می‌کنید باید با مردم در ارتباط باشید و با آن‌ها وارد مشورت، بحث و گفتگو شوید و از این طریق اکانت های خود را تبلیغ کنید. بهترین روش در اینستاگرام شرکت در بحث‌های نظرات صفحات پربازدید می‌باشد.


9. بیوگرافی خود مثل عکس پروفایل و ... را به روز کنید:

اطلاعات و بیوگرافی‌های لازم و ضروری را به پروفایل خود اضافه کنید و حتماً اطلاعات تماس خود، وب سایت و ایمیل خود را نیز در بخش بیوگرافی قرار دهید.


10. افرادی را دنبال کنید که با شما وجه مشترک دارند:

با جستجوی هشتگ های مرتبط با خودتان افرادی که با شما وجه مشترک دارند را دنبال کنید تا دنبال کنندگان آن‌ها نیز بتوانند شما را راحت تر پیدا کنند.

 

11. عکس‌های باکیفیت بفرستید:

به اشتراک گذاری محتویات باکیفیت و پیام‌ها، تأثیر مثبتی روی افزایش تعداد دنبال کنندگان می‌گذارد.


12. در رخدادهای عمومی شرکت کنید

یکی از مواردی که همیشه مخاطبین را به سمت شما جلب می‌کند، توجه به مراسم‌ها و رخدادهای عمومی است که این موضوع در ایران نیز بسیار بازدهی بالایی دارد. شما با تبریک گفتن عید و یا انتشار یک مطلب مربوط به رخدادهای عمومی می‌توانید ارتباط بسیار خوبی با دنبال کنندگان خودتان برقرار کنید.


13. ویدئو را فراموش نکنید:

یک قابلیت مهم در اینستاگرام ویدئوهای 1 دقیقه ای است که به شما این فرصت را می‌دهد تا در60 ثانیه آنچه می‌خواهید به دیگران انتقال دهید. انتشار ویدئو در پروفایل شما کمک می‌کند تا پروفایل اینستاگرام شما زنده به نظر برسد و فقط عکس‌های ثابت و بدون صدا در آن دیده نشود.

 

افزایش فالور اینستاگرام

14. در شبکه خود رقابت ایجاد کنید:

نتایج نشان می‌دهد تشویق کاربران به شرکت در رقابت‌ها، بحث‌ها و حتی مسابقات نتیجه بسیار مناسبی در پی خواهد داشت. انجام اینگونه مسائل در یک شبکه اجتماعی می‌تواند به محبوب تر شدن برند و افزایش Follower و ترافیک برای سایت منجر شود.


15. پروفایل فیسبوک خود را به اینستاگرام متصل کنید:

روش بسیار راحتی برای اتصال فیسبوک به اینستاگرام وجود دارند. در این روش، به راحتی می‌توانید پیام‌ها و پست‌های مشابه را بین تمام افرادی که با آن‌ها در ارتباط هستید به اشتراک بگذارید و این پیام‌ها و پست‌ها را در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر کرده و در نتیجه ارتباطات خود را گسترش دهید.


16. از پروفایل اینستاگرام در زمان نظر دهی در بلاگ ها استفاده کنید:

وقتی در یک بلاگ در حال درج نظر می‌باشید، این ایده خوبی است که پروفایل اینستاگرام خود را به شکل یک لینک در محتوای متن نظر خود اضافه کنید. این مورد باعث می‌شود تا با نویسندگان وب سایت‌ها یا بلاگ ها ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را برای دنبال کردن شما تشویق کنید.


17. از افرادی که به شما کمک کرده‌اند یاد کرده و از آن‌ها تشکر کنید:

وقتی مردم پیام‌های شما را Like می‌کنند، یا از شما در نظرات تشکر می‌کنند و یا حتی اسم و نام کاربری شما را منتشر می‌کنند، شما هم باید همین کارها را در قبال آن‌ها انجام دهید. با این کار نه تنها یک حرکت دوستانه و همه پسند کرده‌اید، بلکه باعث می‌شوید تا اینگونه افراد بیش از پیش شما را پشتیبانی کرده و دوباره دست به چنین کارهایی بزنند.

افزایش فالور اینستاگرام


18. از مطالب بی محتوا و اسپم دوری کنید، صادق و شفاف باشید:

اگر از روش‌های اسپم برای جذب دنبال کننده استفاده کنید، به زودی آن‌ها شما را UnFollow کرده و احتمالاً به دوستانشان نیز این را پیشنهاد می‌کنند. این حرکت به‌شدت در شهرت و محبوبیت شما تأثیر منفی می‌گذارد. این را به خاطر داشته باشید که صادقانه رفتار کردن و شفاف بودن به شما کمک می‌کند تا نه تنها دنبال کنندگان بیشتری داشته باشید، بلکه از خودتان نام خوبی به جای بگذارید.


19. یک لیست از مطالب مفید تهیه کنید:

همانطور که در یکی از موارد بالا گفتیم، تهیه کردن و ارسال پیام‌های باکیفیت حائز اهمیت است. با توجه به اینکه شما نمی‌توانید تمام 24 ساعت روز و تمام 7 روز هفته را در اینستاگرام باشید، یا اینکه گاهی اوقات چیز باکیفیت و مناسبی برای ارسال ندارید، می‌توانید یک لیست از موضوعات جذاب تهیه کرده و هر از گاهی در اینجور شرایط آن‌ها را منتشر کنید. این موضوعات جذاب می‌تواند اخبار، آموزش و یا مقاله‌های مختلف باشد.


20. پیشنهادهای ویژه‌ای فقط برای دنبال کنندگان اینستاگرام داشته باشید:

شرکت‌های بزرگی مانند کوکاکولا یا ردبول و حتی دیجی کالا در ایران برای دنبال کنندگان خودشان در اینستاگرام پیشنهای های ویژه‌ای ارائه می‌دهند.
مثلاً با ارائه تخفیف‌های ویژه فقط در اینستاگرام یا راه اندازی مسابقات در صفحه خودتان می‌توانید اینستاگرام خودتان را از وب سایتتان مجزا کنید تا دیگران را ترغیب به دنبال کردن اینستاگرام خود به صورت مجزا نیز بکنید.

 

مشاهده نسخه PDF مقاله: 20 روش برای افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

10 نکته مهم در تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی

10 نکته مهم در تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی

باتوجه به استقبال مردم از شبکه های اجتماعی، یکی از روش های موثر در برندینگ و تبلیغات اهمیت دادن به شبکه های اجتماعی می باشد. در این مقاله به 10 نکته مهم برای تولید محتوا در شبکه های اجتماعی خواهیم پرداخت.

بازاریابی ویروسی چیست؟ 10 قدم برای اجرای عملی آن

بازاریابی ویروسی چیست؟ 10 قدم برای اجرای عملی آن

بازاریابی ویروسی (Viral Marketing) نوعی بازاریابی است که در آن پیام تبلیغاتی به صورت دهان به دهان (Word of Mouth) در میان مخاطبان پخش می‌شود. در ادامه به توضیحات کامل تری درباره این موضوع خواهیم پرداخت

(SMM) بازاریابی در شبکه های اجتماعی چگونه مارا به هدفمان می رساند؟

(SMM) بازاریابی در شبکه های اجتماعی چگونه مارا به هدفمان می رساند؟

SMM یا بازاریابی در شبکه های اجتماعی را می توان راه حلی سریع برای برند سازی دانست که با وجود سایتی خوب برای فعالیت می تواند نتیجه مطلوب تری را ایجاد کند. در ادامه به توضیح بیشتری در رابطه با SMM و نکات مهم آن می پردازیم.

هشتگ چیست و چگونه بهترین هشتگ را در شبکه‌های اجتماعی بسازیم؟

هشتگ چیست و چگونه بهترین هشتگ را در شبکه‌های اجتماعی بسازیم؟

هشتگ ابزار ساده‌ای است که استفاده صحیح و حساب‌شده از آن به‌خصوص در برخی از شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و توییتر می‌تواند به‌شدت کارآمد و مؤثر واقع شود. با مطالعه این مطلب در جریان آنچه که برای استفاده درست و تأثیرگذار از هشتگ لازم است قرار خواهید گرفت.

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

یکی از روش های مرسوم تبلیغات در شبکه های اجتماعی مطرح استفاده از اینفلوئنسر ها می باشد، با کسب اطلاعات کافی درباره اینفلوئنسر مارکتینگ می توانید مخاطبان بسیار زیادی را به خود علاقه مند کنید و در شبکه های اجتماعی شهرت پیدا کنید

15 نکته برای افزایش محبوبیت در شبکه‌های اجتماعی

15 نکته برای افزایش محبوبیت در شبکه‌های اجتماعی

 در این مقاله 15 روش سریع برای افزایش محبوبیت در شبکه‌های اجتماعی را بیان می‌کنیم. محبوبیت در شبکه‌های اجتماعی باعث نمایش بیشتر برند شما، بهبود رتبه وب سایتتان در موتورهای جستجو و برقراری ارتباط بهتر با مخاطب می‌شود.

نظرات

★mhmd★
۱۳۹۸/۱۲/۲۲۰۰
پاسخلطفا کمک تصویری بزارین،تا بهتر انجام بدیم،مرسی
agahi90.ir
۱۳۹۸/۱۰/۲۵۰۰
پاسخبسیار عالی بود موفق باشید و سربلند
مهشید شیروانی
۱۳۹۸/۰۷/۱۵۰۰
پاسخواقعا عالی بود
مدیر وب
۱۳۹۸/۰۷/۱۵۰۰

سلام وقت بخیر 

از اینکه این مقاله برای شما مفید بوده بسیار خوشحالیم 

آکو بلدی
۱۳۹۸/۰۲/۲۰۰۰
پاسخباسلام وعرض ادب، مطالب تون عالی و آموزنده ست، در حال حاضر من مدیر تبلیغات سایتی هستم که در رابطه با جذب فالوور موفق عمل کردم ولی تعداد لایک و کامنت مون به نسبت تعداد فالوور واقعی که از پیج بازدید میکنن و فالو میکنن و ویدیوهامون سین میخوره خیلی ناچیزه، میخوام بدونم مشکل کارم کجاست، مشاوره لازم دارم،
و همچنین برای رفتن پست هامون روی اکسپلور آنچه راه و تکنیک های مختلف هست که متخصصین توصیه کردن انجام دادم ولی موفق نشدم،
بزرگواری میکنید از هر طریقی که صلاح میدونید بنده رو راهنمایی کنید،
مدتی پیش یه پکیج آموزشی خریدم همه ش تئوری هایی بود که خودم خیلی وقته حفظم و در گوگل هم قابل سرچ بودن، من باید مشکل پیج رو بفهمم که کجاست و رفعش کنم نه آموزش های روتین که اکثرا حرفه ای های اینستا بلدن و توی گوگل هم با دسته بندی های مختلف وجود داره.
ممنون میشم کمکم کنید از این رکود نسبی دربیام.
متشکرم،
بلدی
رضا کوهستانی
۱۳۹۷/۱۰/۲۸۰۰
پاسخعالی
مهدی لطفی
۱۳۹۷/۱۰/۰۳۰۰
پاسخمن هنوز ثبت نکردم
سعید خسرویان
۱۳۹۷/۰۹/۰۳۰۰
پاسخعالی
امیر حسن قمصری
۱۳۹۷/۰۶/۰۶۰۰
پاسخبسیار مطالب خوب و دلچسبی بود تشکر
امین رحیمی
۱۳۹۷/۰۶/۰۳۰۰
پاسخویدیو رو ببینید و فالوور هاتون رو راحت افزایش بدید. عالیه
ikaban.ir
۱۳۹۷/۰۵/۱۷۰۰
پاسخلایک داری
شین
۱۳۹۷/۰۴/۱۵۰۰
پاسخ

بسیار عالی

omidedobare.ir
۱۳۹۷/۰۲/۳۰۰۰
پاسخعالی بود ممنون
asalkade.com
۱۳۹۷/۰۱/۲۷۰۰
پاسخ

سلام مفید و تاثیر گذار بود

حسین محمدنظامی
۱۳۹۶/۱۲/۲۱۰۰
پاسخهمه چیز در مورد زندگی
پشیمان نمی شوید
تشریفات سلمانی
۱۳۹۶/۱۲/۰۴۰۰
پاسخ

مطلب خیلی خوبی بود 

unknown
۱۳۹۶/۱۱/۱۳۰۰
پاسخ

خوب و مفید بود منم فالوو کنید 

razemovafaghiat.com
۱۳۹۶/۱۱/۰۴۰۰
پاسخبا تشکر از مطلب بسیار خوب سایتتون. موفق باشید - راز موفقیت
Agahi90.ir
۱۳۹۶/۱۰/۲۰۰۰
پاسخسایت بسیار زیبا و پر محتوی دارید
موفق
و پیروز باشید
paarsehco.com
۱۳۹۶/۱۰/۱۴۰۰
پاسخسلام
خدا قوت
ممنون از سایت خوبتون
موفق باشید
http://mag.sandbad.com/
۱۳۹۶/۰۸/۰۲۰۰
پاسخبا تشکر از وب سایت خوبتون
انرژی مثبت
۱۳۹۶/۰۶/۳۰۰۰
پاسخسلام ممنون از سایت خوبتون
Zedbazi is god
۱۳۹۶/۰۶/۱۵۰۰
پاسخسلام چطور میتوانم اسم کسایی که فالوم کردن رو توی قسمت بیو پیج بزارم؟مثل وقتی که نوشته فالو شده توسط فلان و...
فالورام5کا و اسم کسایی که میخواهم ری بیو پیج بیارم بالای20هزار نفر هستن
Heshmat Abedini
۱۳۹۶/۰۶/۰۸۰۰
پاسخسلام
ممنون از سایت شما
همچنین تشکر به خاطر مطلبی که درباره تبلیغات در اینستاگرام منتشر کردید
علی
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخسلام برای افزایش ممبر کانال راهکاری دارید؟
سعید
۱۳۹۶/۰۵/۰۵۰۰
پاسخسلام
ممنون از سایت خوبتون
ادمین محترم لطفا یک روش مناسب برای افزایش عضو کانال معرفی کنید
سهیل سالاروند
۱۳۹۶/۰۴/۰۷۰۰
پاسخخیلی هم عالی ممنون میشم دوستان فالو کنن.
soheyl_salarvand@
نظری
۱۳۹۶/۰۲/۲۷۰۰
پاسخسپاس از مطالبتون ولی بقول یکی از دوستان ترفندها یکم ساده بودن و با عرض معذرت کمی پیش پا افتاده.ممنون میشم جدیدتر بشن مطالب. و اینکه یه سوال داشتم برنامه رایگان برای افزایش قطعی فالوور چه چیزی میتونید معرفی کنید .سپاس
فائزه
۱۳۹۶/۰۲/۱۷۰۰
پاسخسلام..مطالب عالی بود و درستشم همینه واقعا..بعضی پیجارو ادم میبینه اعصابش خورد میشه واقعا
منم پیج زدم عکس مانتو اینا میزارم و همینجوری فروشنده هاشم میگم.دوس داشتید یه سری بزنید @shiktoria1
Zahedi
۱۳۹۶/۰۱/۲۸۰۰
پاسخممنون بابت راهنمایی لطفا پیج کیک من رو هم فالو کنید
محمد مهدی
۱۳۹۶/۰۱/۱۰۰۰
پاسخخیلی هم خوب
اینستا: m_mahdi_mahdizadeh
علیرضا
۱۳۹۵/۱۲/۱۹۰۰
پاسخمرسی از راه کار هایی که دادید
لطفا منو فالو کنید در اینستاگرام
ali.rp7371
Mobin
۱۳۹۵/۱۱/۲۴۰۰
پاسخباسلام.خیلی ممنون از راهنمای.insta:mobin_m_s1999یک سر هم به پیج،من بزنید .با تشکر
حسن واحدمطلق
۱۳۹۵/۱۱/۰۸۰۰
پاسخبا توجه به اینکه تایم ویدئو در اینستاگرام از 15 ثانیه به 60 ثانیه افزایش پیدا کرده ، بهتره که نکتۀ شماره 13 ویرایش بشه .
بابت تولیدمحتوای با کیفیت ازتون ممنونم
خیلی مخلصیم . موفق باشین
banoo_f.m
۱۳۹۵/۱۰/۱۴۰۰
پاسخعالی بود
Nailartist
۱۳۹۵/۱۰/۱۳۰۰
پاسخسپاس از راه کارهای مفیدتون
Insta: Nailartist.nasrin
پیمان
۱۳۹۵/۱۰/۰۹۰۰
پاسخمرسی خیلی مفید بود
Mojtaba
۱۳۹۵/۱۰/۰۷۰۰
پاسخممنون از راهنمایی شما
امین
۱۳۹۵/۰۹/۱۸۰۰
پاسخخوشحال میشم باهم تعامل داشته باشیم
ارکان
۱۳۹۵/۰۹/۱۱۰۰
پاسخarkan.heydari_instagram
مرتضی
۱۳۹۵/۰۸/۲۳۰۰
پاسخعالی بود مطالبتون ، ضمنن دوستان علاقه مند به کیهانشناسی وفضا از پیج ما که سومین پیج بزرگ نجوم در ایرانه و به زبان ساده هم هست دیدن فرمایند ،آدرس پیج : https://www.instagram.com/astronomy.2
الهام کشاورز
۱۳۹۵/۰۸/۰۸۰۰
پاسخعالی بود ممنونم
سینا
۱۳۹۵/۰۷/۳۰۰۱
پاسخممنونم درباره اطلاعات خوبتون.تو اینستاگرام=sina_royale
طاهره حسین ِّپور
۱۳۹۵/۰۶/۲۳۰۱
پاسخخیلی عالی بود .ممنون از راهنمای های خوب ومفیدتون ....بلکه با استفاده از این روش ها بتوان رونقی به کسب کارداد.
محمدرضا
۱۳۹۵/۰۶/۲۰۰۰
پاسخ

عالی بود.

اصغر رجایی
۱۳۹۵/۰۶/۲۰۰۰
پاسخبا عرض سلام و ادب
از انتشارمطالب بسیار آموزنده شما کمال تشکر را دارم
_FAZ.SANGIN_AGH_
۱۳۹۵/۰۵/۲۰۱۰
پاسخ

ممنون از سایت خوبتون .

pedram9714 لطفا فالو کنید
۱۳۹۵/۰۵/۰۴۱۳
پاسخعالی بود ممنون
امیر صادقی مهر
۱۳۹۵/۰۴/۳۰۱۲
پاسخسلام جناب منصوری فر
مثل همیشه مطالب شما کاملا عالی , اصولی و قایل اجرا می باشد.انشالله بتوانم در آینده نزدیک با شما همکاری داشته باشم و از توانایی های سرشار شما استفاده کنم.
با تشکر پایدار باشید
maria
۱۳۹۵/۰۴/۲۶۳۰
پاسخبا استفاده از برنامه های افزایش فالوور میشه کاربر خاصیو به فالواینگام اضافه کنم
ehsan
۱۳۹۵/۰۴/۲۱۱۰
پاسخ

ممنون از مطالب عالیتون  

باربد الهویی
۱۳۹۵/۰۴/۲۱۱۰
پاسخ

خیلی عالی 

سلیمان بیات
۱۳۹۵/۰۴/۱۷۱۱
پاسخسلام
من 2 آی دی برای اینستاگرام دارم و میخواهم که فالور آنها یکی کنم
چطور آین کار انجام بدهم
ممنوم
zahra.aliakbari
۱۳۹۵/۰۳/۱۵۲۱
پاسخعالی بود
میرزاییان
۱۳۹۵/۰۲/۲۸۱۱
پاسخ

باسلام و احترام محضرتان تشکر بابت مطالب زیبا بازم بسیار قدرتمند ظاهر شدید سایت بسیار زیبایی دارید.. قالب سایت هم خیلی زیباست افتخار ما آشنایی با شماست امیدواریم روزی باشما همکاری کنیم.

taravat
۱۳۹۵/۰۲/۲۷۱۰
پاسخ

وااییییییییییی.خیلی خــــوب بود،ممنــــــــــــــونـــم.

Daniiii
۱۳۹۵/۰۲/۲۳۱۶
پاسخسلام،چرا من وقتی کسی برام درخواست میفرسته،درخواستش هم روی فالووورها میره هم فالوووینگ ها،،،،کمک کنین خیلی اعصابم خرابه
mohammadjavadsouriفالووکنید
۱۳۹۵/۰۲/۲۲۰۰
پاسخعالی
baran
۱۳۹۵/۰۲/۰۶۱۱
پاسخ

سلام ممنون

باران
۱۳۹۵/۰۲/۰۶۰۱
پاسخ

سلام ممنون از مطالبتون.

arman
۱۳۹۵/۰۱/۲۹۰۱
پاسخ

متشکر از سایت خوبتون

مصطفی
۱۳۹۵/۰۱/۲۰۰۰
پاسخ

سلام.ممنون.

mahdi
۱۳۹۵/۰۱/۱۷۱۱
پاسخ

سلام.خیلی مطالبتتون عالیه .

B.sowgand
۱۳۹۵/۰۱/۱۶۵۰
پاسخMc az lotfeton
مهدی
۱۳۹۵/۰۱/۰۹۲۲
پاسخچطور همه ی فالوینگ هارو آنغالو کنم؟
مدیر وب سایت
۱۳۹۴/۱۲/۱۵۲۰
پاسخ

عــــــــــــــــــالــــــــــــــــی

mahvash
۱۳۹۴/۱۲/۱۳۰۰
پاسخ

ممنون از مطلب خوبتون

محسن
۱۳۹۴/۱۱/۲۷۰۱
پاسخسلام و وقت بخیر
یک سوال داشتم، در مورد 18، از کجا بفهمیم پست ما اسپم هست یا نه در این مورد 18 بیشتر توضیح بدید ممنون میشم...
سوال دوم اینکهاز یه مدتی تعداد بازدیدهای پستهام بیشتر از 300 نفر کم شده، علتش چی میتونه باشه و هر چقدر مطلب عالی هم بوده ولی باز درست نشده ممنون میشم راهنماییم کنید
نوید
۱۳۹۴/۱۱/۰۵۲۱
پاسخمرسی از داش مهران. خیلی خوب بود
آدرس اینستا من navidkiani24
saeed
۱۳۹۴/۱۱/۰۲۰۰
پاسخسلام ممنون از مطلب مفیدتون
ی سوال چطوری میتونم لینک اینستا یا تلگراممو برای بقیه کپی یا ارسال کنم.
ادرس اینستام:ershad_sh
لطفا جواب سوالو برام ایمیل کنید
فدا
مدیر وب سایت
۱۳۹۴/۱۱/۱۱۰۲

سلام

کافیه که با مرورگر خود وارد اینستاگرام شوید و لینک پروفایل خود را کپی نمایید

golzar
۱۳۹۴/۱۰/۲۸۶۰
پاسخسلام عالی بود
ممنون میشم مرا در اینستا گرام فالو کنید
golzare_shohada
ali
۱۳۹۴/۱۰/۲۶۱۲
پاسخبا سلام و خسته نباشید
به نظر خیلی خوب میرسه.از این به بعد میخوام شروع کنم به انجام دادن این کارها انشالله که واقعا تاثیر گذار باشه
سارا
۱۳۹۴/۰۹/۱۳۱۱
پاسخعالیییییییییییییییییییی بود
آرش رحمتی
۱۳۹۴/۰۹/۱۱۳۰
پاسخمن میخوااااام کمکم کنن
elahe
۱۳۹۴/۰۸/۲۶۰۵
پاسخسلام وقتتون بخیر مرسی واسه اطلاعات
ولی برای من که چندین ساله تو اینستاگرام فعالیت میکنم این راهکار ها
خیلی ابتدایی و پیش پا افتادس
من بار ها سعی کردم از این راه کسب درامد کنم
ولی همه راه هایی ک امتحان کردم زمان زیادی میبره و بازم تجربم کامل نیست
و نمیتونم نتیجه ای ک میخوام رو بدست بیارم
مخصوصا الان ک اینستا بیشتر جنبه ی اقتصادی و کسب درامد داره برا مردم
لطفا مطالب رو بروز کنید.
اگه وقت برا خوندن پیامم گذاشتین مرسی❤
علیرضا امامی
۱۳۹۴/۰۸/۱۴۷۱
پاسخ

باسلام مقاله بسیار خوب و مفیدی بود. 

behzad
۱۳۹۴/۰۸/۱۰۵۰
پاسخممنون از اطلاعات مفیدتون که به اشتراک گذاشتید
ایلیا
۱۳۹۴/۰۸/۱۰۴۰
پاسخ

بسیار عالی استفاده کردیم

Tehran-Site
۱۳۹۴/۰۸/۰۳۷۲
پاسخ

بسیار عالی، مفید و تاثیر گذار

tehransite
۱۳۹۴/۰۸/۰۱۸۰
پاسخ

بسیار عالی بود، ممنون بابت به اشتراک گذاری

ناشناس
۱۳۹۴/۰۶/۲۱۴۱
پاسخ

ممنون عالی بود.

ناشناس
۱۳۹۴/۰۶/۲۱۶۰
پاسخ

بسیار عالی بود ممنون.

reza
۱۳۹۴/۰۶/۱۶۴۰
پاسخممنون از مطالب خوبتان از دوستان میخواهم که من رو هم فالو کنند حتما فالو میشوند
boofeekoor
وجیهه یزدی
۱۳۹۴/۰۴/۰۶۲۳
پاسخبا عرض سلام و خسته نباشید
آیا میتوان در اینستاگرام محصولات دیگران را فروخت؟ یعنی در سیستم همکاری در فروش که ثبت نام کردیم و فروشگاهی ساختم محصولات ان فروشگاه را تبلیغ کنم و اینکار فایده ای دارد؟
مدیر وب سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۸۱۱

سلام خانم یزدی عزیز

ممنون از پیگیری  شما

شما میتوانید با تبلیغات برای تولید کنندگان و فروشندگان این کار را شروع و در قبال تبلیغات هزینه دریافت کنید.

مهدی ایمانپور
۱۳۹۴/۰۳/۲۰۲۰
پاسخسلامی نو
یه سوال مهم : اینکه در روز چند مطلب بزاری سایتت صد البته مهمه ، حال اگه من روزی 5 6 تا پست بزارم ایا گوگل فکر نمیکنه من مثلا یه سایت کپی کننده هستم؟؟
مدیر وب سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۳۱۲

سلام دوست عزیز

اینستاگرام های فعال تقریبا هر 3 ساعت یکبار به روز میشوند. ضمنا بهتر است مطالب و تصاویر شما به صورت پیوسته و منظم باشد.

ahmadreza lahmi
۱۳۹۴/۰۳/۱۷۰۱
پاسخبا سلام من ایسنا گرام را دانلود کردم ولی کد فعالسازی برایم نمی اید که فعال شوم چکار کنم با تشکر از راهنمایی شما
مهدی ایمانپور
۱۳۹۴/۰۳/۱۵۵۳
پاسخسلام خسته نباشید
فوق العاده بود....میگم شما از چه افزونه ای برای دادن لینک دانلود برای کاربران استفاده میکنید؟
مدیر وب سایت
۱۳۹۴/۰۳/۱۶۰۱

سلام دوست عزیز

سایت مدیروب طراحی شده توسط برنامه نویسان خودمان است و از سیستم های آماده استفاده نشده است.
 

mahsa
۱۳۹۳/۱۲/۲۱۶۶
پاسخاحسنت.................. مقالاتتون بسیار مفید و تاثیرگذار هستند
سپاس

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 244

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید