پیشنهاد رایگان

با دوره جادوی سئو 2021 آشنا شوید!

با دوره جادوی سئو 2021 آشنا شوید!

دوره جامع جادوی سئو 2021 منتشر شد و در این ویدیو توضیحات کاملی در خصوص محتوای دوره و نحوه برگزاری آن ارائه شده است، می‌توانید اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره را در صفحه دوره جامع جادوی سئو 2021 مشاهده کنید.

 
مدیر وب مقالات بازاریابی شبکه اجتماعی 20 روش برای افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام

20 روش برای افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام

20 روش برای افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام
چکیده این مطلب : زمان مطالعه : 5 دقیقه 96 نظر 1,845,798 بازدید

در اینترنت مقاله‌های زیادی در رابطه با افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام وجود دارد. ما می‌خواهیم در این مقاله به 20 نکته اساسی در این رابطه بپردازیم که با رعایت آنها می توانید رشد چشمگیری در اینستاگرام داشته باشید.

اینستاگرام از شبکه‌های بسیار پر طرفدار و رایج اینترنت است. جایی که کاربران می‌توانند همدیگر را ملاقات کنند و از تجربیات یکدیگر استفاده کنند و یا تجربیات و خاطرات خود را در قالب یک عکس با یکدیگر در میان بگذارند.


اخیراً میلیون‌ها کاربر به اینستاگرام افزوده شده‌اند و در آمار اخیر اینستاگرام در صدر شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است و اکنون سوال مهمی که همه به دنبال پاسخ آن هستند این است که چگونه در اینستاگرام دنبال کنندگان یا Follower هایمان را افزایش دهیم؟


در اینترنت مقاله‌های زیادی در این رابطه وجود دارد. برنامه‌ها و تکنیک‌های زیادی نیز در این زمینه به کار گرفته می‌شوند که برای شرکت‌ها و اشخاصی که دنبال پیشرفت در شبکه‌های اجتماعی هستند حائز اهمیت است. ما می‌خواهیم در این مقاله به 20 نکته اساسی در این رابطه بپردازیم:

افزایش فالور اینستاگرام


1. یک کاربر فعال باشید:

اگر می‌خواهید Follower هایتان را افزایش دهید می‌بایست به صورت مداوم در اینستاگرام پست بگذارید به خصوص در ساعت‌های شلوغی که بیشتر دیده شوید. کاربران فعال حداقل روزانه 3 مطلب در این شبکه اجتماعی منتشر می‌کنند.


2. دکمه‌های شبکه اجتماعی را در بلاگ یا سایت خود قرار دهید:

شما باید در موقعیت‌های استراتژیک دکمه‌های شبکه اجتماعی را در بلاگ خود قرار دهید که بهترین جایگاه آن در پائین مقاله است.


3. در وب سایت خود یک بنر از اینستاگرام اضافه کنید:

در یک نقطه پر بیننده از وب سایت خود، بنری با عنوان " مرا Follow کنید " یا چیزی شبیه به این قرار دهید. به خصوص در صفحه مخاطبین خود این کار را بکنید.


4. حساب کاربری اینستاگرام خود را در ایمیل‌هایتان قرار دهید:

این کار موجب تشویق مردم برای Follow کردن شما می‌شود. این مسئله در روابط کاری و تجاری شما نیز تأثیر مثبت دارد.


5. در کارت تجاری خود اسم کاربری اینستاگرام خود را اضافه کنید:

این عمل موجب می‌شود تا نام کاربری اینستاگرام شما در جاهای بیشتری دیده شده و در نتیجه تعداد Follower های شما افزایش یابد.

افزایش فالور اینستاگرام

6. از هشتگ (#) استفاده کنید:

اکثر کسانی که در اینستاگرام پست می‌گذارند، از هشتگ برای پست‌هایشان استفاده می‌کنند. این کار باعث می‌شود افراد بیشتری پست‌های شما را ببینند.


7. دوستان خود را در عکس‌ها تگ کنید:

زمانی که شما دوستان خود را در عکس ها تگ می‌کنید، در اصل شما این عکس را به پروفایل آن‌ها نیز اضافه می‌کنید و در بخش عکس‌های تگ شده آن‌ها قرار می‌دهید. این باعث می‌شود دوستان آن‌ها نیز عکسی که منتشر کرده‌اید را ببینند و همین موضوع باعث افزایش دنبال کنندگان شما شود.


8. با مردم در ارتباط باشید:

اگر می‌خواهید معروف شوید در هر شبکه اجتماعی که فکر می‌کنید باید با مردم در ارتباط باشید و با آن‌ها وارد مشورت، بحث و گفتگو شوید و از این طریق اکانت های خود را تبلیغ کنید. بهترین روش در اینستاگرام شرکت در بحث‌های نظرات صفحات پربازدید می‌باشد.


9. بیوگرافی خود مثل عکس پروفایل و ... را به روز کنید:

اطلاعات و بیوگرافی‌های لازم و ضروری را به پروفایل خود اضافه کنید و حتماً اطلاعات تماس خود، وب سایت و ایمیل خود را نیز در بخش بیوگرافی قرار دهید.


10. افرادی را دنبال کنید که با شما وجه مشترک دارند:

با جستجوی هشتگ های مرتبط با خودتان افرادی که با شما وجه مشترک دارند را دنبال کنید تا دنبال کنندگان آن‌ها نیز بتوانند شما را راحت تر پیدا کنند.

 

11. عکس‌های باکیفیت بفرستید:

به اشتراک گذاری محتویات باکیفیت و پیام‌ها، تأثیر مثبتی روی افزایش تعداد دنبال کنندگان می‌گذارد.


12. در رخدادهای عمومی شرکت کنید

یکی از مواردی که همیشه مخاطبین را به سمت شما جلب می‌کند، توجه به مراسم‌ها و رخدادهای عمومی است که این موضوع در ایران نیز بسیار بازدهی بالایی دارد. شما با تبریک گفتن عید و یا انتشار یک مطلب مربوط به رخدادهای عمومی می‌توانید ارتباط بسیار خوبی با دنبال کنندگان خودتان برقرار کنید.


13. ویدئو را فراموش نکنید:

یک قابلیت مهم در اینستاگرام ویدئوهای 1 دقیقه ای است که به شما این فرصت را می‌دهد تا در60 ثانیه آنچه می‌خواهید به دیگران انتقال دهید. انتشار ویدئو در پروفایل شما کمک می‌کند تا پروفایل اینستاگرام شما زنده به نظر برسد و فقط عکس‌های ثابت و بدون صدا در آن دیده نشود.

 

افزایش فالور اینستاگرام

14. در شبکه خود رقابت ایجاد کنید:

نتایج نشان می‌دهد تشویق کاربران به شرکت در رقابت‌ها، بحث‌ها و حتی مسابقات نتیجه بسیار مناسبی در پی خواهد داشت. انجام اینگونه مسائل در یک شبکه اجتماعی می‌تواند به محبوب تر شدن برند و افزایش Follower و ترافیک برای سایت منجر شود.


15. پروفایل فیسبوک خود را به اینستاگرام متصل کنید:

روش بسیار راحتی برای اتصال فیسبوک به اینستاگرام وجود دارند. در این روش، به راحتی می‌توانید پیام‌ها و پست‌های مشابه را بین تمام افرادی که با آن‌ها در ارتباط هستید به اشتراک بگذارید و این پیام‌ها و پست‌ها را در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر کرده و در نتیجه ارتباطات خود را گسترش دهید.


16. از پروفایل اینستاگرام در زمان نظر دهی در بلاگ ها استفاده کنید:

وقتی در یک بلاگ در حال درج نظر می‌باشید، این ایده خوبی است که پروفایل اینستاگرام خود را به شکل یک لینک در محتوای متن نظر خود اضافه کنید. این مورد باعث می‌شود تا با نویسندگان وب سایت‌ها یا بلاگ ها ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را برای دنبال کردن شما تشویق کنید.


17. از افرادی که به شما کمک کرده‌اند یاد کرده و از آن‌ها تشکر کنید:

وقتی مردم پیام‌های شما را Like می‌کنند، یا از شما در نظرات تشکر می‌کنند و یا حتی اسم و نام کاربری شما را منتشر می‌کنند، شما هم باید همین کارها را در قبال آن‌ها انجام دهید. با این کار نه تنها یک حرکت دوستانه و همه پسند کرده‌اید، بلکه باعث می‌شوید تا اینگونه افراد بیش از پیش شما را پشتیبانی کرده و دوباره دست به چنین کارهایی بزنند.

افزایش فالور اینستاگرام


18. از مطالب بی محتوا و اسپم دوری کنید، صادق و شفاف باشید:

اگر از روش‌های اسپم برای جذب دنبال کننده استفاده کنید، به زودی آن‌ها شما را UnFollow کرده و احتمالاً به دوستانشان نیز این را پیشنهاد می‌کنند. این حرکت به‌شدت در شهرت و محبوبیت شما تأثیر منفی می‌گذارد. این را به خاطر داشته باشید که صادقانه رفتار کردن و شفاف بودن به شما کمک می‌کند تا نه تنها دنبال کنندگان بیشتری داشته باشید، بلکه از خودتان نام خوبی به جای بگذارید.


19. یک لیست از مطالب مفید تهیه کنید:

همانطور که در یکی از موارد بالا گفتیم، تهیه کردن و ارسال پیام‌های باکیفیت حائز اهمیت است. با توجه به اینکه شما نمی‌توانید تمام 24 ساعت روز و تمام 7 روز هفته را در اینستاگرام باشید، یا اینکه گاهی اوقات چیز باکیفیت و مناسبی برای ارسال ندارید، می‌توانید یک لیست از موضوعات جذاب تهیه کرده و هر از گاهی در اینجور شرایط آن‌ها را منتشر کنید. این موضوعات جذاب می‌تواند اخبار، آموزش و یا مقاله‌های مختلف باشد.


20. پیشنهادهای ویژه‌ای فقط برای دنبال کنندگان اینستاگرام داشته باشید:

شرکت‌های بزرگی مانند کوکاکولا یا ردبول و حتی دیجی کالا در ایران برای دنبال کنندگان خودشان در اینستاگرام پیشنهادهای ویژه‌ای ارائه می‌دهند.
مثلاً با ارائه تخفیف‌های ویژه فقط در اینستاگرام یا راه اندازی مسابقات در صفحه خودتان می‌توانید اینستاگرام خودتان را از وب سایتتان مجزا کنید تا دیگران را ترغیب به دنبال کردن اینستاگرام خود به صورت مجزا نیز بکنید.

 

مشاهده نسخه PDF مقاله: 20 روش برای افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام

دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام

دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام به شما کمک می‌کند فروش خود را از طریق اینستاگرام افزایش دهید و با متدهای تجربی و ترفندهای عملی کسب و کار خود را طریق اینستاگرام به طور جدی رونق دهید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

چگونه استراتژی شبکه های اجتماعی خود را بهبود دهیم؟

چگونه استراتژی شبکه های اجتماعی خود را بهبود دهیم؟

داشتن استراتژی در شبکه های اجتماعی موضوع مهمی محسوب می شود و بدون آن نمی توان نتایج عالی از شبکه های اجتماعی کسب کرد! در این مقاله به بهبود استراتژی شبکه های اجتماعی خواهیم پرداخت.

16 دلیل که چرا باید از تلگرام برای تقویت تجارت خود استفاده کنیم

16 دلیل که چرا باید از تلگرام برای تقویت تجارت خود استفاده کنیم

این روزها راه ها ، روش ها و کانال های تجارت الکترونیک گسترده تر و بسیار وسیع تر شده است. مبحث جدیدی که به تازگی رنگ و بوی بسیار جدی در صنعت کسب و کار آنلاین به خود گرفته است، مقوله موبایل مارکتینگ یا بازاریابی با موبایل است.

آیا گوگل پلاس آینده سئو خواهد بود؟

آیا گوگل پلاس آینده سئو خواهد بود؟

سرویس گوگل پلاس یا همان شبکه اجتماعی گوگل چقدر در سئو یک وب سایت اهمیت دارد و حضور در آن را چقدر باید جدی گرفت، آیا نظر افراد با تجربه در این زمینه تاکید بر حضور در این شبکه اجتماعی دارد؟

5 راه برای جذب فالوور در توییتر

5 راه برای جذب فالوور در توییتر

توییتر به عنوان یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر، جایگاهی مناسب برای ارتقاء تجارت و بازاریابی می باشد. این رسانه اجتماعی ابزارهای قدرتمندی برای به اشتراک گذاری و معرفی محصولات و سرویس های هر تجارتی دارد. در ادامه برخی از مهمترین نکات کسب موفقیت در توییتر را بررسی می کنیم.

هشتگ چیست و چگونه بهترین هشتگ را در شبکه‌های اجتماعی بسازیم؟

هشتگ چیست و چگونه بهترین هشتگ را در شبکه‌های اجتماعی بسازیم؟

هشتگ ابزار ساده‌ای است که استفاده صحیح و حساب‌شده از آن به‌خصوص در برخی از شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و توییتر می‌تواند به‌شدت کارآمد و مؤثر واقع شود. با مطالعه این مطلب در جریان آنچه که برای استفاده درست و تأثیرگذار از هشتگ لازم است قرار خواهید گرفت.

10 مزیتی که بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌و‌کارها دارد

10 مزیتی که بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌و‌کارها دارد

تصور کنید که شما برای تبلیغات، شناساندن و فروش کسب و کار خود، کمتر از 6 ساعت در هفته زمان بگذارید، تقریباً بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای و معطل نشدن در ترافیک... این فقط یکی از مزایای بازاریابی در شبکه های اجتماعی است. 

نظرات

golbahar_online_shop
۰۰
پاسخممنون بابت مطلب خوبتون
مبیناامیرپور
۰۰
پاسخعالی بود
نگین اسدی
۰۰
پاسخعالیییییییییییی
نگین اسدی
۰۰
پاسخخیلی هم عالی
★mhmd★
۰۰
پاسخلطفا کمک تصویری بزارین،تا بهتر انجام بدیم،مرسی
agahi90.ir
۰۰
پاسخبسیار عالی بود موفق باشید و سربلند
مهشید شیروانی
۰۰
پاسخواقعا عالی بود
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

از اینکه این مقاله برای شما مفید بوده بسیار خوشحالیم 

آکو بلدی
۰۰
پاسخباسلام وعرض ادب، مطالب تون عالی و آموزنده ست، در حال حاضر من مدیر تبلیغات سایتی هستم که در رابطه با جذب فالوور موفق عمل کردم ولی تعداد لایک و کامنت مون به نسبت تعداد فالوور واقعی که از پیج بازدید میکنن و فالو میکنن و ویدیوهامون سین میخوره خیلی ناچیزه، میخوام بدونم مشکل کارم کجاست، مشاوره لازم دارم،
و همچنین برای رفتن پست هامون روی اکسپلور آنچه راه و تکنیک های مختلف هست که متخصصین توصیه کردن انجام دادم ولی موفق نشدم،
بزرگواری میکنید از هر طریقی که صلاح میدونید بنده رو راهنمایی کنید،
مدتی پیش یه پکیج آموزشی خریدم همه ش تئوری هایی بود که خودم خیلی وقته حفظم و در گوگل هم قابل سرچ بودن، من باید مشکل پیج رو بفهمم که کجاست و رفعش کنم نه آموزش های روتین که اکثرا حرفه ای های اینستا بلدن و توی گوگل هم با دسته بندی های مختلف وجود داره.
ممنون میشم کمکم کنید از این رکود نسبی دربیام.
متشکرم،
بلدی
رضا کوهستانی
۰۰
پاسخعالی
مهدی لطفی
۰۰
پاسخمن هنوز ثبت نکردم
سعید خسرویان
۰۰
پاسخعالی
امیر حسن قمصری
۰۰
پاسخبسیار مطالب خوب و دلچسبی بود تشکر
امین رحیمی
۰۰
پاسخویدیو رو ببینید و فالوور هاتون رو راحت افزایش بدید. عالیه
ikaban.ir
۰۰
پاسخلایک داری
شین
۰۰
پاسخ

بسیار عالی

omidedobare.ir
۰۰
پاسخعالی بود ممنون
asalkade.com
۰۰
پاسخ

سلام مفید و تاثیر گذار بود

حسین محمدنظامی
۰۰
پاسخهمه چیز در مورد زندگی
پشیمان نمی شوید
تشریفات سلمانی
۰۰
پاسخ

مطلب خیلی خوبی بود 

unknown
۰۰
پاسخ

خوب و مفید بود منم فالوو کنید 

razemovafaghiat.com
۰۰
پاسخبا تشکر از مطلب بسیار خوب سایتتون. موفق باشید - راز موفقیت
Agahi90.ir
۰۰
پاسخسایت بسیار زیبا و پر محتوی دارید
موفق
و پیروز باشید
paarsehco.com
۰۰
پاسخسلام
خدا قوت
ممنون از سایت خوبتون
موفق باشید
http://mag.sandbad.com/
۰۰
پاسخبا تشکر از وب سایت خوبتون
انرژی مثبت
۰۰
پاسخسلام ممنون از سایت خوبتون
Zedbazi is god
۰۰
پاسخسلام چطور میتوانم اسم کسایی که فالوم کردن رو توی قسمت بیو پیج بزارم؟مثل وقتی که نوشته فالو شده توسط فلان و...
فالورام5کا و اسم کسایی که میخواهم ری بیو پیج بیارم بالای20هزار نفر هستن
Heshmat Abedini
۰۰
پاسخسلام
ممنون از سایت شما
همچنین تشکر به خاطر مطلبی که درباره تبلیغات در اینستاگرام منتشر کردید
علی
۰۰
پاسخسلام برای افزایش ممبر کانال راهکاری دارید؟
سعید
۰۰
پاسخسلام
ممنون از سایت خوبتون
ادمین محترم لطفا یک روش مناسب برای افزایش عضو کانال معرفی کنید
سهیل سالاروند
۰۰
پاسخخیلی هم عالی ممنون میشم دوستان فالو کنن.
soheyl_salarvand@
نظری
۰۰
پاسخسپاس از مطالبتون ولی بقول یکی از دوستان ترفندها یکم ساده بودن و با عرض معذرت کمی پیش پا افتاده.ممنون میشم جدیدتر بشن مطالب. و اینکه یه سوال داشتم برنامه رایگان برای افزایش قطعی فالوور چه چیزی میتونید معرفی کنید .سپاس
فائزه
۰۰
پاسخسلام..مطالب عالی بود و درستشم همینه واقعا..بعضی پیجارو ادم میبینه اعصابش خورد میشه واقعا
منم پیج زدم عکس مانتو اینا میزارم و همینجوری فروشنده هاشم میگم.دوس داشتید یه سری بزنید @shiktoria1
Zahedi
۰۰
پاسخممنون بابت راهنمایی لطفا پیج کیک من رو هم فالو کنید
محمد مهدی
۰۰
پاسخخیلی هم خوب
اینستا: m_mahdi_mahdizadeh
علیرضا
۰۰
پاسخمرسی از راه کار هایی که دادید
لطفا منو فالو کنید در اینستاگرام
ali.rp7371
Mobin
۰۰
پاسخباسلام.خیلی ممنون از راهنمای.insta:mobin_m_s1999یک سر هم به پیج،من بزنید .با تشکر
حسن واحدمطلق
۰۰
پاسخبا توجه به اینکه تایم ویدئو در اینستاگرام از 15 ثانیه به 60 ثانیه افزایش پیدا کرده ، بهتره که نکتۀ شماره 13 ویرایش بشه .
بابت تولیدمحتوای با کیفیت ازتون ممنونم
خیلی مخلصیم . موفق باشین
banoo_f.m
۰۰
پاسخعالی بود
Nailartist
۰۰
پاسخسپاس از راه کارهای مفیدتون
Insta: Nailartist.nasrin
پیمان
۰۰
پاسخمرسی خیلی مفید بود
Mojtaba
۰۰
پاسخممنون از راهنمایی شما
امین
۰۰
پاسخخوشحال میشم باهم تعامل داشته باشیم
ارکان
۰۰
پاسخarkan.heydari_instagram
مرتضی
۰۰
پاسخعالی بود مطالبتون ، ضمنن دوستان علاقه مند به کیهانشناسی وفضا از پیج ما که سومین پیج بزرگ نجوم در ایرانه و به زبان ساده هم هست دیدن فرمایند ،آدرس پیج : https://www.instagram.com/astronomy.2
الهام کشاورز
۰۰
پاسخعالی بود ممنونم
سینا
۰۱
پاسخممنونم درباره اطلاعات خوبتون.تو اینستاگرام=sina_royale
طاهره حسین ِّپور
۰۱
پاسخخیلی عالی بود .ممنون از راهنمای های خوب ومفیدتون ....بلکه با استفاده از این روش ها بتوان رونقی به کسب کارداد.
محمدرضا
۰۰
پاسخ

عالی بود.

اصغر رجایی
۰۰
پاسخبا عرض سلام و ادب
از انتشارمطالب بسیار آموزنده شما کمال تشکر را دارم
_FAZ.SANGIN_AGH_
۱۰
پاسخ

ممنون از سایت خوبتون .

pedram9714 لطفا فالو کنید
۱۳
پاسخعالی بود ممنون
امیر صادقی مهر
۱۲
پاسخسلام جناب منصوری فر
مثل همیشه مطالب شما کاملا عالی , اصولی و قایل اجرا می باشد.انشالله بتوانم در آینده نزدیک با شما همکاری داشته باشم و از توانایی های سرشار شما استفاده کنم.
با تشکر پایدار باشید
maria
۳۰
پاسخبا استفاده از برنامه های افزایش فالوور میشه کاربر خاصیو به فالواینگام اضافه کنم
ehsan
۱۰
پاسخ

ممنون از مطالب عالیتون  

باربد الهویی
۱۰
پاسخ

خیلی عالی 

سلیمان بیات
۱۱
پاسخسلام
من 2 آی دی برای اینستاگرام دارم و میخواهم که فالور آنها یکی کنم
چطور آین کار انجام بدهم
ممنوم
zahra.aliakbari
۲۱
پاسخعالی بود
میرزاییان
۱۱
پاسخ

باسلام و احترام محضرتان تشکر بابت مطالب زیبا بازم بسیار قدرتمند ظاهر شدید سایت بسیار زیبایی دارید.. قالب سایت هم خیلی زیباست افتخار ما آشنایی با شماست امیدواریم روزی باشما همکاری کنیم.

taravat
۱۰
پاسخ

وااییییییییییی.خیلی خــــوب بود،ممنــــــــــــــونـــم.

Daniiii
۱۶
پاسخسلام،چرا من وقتی کسی برام درخواست میفرسته،درخواستش هم روی فالووورها میره هم فالوووینگ ها،،،،کمک کنین خیلی اعصابم خرابه
mohammadjavadsouriفالووکنید
۰۰
پاسخعالی
baran
۱۱
پاسخ

سلام ممنون

باران
۰۱
پاسخ

سلام ممنون از مطالبتون.

arman
۰۱
پاسخ

متشکر از سایت خوبتون

مصطفی
۰۰
پاسخ

سلام.ممنون.

mahdi
۱۱
پاسخ

سلام.خیلی مطالبتتون عالیه .

B.sowgand
۵۰
پاسخMc az lotfeton
مهدی
۲۲
پاسخچطور همه ی فالوینگ هارو آنغالو کنم؟
مدیر وب سایت
۲۰
پاسخ

عــــــــــــــــــالــــــــــــــــی

mahvash
۰۰
پاسخ

ممنون از مطلب خوبتون

محسن
۰۱
پاسخسلام و وقت بخیر
یک سوال داشتم، در مورد 18، از کجا بفهمیم پست ما اسپم هست یا نه در این مورد 18 بیشتر توضیح بدید ممنون میشم...
سوال دوم اینکهاز یه مدتی تعداد بازدیدهای پستهام بیشتر از 300 نفر کم شده، علتش چی میتونه باشه و هر چقدر مطلب عالی هم بوده ولی باز درست نشده ممنون میشم راهنماییم کنید
نوید
۲۱
پاسخمرسی از داش مهران. خیلی خوب بود
آدرس اینستا من navidkiani24
saeed
۰۰
پاسخسلام ممنون از مطلب مفیدتون
ی سوال چطوری میتونم لینک اینستا یا تلگراممو برای بقیه کپی یا ارسال کنم.
ادرس اینستام:ershad_sh
لطفا جواب سوالو برام ایمیل کنید
فدا
مدیر وب سایت
۰۲

سلام

کافیه که با مرورگر خود وارد اینستاگرام شوید و لینک پروفایل خود را کپی نمایید

golzar
۶۰
پاسخسلام عالی بود
ممنون میشم مرا در اینستا گرام فالو کنید
golzare_shohada
ali
۱۲
پاسخبا سلام و خسته نباشید
به نظر خیلی خوب میرسه.از این به بعد میخوام شروع کنم به انجام دادن این کارها انشالله که واقعا تاثیر گذار باشه
سارا
۱۱
پاسخعالیییییییییییییییییییی بود
آرش رحمتی
۳۰
پاسخمن میخوااااام کمکم کنن
elahe
۰۵
پاسخسلام وقتتون بخیر مرسی واسه اطلاعات
ولی برای من که چندین ساله تو اینستاگرام فعالیت میکنم این راهکار ها
خیلی ابتدایی و پیش پا افتادس
من بار ها سعی کردم از این راه کسب درامد کنم
ولی همه راه هایی ک امتحان کردم زمان زیادی میبره و بازم تجربم کامل نیست
و نمیتونم نتیجه ای ک میخوام رو بدست بیارم
مخصوصا الان ک اینستا بیشتر جنبه ی اقتصادی و کسب درامد داره برا مردم
لطفا مطالب رو بروز کنید.
اگه وقت برا خوندن پیامم گذاشتین مرسی❤
علیرضا امامی
۷۱
پاسخ

باسلام مقاله بسیار خوب و مفیدی بود. 

behzad
۵۰
پاسخممنون از اطلاعات مفیدتون که به اشتراک گذاشتید
ایلیا
۴۰
پاسخ

بسیار عالی استفاده کردیم

Tehran-Site
۷۲
پاسخ

بسیار عالی، مفید و تاثیر گذار

tehransite
۸۰
پاسخ

بسیار عالی بود، ممنون بابت به اشتراک گذاری

ناشناس
۴۱
پاسخ

ممنون عالی بود.

ناشناس
۶۰
پاسخ

بسیار عالی بود ممنون.

reza
۴۰
پاسخممنون از مطالب خوبتان از دوستان میخواهم که من رو هم فالو کنند حتما فالو میشوند
boofeekoor
وجیهه یزدی
۲۳
پاسخبا عرض سلام و خسته نباشید
آیا میتوان در اینستاگرام محصولات دیگران را فروخت؟ یعنی در سیستم همکاری در فروش که ثبت نام کردیم و فروشگاهی ساختم محصولات ان فروشگاه را تبلیغ کنم و اینکار فایده ای دارد؟
مدیر وب سایت
۱۱

سلام خانم یزدی عزیز

ممنون از پیگیری  شما

شما میتوانید با تبلیغات برای تولید کنندگان و فروشندگان این کار را شروع و در قبال تبلیغات هزینه دریافت کنید.

مهدی ایمانپور
۲۰
پاسخسلامی نو
یه سوال مهم : اینکه در روز چند مطلب بزاری سایتت صد البته مهمه ، حال اگه من روزی 5 6 تا پست بزارم ایا گوگل فکر نمیکنه من مثلا یه سایت کپی کننده هستم؟؟
مدیر وب سایت
۱۲

سلام دوست عزیز

اینستاگرام های فعال تقریبا هر 3 ساعت یکبار به روز میشوند. ضمنا بهتر است مطالب و تصاویر شما به صورت پیوسته و منظم باشد.

ahmadreza lahmi
۰۱
پاسخبا سلام من ایسنا گرام را دانلود کردم ولی کد فعالسازی برایم نمی اید که فعال شوم چکار کنم با تشکر از راهنمایی شما
مهدی ایمانپور
۵۳
پاسخسلام خسته نباشید
فوق العاده بود....میگم شما از چه افزونه ای برای دادن لینک دانلود برای کاربران استفاده میکنید؟
مدیر وب سایت
۰۱

سلام دوست عزیز

سایت مدیروب طراحی شده توسط برنامه نویسان خودمان است و از سیستم های آماده استفاده نشده است.
 

mahsa
۶۶
پاسخاحسنت.................. مقالاتتون بسیار مفید و تاثیرگذار هستند
سپاس
از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp