سوالات متداول

شما میتوانید سوالات تون رو از طریق ارسال تیکت بپرسید و پاسخ تون رو دریافت کنید یا در قسمت نظرات همون دوره بپرسید تا دیگران هم از پاسخ تون بهره مند بشوند. البته پشتیبانی دوره جادوی سئو پلاس بصورت جداگانه میباشد که در سوال بعد توضیح داده میشود.

پشتیبانی دوره جادوی سئو پلاس در تلگرام انجام میشود، شما به محض اینکه دوره رو خریداری کنید همکاران، با شما هماهنگ میکنند و در کانال خصوصی دوره جادوی سئو پلاس عضو میشوید و در ادامه به شما توضیح داده میشود چطور با پشتیان خود در ارتباط باشید.

 دوره‌ای که شما تهیه کرده‌اید با نرم‌افزار پخش‌کننده اختصاصی و فقط به روی یک سیستم (ویندوز یا مک) قابل مشاهده می‌باشد، شما می‌توانید نرم‌افزار پخش‌کننده را از لینک زیر دانلود نمایید و کد لایسنس را در آن وارد کنید تا به دوره دسترسی داشته باشید. کد لایسنس در پنل کاربری‌تان موجود است.

برای ثبت دوره در نرم‌افزار در فیلد کلید لایسنس، لایسنسی که دریافت کرده‌اید و در فیلد آدرس ذخیره مکانی که میخواهید فایل‌های دوره در آن ذخیره شوند را انتخاب کنید. به محض وارد کردن لایسنس به دوره دسترسی خواهید داشت و می‌توانید کلیه بخش‌های منتشر شده را مشاهده نمایید.

در صورت بروز مشکل، ‌برای هماهنگی و پشتیبانی با شماره 09058391183 در واتس ‌آپ، تلگرام یا تماس تلفنی در ارتباط باشید.

برای خرید لازم نیست عضو سایت شوید. هنگام خرید از شما اطلاعات لازم پرسیده می‌شود و در طی فرایند خرید، به‌صورت خودکار عضو سایت می‌شوید.

 

در این بخش می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید!