،

8 روش کسب درآمد دلاری | دلار را جایگزین تومان کنید!

کسب درآمد دلاری
4.5
(455)
هوشمندانه کار کردن را جایگزین سخت کار کردن یا زیاد کار کردن کنید! این جمله‌ای است که احتمالا تاکنون زیاد شنیده‌ یا در مقالات حوزه موفقیت خوانده‌اید. اما واقعا منظور از هوشمندانه کار کردن چیست؟ اگر بخواهیم با توجه به وضعیت اقتصادی کشور ایران به این سوال پاسخ دهیم؛ کسب درآمد دلاری بهترین جواب است!
یکی از موضوعاتی که امروزه در ایران بسیار ترند شده است؛ درآمدزایی دلاری و داشتن شغل اینترنتی است. به همین دلیل خیلی از افراد تمایل دارند که با انواع روش های کسب درآمد دلاری آشنا شوند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که دنبال این هستید که به درآمد دلاری برسید؛ این مقاله  شما را ناامید نخواهد کرد.

 

چرا کسب درآمد دلاری؟!

متاسفانه با توجه به شرایط اقتصادی و تورم در کشور ایران، بعضی از افراد مجبور هستند که ساعت‌ها به کاری مشغول شوند که به آن علاقه‌ای ندارند. عده دیگر نیز بیشتر کار می‌کنتد که بتوانند مخارج زندگی‌شان را تامین کنند.
اما اگر کمی هوشمندانه فکر کنید؛ می‌بینید که لازم به هیچ کدوم از این کارها نیست و شما می‌توانید کسب درآمد به دلار را جایگزین کسب درآمد به تومان کرده و با کار نسبتا کمتر به درآمدهای بیشتر برسید که این موارد را قبلا در مقاله کسب درامد از اینترنت به صورت مفصل توضیح داده‌ایم.
کسب درآمد دلاری در حال حاضر یک فرصت طلایی است چون:
● ارزش دلار به مراتب از ارزش تومان یا ریال بیشتر است. پس اگر شما بتوانید به دلار درآمد کسب کنید و به تومان خرج کنید؛ می‌توانید خیلی خوب با تورم مقابله کنید.
● خیلی از روش‌هایی که در ادامه گفته می‌شود نیاز به سرمایه اولیه ندارند.
● کسب درآمد به دلار از طریق اینترنت ، یک روش عالی برای برند سازی شخصی و مطرح شدن شما به عنوان یک متخصص در صحنه بین المللی است.
کسب درآمد دلاری

آیا کسب درآمد دلاری کار راحتی است؟

افراد جامعه ایران را درباره کسب درآمد دلاری می‌توان به 3 دسته تقسیم بندی کرد:
 • دسته اول آن‌هایی هستند که در مورد درآمد زایی به دلار هیچ اطلاعاتی ندارند.
 • دسته دوم آن‌هایی هستند که فکر می‌کنند که روش های کسب درآمد دلاری در ایران کار سختی است. به همین دلیل به سراغش نمی‌روند و کار خاصی هم انجام نمی‌دهند.
 • اما دسته سوم افرادی هستند که شروع می‌کنند، ادامه می‌دهند و در نهایت موفق می‌شوند که به درآمد دلاری برسند.
اگر تصمیم خود را گرفته‌اید که جزو دسته سوم باشید؛ با دقت ادامه مقاله را مطالعه کنید.

 

بهترین راه های کسب درآمد دلاری

روش های کسب درآمد دلاری در ایران گوناگون هستند و هر فردی می‌تواند با توجه به مهارت‌ها و علایق خود، یک یا چند مورد از آن‌ها را انتخاب کند. اما در این بین کسب درآمد دلاری از اینترنت ، بهترین و آسان ترین روش برای درآمد زایی به دلار است.

 

ارز دیجیتال، محبوب ترین روش کسب درآمد دلاری

یکی از جدید‌ترین راه های کسب درآمد به دلار ، ارز دیجیتال است که خیلی از افراد به آن روی آورده‌اند. حتی افرادی که از دانش و تخصص کافی هم برخوردار نیستند! خرید و فروش ارز دیجیتال یا همان رمز ارزی روش خوبی برای کسب درآمد دلاری است؛ اما آموزش در این روش حرف اول را می‌زند. پس پیشنهاد می‌شود که برای موفقیت هر چه بیشتر، ابتدا اصول درآمدزایی از ارز دیجیتال را یاد گرفته و هر چه بیشتر با این بازار آشنا شوید.

 

یوتیوب؛ روشی که در آینده مثل بمب صدا می‌کند!

اگر به دنبال کسب درآمد دلاری رایگان هستید که پتانسیل درآمدی بالایی داشته باشد و هنوز در ایران خیلی مورد توجه قرار نگرفته است؛ کسب درآمد دلاری از یوتیوب بهترین گزینه برای شماست. کسب درآمد از یوتیوب برای افرادی که به ساخت محتوای ویدئو علاقه دارند؛ بسیار مناسب است.
با اینکه کسب درآمد دلاری از یوتیوب وسوسه انگیز است؛ اما چالش‌های خاص خود را نیز دارد. اولین چالش شما این است که کانال خود را به مرحله مانیتایز برسانید. اما مطمئن باشید که اگر پشتکار خوبی داشته باشید؛ خیلی زود به درآمد‌های دلاری بالایی خواهید رسید. بسیاری از یوتیوبرهای موفق ایرانی کار خود را از صفر و با حداقل امکانات شروع کرده‌اند.

 

آموزش دهید و به دلار کسب درآمد کنید

اگر مهارت و تخصصی دارید که می‌توانید آن را آموزش دهید و به زبان انگلیسی هم تسلط دارید؛ این روش مختص شماست. شما می‌توانید تخصص خود را در قالب یک دوره آموزشی به افرادی در کشورهای دیگر بفروشید. البته اگر به زبان انگلیسی تسلط ندارید؛ ناامید نشوید. چون فارسی زبان‌های زیادی وجود دارند که در خارج از کشور حاضرند برای یادگیری مهارت‌های شما پول بپردازند.

 

آموزش دهید و به دلار کسب درآمد کنید

همکاری در فروش؛ یک ایده عالی برای کسب درآمد دلاری

افیلیت مارکتینگ یکی از روش‌های درآمد دلاری آسان است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. همکاری در فروش یکی از روش‌های کسب درآمد اینترنتی است و وظیفه شما صرفا تبلیغات محصولات دیگران است.
اگر شما بتوانید یک سایت محتوایی به زبان انگلیسی را با موفقیت راه اندازی کنید؛ می‌توانید درآمد دلاری داشته باشید. به این صورت که می‌توانید محصولات سایت آمازون را در سایت خودتان تبلیغ کرده و بابت هر فروش به دلار کمیسیون دریافت کنید.

 

فریلنسری؛ بهشت درآمد دلاری

اگر مهارت خاصی دارید که می‌توانید آن را در سطح بین المللی هم انجام دهید؛ کسب درامد دلاری واقعی در انتظار شما خواهد بود. به عنوان مثال اصول برنامه نویسی تا حد زیادی در ایران و خارج از کشور مشابه است. پس اگر برنامه نویس خوبی هستید و پروژه‌های موفقی را در ایران به انجام رسانده‌اید؛ الان وقتش است که با پروژه‌های خارجی خود را محک بزنید. به غیر از برنامه نویسی، مهارت‌هایی مانند سئو، طراحی سایت، طراحی گرافیک و تولید محتوا پتانسیل ایجاد درآمدهای دلاری را برای شما دارند.
پیشنهاد می‌شود سعی کنید که ابتدا تمرکز خود را بر ایجاد اعتماد، رزومه سازی و انجام پروژه‌های موفق بگذارید. مطمئن باشید که به زودی کارفرماهای زیادی خواستار همکاری با شما و استفاده از تخصصتان خواهند بود.

 

فریلنسری؛ بهشت درآمد دلاری

 

کتاب های دلاری بفروشید!

آیا علاقه به نوشتن دارید؟ آیا دوست دارید اولین کتابتان را بنویسید؟ اگر پاسختان مثبت است؛ سایت آمازون را فراموش نکنید. شما می‌توانید نسخه الکترونیکی کتاب خود را در این سایت آپلود کرده و بابت فروش آن کسب درآمد واقعی به دلار را تجربه کنید.
دقت داشته باشید که فروش در آمازون یکی از بهترین روش های کسب درآمد دلاری از اینترنت است. به این دلیل که مشتریان احتمالی شما نه تنها ایران، بلکه مردم تمامی کشورها است.

 

عکس های خود را به دلار تبدیل کنید!

فروش عکس یکی از روش های درآمد دلاری با گوشی است! بله درست متوجه شدید؛ چون می‌توانید این ایده را با یک گوشی که کیفیت دوربین خوبی دارد؛ انجام دهید. اگر عکاس خوبی هستید و به عکس گرفتن علاقه دارید؛ می‌توانید عکس‌های خود را به فروش برسانید.
سایت‌هایی مانند dribbble و unsplash به شما امکان فروش عکس‌های هنری‌تان را می‌دهد.

 

فروش افزونه یا قالب وردپرس

یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد به دلار از اینترنت ، فروش افزونه و قالب وردپرس است. اگر به کد نویسی و وردپرس تسلط دارید؛ می‌توانید کارهای خود را در سایت‌هایی مانند themeforest برای فروش قرار دهید.

 

کسب درآمد دلاری

 

آیا باید به زبان انگلیسی مسلط باشید؟

هم آره هم نه! مثلا در روش کسب درآمد دلاری از یوتیوب، نیازی به انگلیسی صحبت کردن ندارید. اما اگر می‌خواهید دوره‌های آموزشی برای خارجی زبان‌ها ضبط  کنید؛ باید به زبان انگلیسی مسلط باشید. البته می‌توانید از یک فرد مسلط به زبان هم برای این کار کمک بگیرید.

 

چقدر طول می‌کشد به درآمد برسید؟

مسلما نمی‌شود به طور دقیق جواب مشخصی را برای این سوال در نظر گرفت. اما اگر می‌خواهید در این مسیر قدم بگذارید؛ باید چندین سوال مهم را پیوسته از خود بپرسید:
● چقدر حاضرید برای کسب درآمد به دلار زمان و انرژی صرف کنید؟
● چقدر به کاری که در حال انجام آن هستید؛ علاقه دارید؟
● آیا پیوسته مهارت‌های خود را ارتقا می‌دهید؟
● آیا از شکست نمی‌ترسید؟

 

چقدر طول میکشه

سخن آخر

زمانی که یک چالش برای شما به وجود می‌آید؛ چه چیزی بیشتر ذهن شما را به خود درگیر می‌کند؟ تهدید یا فرصت؟! تفاوت ارزشی زیادی که بین دلار و تومان وجود دارد؛ برای بعضی از افراد تهدید و برای بعضی‌ها فرصت است. اگر تصمیم قطعی بگیرید که اولین قدم را برای کسب درآمد دلاری بردارید؛ فرصت طلایی برای کسب درآمد‌های بالا انتظار شما را خواهد کشید.
آیا شما روش‌های دیگری برای درآمد زایی به دلار می‌شناسید؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 455

11 دیدگاه برای “8 روش کسب درآمد دلاری | دلار را جایگزین تومان کنید!

 1. فارس لرن گفته:

  نکاتی بود که مقالات دیگه اشاره نکرده بودن مثل فروش کتاب دلاری اما در کل توضیحات مربوط به هر یک از روش ها خیلی کم بود

  • مدیر محتوا گفته:

   از همراهی شما بسیار سپاسگزاریم و کامنت شما به بخش تولید محتوا انتقال داده می شه حتما

 2. محمد جواد حیدری گفته:

  سلام وقت بخیر
  گوگل ادسنس هم یه راه خوب برای کسایی هست که سئو بلدن و میخوان کسب درآمد دلاری داشته باشن

 3. ابوالفضل حسینی گفته:

  درود بر شما
  مقاله خوبی بود. باز هم برام جالب شد که علیرغم تجربه موفق خودتون، هم در دوره روش های کسب درآمد آنلاین هم در این مقاله از گوگل ادسنس نامی نبردید!

  • مدیر محتوا گفته:

   سلام وقت بخیر
   ممنون از شما
   با توجه که فرایند پیچیده ای داره معمولا در مقالات و دوره هایی که برای افراد تازه کار طراحی می کنیم بهش اشاره نمی کنیم اما در برنامه ای بهش خواهیم پرداخت که اگر ما رو دنبال کنید به زودی رونمایی خواهد شد

 4. علی درویشی گفته:

  سلام
  اگر بشه توی یک مقاله دیگه روش های انتقال درآمد دلاری به حساب رو توضیح بدید خیلی خوبه .. بازم ممنون

 5. محمد جواد عزیزی گفته:

  بازی ها و برنامه های خارجی هم یکی دیگه از راه های کسب درآمد دلاری هستن که من خودم تجربشو در بهار 1401 داشتم ولی خب به عنوان درآمد ثابت نتونستم ازش استفاده کنم و مقطعی بود ولی خب حدود 6 هزار دلار ازش کسب درآمد کردم

  • مدیر محتوا گفته:

   خیلی هم عالی از اینکه تجربه خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید سپاسگزاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *