،

20 نمونه خلاقانه از جدول های قیمت برای طراحان

20 نمونه خلاقانه از جدول های قیمت
4.8
(448)

هر وب‌سایت ارائه‌دهنده محصول یا خدمت یا اشتراک، به یک جدول قیمت عالی نیاز دارد. این جدول های قیمت ساده‌ترین راه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با خریداران بالقوه و توضیح تفاوت‌های برنامه‌های وب‌سایت هستند. اما با وجود وب‌سایت‌های زیادی که جداول قیمت را اجرا می‌کنند، این جدول‌ها ممکن است قدیمی و تکراری شوند. ما در این مقاله قصد داریم برخی از بهترین جداول قیمت را معرفی کنیم. اگر در حال طراحی یک صفحه جدول قیمت سفارشی هستید، مطمئناً این طرح‌ها می‌تواند ایده‌های جالبی به شما بدهد.

Dropbox

Dropbox یک سرویس رایگان است که به شما امکان می‌دهد عکس‌ها، اسناد و ویدیوهای خود را از هر مکانی بیاورید و به راحتی آنها را به اشتراک بگذارید. هدف آنها ایجاد مجدد کار تیمی ‌است. آنها طراحی منحصر به فردی برای صفحه جدول قیمت خود دارند.
آنها از نمادهای بزرگ و سفارشی ساخته‌شده و دکمه‌های ساده استفاده می‌کنند. برای هر دکمه از متن‌های مختلفی استفاده می‌کنند. در مجموع، آنها از پس‌زمینه آبی روشن و سفید برای صفحه اصلی و جداول قیمت استفاده می‌کنند. آنها برنامه‌ها را به صورت حرفه‌ای به نمایش می‌گذارند که می‌تواند بسیار متقاعدکننده و موثر باشد.

 
جدول قیمت دراپ باکس
 

Harvest

Harvest ردیابی زمان، صورتحساب آنلاین و گزارش قدرتمند را ارائه می‌دهد. با این برنامه، می‌توانید به سادگی به صورتحساب کارمندان رسیدگی کنید. آنها طراحی مدرنی برای صفحه جدول های قیمت خود دارند. آنها از یک دکمه بزرگ استفاده می‌کنند و قیمت‌ها را به رنگ نارنجی درست مانند نوار افقی در هدر خود نمایش می‌دهند.

 

جدول قیمت harvest

 

 

جدول های قیمت Shopify

فروشگاه خود را با این مثال راه‌اندازی کنید و دوره آزمایشی 14 روزه آنها را امتحان نمایید تا ببینید چه چیزی به شما پیشنهاد می‌کنند. یا اگر بلافاصله شما را متقاعد کردند، جداول قیمت آنها را بررسی کنید. Shopify یک راه‌حل قدرتمند برای تجارت الکترونیک است که به شما امکان می‌دهد با ارائه همه چیزهایی که برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین نیاز دارید، فروش آنلاین خوبی داشته باشید. آنها یک دوره آزمایشی 30 روزه نیز دارند. طراحی جداول قیمت آنها برای رابط کاربری بسیار مرتب و تمیز است.

Projecturf

Projecturf یک برنامه مدیریت پروژه مبتنی بر وب است که به شما در مدیریت پروژه‌ها، افراد و وظایف کمک می‌کند. آنها جداول قیمت گذاری ساده و تمیزی دارند که رنگ آن سبز است. شما می‌توانید از جداول موجود در این برنامه برای طراحی جدول های قیمت خود ایده بگیرید.

 

جدول قیمت projecturf

 

Freshdesk

شعار آنها پشتیبانی از مشتری و هدف آنها حل سریع‌تر مسائل مشتری است. شما می‌توانید در وب‌سایت آنها گشت و گذار کنید تا ببینید چه ویژگی‌ها و راه‌حل‌های مفیدی برای ارائه به شما دارند. اگر آنها شما را متقاعد کردند، ممکن است بخواهید به جدول قیمت آنها نگاهی بیندازید. جدولی که به لطف تصاویر زیبا، نوار سبز افقی، پس‌زمینه خاکستری روشن و ارائه یک شعار، رابط کاملاً دوستانه‌ای دارد. در مجموع، این وب‌سایت قیمت‌ها را به روشی دوستانه و خلاقانه نمایش می‌دهد که ممکن است برای مشتریان واقعاً چشم‌نواز باشد.

 

جدول قیمت freshdesk

 

جدول های قیمت Big Cartel

Big Cartel یک سبد خرید ساده برای طراحان لباس، گروه‌های موسیقی، برچسب‌های ضبط، سازندگان جواهرات، صنایع دستی و هنرمندان دیگر است. آنها جداول قیمت‌گذاری ساده و تمیزی دارند که توجه افراد را به خود جلب می‌کند. آنها از پس‌زمینه خاکستری و تصاویر و برچسب‌های نام نماینده برای هر یک از طرح‌های قیمت‌گذاری پیشنهادی خود استفاده می‌کنند.
آنها همچنین از تایپوگرافی مناسب بهره می‌برند. در نتیجه آنها موفق شده‌اند رابط کاربری ظریف و درجه یکی ارائه دهند و به عنوان نمونه‌ای مناسب برای دنبال کردن و الهام گرفتن در پروژه‌های طراحی جدول قیمت شناخته شوند.

 

 

جدول قیمت bigcartel

 

 

Media Temple

Media Temple یک سرویس میزبانی وب‌سایت قابل‌اعتماد، ارائه‌دهنده دامنه‌های وب‌سایت، سایت‌ساز سریع و آسان و برنده جایزه پشتیبانی میزبانی زنده است. آنها یک طراحی مدرن و تکنیکی برای صفحه برنامه‌های قیمت‌گذاری خود دارند. آنها از نمادهای سه‌بعدی بزرگ و دکمه‌های سبز رنگ برای “بیشتر بیاموزید” استفاده می‌کنند.

 

جدول قیمت mt

 

SlickPlan

معمولا اولین مرحله در طراحی وب‌سایت ایجاد نقشه سایت است. Slickplan یک برنامه ایجاد نقشه سایت است که برای طراحان وب بسیار عالی است. آنها ویژگی‌هایی مانند ساختن نمودار، برنامه‌ریزی محتوا و مدل‌های طراحی را ارائه می‌دهند. آنها طراحی ساده‌ای دارند و از رنگ نارنجی در پس‌زمینه آبی استفاده می‌کنند. شما نیز می‌توانید با الهام از این وب‌سایت در طراحی جدول های قیمت خود از این رنگ‌ها استفاده کنید.

 

جدول قیمت

 

جدول های قیمت Ballpark

بال پارک یک برنامه نرم‌افزاری آنلاین ردیابی زمان و صورتحساب است که توسط هزاران فریلنسر و شرکت موفق در سراسر جهان استفاده می‌شود. آنها یک جدول قیمت‌گذاری بزرگ با طراحی گسترده دارند و برای آزمایش رایگان 30 روزه از یک دکمه آبی و بلند استفاده می‌کنند. پیشنهاد می‌شود قبل از طراحی جدول های قیمت خود حتما به این مثال نگاهی بیندازید.

Algolia

Algolia دارای یک صفحه قیمت‌گذاری تمیز با نمادهای رنگارنگ است. هر ستون، از رنگ متفاوتی در هدر استفاده می‌کند تا متمایز شود و کنتراست ایجاد کند. جداول بسیار ساده هستند، بنابراین به راحتی می‌توان اطلاعات را در یک نگاه دریافت کرد. معمولاً دکمه‌های ثبت‌نام را در پایین هر ستون پیدا می‌کنید، اما Algolia از یک CTA بزرگ در زیر جدول استفاده می‌کند. این کار آن را تمیزتر نشان می‌دهد و نیاز به تکثیر دکمه‌ها در چندین ستون را کاهش می‌دهد.

 

جدول قیمت Algolia

Cage

این برنامه عالی یک راه ساده برای طراحان و تیم‌ها برای به اشتراک گذاری، مدیریت و تایید کارهای خلاقانه خود ارائه می‌دهد. تور محصول آنها را بررسی کنید تا بدانید چه چیزهای جالب دیگری را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. آنها همچنین از طراحی مینیمالیستی استفاده می‌کنند که اشکال و پس‌زمینه‌های سفید تمیز را با تایپوگرافی و دکمه‌های آبی روشن برای صفحه جدول قیمت خود ترکیب می‌کند. آنها همچنین از یک دکمه زرد برای Start Trial استفاده می‌کنند که کمی‌ غیرعادی است و در پایین صفحه قرار می‌گیرد.

جدول های قیمت Slack

صفحه قیمت‌گذاری Slack نیز با ستون ویژگی‌های سمت چپ برای برچسب‌ها بسیار منحصر به فرد است. شما می‌توانید این را در بسیاری از جدول های قیمت دیگر نیز پیدا کنید اما همیشه طراحی صافی ندارد. هر ردیف از علامت‌های تیک استفاده می‌کند تا نشان دهد کدام ویژگی‌ها در هر طرح پوشش داده شده‌ است. این ردیف‌ها بسیار جادار هستند و سرصفحه‌ها از پس‌زمینه خاکستری روشن برای ایجاد کنتراست استفاده می‌کنند. ناگفته نماند فونت‌هایی که در این وب‌سایت استفاده شده فوق‌العاده به نظر می‌رسند.

 

جدول قیمت slack

 

Symu

این وب‌سایت در جدول قیمت‌گذاری خود از رنگ خاکستری استفاده می‌کند. در واقع هر ستون از جدول دارای یک نوار کوچک است که دقیقاً بالای لیست ویژگی‌ها قرار گرفته است. این نوار نشان می‌دهد با هر طرح چقدر به دست می‌آورید. اینکار به سرعت توجه شما را جلب می‌کند. این در حالی است که ویژگی‌های خاکستری نیز توجه شما را جلب خواهد کرد.
البته فونت خاکستری روشن ممکن است به راحتی خوانده نشود. خریداران بالقوه ممکن است ندانند که با طرح رایگان چه چیزی را از دست می‌دهند، بنابراین باید ستون “تیم” را نیز مطالعه کنند تا به وضوح همه ویژگی‌ها را در یک لیست ببینند. اما حذف بصری این ویژگی‌ها با فونت سبک‌تر به معنای کم‌ارزش بودن آنها نیست، بلکه ابزاری عالی برای فروش و بازاریابی است.

 

جدول قیمت Symu

 

Digital Ocean

سرویس Digital Ocean از جدول های قیمت چرخشی استفاده می‌کند. زیرا برنامه‌های مختلفی را ارائه می‌دهد. اکثر افراد با طرح‌های ارزان‌تر شروع می‌کنند، بنابراین منطقی است که این برنامه‌ها را نیز در نظر داشته باشید. اما می‌توانید روی فهرست کلیک کنید یا انگشت خود را بکشید تا برنامه‌های با قیمت بالاتر را با قدرت و فضای ذخیره‌سازی بیشتر مرور کنید.
یکی دیگر از ویژگی‌های جالب توجه در این وب‌سایت دکمه “ایجاد حساب” است که فقط برای طرح انتخاب‌شده ظاهر می‌شود. این دکمه توجه شما را به آن طرح جلب می‌کند تا بتوانید آن را با همسایگانش مقایسه کنید و ببینید چه چیزی برای شما بهترین است.

 

 

جدول قیمت Digital-Ocean

 

جدول های قیمت UsabilityHub

جدول قیمت در UsabilityHub دارای یک طراحی زیبا با جزئیات شناور برای هر ویژگی است. حساب‌های مختلف به شما امکان می‌دهند آزمایش‌های مختلفی را اجرا کنید، اما کاربران جدیدتر ممکن است ارزش این آزمایش‌ها را درک نکنند. اگر نماد اطلاعات را در کنار هر ویژگی نگه دارید، اطلاعات بیشتری در مورد معنی و دلیل مفید بودن آن دریافت خواهید کرد. برخی فقط ویژگی‌هایی مانند تست A/B است. در حالیکه برخی دیگر تنظیمات حساب مانند پشتیبانی تیم یا نام تجاری سفارشی هستند.
برای ستون تیم بزرگ‌تر، زمانی که افراد بیشتری را به برنامه اضافه می‌کنید، متوجه خواهید شد که مظنه ماهانه به طور خودکار افزایش می‌یابد. این مورد برای تیم‌هایی که می‌خواهند هزینه‌ها را تخمین بزنند و تخمین‌های سریع نرم‌افزار را دریافت کنند بسیار عالی است.

Optimal Workshop

Optimal Workshop از برندسازی و گرافیک‌های سفارشی زیادی در صفحه قیمت‌گذاری خود استفاده می‌کند. این موارد ممکن است مستقیماً به خود جدول اضافه نشود، اما به فضای صفحه اضافه خواهد شد. ویژگی اصلی این طراحی سوئیچ قیمت ماهانه/سالانه داخلی است. شما اغلب این موارد را در جدول های قیمت می‌بینید، اما معمولاً بسیار کوچک هستند.
این به بازدیدکنندگان احساس نادرستی از قیمت‌گذاری می‌دهد، زیرا با فرض اینکه کاربر یک برنامه سالانه می‌خواهد، می‌توان قیمت‌ها را ارزان‌تر اعلام کرد. با استفاده از این جدول قیمت‌گذاری، می‌توانید به وضوح ببینید که چه چیزی در ماه دریافت می‌کنید و هزینه‌های ماهانه و سالانه را با هم مقایسه نمایید.

 

جدول قیمت Workshop

 

Airtable

در اینجا طرح دیگری وجود دارد که از رنگ‌های روشن برای جلب توجه استفاده می‌کند. صفحه قیمت‌گذاری Airtable همه چیز را ساده نگه می‌دارد و سعی می‌کند بلافاصله توجه شما را به قیمت‌ها جلب کند. اگر بالای جدول را نگاه کنید، همان تغییر ماهانه/سالانه را خواهید دید.
ببینید اما آنقدر کوچک است که در یک نگاه کاملاً از دست می‌رود. این یک ترفند خوب برای فروش است اما از دیدگاه UX خیلی خوب نیست. بهترین قسمت این جدول افکت شناور است که به هر ردیف اضافه شده است. فقط با نگه داشتن ماوس در مورد هر ویژگی می‌توانید بدانید که کدام طرح دقیقاً آنچه را که نیاز دارید ارائه می‌دهد.

 

جدول قیمت Airtable

 

جدول های قیمت Lookback

وب‌سایت دیگری که از اطلاعات شناور استفاده می‌کند Lookback است. راهنمای ابزار شناور را در هر ردیف از جدول قیمت این وب‌سایت نمی‌توانید پیدا کنید، اما در پیچیده‌ترین آیتم‌های ویژگی قابل مشاهده است. مورد دیگری که در این وب‌سایت می‌توانید برای طراحی جدول های قیمت خود از آن ایده بگیرید این است که چگونه هر ستون از ویژگی‌ها به ستون قبلی اضافه می‌شود. ستون “Pro” اشاره می‌کند که همه چیز را در طرح استاندارد به همراه چند ویژگی اضافی ارائه می‌دهد. این یک راه عالی برای صرفه‌جویی در فضا و تمیز نگه داشتن جداول شما است.

 

جدول قیمت Lookback

 

BuzzSumo

اگرچه طراحی این وب‌سایت تا حدودی ابتدایی است، باید بگوییم جدول قیمت آن بسیاری از کارها را به درستی انجام می‌دهد. سوئیچ صورتحساب ماهانه/سالانه در یک نمای واضح قابل رویت است و حتی می‌توانید با تغییر صورتحساب به سالانه ببینید چقدر پس‌انداز خواهید کرد. لیست ویژگی‌های آنها کمی‌ شلوغ به نظر می‌رسد، اما خواندن آن بسیار ساده است.
هر ردیف از ویژگی اطلاعات شناور از ابزاری استفاده می‌کند که معنی هر ویژگی را توضیح می‌دهد. البته اگر ویژگی‌ها به یک جدول بزرگتر با حاشیه‌های بیشتر یا شاید نوارهای گورخری متصل شوند، زیباتر به نظر برسد. اما UX فوق‌العاده‌ای دارد و این چیزی است که در صفحه قیمت‌گذاری اهمیت زیادی خواهد داشت.

 
جدول قیمت BuzzSumo
 

Litmus

مجموعه تست ایمیل Litmus سال‌هاست که وجود دارد و انتخاب واقعی برای خبرنامه‌های ایمیل است. صفحه قیمت آنها خیلی دقیق نیست، اما به اندازه کافی اطلاعات به خریداران بالقوه ارائه می‌دهد. آنها از روند برچسب‌گذاری “محبوب ترین” با برجسته کردن یک طرح خاص برای متمایز شدن از بقیه استفاده می‌کنند.
این یک انتخاب طراحی است که به خوبی کار می‌کند و منجر به ثبت‌نام‌های بیشتر برای برنامه‌های سطح متوسط نسبت به طرح‌های ارزان‌تر می‌شود. ویژگی‌ها توضیح داده شده‌اند و برخی از ویژگی‌ها حتی صفحات داخلی با جزئیات بیشتر دارند. جدول قیمت این وب‌سایت با متنی تمیز، حاشیه‌های جامد و فضای خالی فراوان یکی از عملی‌ترین طرح‌ها برای جدول های قیمت است.

 

جدول قیمت Litmus

 

جمع‌بندی

جداول قیمت برای نمایش قیمت‌های شما به گونه‌ای که بتوان آنها را با هم مقایسه کرد بسیار مفید هستند. به عنوان مثال، یک طراح وب ممکن است انواع مختلفی از بسته‌ها را با نرخ‌های مختلف ارائه دهد. جداول قیمت در این مورد می‌تواند بسیار موثر باشد. زیرا از این طریق طراح می‌تواند آنچه را که ارائه می‌دهد به وضوح به مشتری نشان دهد. مهم نیست به دنبال ایجاد جداول قیمت وردپرس، html، wix، css3 یا هر مورد دیگری هستید. به هر حال از موارد مطرح‌شده در این مقاله می‌توانید الهام بگیرید.

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد آرا: 448

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *