مثبت اندیشی انتخابی، برگ برنده شما در کسب و کار!

رسانه مدیر وب
قسمت: 26
5
(1)

مثبت اندیشی یک انتخاب یا توهم یا چیزی که از بیرون به ما گفته شده است! کدام یک مثبت‌اندیشی است و کدام می‌تواند در کسب و کار برای ما مفید باشد؟

پاسخ این سوال می‌تواند مسیر زندگی هرفردی را تغییر دهد! مگر مثبت‌اندیشی همان مثبت‌ فکرکردن نیست؟ پس چه مطلب جدیدی قرار است در این مورد گفته شود که می‌تواند زندگی فردی را تغییر دهد؟

در جواب این سوال یک مثال می‌آورم، مگر یادگیری یک تخصص همان دانشگاه رفتن و ادامه تحصیل نیست؟ پس چرا همه افرادی که این مسیر را می‌روند موفق نمی‌شوند؟

مثبت‌اندیشی سطوح مختلفی دارد، می‌تواند افراطی یا ظاهری اجرا شود و حتی می‌تواند گاهی باعث آسیب دیدن فرد مثبت‌اندیش نیز بشود!

در این ویدیو 3 سطح از مثبت‌اندیشی را مورد بررسی قرار می‌دهیم و در مورد مزایا و آسیب‌های سطوح ابتدایی صحبت می‌کنیم، در ادامه تاثیر سطوح مختلف مثبت‌اندیشی در کسب و کار را با ذکر مثال‌های واقعی مورد ارزیابی قرار می‌دهیم.

اگر 7 سال پیش مانند امروز با سطوح دیگری از مثبت‌اندیشی آشنا بودم، آسیب‌های بسیاری را هرگز تجربه نمی‌کردم، امید دارم با دیدن این ویدیو شما دیگر گرفتار این آسیب‌ها نشوید.

لطفا تجربه‌های مشابه و نظر خودتان را در مورد مثبت‌اندیشی انتخابی، پایین همین ویدیو در بخش نظرات با من در میان بگذارید و اگر این ویدیو برای شما مفید بود یا توانست تغییری در نگرش شما ایجاد کند حتما این موضوع را در بخش نظرات مطرح کنید تا بدانم این ویدیو چقدر مفید بوده و در آینده نیز با توجه به نظرات شما ویدیوهای بعدی را تولید کنم. همه نظرات شما را با دقت مطالعه می‌کنم.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوهای بیشتر
100-billion-per-month-with-seo1