لطفاً راهکارهای لازم برای فروش محصولات فیزیکی مانند ادکلن بدهید؟

رسانه مدیر وب
قسمت:
0
(0)

لطفاً راهکارهای لازم برای فروش محصولات فیزیکی مانند ادکلن بدهید؟ما یک سایت فروش ادکلن داریم، با اینکه سایت چند ماه است که شروع به کارکرده است، اما بازدیدی نداریم، آیا راهکاری برای ما و خیلی از فروشگاه‌های محصولات فیزیکی که رقبای قدرتمندی دارند، دارید؟

شما چه فعالیتی انجام داده‌اید که بازدید ندارید؟ تبلیغات شما چه بوده است؟ شما چه‌کاری برای تبلیغاتتان انجام داده‌اید؟ آیا تبلیغات ادورز با حجم بالا رفته‌اید؟ آیا سئو کرده‌اید؟  آیا کمپین رفته‌اید؟ چه‌کاری انجام داده‌اید؟ این سؤال، سؤال خیلی از دوستان است. ما تعداد زیادی کاربر داریم که آمار فروش رقبایشان را استخراج و بررسی می­ کنند و بعد می‌گویند که ما چند ماه است که کارمان را شروع کرده‌ایم و هیچ بازدیدی اتفاق نیفتاده است. اصلاً باید مگر اتفاقی بیافتد؟ مگر اتفاق باید خود به خود بیافتد؟ همه اتفاق‌ها را باید شما انجام دهید. شما مسئول سایت هستید.

آیا کانتنت مارکتینگ انجام داده‌اید؟ آیا تولید محتوا کرده‌اید؟ آیا وبلاگ شما هرروز به‌روز می‌شود؟ آیا مطالبتان را سئو کرده ­اید؟ آیا تبلیغات گوگل شما هرروز با بودجه مشخص فعال است؟ آیا عملیات سئو را روی سایتتان شروع کرده ­اید؟ آیا رپورتاژ خبری رفته‌اید که بگویید ما آمدیم؟ آیا دیجیتال مارکتینگ انجام داده ­اید؟ این کارها را کرده اید تا دنبال نتیجه گرفتن باشید؟ یا اینکه اصلاً این اتفاق‌ها نیفتاده است، یا اصلاً شما کاری انجام نداده‌اید و دوست دارید که مردم از شما خرید کنند. اگر هیچکدام از این کارها را انجام نداده‌اید، خریدی هرگز اتفاق نمی‌افتد.

دیجیتال مارکتنیگ بخش اجتناب‌ناپذیر از یک کسب‌وکار اینترنتی است و طراحی سایت ساده‌ترین کار این مجموعه هست.اگر دیجیتال مارکتنیگ را در نظر داشته باشید، قطعاً ترافیک دارید و فروش هم خواهید داشت. همه این کارها را هم که انجام داده‌اید، باید پیشنهاد‌های ویژه داشته باشید، باید کمپین داشته باشید، باید ایونت داشته باشید، در شبکه‌های اجتماعی هرروز حداقل 2 مطلب و 10 استوری بروید. در آن صورت شما هم قطعاً فروش خواهید داشت.

این سوال یکی از کاربران است که در « ازمن بپرس فصل دوم (قسمت دوم) » پرسیده شده‌است. اگر می‌خواهید دیگر سوالات و پاسخ آنها را ببینید روی لینک آن کلیک کنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوهای بیشتر
triboon