افلیت مارکتینگ چیست و چگونه می‌توان از آن کسب درآمد کرد؟

رسانه مدیر وب
قسمت:
4.5
(2)

افلیت مارکتینگ چیست و چگونه می‌توان از آن کسب درآمد کرد؟

و آیا از ایران می‌شود با کلیک بانک کار کرد؟

با کلیک بانک clickbank در ایران نمی‌توان کار کرد، این سایت به کاربران ایرانی اجازه ورود نمی‌دهد مگر اینکه آدرس خارج از ایران داشته باشید و با اطلاعات غیر ایرانی و vps ریموت بگیرید تا بتوانید با آن کار کنید.

در مورد افلیت مارکتینگ هم قصد دارم که محتوای زیادی تولید کنم.

افلیت مارکتینگ Affiliate Marketing، همکاری در فروش است که ما در مدیر وب هم داریم.

ما محصولاتی داریم که شما می‌توانید با بازاریابی کردن این محصولات آن‌ها را به فروش برسانید.

سیستم بازاریابی مدیر وب فعال است و شما می‌توانید از طریق آن کسب درآمد کنید.

به این شکل که ابتدا شما در مدیر وب عضو می‌شوید، وقتی عضو شوید، می‌توانید داخل پروفایل بروید و لینک‌های همکاری در فروش مخصوص خودتان را ببینید.

اگر کاربری با لینک‌های همکاری در فروش مخصوص شما از سایت مدیر وب خرید کند، ما 20 تا 30 درصد خرید را به‌عنوان کمیسیون برای شما در نظر می‌گیریم.

و همین الآن‌هم بازاریاب‌های خوبی داریم و این کار را انجام می‌دهند.

این بازاریابان، یک وبلاگ راه‌اندازی می‌کنند، مطلبی راجع به کسب‌وکار اینترنتی می‌نویسند بعد داخل آن مطلب، دوره کسب‌وکار اینترنتی ما را معرفی می‌کنند و با لینک همکاری در فروش خودشان، کاربر را به سایت ما می‌فرستند.

کاربر به سایت ما (مدیر وب) می‌آید و خرید می‌کند و 30 درصد کمیسیون آن خرید، در پروفایل بازاریاب ثبت می‌شود و بعد از آن می‌تواند درخواست تسویه‌حساب کند.

الآن مدتی است که سایت‌های زیادی مانند دیجی‌کالا، سایت‌های بیمه، سایت‌های هاستینگ هم افلیت مارکتینگ راه‌اندازی کرده‌اند.

در جلسه قبل من به کارآموزان جادوی سئو تأکید کردم که اگر همین الآن شما یک سایت بزنید، محتوا داخل آن سایت بگذارید و داخل محتوا از لینک‌های همکاری در فروش سایت‌های موجود استفاده کنید، درآمد خوبی خواهید داشت و با این کار، دیگر شما نیازی به کلیک بانک نخواهید داشت.

شما می‌توانید خیلی راحت با سایت‌های هاستینگ، دیجی‌کالا و بیمه و کلی سایت دیگر که همکاری در فروش دارند، کار کنید.

کافی است که مثلاً یک مطلب راجع به سئو یا کسب‌وکار اینترنتی بنویسید و این را داخل یک وبلاگ یا سایت قرار دهید و داخل آن مطلب محصول ما را معرفی کنید.

طرف محصول را از ما می‌خرد، به‌محض اینکه خرید نهایی شد، ‌می‌توانید درخواست تسویه‌حساب بدهید و چون خرید انجام‌شده، ما مبلغ شما را واریز می‌کنیم

ضمناً پشتیبانی محصول هم با ماست.

خیلی از کارآموزانی که سر کلاس هستند، به این شکل دوستان خود را معرفی کرده و این کامیشن را از ما دریافت می‌کنند.

پیشنهاد من این است که الآن سراغ تولید محتوا بروید، مانند مقایسه کردن محصولات، توضیح محصولات، گذاشتن آن‌ها داخل سایت و استفاده از لینک‌های همکاری در فروش دیجی‌کالا، هاستینگ‌ها، بیمه‌ها و اکثر استارتاپ‌‎های جدیدی که همکاری در فروش دارند.

این وعده را در همین ویدئو به شما می‌دهم، مطمئن باشید یک سیستم همکاری در فروش بزرگ مرجع که واسط همه ما باشد، راه‌اندازی خواهد شد.

چیزی مانند anetwork ولی در زمینه همکاری در فروش.

این سایت می‌گوید کسانی که می‌خواهند بفروشند از طریق فروشندگان عضو شوند، کسانی که می‌توانند برای این‌ها بفروشند (بازاریاب‌ها) از طریق پنل بازاریاب‌ها عضو شوند.

من از طرف مدیر وب از طریق پنل فروشندگان عضو می‌شوم و شما که می‌توانید بازاریابی کنید و بفروشید از پنل بازاریاب‌ها عضو می‌شوید و درخواست می‌دهید و accept می‌کنیم. وقتی accept شد، لینک همکاری در فروش برای شما نمایش داده می‌شود.

طرف حساب من آن شرکت (شرکت واسط) هست، طرف حساب شما هم آن شرکت واسط است و دیگر شما لازم نیست که برای تسویه‌حساب سراغ تک‌تک فروشنده‌ها بروید.

یکی از سرویس‌های همکاری در فروش بسیار پردرآمد که من از درآمدهای این‌گونه سایت‌ها را اطلاع دارم، فروش فیلم‌هایی مثل فیلم‌های مجاز هیولا و … است که به‌صورت آنلاین می‌فروشند.

این سایت‌ها سیستم‌های همکاری در فروش دارند و راجع به آن فیلم‌ها مطلب می‌نویسند، مثلاً دانلود سریال هیولا.

وقتی شما روی آن لینک کلیک می‌کنید و مثلاً 4000 هزار تومان آن فیلم را می‌خرید و دانلود می‌کنید، درصد قابل‌توجه ای از این مبلغ را به بازاریاب می‌دهند.

با این کار فروش قانونی را به‌صورت همکاری در فروش انجام می‌دهند.

درآمدهایی که این بازاریاب‌ها از این راه کسب می‌کردند، برای من خیلی جالب بود که چه درآمدی خوبی دارند.

الآن فرصت خیلی خوبی است که درآمدهای خوبی از همکاری در فروش کسب کنید.

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوهای بیشتر
triboon