مدیر وب محصولات دیجیتال مارکتینگ دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام

دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام

دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام
چکیده این محصول : 76 نظر 39,024 بازدید

دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام به شما کمک می‌کند فروش خود را از طریق اینستاگرام افزایش دهید و با متدهای تجربی و ترفندهای عملی کسب و کار خود را طریق اینستاگرام به طور جدی رونق دهید.

2,500,000 تومان

آموزش ویدیویی قابل دانلود

دوره آنلاین 20 جلسه

آپدیت 23 مهرماه 1400

اضافه به سبد خرید درخواست مشاوره رایگان

 

این دوره 3 آپدیت جدید دارد، آخرین آپدیت مهرماه سال 1400 می‌باشد

آپدیت سه: زمانبندی پست و استوری، پاسخ نظرات و دایرکت حرفه‌ای (23 مهر 1400)

در سومین بروزرسانی این دوره سراغ فعال‌سازی سیستم زمان‌بندی پست و استوری‌های اینستاگرام می‌رویم و با فعال کردن این بخش که توسط خود شرکت فیس‌بوک ارائه کرده است، کنسول مدیریت اینستاگرام را فعال می‌کنیم.

در این کنسول می‌توانیم پست و استوری‌های اینستاگرام را طراحی یا آپلود کنید و بدون محدودیت و رایگان، آنها را برای آینده زمان‌بندی کنیم، این قابلیت در همه ابزارهای ایرانی و خارجی با قیمت بالا و کیفیت نامطلوبی ارائه می‌شود، اما این کنسول برای خود شرکت فیس‌بوک است و سرویس آن بسیار با کیفیت و رایگان است.

همچنین به بخش‌های دیگر مانند مدیریت نظرات و دایرکت‌ها در قالب یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری خواهیم پرداخت که پست‌ها و دایرکت‌های اینستاگرام ما را تبدیل به یک تسک منیجر می‌کند و می‌توانیم به کامنت‌ها و دایرکت‌های خودمان نگاهی تسک مانند داشته باشیم و با انجام هرکدام از آنها به بخش انجام شده منتقل کنیم تا همیشه مطمئن باشیم همه نظرات و دایرکت‌ها را پاسخ داده‌ایم و اگر موردی نیاز به پیگیری داشت نیز می‌توانید در حالت پیگیری قرار داده تا در فرصتی دیگر به آن رسیدگی کنیم.

همچنین ایجاد تقویم محتوایی آنلاین و مدیریت محتوای صفحه اینستاگرام را نیز مورد بررسی و آمورش قرار می‌دهیم و در نهایت اپلیکیشن‌های اندروید و آی‌او‌اس مدیریت را نیز معرفی می‌کنیم.
مدت زمان آپدیت سه: 1 ساعت می‌باشد.

 

آپدیت دو: فعال‌سازی سوال و جواب اتوماتیک پیج‌های بیزینسی (1 مهر 1400)

در بروزرسانی دوم سراغ راهکاری می‌رویم که بسیاری از دایرکت‌های ما را اتوماتیک پاسخ می‌دهد و مشکل زیاد بودن دایرکت‌های تکراری و نبود زمان برای پاسخ آنها را تا حد زیادی برطرف می‌کند. این بخش را بررسی و نحوه فعال کردن آن برای پیج‌های بیزینسی را آموزش داده‌ایم.
مدت زمان آپدیت دو: 5 دقیقه می‌باشد.

 

آپدیت یک: تحلیل یک کمپین هوشمندانه افزایش فالوور در اینستاگرام (15 مرداد 99)

در این بروزرسانی یک کمپین هوشمندانه که از چشم خیلی‌ها پنهان بود اما در جهت افزایش فالوور چند صفحه اینستاگرام در حال انجام بود رو بررسی می‌کنیم، این کمپین برای افزایش فالوور پیج‌های از قبل تعریف شده انجام شده است و خیلی هوشمندانه 14 صفحه اینستاگرام با مشارکت یکدیگر فالوورهای خودشان را افزایش می‌دهند.
مدت زمان آپدیت یک: 7 دقیقه می‌باشد

 

اینستاگرام یک اپلیکیشن پرمخاطب و بسیار جذاب است که در چند سال اخیر درآمدهای بسیار زیادی فقط با ساخت یک صفحه در آن توسط ایرانیان کسب شده است! تقریبا اکثر کسب‌و‌کارهای فعال از اینستاگرام برای افزایش فروش و ارتباط با مخاطبین خود استفاده می‌کنند.

بیش از 30.000.000 ایرانی در اینستاگرام فعال هستند که اکثر آنها حداقل یکبار در روز اینستاگرام را چک می‌کنند! 

اگر شما الان که در حال خواندن این متن هستید از اینستاگرام درآمد مشخص و قابل قبولی دارید یعنی از این بازار بزرگ بهره‌مند هستید اما اگر درآمد مشخصی از سمت کاربران اینستاگرام ندارید این به معنی از دست دادن یک بازار بزرگ 30 میلیون نفری و درآمدهای بسیار قابل توجه آن است!

یک نگرش اشتباه که در همه دوره‌های مدیروب به آن تاکید داریم تمرکز روی موارد بی اهمیت مانند تعداد فالوور یا لایک...به جای تمرکز روی درآمد است، که این درآمد یا از خود صفحه شما مستقیم ایجاد می‌شود و یا از طریق بازاریابی در اینستاگرام فروش سایت‌تان را افزایش می‌دهد.

من (مهران منصوری‌فر) تا امروز به صدها کسب‌و‌کار اینترنتی در ایران مشاوره داده‌ام و نکته جالبی که همیشه در سالهای اخیر باعث تعجب من شده است میزان درآمد آنها فقط از طریق اینستاگرام است! در این دوره از نکات ابتدایی آموزش آغاز خواهد شد و آنچه شما برای داشتن یک صفحه موفق نیاز دارید به طور کامل بر اساس تجربه‌ها و بینش شخصی خودم را به شما آموزش خواهم داد.

آموزش بازاریابی در اینستاگرام

موفقیت در اینستاگرام کار آسانی نیست!

راهکارهای ساده و تئوری که معمولا با جمع‌آوری دانش و اطلاعات سطحی منتشر شده در وب ارائه می‌شود، معمولا با عنوان‌های فریبنده سعی درفروش یک دوره دارند! اما واقعیت چیز دیگری است. موفقیت یک صفحه تجاری در اینستاگرام کار ساده‌ای نیست و نیاز به فعالیت مستمر و هدفمند دارد که در زمان کوتاه متوقف نشود. اما وقتی شما یک صفحه پرمخاطب دارید فقط با انتشار یک استوری به خواسته مدنظر خود خواهید رسید و این یک تجربه بسیار لذت‌بخش است. 

بازاریابی در اینستاگرام رایگان است:

شما برای فروش در اینستاگرام هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید جز زمان! اگر بخواهید همه موارد را با سعی و خطا متوجه شوید زمان زیادی را از دست خواهید داد! همه مطالب گفته شده در این دوره از سعی و خطا عبور کرده است و روش 100٪ کاربردی و نتیجه بخش نهایی آموزش داده می‌شود.

معرفی دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام:

 

 

شکایات همیشگی از دوره‌های بازاریابی در اینستاگرام

اینستاگرام که دیگه آموزش نمی‌خواد

اینستاگرام فقط یک اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس و ویدیو نیست! وقتی یک پیج برای درآمدزایی ایجاد شود همه چیز متفاوت خواهد بود! فقط رعایت کردن چند نکته اولیه که در دوره آموزش داده خواهد شد مستقیم روی درآمد و تعداد دنبال کنندگان شما تاثیر خواهد گذاشت.

نکته مهمتر اینکه همه موارد گفته شده در دوره بر اساس تجربه پیاده سازی در صفحات اینستاگرام خود مدیروب و شرکت‌هایی که مشاور آنها مدیروب بوده است جمع‌آوری شده است و جالب اینکه اکثر مدیران شرکت‌ها نیز در ابتدا همین سوال که مگه اینستاگرام نیاز به آموزش و انجام کارهای تخصصی دارد را مطرح می‌کنند ولی بعد گذشت مدتی و دیدن نتایج نهایی، یکی از مهمترین بخش‌های بازاریابی خود را اینستاگرام در نظر می‌گیرند.

اینستاگرام جای فروش نیست جای تفریحه

تعداد فروشگاه‌ها و نیاز بالای کاربران اینستاگرام به خرید از صفحات اینستاگرام باعث شد بخش فروشگاه به این اپلیکیشن اضافه شود! بر خلاف نگاه قالب که اینستاگرام محل فروش نیست! واقعیت کامل برعکس این موضوع است و امروز می‌توان گفت تعداد قابل توجه و بسیار زیادی فروشگاه و خریدار در اینستاگرام هستند!

با توجه به همین موضوع حضور در محیطی که خریداران زیادی از آن بازدید می‌کنند به صورت حرفه‌ای و با رعایت اصول گفته شده در این دوره، می‌تواند از همان اوایل کار برای شما درآمد پایداری را ایجاد کند.

همه دوره‌ها میخوان بگن چطوری پست بزار

اکثر دوره‌های آموزشی در ایران ترجمه شده یک دوره انگلیسی و یا با جمع‌آوری اطاعات رایگان از محیط وب ساخته می‌شوند! به شما تضمین می‌دهم این دوره بر اساس تجربه و اطلاعات کسب شده من طراحی و پیاده سازی شده است و انجام هرکدام از موارد گفته شده باید درآمد شما از طریق پیج اینستاگرام را افزایش دهد.

نحوه انتشار یک پست مهم است اما همه چیز نیست! اینکه شما پستی منتشر کنید که منجر به ایجاد فروش شود اصول متفاوتی دارد که فقط با تجربه می‌توان به آن دست یافت و این مورد یکی از بخش های همین دوره است.

یه پست و استوری گذاشتن که دیگه آموزش نمیخواد

برخی از افرادی که برای مشاوره و افزایش فروش به ما مراجعه می‌کنند اینستاگرام فعال دارند که هر روز پست و استوری هم در آن منتشر می‌کنند اما درآمدی از اینستاگرام ندارند! هیمنجاست که نیاز به یادگیری موارد بیشتر مهم می‌شود. با انجام دادن نکات کاربردی می‌توان همان پیج را به درآمد رساند و کاری کرد تا تعداد سفارشات همان مجموعه از طریق اینستاگرام افزایش پیدا کند.

من فروش خوبی دارم اینستاگرام لازم ندارم

اینستاگرام یک منبع فروش کاملا متفاوت از کانال‌های فروش دیگر در کسب و کار است، جنس مخاطبان اینستاگرام متفاوت است و زمانی که شما بتوانید در صفحه اینستاگرام اعتماد دنبال‌کنندگان را بدست آورید به راحتی می‌توانید پیوسته فروش ایجاد کنید.

نکته مهمتر این است که شما به هر طریق دیگری که فروش خوبی دارید قطعا هزینه بازاریابی هم دارید، اما اینستاگرام رایگان است و می‌تواند برای شما بدون هزینه فروش ایجاد کند.

کسانی که در اینستاگرام هستند پول خرج نمی‌کنند

اتفاقا کاملا برعکس! خیلی هم خوب این کار را می‌کنند!‌ علت پاسخ دادن با قطعیت بالا به این سوال این است که بارها خودم درآمدهای فوق‌العاده افرادی که فقط با یک صفحه در اینستاگرام بازاریابی می‌کنند را دیده‌ام.

فضای اینستاگرام به گونه ‌ای است که اگر دنبال کنندگان صفحه شما به اعتماد واقعی به شما برسند که نحوه رسیده به آن نقطه نیز در این دوره آموزش داده شده است با خیال راحت از شما خرید می‌کنند و خیلی سریع اینستاگرام یک منبع جدی بازاریابی برای شما خواهد شد.

اینستاگرام جای فروش اجناس ارزان است

در اینستاگرام هم اجناس ارزان طرفدار دارند هم گران! من مجموعه ای را می‌شناسم که ارزان‌ترین کالای آنها 8 میلیون تومان است و میانگین قیمت کالاهای آنها 30 میلیون تومان و فقط از طریق اینستاگرام فروش خود را تامین می‌کنند.

همه نوع کاربری در اینستاگرام وجود دارد اما اگر شما دنبال افرادی هستید که کالای گرانی را به آنها ارائه کنید باید بدانید مسیر رشد صفحه خود را چگونه پیش ببرید تا به آن کاربران دست پیدا کنید.

 

مزیت‌های اختصاصی و قابل توجه این دوره:

مطالب ارائه شده در این دوره برای بر اساس تجربه جمع‌آوری و آموزش داده شده است و مخاطب آن را صاحبان کسب‌و‌کار‌اینترنتی در نظر گرفته‌ایم که کارهای بسیار زیادی مثل تولیدمحتوا، سئو‌سایت، بازاریابی‌اینترنتی و... دارند و کنار آنها با زمان کم تمایل به راه‌اندازی یک صفحه موفق در اینستاگرام دارند!

بنابراین از هرگونه اضافه‌گویی در این دوره اجتناب شده است و اصل موضوع به همراه نکات کلیدی و ترفندهای تجربی که معمولا با مثال‌های واقعی همراه است ارائه شده است.

کلیه مطالب دوره کاملا ساده و شفاف‌ ارائه خواهد شد و از کلمات سخت و پیچیده خبری نیست، همچنین هر ابزار و سرویسی که برای انجام موارد مطرح شده در دوره نیاز است در کنار محتوای دوره قرار داده شده است تا زمانی را برای جستجوی آن صرف نکنید.

 

 

سیلابس دوره بازاریابی در اینستاگرام 2020

 

بخش اول: معرفی و شروع با اینستاگرام

 • معرفی شبکه اجتماعی و جایگاه آن در کسب و کار
 • ارائه آمارهای دقیق از اجتماعی به نام اینستاگرام
 • تحلیل رفتار در اینستاگرام در ریز جامعه‌های اینستاگرام
 • چرا این دوره را ساختم و چه تجربیاتی در آن است؟
 • تفاوت شبکه اجتماعی شخصی و تجاری؟
 • معرفی شیوه‌های درآمدزایی از اینستاگرام
 

بخش دوم: راه اندازی و پیکربندی یک صفحه تجاری در اینستاگرام

 • نحوه ساخت یک اکانت در اینستاگرام
 • چگونه یک یوزرنیم(نام کاربری) مناسب انتخاب کنیم؟
 • نحوه نوشتن توضیحات پیج (بیو) به صورت تجاری
 • نحوه فعال‌سازی شمارنده و آمارگیر لینک‌های خروجی
 • انجام A/B تست برای انتخاب بیو و لینک پروفایل
 • نحوه انتخاب عکس مناسب تجاری برای پروفایل
 • اتصال اینستاگرام به شبکه ‌های اجتماعی دیگر
 • نحوه دانلود اطلاعات اینستاگرام به صورت آفلاین
 • تبدیل پیج به تجاری و تولید کننده محتوا بدون نیاز به فیس‌بوک
 • تنظیمات امنیتی و بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام 
 • اضافه کردن اطلاعات تماس و مکان کسب و کار به پروفایل
 

بخش سوم: تولید محتوا در اینستاگرام - نکات قبل از شروع

 • نکات مهم قبل از انتشار اولین محتوا
 • هدفگذاری و تدوین استراتژی اولیه
 • مشخص کردن شیوه کار و برنامه بلندمدت
 • بررسی یک سوال مهم که نتیجه نهایی را مشخص می‌کند!
 • تحلیل کانال‌های انتشار محتوا دلیل ایجاد آنها در اینستاگرام
 • چگونه بهترین بازخورد را با انتخاب صحیح شیوه انتشار بدست آوریم؟
 • نکات تجربی برای افزایش دیده شدن محتوای منتشر شده در اینستاگرام
 

بخش چهارم: تولید محتوا در اینستاگرام - استراتژی

 • استراتژی چیست و در شبکه اجتماعی چگونه است؟
 • نحوه پیداکردن استراتژی صحیح و مسیر رشد
 • چگونه استراتژی تولید محتوا بسازیم؟
 • نحوه تشخیص استراتژی صحیح و اشتباه
 • نمونه‌های واقعی استراتژی اشتباه که منجر به شکست می‌شوند
 • نمونه‌های واقعی استراتژی صحیح و حرفه‌ای در شبکه اجتماعی
 • بررسی توضیح کامل 5 استراتژی واقعی که نتایج آن موفق بوده است
 

بخش پنجم: تولید محتوا در اینستاگرام - پست

 • انواع پست و نحوه انتشار آن در اینستاگرام
 • خصوصیات یک پست خوب در اینستاگرام
 • چگونه پست‌های تاثیرگذار بسازیم؟
 • پست نوشته چیست و چه تاثیری بروی دنبال کنندگان دارد؟
 • چگونه بدون نیاز به کامپیوتر پست‌های حرفه‌ای طراحی کنیم؟
 • چگونه برای اینستاگرام اینفوگرافیک بسازیم؟
 • چگونه اینفوگرافیک‌های انیمیشن دار یا متحرک 15 ثانیه‌ای بسازیم؟
 • چگونه با گوشی پست‌های متحرک حرفه ‌ای بسازیم؟
 • نحوه انتشار یک ویدیوی حرفه‌ای در اینستاگرام
 • چگونه برای ویدیوها با گوشی کاور طراحی کنیم؟
 • چگونه ویدیوها را با گوشی برای اینستاگرام تدوین کنیم؟
 • چگونه ویدیوها را با متن و موزیک در گوشی میکس کنیم؟
 • چگونه ویدیوهای تکه‌ای برای پست اسلایدربا گوشی بسازیم؟
 • نحوه اضافه کردن لوگو و واترمارک به ویدیوها با گوشی
 • نحوه ایجاد گالری در اینستاگرام با پست اسلایدر
 • چگونه پست IGTV را به بهترین شکل منتشر کنیم؟
 • کپشن پست چیست و چگونه با نوشتن آن به نتایج هدفمند برسیم؟
 • نحوه نوشتن کپشن خوب و جذاب برای پست‌های اینستاگرام
 • چگونه یک کپشن تاثیرگذار بنویسیم که اقدام به عمل داشته باشد؟
 • هشتگ چیست و چگونه هشتگ‌های درست را پیدا کنیم؟
 • هشتگ‌های پرمخاطب اینستاگرام را چگونه پیدا کنیم؟
 • چگونه هشتگ‌های پیدا کنیم که باعث افزایش فالوورها شود؟
 • تقویم تولید محتوا در اینستاگرام چیست و چگونه آن را بسازیم؟
 • چگونه پست‌های اینستاگرام را زما‌ن‌بندی کنیم تا آینده منتشر شوند؟
 • چگونه با کامپیوتر خیلی سریع در پیج پست منتشر کنیم؟
 • و نکات کلیدی مهم دیگر در ایجاد یک پست حرفه‌ای...
 

بخش ششم: تولید محتوا در اینستاگرام - استوری

 • انواع استوری و نحوه ساخت صحیح آنها
 • مزایای فوق العاده استوری نسبت به پست در بازاریابی
 • هشتگ در استوری و نحوه استفاده صحیح آن برای افزایش فالوور
 • اقدام به عمل‌ در استوری و افزایش نرخ تبدیل در آن
 • چگونه با استوری‌های حرفه‌ای ایمیل دنبال‌کنندگان را بدست آوریم؟
 • ایجاد Engagement با کاربران با ابزارهای تخصصی استوری
 • چگونه بازدید یک پست را با استوری بالا ببریم؟
 • چگونه نظرات یک پست را با استوری بالا ببریم؟
 • چگونه نیاز مخاطبان را با استوری‌های هدفمند پیدا کنیم؟
 • چگونه با استوری بفهمیم چه نوع پست‌های برای دنبال‌کننده‌ها جذاب‌تر است؟
 • چگونه کاری کنیم مخاطبین برای ما استوری‌های جذاب بسازند؟
 • چگونه با استوری بازدید ویدیوهای IGTV را بالا ببریم؟
 • چگونه با گوشی استوری‌های حرفه‌ای طراحی کنیم؟
 • چگونه با گوشی ویدیوهای حرفه‌ای برای استوری بسازیم؟
 • چگونه ویدیوهایی برای استوری بسازیم که منجر به بازدید از سایت شود؟
 • چگونه یه رویداد را از طریق نوتیفیکیشن اینستاگرام اطلاع‌رسانی کنیم؟
 • چگونه ویدیوهای افقی را به سایز استوری تبدیل کنیم+ایجاد اقدام به عمل
 • چه کنیم تا استوری ما در خارج پیج‌مان به افراد جدید نمایش داده شود؟
 • هایلایت چیست و چگونه با استفاده از آن پیج را برای دنبال‌کنندگان جذاب کنیم؟
 • چگونه استوری‌های اینستاگرام را زما‌ن‌بندی کنیم تا آینده منتشر شوند؟
 • چگونه با کامپیوتر بدون گوشی در اینستاگرام استوری بگذاریم؟
 • و نکات کاربردی دیگر در مورد ایجاد استوری‌های هدفمند و حرفه‌ای...
 

بخش هفتم: تولید محتوا در اینستاگرام - IGTV

 • IGTV برای چی ساخته شده است؟
 • چگونه ویدیوهای حرفه‌ای برای IGTV بسازیم؟
 • ویدیوهای استاندارد IGTV چگونه است؟
 • چه زمانی باید از IGTV استفاده کنیم؟
 • ساخت و تدوین ویدیوی حرفه‌ای برای IGTV با گوشی موبایل
 • چگونه ویدیوهای IGTV را در پیچ‌مان بازاریابی کنیم؟
 • چگونه ویدیوهای با لوگو و آدرس سایت و تدوین حرفه‌ای برای IGTV بسازیم؟
 • چگونه برای ویدیوهای IGTV کاورهای جذاب طراحی کنیم تا بیشتر دیده شوند؟
 • چگونه ویدیوهای عریض را با گوشی برای IGTV بهینه و تدوین کنیم؟
 • چگونه ویدیوهای IGTV را زما‌ن‌بندی کنیم تا آینده منتشر شوند؟
 • و نکات دیگری برای انتشار ویدیو در بخش IGTV
 

بخش هشتم: تولید محتوا در اینستاگرام- لایو

 • لایو اینستاگرام چه تاثیری روی دنبال‌کنندگان دارد؟
 • انواع لایو اینستاگرام با توجه به کسب و کار شما
 • لایو اینستاگرام فقط از شخص نیست و انواع دیگر آن
 • چگونه لایو‌های پرسش و پاسخ با ابزارهای لایو برگزار کنیم؟
 • چگونه یک وبینار با اسلایدهای پاورپوینت در لایو اینستاگرام برگزار کنیم؟
 • چه اینترنت و سرعتی برای لایو اینستاگرام مناسب است؟
 • چگونه از ویدیوی ضبط شده لایو برای بازاریابی استفاده کنیم؟
 • چگونه از طریق دسکتاپ و بدون نیاز به گوشی لایو اینستاگرام برگزار کنیم؟
 

بخش نهم: تولید محتوا در اینستاگرام - بازاریابی محتوایی در اینستاگرام

 • بازاریابی محتوایی چیست؟
 • ارتباط بازاریابی محتوایی و شبکه‌اجتماعی
 • بدون بازاریابی محتوایی چقدر امکان موفقیت است؟
 • چگونه در شبکه‌اجتماعی بازاریابی محتوایی کنیم؟
 • چگونه بازاریابی محتوایی را چاشنی همه محتوای‌مان کنیم؟
 • استراتژی تولید محتوا بر اساس بازاریابی محتوایی
 • بازاریابی محتوایی فقط در پیج خودمان است؟
 • اینفلوئنسرها چگونه برندسازی در قلب مشتری را انجام می‌دهند؟
 • محتوای گسترده و ورود به دنیای مخاطبین جدید
 • محتوای همیشه سبز یا محتوای همیشه زرد؟
 • بررسی نمونه‌های واقعی از بازاریابی محتوایی در اینستاگرام
 

بخش دهم: مدیریت حرفه‌ای پیج اینستاگرام

 • مدیریت پیچ اینستاگرام دقیقا به چه معناست؟
 • مهمترین بخش‌های که باید مدیریت شوند؟
 • آیا نیاز است عکس پروفایل تغییر کند؟
 • مدیریت بخش توضیحات(بیو) برای افزایش فروش و نرخ تبدیل
 • چگونه با مدیریت صفحه‌مان بازدید آن را بالا ببریم؟
 • مدیریت هشتگ‌های پیچ و افزایش دنبال‌کننده‌های هدفمند
 • مدیریت بخش نظرات سایت به صورت حرفه‌ای
 • چگونه با پاسخ دادن نظرات فروش را افزایش دهیم؟
 • نظرات پیچ فقط باید پاسخ داده شوند یا کارهای دیگه‌ای هم باید انجام شود؟
 • چگونه جلوی نظرات اسپم را بگیریم و همیشه سریع عمل کنیم؟
 • چگونه جلوی انتشار نظراتی که مایل به آن نیستیم را از قبل بگیریم؟
 • مدیریت دایرکت‌های صفحه به شیوه‌ی سیستم سازی شده چگونه است؟
 • بخش دایرکت‌ها را چگونه مدیریت کنیم که کمترین زمان را بگیرد؟
 • چگونه به روزانه 100 دایرکت در کمتر از 15 دقیقه پاسخ دهیم؟
 • نحوه پاسخگویی حرفه‌ای به دایرکت‌ها که منجر به خرید می‌شود چگونه است؟
 • مدیریت بخش منشن‌های پیچ باید چگونه باشد؟
 • چگونه منشن ها را مدیریت کنیم تا برای ما سودآور باشد؟
 • چگونه با مدیریت صحیح پیج اینستاگرام Engagement را افزایش دهیم؟
 • مدیریت بخش Highlight در پیج چگونه است؟
 • مدیریت دنبال‌کنندگان پیچ چکونه است و چه کارهایی باید انجام شود؟
 

بخش یازدهم: ابزار Insights و تحلیل پیچ با آن

 • بخش Insights چیست و چرا بوجود آمده است؟
 • سه بخش مهم  Insights که باید بدانیم کدام است؟
 • مهمترین کاری که باید با Insights انجام دهیم کدام است؟
 • چگونه بهترین مسیر تولید محتوا را با Insights پیدا کنیم؟
 • ابزار Insights دقیقا به ما چه اطلاتی ارائه می‌دهد و با آن چه میشود کرد؟
 • چگونه A/B تست‌های حرفه ای با ابزار Insights انجام دهیم؟
 • چگونه ورودی سایت را با ابزار Insights افزایش دهیم؟
 • چگونه تعداد تماس‌های فروش را با Insights افزایش دهیم؟
 • چگونه با ابزار Insights پلن تولید محتوای یکساله ایجاد کنیم؟
 • تفاوت تعداد افراد و تعداد بازدید یک پست یا استوری و تحلیل آن
 • چگونه تعداد دنبال‌کنندگان را با تحلیل‌های Insights افزایش دهیم؟
 • چگونه تعداد بازدید پروفایل اینستاگرام را با تحلیل‌های Insights افزایش دهیم؟
 • بررسی عمیق آمارهای Engagement,Reach,Impressions,Shares,Saves 
 • چگونه بدون افزایش تعداد لایک بازدید یک پست را افزایش دهیم؟
 • بررسی بخش‌های Discovery  و Interactions در ابزار Insights
 • روش‌های افزایش Account Reach با بررسی آمارهای Insights
 • پیدا کردن بهترین زمان انتشار پست و استوری با اتصاب نرم‌افزارهای جانبی به Insights
 

بخش دوازدهم: ابزارهای آنالیز اینستاگرام

 • چگونه هشتگ‌های پربازدید اینستاگرام را پیدا کنیم؟
 • بررسی میزان فالوورها و آنفالو شدن پیچ
 • بررسی میانگین لایک و کامنت محتوای پیج
 • بررسی میانگین بازدید استوری های پیج
 • ابزار پیدا کردن بهترین روز و ساعت تولید محتوا برای پیج شما 
 • و ابزارهای دیگر که به تحلیل دقیق‌تر پیج شما کمک می‌کند
 

بخش سیزدهم: ربات‌های اینستاگرام

 • ربات‌ اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟
 • چه زمانی باید سراغ ربات اینستاگرام برویم؟
 • چگونه یک ربات استاندارد پیدا کنیم تا به پیج‌مان آسییبی نرسد؟
 • آیا هنوز در سال 2020 می‌توان با ربات فالوور جدید جذب کرد؟
 • چگونه با ربات‌اینستاگرام فروش سایت را افزایش دهیم؟
 • تنظیمات دقیق ربات اینستاگرام برای جلوگیری از جریمه اینستاگرام
 • اگر پیج ما توسط فعالیت یک ربات بلاک شد چه کنیم؟
 • چگونه ربات اینستاگرام را به بهترین شکل تنظیم و هدفگذاری کنیم؟
 • فعالیت مدیر پیچ در زمان فعالیت ربات اینستاگرام باید چگونه باشد؟
 • بهترین بازدهی ربات اینستاگرام براساس تجربه ما چگونه بوده است؟
 • آیا می‌توان از ربات‌های اینستاگرام استفاده نکرد؟ 
 • آیا چون در ایران هستیم باید فقط از ربات‌های ایرانی استفاده کنیم؟ 
 

بخش چهاردهم: اتصال و اتوماتیک‌سازی اینستاگرام

 • نحوه زمانبندی اتوماتیک پست‌ها با ایمیل یادآوری
 • چگونه استوری‌های یک ماه آینده را زمانبندی کنیم؟
 • چگونه ویدیوهای IGTV را با زمانبندی منتشر کنیم؟
 • چگونه اینستاگرام را به تلگرام اتصال اتوماتیک کنیم؟
 • چگونه اینستاگرام را به توییتر اتصال اتوماتیک کنیم؟
 • چگونه اینستاگرام را به پیج فیسبوک اتصال اتوماتیک کنیم؟
 • چگونه پست‌های اینستاگرام را اتوماتیک در پینترست منتشر کنیم؟
 • چگونه یک بک‌آپ اتوماتیک از پست‌های اینستاگرام در گوگل درایو بگیریم؟
 • چگونه اینستاگرام را به Flicker و Tumblr اتصال اتوماتیک کنیم؟
 • چگونه اینستاگرام را به وردپرس متصل کنیم؟
 • انتشار پست‌های اینستاگرام با یک هشتگ خاص در تلگرام!
 • چگونه با یک ابزار جانبی پست‌های صفحات را سریع در پیج خود منتشر کنیم؟
 • چگونه پست‌های برای آینده حجیم در پیچ‌مان قرار دهیم؟ (زمانبندی پست‌های چندماه آینده)
 

بخش پانزدهم: افزایش فالوور اینستاگرام

 • فالوورهای اینستاگرام چگونه به یک پیچ توجه می‌کنند؟
 • راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟
 • کدام راه‌ها برای افزایش فالوور مضر است؟
 • فالوور فیک بخریم یا نخریم؟
 • راهکارهای به جز ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور
 • روشهای عملی افزایش فالوور از طریق سایت
 • آشنایی با اینفلوئنسرمارکتینگ و شروع با آن
 • تبلیغات در پیج‌های اینستاگرام و راه‌کارهای پیداکردن یک پیج‌های مناسب
 • آشنایی و تحلیل کمپین‌های تبلیغات در اینستاگرام
 • روشهای کاملا کاربردی و عملی برای افزایش فالوور
 • تحلیل یک کمپین واقعی تبلیغاتی اینستاگرام و بررسی نتایج آنها
 

بخش شانزدهم: بازاریابی ویروسی (مسابقات، چالش‌‌ها و ویدیوهای ویروسی)

 • بازاریابی ویروسی چیست؟
 • چگونه یک محتوا در اینستاگرام ویروسی می‌شود؟
 • رفتن یک پست به اکسپلور چقدر اهمیت دارد؟
 • مسابقات اینستاگرام را چگونه ویروسی بسازیم؟
 • چگونه با برگزاری مسابقه بازدید پیچ را بالا ببریم؟
 • نحوه ایجاد مسابقاتی که باعث افزایش فالوور می‌شوند؟
 • بررسی و تحلیل مسابقات و چالش‌های واقعی اینستاگرام
 • یک چالش چگونه آغاز می‌شود و تا چه حد می‌تواند بزرگ شود؟
 • نتایج واقعی بعد از برگزاری مسابقات و چالش‌ها چیست؟
 • آیا فقط یک محتوای ویروسی می‌تواند کسب و کار شما را متحول کند؟
 

بخش هفدهم: ساخت PPN در اینستاگرام

 • اثرگذاری غیر مستقیم روی فالوورها تاثیر بسیار زیادی در تبدیل آنها به خریدار دارد
 • این روش در دو نوع کسب و کار آموزشی و فروشگاهی آزمایش شده و بازخورد بسیار مثبتی داشته است
 • با توجه به ماهیت این روش فقط باید به صورت عملی آموزش داده شده و تحلیل شود
 • این بخش یک ایده کاملا عملی و تست شده است که با مثال‌های واقعی در دوره آموزش داده خواهد شد
 

بخش هجدهم: تبدیل فالوورها به مشتریان

 • چگونه در اینستاگرام فروش ایجاد کنیم؟
 • فروش یک کالا یا محصول در اینستاگرام چگونه رخ می‌دهد؟
 • افرادی که قصد خرید دارند چه مواردی را بررسی می‌کنند؟
 • چگونه ساختار پیج‌ خود را برای فروش برنامه ریزی کنیم؟
 • مهمترین عواملی که روی فروش در اینستاگرام تاثیر دارند چیست؟
 • چگونه فروش یک محصول را در اینستاگرام قطعی کنیم؟
 • پیج‌های موفق فروشگاهی چگونه عمل می‌کنند؟
 • آیا برای فروش در اینستاگرام حتما باید سایت داشت؟
 • روشهای فروش آموزش و کالای فیزیکی در اینستاگرام چگونه است؟
 

بخش نوزدهم: برون‌سپاری اینستاگرام

 • برون‌سپاری چیست و چه زمانی باید آن را انجام دهیم؟
 • چگونه پیج‌مان را برون‌سپاری کنیم تا دقیقا به شکل مدنظر ما پیش برود؟
 • روشهای ایجاد ساختار آماده برون‌سپاری چگونه است؟
 • ساخت شیوه‌نامه و برون‌سپاری اینستاگرام بدون نگرانی
 • روشهای چک کردن فعالیت صحیح یا اشتباه پیمانکار 
 • چگونه امنیت پیج‌مان را در زمان برون‌سپاری حفظ کنیم؟
 • چگونه برون‌سپاری کنیم ولی هرگز وابسته نشویم؟
 

بخش بیستم: تحلیل پیج‌های اینستاگرام شرکت‌کنندگان دوره

 • تحلیل صفحات درخواستی شرکت‌کنندگان در دوره
 • بررسی صفحات شرکت کنندگان و پیشنهاد راهکارهای رشد و موفقیت
 • بررسی و تحلیل ایرادات صفحات شرکت‌کنندگان در دوره
 • مقایسه صفحات اینستاگرام شرکت کنندگان با رقبای آنها
 

 

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

 • افرادی که ایده‌ای برای راه اندازی یک صفحه در اینستاگرام دارند و می‌خواهد از پایه کار را اصولی اجرا کنند تا صفحه پرمخاطبی داشته باشند.
 • افرادی که یک وب‌سایت دارند و تمایل به راه‌اندازی یک صفحه موفق و بر اساس اصول تجربه شده در اینستاگرام برای افزایش فروش خود دارند.
 • افرادی که مدرس هستند و یا تخصص خاصی را ارائه می‌کنند و تمایل به پرسنال برندینگ برای خود از طریق اینستاگرام دارند.
 • شرکت‌هایی که تمایل به افزایش وفاداری مشتری و پیدا کردن مشتریان جدید از شبکه اینستاگرام دارند.

 

نتایجی که شما بعد از اجرای مطالب این دوره بدست می‌آورید:

 • یک صفحه حرفه‌ای و جذاب با محتوای حرفه‌ای و جذب کننده
 • صفحه‌ای محبوب و پرمخاطب واقعی که کاربران پیگیر آن هستند.
 • افزایش طبیعی و پیوسته دنبال‌کنندگان در اینستاگرام.
 • افزایش قابل توجه تعداد لایک و ذخیره و ارسال به دوستان در پست‌ها.
 • افزایش فروش محصولات و خدمات شما بعد از انتشار مطلب در اینستاگرام.
 • اجرای کمپین‌های موفق اینستاگرامی برای افزایش برندینگ و فروش.
 • داشتن صفحه‌ای که مخاطبان حاضرند برای شما درآمد ایجاد کنند.

 

جهت مشاهده بیش از 100 ویدیوی مشتریان راضی از شرکت‌کنندگان دوره‌های مدیر وب روی عکس زیر کلیک کنید

 

 سوالات متداول دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام:

 

چرا باید برای یادگیری بازاریابی در اینستاگرام در دوره مدیر وب شرکت کنم؟

دوره‌های مدیروب از ابتدای فعالیت آن بسیار پرفروش بوده ‌اند و شاید تنها علت مهم آن صداقت ما در انتقال اطلاعات و ایجاد آموزش‌هایی بر اساس تجربه است نه ترجمه!

با خیال راحت به شما می‌گوییم که مانند این دوره تا کنون ساخته نشده است و جامع بودن آن را فقط زمانی متوجه خواهید شد که در آن شرکت کنید!

نکته مهم بعدی برای انتخاب یک دوره مدرس آن است، حتما قبل از شرکت در هر دوره‌ای در مورد مدرس آن دوره تحقیق کنید. مدرس این دوره مهران منصوری فر است که صفحه اینستاگرام خود آن کاملا موفق است و درآمد دارد، همچنین به شرکت‌ها و مجموعه‌های بزرگی مشاوره داده است که با بررسی اینستاگرام آنها نیز متوجه خواهید شد چقدر می‌توان یک صفحه را در اینستاگرام به درآمد رساند.

 

من تمایل به شرکت در دوره حضوری و انجام کار عملی دارم،‌آیا این دوره برای من مفید است؟

هر جلسه از دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام دو بخش آموزش تئوری و اجرای عملی دارد که شما بعد از دیدن آموزش هر بخش وارد بخش عملی آن خواهید شد و همه موارد با جزییات و کامل در بخش عملی اجرا و توضیح داده می‌شود.
همچنین شرکت در دوره آنلاین هزینه‌های رفت و آمد و زمانی که شما برای رسیدن به کلاس صرف می‌کنید را ندارد و براحتی می‌توانید از هر جای دنیا جلسات جدید را دریافت کنید.
 

بعد از ثبت نام در این دوره چه چیزی دریافت می‌کنم؟

بعد از ثبت نام برای شما کلیه جلسات دوره باز می‌شود و می‌توانید همان لحظه آن را دانلود کنید، همچنین می‌توانید با مراجعه به پنل کاربری‌تان دسترسی دائمی به فایل‌های دوره و آپدیت‌هایی که در صورت نیاز به آن اضافه خواهد شد داشته باشید.
 

زمان و تعداد جلسات این دوره چقدر است؟

این دوره‌ی جامع در 20 جلسه برگزار شده است که زمان هر جلسه بین 40 تا 60 دقیقه با متغیر است، همچنین برای دوره آپدیت‌هایی در نظر گرفته شده است که به آن اضافه شده است و می‌توانید آنها را با مراجعه به پنل کاربری‌تان بخش دوره‌ها رایگان دریافت نمایید.

 

بعد از پایان دوره مجدد می توانم فایل‌های آموزشی را دریافت کنم؟

بله دسترسی شما برای همیشه به محتوای دوره باز خواهد بود و هر زمان که بخواهید می‌توانید در آینده به پنل خود مراجعه کنید و فایل‌های دوره را دریافت نمایید.

 

در هنگام گذراندن دوره اگر سوالی برایم پیش بیاید چگونه پاسخ آنرا دریافت کنم؟

پشتیبانی دوره از طریق بخش تیکت‌ها در سایت انجام می‌شود وقتی شما در دوره‌ای شرکت کنید آن دوره در پنل شما ثبت می‌شود و شما برای آن دوره می‌توانید سوالات خود را از طریق بخش تیکت‌ها مطرح کنید. پشتیبانی تا زمانی که دوره فعال باشد، برای شما فعال است و می‌توانید از آن استفاده کنید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب دیکشنری کسب و کار اینترنتی

کتاب دیکشنری کسب و کار اینترنتی

اولین کتاب مدیروب منتشر شد! اسم کتاب هست دیکشنری کسب وکار اینترنتی که در سایز کوچک و جیبی با تعداد محدود به چاپ رسیده است. این کتاب اولین لغت نامه تخصصی کسب و کار های آنلاین در ایران می باشد.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

بازاریابی ویروسی چیست؟ 10 قدم برای اجرای عملی آن

بازاریابی ویروسی چیست؟ 10 قدم برای اجرای عملی آن

بازاریابی ویروسی (Viral Marketing) نوعی بازاریابی است که در آن پیام تبلیغاتی به صورت دهان به دهان (Word of Mouth) در میان مخاطبان پخش می‌شود. در ادامه به توضیحات کامل تری درباره این موضوع خواهیم پرداخت

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی چیست و چطور به رونق کسب‌و‌کارها کمک می‌کند؟

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی چیست و چطور به رونق کسب‌و‌کارها کمک می‌کند؟

همه ما به خوبی با مبحث شبکه‌های اجتماعی آشنا هستیم و از تأثیر شگفت‌انگیز این رسانه‌ها در زندگی مدرن انسان‌ها باخبریم. در این مقاله می‌خواهیم از بُعد اقتصادی و اهمیت این رسانه‌ها برای کسب‌وکارها صحبت کنیم و به شما بگوئیم چطور می‌توان با استفاده از این شبکه‌ها تجارت کوچک یا بزرگمان را دگرگون کنیم!

چگونه می توان در کسب و کارهای اینترنتی از بازاریابی عصبی استفاده کرد؟

چگونه می توان در کسب و کارهای اینترنتی از بازاریابی عصبی استفاده کرد؟

(NeuroMarketing) یا بازاریابی عصبی نوعی از بازاریابی است که به راحتی در ذهن مخاطب می ماند،‌ هدف اصلی بازاریابی عصبی انتقال پیام های تبلیغاتی به مخاطب و افزایش احتمال خرید می باشد. در ادامه به طور کامل این روش بازاریابی را شرح خواهیم داد.

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

یکی از روش های مرسوم تبلیغات در شبکه های اجتماعی مطرح استفاده از اینفلوئنسر ها می باشد، با کسب اطلاعات کافی درباره اینفلوئنسر مارکتینگ می توانید مخاطبان بسیار زیادی را به خود علاقه مند کنید و در شبکه های اجتماعی شهرت پیدا کنید

3 نکته مهم در ایجاد محتوای جذاب

3 نکته مهم در ایجاد محتوای جذاب

در این مقاله، با 3 نکته بسیار مهم و درعین‌ حال ساده به شما آموزش خواهیم داد که چطور میتوانید یک محتوای جذاب برای مخاطب خود تولید کنید و به راحتی کاربران را برای خواندن ادامه مطالب ترغیب کنید.

بازاریابی در اینستاگرام؛ چگونه از اینستاگرام برای اهداف تجاری خود استفاده کنیم؟

بازاریابی در اینستاگرام؛ چگونه از اینستاگرام برای اهداف تجاری خود استفاده کنیم؟

بازاریابی در اینستاگرام یکی از روش‌های مؤثر و کارآمد برای تحقق اهداف کسب‌وکار در راستای تقویت بازاریابی و افزایش فروش محسوب می‌شود. با مطالعه این مطلب با مراحل عملیاتی بازاریابی در اینستاگرام آشنا خواهید شد و می‌توانید با کمترین سرمایه، بیشترین رشد و پیشرفت را شاهد باشید.

نظرات

منصور خادم علی
۰۰
پاسخضمن سلام .
پرسش اول اینکه با چه نرم افزار به کلاس آنلاین متصل می شویم
دوم اینکه آیا پس از هر جلسه ویدیوی ضبظ شده در اختیار ما قرار می گیرد
پشتیبانی بانی دوره به چه صورت است
کلاس چه ساعتی برگزار می شود چون من خارج از کشور هستم و احتمالا بخواهم شرکت کنم.
با تشکر
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

پس از ثبت نام در دوره ویدئو های دوره به صورت کامل در اختیار شما قرار می گیره پس از ثبت نام می تونید در ایمیلتون ویدئو ها رو دریافت و دانلود کنید و سوالات خودتون رو می تونید در تیکت ها مطرح بفرمایید تا پاسخ داده شود 

موفق باشید

میلاد
۰۰
پاسخسلام من فقط قسمت 17 و 18 میخوام چه طوری میشه تهییه کرد ؟؟ اگر از طریق تلگرام میشه خرید کرد آیدی بفرستین هزسنه پرداخت کنم و بعد برام فایلش بفرستین
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر

برای این دوره امکان خرید بخش به بخش نیست می تونید دوره رو به صورت کامل تهیه فرمایید 

با سپاس از شکیبایی شما 

امیر رضائی
۰۰
پاسخسلام و درود - آیا این دوره هنوز هم کاربردی هست ؟؟ و در آینده باز هم آپدیت
میشه ؟؟ مطالب اون قدیمی و منسوخ نشده است ؟؟
من این محصول را خریده ام
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

بله مطالب هنوز قابل استفاده  و کاربردی  است  بله در صورت نیاز حتما آپدیت داده می شود برای دوره ها 

مهدی صفوی نژاد
۰۰
پاسخسلام، چرا دوره رو آپدیت نمی کنید؟ یک سال هست هیچ فایلی اضافه نشده. موقع فروش خیلی خوب میگید که همیشه آپدیت میشه، اما در عمل اینطوری نیست.
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

تا الان این دوره نیازی به آپدیت نداشته ولی قطعا به زودی آپدیت خواهد شد 

محسن
۰۰
پاسخبا سلام .فایل های اموزشیتون رمز داره یا با برنامه خاصی باز میشه؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

شما باید ابتدا دوره رو خریداری کنید تا بتونید از فایل های دوره استفاده کنید 

زهرا
۰۰
پاسخلطفا توی شرایط قرنطینه یه تخفیف بذارید بتونیم بخریم
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

برای اطلاع از زمان تخفیف ها ما را در شبکه های ا جتماعی و خبرنامه دنبال کنید

vahid yadrouj
۰۰
پاسختخفیف دوره دیگه وجود نداره ؟
مدیر وب
۰۰

در حال حاضر هیچ کد تخفیفی برای دوره فعال نیست برای اطلاع از تخفیف ها ما را در شبکه های اجتماعی و خبرنامه دنبال کنید

 

کریم حردانی
۰۰
پاسخسلام جناب منصوری سوال اولم اینه که این دوره برای کسی که میخواد در حوزه ادمین پیچ اینستا فعالیت کنه مناسب هست؟؟
و سوال دوم اینکه چرا هیچ اطلاع رسانی از طریق پیامک یا ایمیل برای تخفیفی که دوره داشته به من نشده؟؟ من قبلا دوره چگونه با اینستاگرام کسب و کار خود را رونق دهیم؟ رو تهیه کردم لطفا اگر امکانش هست دوره تخفیف رو برای من در نظر بگیرید با تشکر
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر

 بله دقیقاً برای کسی که می‌خواهد ادمین پیج باشه مناسبه اگر در سایت عضو باشید عضویت فعال باشه از طریق ایمیل و از طریق نتیفیکیشن حتماً اطلاع‌رسانی خواهد شد

sima k
۰۰
پاسخسلام اقای منصوری، من ایده ای که دارم درحوزه تخصص قبلیم نیست،و یه هنر به حساب میاد،تجربه فروش اینترنتی و ... رو هم ندارم،این دوره برای من هم مناسبه که بتونم موفق بشم؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

اگر خدمات یا کالایی برای ارائه دارید و می خواهید از طریق اینستاگرام هم ارائه کنید  بله این دوره برای شما مناسب است

سید مهدی علویان
۰۰
پاسخبا سلام و درود
بنده قبلا دوره اینستاگرام رو خریدم
آپدیت شامل من میشه و اگر آره رو چطور دانلود کنم ؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

دوره جدید از اول به صورت کامل ضبط شده و با دوره گذشته کاملا متفاوت است اگر این دوره رو تهیه کرده باشید بله آپدیت ها رو هم می تونید در پروفایل خود مشاهده کنید

سارا شیروانی
۰۰
پاسخسلام در مورد زیبایی و ظاهر پیج و نحوه قرار گرفتن عکسا و محصولات توضیحی در این دوره ارائه میدین؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

در مورد طراحی محتوا و محصولات در اینستاگرام توضیح داده شده است

s
۰۰
پاسخسلام.من محصولی برای فروش ندارم و صرفا میخوام پیجم اکتیو باشه با فالوور ها و لایک های زیاد ،که بتونم با تبلیغات درآمد کسب کنم.این پکیج برای من مناسب هست؟اگر نیازه پکیج یا پکیج هلی دیگه ای هم تهیه کنم لطفا اسمشو بفرمایید.
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر
شما باید یا محصولی برای ارائه داشته باشید یا خدماتی برای ارائه و یا اینکه آموزشی بدهید اگر که محصولی ندارید می تونید با فروش محصولات دیگران مثل همکاری در فروش دیجی کالا و محصول اینستاگرام به درآمد برسید می تونید فیلم وبینار همکاری در فروش دیجی کالا و دوره اینستاگرام رو تهیه کنید و با این دو محصول کسب درآمد کنید

حسین عباس زاده
۰۰
پاسخمبلغ دوره با در نظر گرفتن تخفیف می باشد؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

در حال حاضر شما می تونید این دوره رو با تخفیفی که بر روی سایت فعال هست خریداری کنید مبلغ درج شده در سایت بدون محاسبه تخفیف می باشد 

فرهاد رامیار
۰۰
پاسخسلام و درود تو این دوره درباره ی استراتژی تبلیغات برای پیج اینستاگرام هم صحبت میشه ؟؟ مثلا چه متن تبلیغاتی بنویسیم - تبلیغات به چه پیج هایی بدیم و ...
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

بله در دوره در این باره صحبت شده است 

افشین احندی
۰۰
پاسخاین دوره برای کسی که بخواد بلاگر دیجیتال مارکتینگ بشه کاربرد داره؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

اگر می خواهید از محتوای آن برای تولید محتوای وبلاگتون استفاده کنید بله می تونه به شما کمک کند 

ناصر عبدالی
۰۰
پاسخسلام ،
من میخواستم این دوره رو خریداری کنم ،
اما چرا اگر این دوره جامع و کامل هست و ضمانت داره ،چرا خود پیج اینستاگرام مدیره وب از نظر engagement پیج خیلی موفقی نیست !؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

پیج مدیروب با توجه به گزارشات هم از نظر engagement و درآمد موفق هست.

javad ahmadi
۰۰
پاسخسلام پس جلسه 20کی میادش؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

جلسه 20 تحلیل سایت های درخواستی از سمت کاربران است زمانی که به حد نصاب برسد حتما تصویربرداری و به پروفایل شرکت کنندگان دوره اضافه خواهد شد

مهدی صفوی نژاد
۰۰
پاسخسلام، محصول رو نمیشه به سبد خرید اضافه کرد. لطفا بررسی می کنید؟ متشکرم.
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

بررسی شد مشکلی برای خرید نیست 

mohammadali
۰۰
پاسخسلام این دوره برای کسی که محصول یا بیزنس نداره منجر به کسب درامد میشه؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

خیر این دوره مختص پیج های تجاری هست که خدمات، کالا و سرویسی  رو برای فروش دارند و برای پیج های دیگه کاربردی ندارد

iman izadpanahi
۰۰
پاسخکلا چند ساعت ویدیو آموزشی هست ؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

ویدئو های آموزشی که تا جلسه 19 می باشد 16 ساعت و 56 دقیقه می باشد 

iman izadpanahi
۰۰
پاسخسلام آیا این محصول را ضمانت و گارانتی می کنید ؟
من محصول را خریدم و طبق دستورات انجام بدم آیا ضمانت می کنید که پیج اینستای من کاملا متحول میشه و به فروش مطلوب میرسه ؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

گارانتی اثر بخشی به این معنا می باشد که تمام مواردی که دردوره آموزش داده شده است را تماما انجام داده باشید و اگر به هیچ کدام از  نتایجی که در دوره گفته شده نرسیده باشید بله این می شه شامل گارانتی اثر بخشی 

javad ahmadi
۰۰
پاسخسلام
شما میگید این دوره 3ماه پشتیبانی داره و توی صفحه محصول ذکر میشه بگید کجای محصول نوشتید ک 3ماه این دوره پشتیبانی داره؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

ببخشید کامنت قبل رو اصلاح کردم شرکت کنندگان دوره در هر زمانی هر سوالی در مورد این دوره داشته باشند می تونند از طریق تیکت مطرح کنند 

javad ahmadi
۰۰
پاسخسلام این دوره چند ماه پشتیبانی داره؟
بهتر نیست اینارو توی صفحه محصول بگید؟
و چرا ب کامنتا پاسخ نمیدید.
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

اصلاح می کنم شما هر سوالی در مورد هر بخش از این دوره داشتید رو می تونید به صورت تیکت مطرح کنید 

مسعود نصیریان
۰۰
پاسخسلام
اگه الان ثبت نام کنیم امکانش هست به صورت یک جا به قسمتای قبلی که منتشر شده دسترسی داشته باشیم، یا باید حتما از روی هر جلسه یه هفته بگذره که برامون فعال شه؟
ممنون
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

بله شما هر زمان که دوره رو تهیه کنید تمام قسمت های قبل تا آخرین قسمت منتشر شده به حساب کاربری شما اضافه می گردد 

ناشناس
۰۰
پاسخبا سلام خدمت شما جناب منصوری فر عزیز
تخفیف این دوره به اتمام رسیده و امکان خرید با تخفیف بازهم وجود داره ؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

تخفیف ها در بازه های زمانی مشخصی قابل استفاده هست در حال حاضر تخفیفی در نظر گرفته نشده و دوره مورد نظر را با قیمت اصلی می تونید خریداری کنید

سامان مهدوی
۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
در حال حاضر به تاریخ 10دی ماه98 قیمت 699هزار تومان هست
فکر کنم دوره تخفیف هم گذشته
اگر الان بخوایم خرید کنیم امکان تخفیف وجود نداره ؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

تخفیف ها در بازه های زمانی مشخصی قابل استفاده هست در حال حاضر تخفیفی در نظر گرفته نشده و دوره مورد نظر را با قیمت اصلی می تونید خریداری کنید

Saeed Najibmoghadam
۰۰
پاسخمن این دوره رو میخوام خریداری کنم الان و ازش استفاده کنم ولی هزینش 699 تومن هستش !!....در صورتیکه شما فرمودین هزینش 499 تومن هستش!!!...شاید پروفایل من مشکل داره و امکان خرید وجود نداره!....لطفا این دوره رو برای من رزرو کنید و شماره کارت جهت پرداخت بفرستید. تشکر
مدیر وب
۰۰

سلام جناب نجیب مقدم
با توجه به درخواست شما در زمان تخفیف می تونید مبلغ دوره رو واریز کنید
و پس از واریز به ما اطلاع دهید تا دوره برای شما فعال گردد

Saeed Najibmoghadam
۰۰
پاسخسلام.
ایا در انتهای این دوره مدرک یا گواهی نامه ای هم به شرکت کنندگان اعطا میشه که مستند و قابل ارایه و درج در رزومه باشه برای سازمان ها و یا شرکت ها؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

اگر شما نیاز به مدرک گذراندن پایان دوره دارید در انتهای دوره می تونید تیکت بزنید و درخواست بدهید که یک مدرک از طرف خود مدیروب برای شما صادر شود 

Saeed Najibmoghadam
۰۰
پاسخسلام.
این دوره فقط مناسب کسب و کارهای فروش کالاست یا برای کسب و کارهای خدماتی هم کارساز و مفید هستش؟...اگر بلی، ایا مصداق های عینی هم بعنوان اموزش و مثال توو دوره اورده شده؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

این دوره مناسب کسب و کار های کالا، آموزشی، خدماتی هم هست و مصداق های عینی هم در این دوره آورده شده است 

Saeed Najibmoghadam
۰۰
پاسخهزینه ای که برای این دوره گذاشتین بالاست واقعا!!...
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

هزینه دوره با توجه به 220 سیلابس آموزشی که برای این دوره در نظر گرفته شده به نظر ما هزینه پایینی هست 

Mohammad Fathi
۰۰
پاسخنوشتین 200 هزار ولی میخوای بخری 500 تومنه جریانش چیه ؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

 قیمت اصلی دوره 699هزار تومن است و با تخفیف 200 هزار تومنی می شه 499 هزار تومان، 200 هزارتومان میزان تخفیف این محصول هست 

کیوان
۰۰
پاسخسلام..ممنون از شما برای طراحی این دوره
آیا رباتها هنوز هم کار میکنند؟ که در سرفصلها اومده ...
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

بله هنوز بخشی از رباتها فعال هستند و کار می کنند و در دوره هم به آنها خواهیم پرداخت اگر تا زمان رسیدن به این جلسه رباتها غیر فعال شوند در طول دوره اطلاع رسانی خواهد شد و راه های جایگیزین را به شما خواهیم گفت 

مسعود مهدیزاده
۰۰
پاسخسلام
یک سوال داشتم این دوره فقط مناسب کسانی هست که در کسب و کار کالا دارند یا برای کسانی از سیستم های همکاری در فروش استفاده میکنند هم مناسب است
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

بله برای کسانی که از سیستم های همکاری درفروش و سیستم های کسب درآمد در سایت های مختلف هم استفاده می کنند هم مناسب هست

میثم
۰۰
پاسخسلام
در این دوره آموزش می دهید چگونه دکمه خرید در اینستاگرام را درست کنم یا منظور تگ خرید است ؟؟؟؟؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

این سرویس از طرف اینستاگرام تحریم شده حتی در پیج دیجی کالا هم که بسیار تلاش کرد که این سرویس رو حفظ کنه غیر فعال شده اگر تا پایان این دوره این سرویس مجدد قابل استفاده باشه، بله حتما آموزش داده خواهد شد .

mohsen safdari
۰۰
پاسخاگه میشد بخش بخش خرید کرد خیلی بهتر بود
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر

دوره آنلاین و بهم پیوسته است و شما باید از جلسه اول تا آخردوره رو مشاهده کنید تا مباحث دوره رو به درستی درک و اجرا کنید در نتیجه در دروه باید به طور کامل شرکت کنید و امکان خرید دوره به صورت جلسه به جلسه نیست 

حسین
۰۰
پاسخچرا سرفصل ها در توضیحات ارائه نشده است؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

سر فصل ها به صفحه دوره اضافه شد 

gh
۰۰
پاسخ

سلام، کاش یه تیکه از آموزش را بعنوان نمونه می گذاشتید + بهمراه سرفصلی که در دوره آموزش می دهید خب از روی چه چیزی تصمیم بگیریم!

مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

سیلابس ها و ویدئوی معرفی دوره به صفحه اضافه شد  

عبدالله احراری
۰۰
پاسخسلام آقای منصوری فر من قبلا محصول چگونه با اینستاگرام کسب و کار خود را رونق دهیم؟ تهیه کرده ام ایا بازهم دوره جدید و جامع بازاریابی در اینستاگرام 2020 نیاز دارم؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

بله قطعا در این دوره به صورت تخصصی تر به اینستاگرام پرداخته شده است 

از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp