‏ آیا سایت های بازدید رایگان روی سئوی سایت ‏تاثیر دارند؟

رسانه مدیر وب
قسمت:
0
(0)

‏ آیا سایت های بازدید رایگان، روی سئوی سایت ‏تاثیر دارند؟

این سایت ها، سایت های IP Exchange هستند، ip می دهند و ip می گیرند. اما تاثیری در سئو ندارند، فقط شاید مقداری الکسای شما را بهتر کنند. ولی چون هیت‌هایی که می‌دهند، تکراری هستند، تاثیر خاصی در سئو ندارند.

مگر اینکه سرویس خوب بخرید که هیت بالایی دریافت کنید و بلند مدت هم تمدید کنید که رتبه الکسای سایت را  بهتر کند.

نمونه ایرانی این سایت ها هم زیاد هستتند. این سایت ها ip exchanger هستند، پیشنهاد می‌کنم فقط برای بهتر کردن الکسا، از اینها استفاده کنید.

 

– چگونه سایتمان را در الکسا ثبت کنیم؟

نسخه trail الکسا را بگیرید و سایت خود را  ثبت کنید. اما اول بگویید چرا می‌خواهید سایتتان را در الکسا ثبت کنید، چرا که الکسا روی رتبه گیری شما تاثیر خاصی ندارد. فقط یک سری اطلاعات می‌توانید در آنجا ثبت کنید که به نظر من موضوع خیلی مهمی نیست. پیشنهاد می‌کنم که وقت خودتان را روی بهینه کردن سایت در گوگل بگذارید. مثلا تولید محتوای بهتر یا گرفتن لینک های خوب. برای ثبت در الکسا هم می‌توانید یک ویزا کارت مثلا 100 دلاری بگیرید و  اکانت خودتان را بسازید. و پس از اینکه کارهای خودتان را انجام دادید،  trail را کنسل کنید تا پول از حساب شما کسر نشود.

این سوال یکی از کاربران است که در «از من بپرس-قسمت هشتم » پرسیده شده‌است. اگر می‌خواهید دیگر سوالات و پاسخ آنها را ببینید روی لینک آن کلیک کنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوهای بیشتر
100-billion-per-month-with-seo1