شروع من و پی سی دانلود 15 سال پیش! (داستان واقعی)

رسانه مدیر وب
قسمت: 4
5
(1)

داستانی که در این فایل ویدیویی روایت می شود برمی گردد به 15 سال قبل که اولین کسب و کار اینترنتی خودم را راه اندازی کردم! در آن زمان سایت های زیادی وجود نداشتند که تا به امروز هنوز کار خودشان را ادامه بدهند، اما یکی از آن سایت ها که هنوز پا‌برجاست و در جایگاه خوبی در میان سایت های فارسی زبان قرار دارد پی‌سی دانلود است.

من همیشه آرزوی داشتن یک سایت موفق محتوایی را داشتم و سعی در راه اندازی این سایت به 15 سال قبل برمی گردد اما در این فایل ویدیویی شرح ماجرا را با جزییات قابل ارائه مطرح کردم تا شاید کمکی باشد برای شما یا هر فردی که امروز در آن جایگاه قرار دارد و این داستان کوتاه بتواند تغییری ایجاد کند تا مسیر اشتباهات من را درک کرده و مسیر دیگری را برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی خود انتخاب کند.

دیدن این ویدیوی 18 دقیقه ای را به همه کسانی که در ذهن خود داشتن یک کسب و کار اینترنتی را بخشی از آینده شغلی شان می دانند و یا اکنون یک کسب و کار اینترنتی دارند پیشنهاد می کنم.

حرفهای گفته شده را نصیحت نپندارید و فقط گفتاری دوستانه بدانید از طرف فردی که نمی خواهد شما مسیر به اشتباه رفته ی آن را طی کنید.

لطفا نظر خودتان را در خصوص این فایل ویدیویی با من در میان بگذارید و اگر تجربه مشابهی دارید نیز در بخش نظرات همین مطلب مطرح فرمایید.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

1 دیدگاه برای “شروع من و پی سی دانلود 15 سال پیش! (داستان واقعی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوهای بیشتر
100-billion-per-month-with-seo1