چگونه بدون خرید محصول، کسب‌و‌کار اینترنتی راه‌اندازی کنیم؟ ‏

رسانه مدیر وب
قسمت:
1
(1)

چگونه بدون خریدِ محصول، کسب‌وکار اینترنتی راه‌اندازی کنیم؟

سیستم مناسب برای شما که می‌خواهید بدون خرید محصول، کسب‌وکار اینترنتی راه‌اندازی کنید، سیستم دراپ شیپینگ ( dropshipping ) است.

سیستم dropshipping یک نوع مدل کسب وکار است که درآن، شرکت‌هایی هستند که مثلا 10.000 محصول دارند و ارائه می‌کنند و همه کارهای مربوط به آن را (مثل آماده کردن محصول، درگاه بانکی و …) انجام داده‌اند و همه امکانات را با مبلغی (مثلاً سالی یک میلیون تومان) به شما ارائه می‌کنند. شما یک‌میلیون تومان را پرداخت می‌کنید و آن شرکت، ظرف مدت چند روز، برای شما یک فروشگاه نصب می‌کند که داخل این فروشگاه، می‌توانید محصولاتی که می‌خواهید کار کنید را انتخاب کرده و بفروشید.

به‌طور مثال شما می‌خواهید روی 50 محصول کار کنید، 50 محصول را انتخاب کرده و به سایت خودتان اضافه می‌کنید.

در سیستم دراپ شیپینگ، قیمت محصولات بصورت عمده برای شما محاسبه می‌‌شود. این روال، دقیقاً همان روشی است که خرده‌فروش‌ها در خارج از وب انجام می‌دهند.

در سیستم دراپ شیپینگ، تنها کاری که شما باید انجام دهید، بازاریابی و مارکتینگ برای سایت خودتان است. پس از فروش محصولات، شرکت دراپ شیپینگ ، کالاها را بانام فروشگاه شما، برای خریداران ارسال می‌کند.

سیستم دراپ شیپینگ با سیستم همکاری در فروش کاملاً متفاوت است. در دراپ شیپینگ: دامین، لوگو، برند مختص شماست و کالاها با نام برند و سایت شما برای خریداران ارسال می‌شود. در این سیستم، مشکلات برگشت کالا هم بر عهده شرکت drop shipping است، شما هیچ کاری نیاز نیست که انجام دهید.

درزمینهٔ drop shipping در ایران، یکی دو شرکت فعال شده‌اند و به‌زودی شرکت‌های زیادی هم فعال خواهند شد. شما می‌توانید با drop shipping مشکل خرید کالا، انباداری و سرمایه گذاری را حل کنید و فقط مارکتینگ یاد بگیرید و کسب درآمد کنید.

این سوال یکی از کاربران است که در « از من بپرس-قسمت نهم » پرسیده شده‌است. اگر می‌خواهید دیگر سوالات و پاسخ آنها را ببینید روی لینک آن کلیک کنید.

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوهای بیشتر
triboon