چطور هاستیگ مناسب انتخاب کنیم؟

رسانه مدیر وب
قسمت:
0
(0)

چطور هاستیگ مناسب انتخاب کنیم؟

ترجیح می‌دهم در مورد هاستینگ نظری ندهم، چون سرویس استاندارد خیلی خوبی نداریم. بسته به فضا و پهنای باند مورد نیازتان باید هاست مناسب خود را بگیرید. این موضوع بستگی به این دارد که  شما چقدر بازدید دارید و بر روی سایتتان چه کاری انجام می‌دهید.

مثلا اگر بخواهید در سایت stream انجام دهید و فایل play شود، مشخصات خاص خودش را نیاز دارد. اگر سایت دانلودی مثل p30download باشید، یک مشخصات دیگر نیاز خواهید داشت. و این موارد کاملا مجزا هستند و بسیار مهم است که کار شما چیست؟

نگران هاستینگ و بحث‌های big data نباشید، می‌توانید با یک هاست اشتراکی 200 – 300 هزار تومانی، کارتان را شروع کنید، و هر موقع نیاز بود، هاست را ارتقاء دهید و بهتر کنید. و اگر نیاز بود سرور مجازی یا سرور اختصاصی یا dedicate server برای خودتان تهیه کنید.

اگر cdn نیاز داشتید، تهیه می‌کنید و کلیه مشکلات شما هم حل خواهد شد. در آن صورت پهنای باند و مقدار ram مهم نیست و شما بر اساس استفاده، پول پرداخت می‌کنید.

این سوال یکی از کاربران است که در « از من بپرس-قسمت نهم » پرسیده شده‌است. اگر می‌خواهید دیگر سوالات و پاسخ آنها را ببینید روی لینک آن کلیک کنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوهای بیشتر
4500-orders-in-one-month1