برای مقالات حذف شده سایت، از remove urls استفاده کنیم یا ریدایرکت؟

رسانه مدیر وب
قسمت:
5
(1)

برای مقالات حذف شده سایت، از remove urls استفاده کنیم یا ریدایرکت ؟

چنانچه از طریق remove urls سایت خود را حذف کنید، سایت شما از گوگل حذف خواهد شد. من پیشنهاد می‌کنم که از remove urls استفاده نکنید  و مقالات خود را ریدارکت 301 بزنید.

 

– آیا با تولید محتوای عالی و  رعایت تمامی اصول سئو  و  سفارش رپورتاژ آگهی، می‌توان سایت را از بحران remove urls نجات داد؟

بله،  این کار شدنی است و مشکلی ندارد. الان هم یک سری سایت‌ها مثل دیوار هستند که همان مقدار که مطالبشان add می‌شود، به همان مقدار هم remove می‌شود

یعنی وقتی کاربر آگهی خود را قرار می‌دهد ، به محض فروش ، آگهی خود را حذف می‌کند و همیشه این سایت remove url  دارد، اما همچنان در نتایج گوگل هست و بازدهی آن نیز کم نشده است.

خیلی مواقع گوگل فکر می‌کند که شاید مدیر این سایت تغییر کرده و به آن یک فرصت مجدد می‌دهد. در این صورت احتمالاً شما وارد سندباکس گوگل می‌شوید و مدت کوتاهی شما را صفحه اول ، صفحه دوم و صفحه سوم می‌آورد تا ctr شما را بررسی کند، اگر ببیند که نرخ کلیک شما بالاست، در همان صفحات اول شما را نگه می‌دارد. شما نگران نباشید و ریدارکت کنید و محتوای جدید قرار دهید، ممکن است که در یک ماه هم ، مشکل شما رفع شود.

این سوال یکی از کاربران است که در «از من بپرس-قسمت هشتم » پرسیده شده‌است. اگر می‌خواهید دیگر سوالات و پاسخ آنها را ببینید روی لینک آن کلیک کنید.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوهای بیشتر
4500-orders-in-one-month1