آیا هاست گران‌قیمت به معنای هاست باکیفیت‌تر است؟

رسانه مدیر وب
قسمت:
5
(1)

آیا هاست گران‌قیمت به معنای هاست باکیفیت‌تر است؟ اگر این این‌طور است،‌ چرا بسیاری از سرویس‌های هاستینگ با اینکه قیمت بالاتری دارند ولی کیفت‌شان در حد بقیه است؟

راستش را بخواهید ربط مستقیمی وجود ندارد، چرا که شرکتی که قدیمی‌تر است ممکن است به دلیل شناحته شدن هزینه‌اش بیشتر باشد و یا شرکتی که تبلیغات بیشتر دارد،‌گران‌تر سرویس ارائه بدهد ولی لزوما بهتر نیست. خیلی از شرکت‌ها نظیر شرکت آلماهاست با اینکه خدمات گران‌تری دارد ولی کیفیتش اصلا خوب نیست و حتی در ارائه سرویس‌های پشتیبان ضعف دارد و ما تجربه بدی از همکاری با این شرکت داشتیم. این درحالی است که شرکت نت افراز با اینکه قیمت‌هایش بالا نیست و محدودیت‌هایی در خدمات قابل‌ارائه‌اش دارد، ولی کیفیتی که ارائه می‌دهد، واقعا خوب است. در مجموع اگر به دنبال یک سرویس هاستینگ با کیفیت هستید که آپ‌تایم صددرصد داشته باشد، از سرویس‌های ابری باید استفاده کنید که البته در ایران نیز خیلی وجود ندارند. آنهایی هم که هستند به جای اینکه از یک شبکه استفاده کنند، از یک سرور اختصاصی استفاده می‌کنند که این‌کار درست نیست. بنابراین شما باید از شرکت‌های خارجی نظیر آمازون خدمات بگیرید که البته به شرکت‌های ایرانی خدمات نمی‌دهند و باید از طرق دیگر از آنها خدمات بگیرید. ولی در کل پیشنهاد من استفاده از سرویس‌‌های هاستینگ خارجی است.

این سوال یکی از کاربران است که در «از من بپرس-قسمت چهارم» پرسیده شده‌است. اگر می‌خواهید دیگر سوالات و پاسخ آنها را ببینید روی لینک آن کلیک کنید.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

2 دیدگاه برای “آیا هاست گران‌قیمت به معنای هاست باکیفیت‌تر است؟

  1. seobyreza گفته:

    همون‌طور که گفتید هاستینگ واقعا چیز مهمی هست که هم در سرنوشت و پایداری و هم در سرعت سایت تاثیر داره و اصلا جای خسیس‌بازی در آوردن نداره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوهای بیشتر
100-billion-per-month-with-seo1