لیست گزیده‌های از من بپرس
مدیر وب فایل های تصویری گزیده های از من بپرس برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی چقدر محصول نیاز داریم؟

برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی چقدر محصول نیاز داریم؟

برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی چه‌قدر محصول نیاز داریم؟ قبلا شما گفته بودید که با حداقل ترین محصول هم می توانید یک فروشگاه راه اندازی کنید، ولی آیا می توانیم در این صورت الکسای خوبی به دست آوریم و سئو سایت را بهبود بخشیم؟

اول این را بگویم که منظور من از حداقل ترین محصول همان MVP است، و کلا منظور از محصول در درجه اول همان کسب و کار شماست. درباره سئو هم باید بگویم که کار یک شب نیست و نیاز به زمان طولانی دارد. در مورد الکسا نیز، باید بگویم که نیازی نیست که برایتان مهم باشد. نگران سایت های قدیمی و با محصولات بیشتر نیز نباشید، چرا که اگر شما یک کار جدیدی را شروع کرده اید، حتما یک وجه تمایزی نسبت به بقیه دارید.

برای اینکه بدانید در مرحله بعد چه محصولی را و به چه شکلی ارائه دهید باز هم نیاز دارید تا از بازخورد کاربران خود بهره ببرید. پس به طور کلی بگویم که شما باید اول یک نمونه محصول کوچک آماده کنید، آنرا در اشل کوچک تبلیغات کنید و با بازخوردی که از کاربران می گیرید، محصول خود را توسعه ببخشید و در این مرحله هم اصلا به سئو، ایمیل مارکتینگ و الکسا فکر نکنید. یعنی مثلا سایت تخفیفان که خودش در درجه اول یک محصول است، برای شروع کارش، یک ایمیل تخفیف برای یک جامعه آماری از مشتریانش ارسال کرد تا بازخوردهای لازم را برای توسعه محصولش در مراحل بعد، دریافت کند. 

این سوال یکی از کاربران است که در «از من بپرس-قسمت ششم» پرسیده شده‌است. اگر می‌خواهید دیگر سوالات و پاسخ آنها را ببینید روی لینک آن کلیک کنید.

 

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

 افزایش فروش آنلاین با 20 راهکار فوق‌العاده اثربخش

افزایش فروش آنلاین با 20 راهکار فوق‌العاده اثربخش

هدف نهایی هر فروشگاه و سرویس دهنده اینترنتی در حوزه بازاریابی آنلاین مسلماً فروش و سوددهی بیشتر است. برای کسب این موفقیت و افزایش فروش آنلاین چه کارهایی باید انجام داد و باید از چه کارهایی پرهیز کرد؟ مدیر وب قصد دارد تا به صورت گسترده به این مسئله بپردازد.

تاریخچه بلک فرایدی و 11 راهکار مؤثر برای افزایش فروش در این روز

تاریخچه بلک فرایدی و 11 راهکار مؤثر برای افزایش فروش در این روز

همه ما درباره بلک فرایدی یا جمعه سیاه و تخفیف‌های خوبی که برای خرید کالاها وجود در این روز وجود دارد، می‌دانیم. اما آیا می‌دانید که چگونه می‌توان از این روز در کسب‌وکار اینترنتی خود نیز استفاده کنیم؟

چگونه با بازاریابی اینترنتی کسب و کار خودم را متحول کردم؟ (قسمت اول)

چگونه با بازاریابی اینترنتی کسب و کار خودم را متحول کردم؟ (قسمت اول)

مهمترین عامل در کسب و کار اینترنتی چیست؟ آیا می دانید چگونه یک کسب و کار موفق آنلاین راه اندازی کنید؟ در این فایل آموزشی با شما در مورد شکست‌هایی که در کسب و کار خودم تجربه کرده‌ام و باعث شد تا روش‌های صحیح رو بشناسم و نتایج فوق العاده ای بدست بیارم صحبت می‌کنم.

چگونه با بازاریابی اینترنتی کسب و کار خودم را متحول کردم؟ (قسمت سوم)

چگونه با بازاریابی اینترنتی کسب و کار خودم را متحول کردم؟ (قسمت سوم)

در دو فیلم قبلی در مورد اهمیت داشتن یک سیستم ایمیل مارکتینگ صحبت شد و پس از آن راه کارهای برای افزایش فروش آنلاین در کسب و کار اینترنتی با استفاده از بازاریابی ایمیلی مطرح گردید. در این فیلم پاسخ سوالات مطرح شده در فیلم های قبلی داده شده است و در انتها یک راه کار عملی برای ساخت یک سیستم حرفه ای ایمیل مارکتینگ مطرح می گردد.

فروشگاه آمازون چگونه  موفق شد؟

فروشگاه آمازون چگونه موفق شد؟

در این ویدیو یک مسابقه برای کاربران مدیر وب مطرح شده است که شما می توانید با پاسخ دادن به سوال مسابقه برنده باشید
 

مهمترین عامل موفقیت فروشگاه های آنلاین چیست؟

مهمترین عامل موفقیت فروشگاه های آنلاین چیست؟

در میان همه فروشگاه های اینترنتی یک عامل مشترک وجود دارد که باعث موفقیت پیوسته آنها می شود. در این ویدیو آموزشی به این موضوع و تحلیل دقیق تر آن عامل مهم می پردازیم.
 

نظرات

Mehdi Ebrahimnezhad
۰۰
پاسخاگر امکان داره نام سایت ها رو هم عنوان کنید، که ایده های این دوستان هم به ما ایده بده.
تشکر از زحمتهای شما
از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp