دوره آنلاین جامع جادوی سئو در سال 2017

دوره آنلاین جامع جادوی سئو در سال 2017
چکیده این دوره : انتشار : 1396/04/03 20 نظر 22,395 بازدید

دوره جامع جادوی سئو واقعا به شما کمک می کند تا سئو سایت خود را به صورت جادویی بهبود دهید و کسب و کارتان را متحول کنید! در این دوره از ابتدایی ترین مباحث سئو تا بحث های تخصصی به طور کامل آموزش داده خواهد شد.

وقتی صحبت از سئو می شود صحبت از درآمدهای فوق العاده بدون هزینه های بالای بازاریابی است!

اما چرا سئو می تواند یک کسب و کار را به طور کامل متحول کند اما همه از آن بهره مند نمی شوند؟ پاسخ این سوال نیاز به تخصص بالا در بهینه سازی سایت ها برای موتورهای جستجو در زمان کنونی است.

شاید 5 یا 10 سال قبل نیاز به چنین دانشی برای سئو سایت نبود و این سطح از رقابت نیز شکل نگرفته بود، اما اگر امروز در نتایج اولیه گوگل باشید دیگر مشکل مشتری و درآمد نخواهید داشت!

 

چرا سئو سایت بالاترین اهمیت در کسب و کار اینترنتی را دارد؟

 • برند شما را همه می بینند
 • هر روز مشتریان جدید خواهید داشت
 • هزینه های بازاریابی شما به طور خارق العاده ای کاهش میابد
 • بدون وقفه تلفن شما زنگ می خورد و اعضای سایت شما زیاد می شود
 • همه رقبا می دانند که بهترین شما هستید و رقابت با شما ساده نیست
 • فردی که در گوگل شما را پیدا کند هدفمند ترین مشتری شما خواهد بود
 • وقتی در گوگل اول هستید در نگاه مشتریان نیز اول خواهید بود
 • احتمال استفاده از سرویس های شما برای جستجو کنندگان گوگل بالای 90٪ است

 

آموزش سئو

 

معرفی دوره جامع جادوی سئو در سال 2017

وقتی قرار است واقعا در کسب و کار شما تغییرات جادویی رخ دهد نیاز است که بهترین سئو را در میان رقبای خوب بدست آورید و به صفحه اول قانع نباشید بلکه در 3 نتیجه اول باشید!

در دوره جامع جادوی سئو شما فقط نیاز دارید که یک وب سایت داشته باشید! قدم های بعدی را در این دوره خواهید آموخت. اگر هنوز وب سایت ندارید می توانید با تهیه دوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی در کمتر از یک روز وب سایت خود را راه اندازی کنید و به شرکت کنندگان دوره جامع جادوی سئو بپیوندید.

در دوره جامع جادوی سئو شما باید تبدیل به یک سئو کار ماهر شوید و بتوانید روی هر کلمه ای که دلتان می خواهد به صفحه اول بیایید! 

این دوره از مباحث اولیه که آشنایی با موتورهای جستجو و نحوه کار آنها می باشد شروع می شود و در ادامه به اصول اولیه سئو می پردازد. در جلسات بعدی به تنظیمات سئو سایت، تولید محتوا، نقش شبکه های اجتماعی در سئو و نکات کلیدی مهم در سایت برای موتورهای جستجو می پردازد.

اما تقریبا از اواسط جلسه مباحث اصلی دوره شروع خواهد شد که قطعا هر فردی در این دوره را شگفت زده خواهد کرد زیرا این مباحث تجربیاتی هستند که در سئو فارسی با گوگل کسب شده است و شاید در جای دیگری نتوان آنها را اینطور دقیق و شفاف در کنار هم پیدا کرد.

 

ویدیوی معرفی دوره جامع جادوی سئو در سال 2017:

 

آیا مبلغ سرمایه گذاری در این دوره منطقی است؟

سوالی که در ویدیوی بالا هم به پاسخ آن اشاره شده است این است که مبلغ این دوره منطقی است یا خیر؟ بیایید با مثالی این موضوع را بررسی کنیم:

اگر قرار باشد همین الان سئو سایت خود را به شخص یا شرکتی برون سپاری کنید حداقل مبلغی که برای سئو هر کلمه عادی به شما پیشنهاد می شود 500 هزار تومان خواهد بود و اگر یکی  از کلمات اصلی کسب و کار شما باشد حداقل 3،000،000 تومان برای یک کلمه باید بپردازید و هیچ تضمینی در سئو قطعی آن کلمه آن به صورت کلاه سفید و بدون تقلب نیز نخواهید داشت.

حال اگر خودتان سئو بدانید می توانید با یک ساعت وقت گذاشتن در روز هر کلمه ای که بخواهید را بعد از مدت مشخصی به صفحه اول گوگل بیاورید و آن را حفظ نمایید.

شما با با شرکت در این دوره فقط مبلغی که قرار است برای سئو اولین کلمه خود پرداخت کنید را روی خودتان سرمایه گذاری کرده اید!

 

شگفتی های سئو:

4 ویدیوی زیر را مشاهده کنید تا با بخش کوچکی از شگفتی هایی که سئو سایت می تواند برای شما به ارمغان بیاورد آگاه شوید! 

این موارد فقط بخش بسیار ساده و کوچکی از مزایای بدست آمده از سئو و بهینه سازی سایت می باشد که در ادامه آمده است، در محیط عمومی از بازگو کردن موارد بسیار شگفت انگیز تر با توجه به افشا شدن استارتژی ها و سیاست ها کاری مان  امتناع می کنیم اما در دوره حضوری قطعا موارد جذاب تری را مشاهده خواهید کرد.

 

چگونه 200 سفر رایگان با اسنپ و تپ 30 رفتم؟

 

چطور اینقدر مشتری جذب کردیم که ما انتخاب می کنیم با کدوم کار کنیم؟

 

چگونه بدون بازاریابی 15 هزار عضو بگیریم و بالای صد میلیون درآمد داشته باشیم؟

 

افزایش درآمد یک کسب و کار به بالای 50 میلیون تومان ماهانه فقط با سئو

چرا مهران منصوری فر فرد مناسبی برای تدریس دوره است؟

در واقع هر زمان صحبت از سئو و میزان تخصص یک فرد در آن باشد برخی صحبت از سابقه و مباحث فنی می کنند و برخی از دانشی که با شرکت در دوره های آموزشی کسب کرده اند می گویند.

اما در اصل تنها چیزی که می تواند یک فرد را سئو کار ماهری نشان دهد در ابتدا لیست کلماتی است که توانسته تا به امروز به صفحه اول بیاورد و در ادامه سابقه تجربی آن فرد!

من (مهران منصوری فر) از سال 1383 در وب فعال هستم و از یکسال بعد سئو برای سایت خودم را آغاز کردم، با توجه زمان طولانی (12 سال) که در این حوزه فعالیت کرده ام قطعا تعداد زیادی از کلمات که به صفحه اوبل آورده ام را به خاطر ندارم و یا دیگر آن سایت ها فعال نیستند، البته من بیشتر وقت ام را صرف سئو بروی سایت های خودم کردم.

اما در همین 2 سال اخیر نیز تعداد قابل توجهی کلمه کلیدی بوده است که توانسته ام به صفحه اول گوگل بیاورم و اکنون دیگر به صورت مستقیم روی سئو کار نمی کنم و با آموزش اصول سئو به تیم خودم با نظارت به کار آنها کارهای سئو را به پایان می رسانیم.

من به دلیل تجربه ای 12 ساله در این حوزه و سالها فعالیت در Google Adwords به مدل های گوگل و رفتار آن در سئو فارسی کاملا مسلط هستم و اکنون خود را در جایگاهی می بینم که می توانم با انتقال دانش خودم به هر فردی که حداقل یک وب سایت دارد و با مباحث ابدایی وب آشنا است، آن فرد را تبدیل به یک سئو کار ماهر در سطح خود کنم.

این فرآیند را قبلا برای تیم خودم انجام داده ام و نتیجه موفق بوده است و اکنون می توانم برای شما نیز آن را در یک پروسه 10 جلسه ای به انجام برسانم و شما بعد از این دوره قطعا یک فرد حرفه ای در سئو به حساب خواهید آمد.

 

نظر مشتریان مدیر وب

 

ما فقط در سایت مدیر وب در کلمات زیر صفحه اول هستیم:

 • کسب و کار اینترنتی
 • کسب و کار آنلاین
 • کار در اینترنت
 • کار اینترنتی
 • بازاریابی سایت
 • دوره بازاریابی اینترنتی
 • فروش انلاین
 • فروشگاه اینترنتی
 • بهترین فروشگاههای اینترنتی
 • کسب و کار اینستاگرام
 • افزایش فالوور اینستاگرام
 • افزایش فالوور
 • راه های افزایش فالور
 • آژانس های اینترنتی
 • فروشگاه های مجازی
 • فروشگاه زنبیل
 • فروشگاه اینترنتی چاره
 • فروشگاه بامیلو
 • فروشگاه اینترنتی البسکو
 • خرید اینترنتی در ایران
 • تاپسی

این کلمات فقط تعداد کمی از لیست کلمات کلیدی مدیر وب است و در کمتر از چند ماه با رعایت اصولی که در همین دوره آموزش داده خواهد شد به صفحه اول آمده است!

هنگام جستجوی کلمات فوق شگفت زده خواهید شد وقتی بفهمید تعداد مقالاتی که برای سئو آنها نوشته شده است کمتر از 5 مقاله می باشد!!!

مدیر وب فقط با 5 مقاله و رعایت اصول سئو در بیش از 500 کلمه کلیدی دیگر نیز در صفحات اول گوگل قرار دارد!!!

 

مشخصات دوره جامع جادوی سئو:

 • تعداد جلسات: 10 جلسه حضوری
 • تاریخ شروع: 14 تیرماه 1396
 • روز و ساعت جلسات: هر چهارشنبه ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر
 • جزوه آموزشی + فایل صوتی جلسات
 • به همراه پذیرایی
 • مدرس: مهران منصوری فر
 • محل برگزاری دوره: تهران سعادت آباد

 

ثبت نام این دوره بسته شده است. جهت شرکت در دوره بعدی لطفا با کلیک روی دکمه رزرو اسم خود را در لیست شرکت کنندگان ثبت نمایید.

مبلغ اصلی این دوره 2 میلیون و پانصد هزار تومان می باشد و مبلغ رزرو دوره نیز 500 هزار تومان است.

نکته : با خرید این دوره

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

2,500,000 تومان

تعداد جلسات: 10 جلسه

فایل تصویری آموزشی

زمان: 30 ساعت

این دوره را فقط می توانید رزرو کنید

خرید این دوره

توجه : بعد از خرید این دوره، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "دوره ها" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

انتخاب حوزه فعالیت و ایده یابی

انتخاب حوزه فعالیت و ایده یابی

در این محصول آموزشی نحوه تحلیل و انتخاب بهترین حوزه فعالیت آنلاین با استفاده از ابزارهای تخصصی شرح داده شده است و شما بعد از دیدن آن می توانید ایده های جدیدی بیابید و حوزه فعالیتی که بتواند آینده مثبتی داشته باشد را بیابید

مرداب سایت های ایرانی (وب سایت های محکوم به شکست)

مرداب سایت های ایرانی (وب سایت های محکوم به شکست)

15 نکته طلایی که اگر آنها را ندانید وب سایت شما محکوم به شکست خواهد بود! بسیاری از وب سایت های شکست خورده با بودجه و برنامه ریزی کار خود را شروع کرده اند اما چرا وب سایت ها به درآمد پایدار نمی رسند؟ مهمترین عامل اصلی شکست ایده های عالی چیست؟ چرا پس از سالها تلاش وب سایت ها شکست می خورند؟

دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی 100% توسط خودتان بدون نیاز به حتی 1 خط کدنویسی و بدون نیاز به هیچ دانش فنی و تخصصی! شاید این عنوان برای خیلی ها بیشتر شبیه به یک رویا باشد اما واقعیت این است که با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی نیست که شما متخصص باشید، فقط کافیست راه انجام کار را بدانید.

25 اشتباه بزرگ در بازاریابی اینترنتی (فایل صوتی)

25 اشتباه بزرگ در بازاریابی اینترنتی (فایل صوتی)

در این فایل صوتی به اشتباهات بزرگ اما پنهان در بازاریابی اینترنتی اشاره شده است که مرتکب شدن آن‌ها نه تنها باعث رشد و بهبود بازدید و فروش سایت نمی‌شود بلکه می‌تواند خطرات زیان آوری برای وب سایت شما نیز داشته باشد.

قدم صفر کسب و کار اینترنتی

قدم صفر کسب و کار اینترنتی

محصول قدم صفر کسب و کار اینترنتی برای شما که ابتدای مسیر راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستید ساخته شده است و شما را یک وبمستر خواهد کرد.

دوره آموزشی تصویری جامع بازاریابی ایمیلی

دوره آموزشی تصویری جامع بازاریابی ایمیلی

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی اینترنتی می باشد، که با استفاده از آن می توان فروش آنلاین و همچنین بازدید سایت را افزایش داد. در دوره بازاریابی ایمیلی شما خواهید آموخت چگونه یک سیستم ایمیل مارکتینگ راه اندازی کنید و به کمک آن بتوانید به بهبود مستمر فروش آنلاین و ایجاد سیستم مشتریان وفادار بپردازید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

هفت دلیل بر ضرورت وبلاگ برای کسب و کارهای آنلاین

هفت دلیل بر ضرورت وبلاگ برای کسب و کارهای آنلاین

یکی از روشهایی که می توان از طریق آن مخاطبین جدید و با ذوقی را برای کسب و کارتان جذب کنید وبلاگ نویسی است. در این مقاله به دلایل ضرورت داشتن وبلاگ برای هر کسب و کاری می پردازیم.

10 روش بهبود تجربه کاربری برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی

10 روش بهبود تجربه کاربری برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی

متخصصان در زمینه تجربه کاربری و تجارت الکترونیک، برترین ایده های خود برای القای حس لذت به کاربران، حفظ آنها و ترغیب ایشان برای خرید از وبسایت تان را در این مطلب با شما در میان می گذارند.

سه درس مهم بازاریابی در نوشتن کتاب

سه درس مهم بازاریابی در نوشتن کتاب

نوشتن یک کتاب می تواند کسب و کار شما را متحول کند حتی اگر این کتاب 10 صفحه باشد و فقط به صورت الکترونیکی منتشر شود! در این مقاله به سه درس مهم در نوشتن یک کتاب با هدف افزایش مخاطبین شما و استفاده از بازاریابی ویروسی پرداخته شده است.  

ارتباط بازاریابی محتوا با سئو دقیقا چیست؟

ارتباط بازاریابی محتوا با سئو دقیقا چیست؟

در این مقاله ما به بررسی «سئو» و «بازاریابی محتوا» می پردازیم و‌ می‌خواهیم بدانیم این دو، در چه زمینه‌هایی با هم تفاوت دارند و کجاها همکار یکدیگر می‌شوند.

20 راه برای توسعه ایمیل مارکتینگ های موفق

20 راه برای توسعه ایمیل مارکتینگ های موفق

تجارت با ایمیل یا Email Marketing ابزاری گران‌بها و مؤثر درزمینهٔ مارکتینگ می‌باشد که هدف اصلی آن ایجاد روابط بلندمدت با مشتریان شما می‌باشد. با یک هدف معین و مشخص ، بازاریابی و تجارت با ایمیل می‌تواند به‌طور مؤثر تلاش‌های تجارت شمارا پشتیبانی کرده و آن را با مقدار کمی بودجه و هزینه راه اندازی کند.
   

5 سوپر مارکت اینترنتی برتر تهران در سال 96

5 سوپر مارکت اینترنتی برتر تهران در سال 96

بالاخره سوپر مارکت های اینترنتی هم به ایران آمدند و با خرید از آنها بخش عمده ای از رفت و آمد شهری و هزینه ها بهبود پیدا خواهد کرد. در این مقاله بهترین سوپر مارکت های اینترنتی ایران را معرفی خواهیم کرد.

نظرات

Mohamad ali hasanpor
۱۳۹۶/۰۶/۲۴۰۰
پاسخسلام و عرض ادب
دوره غیر حضوری کامل قرار گرفته خریداری کنیم؟
پشتیبانی مدیر وب
۱۳۹۶/۰۶/۲۵۰۰

سلام وقت بخیر

در حال حاضر برای دوره غیر حضوری ثبت نام  نداریم جهت هماهنگی برای دریافت دوره به صورت غیر حضوری با شماره تماس های شرکت هماهنگ کنید.

زهره احمدی
۱۳۹۶/۰۴/۳۰۰۰
پاسخبا سلام و وقت بخیر. با توجه به اینکه فرمودید دوره افزایش قیمت خواهد داشت اگر الان دوره رو رزرو کنیم بعدا هم با همین قیمت خریداری می کنیم؟
مدیر وب
۱۳۹۶/۰۴/۳۰۰۰

سلام

بله دوستانی که رزرو کنند با مبلغ قبلی می توانند در دوره سئو شرکت کنند.

رضا ظریف
۱۳۹۶/۰۴/۱۸۰۰
پاسخعرض ادب. جناب منصور فر ممنون میشم اگر در مورد نحوه ارائه دوره غیر حضوری اطلاعاتی رو در اختیار من قرار بدید. دوره غیر حضوری به چه شکلیه؟ یک پکیچ آموزشی در اختیارمون قرار میدید؟ یا فیلم کلاس حضوری رو در اختیارمون قرار میدید؟ ممنون میشم اگر در این مورد توضیحی بدید. چون من همانطور که پیش عرض کردم ساکن مشهد هستم و امکان شرکت در دوره حضوری رو ندارم متاسفانه.
با تشکر از شما بزرگوار.
مدیر وب
۱۳۹۶/۰۴/۱۸۰۰

سلام 

 در دوره غیر حضوری  فیلم کلاس حضوری در اختیار شما قرار داده می شود و شما با رزرو این دوره به صورت آنلاین می تونید در دوره شرکت کنید که با به حد نصاب رسیدن این دوره برای افرادی که دوره غیرحضوری رو رزرو کردند برای مدت محدود باز خواهد شد قابل ذکر است که این دوره بزودی افزایش قیمت خواهد داشت 

Ehsan
۱۳۹۶/۰۴/۱۸۰۰
پاسخسلام الان داشتم ثبت نام را تکمیل می کردم . دیدم قیمت شده پانصد هزار. تومان . یک کوپن تخفیف برام می فرستید؟
ممنون
مدیر وب
۱۳۹۶/۰۴/۱۸۰۰

سلام 

به این دوره کد تخفیف تعلق نمی گیرد و به زودی افزایش قیمت نیز خواهد داشت شما با رزرو این دوره می تونید در دوره غیر حضوری شرکت کنید

مجتبی نادری تهرانی
۱۳۹۶/۰۴/۱۸۰۰
پاسخسلام.
ببخشید چرا دیگه این دوره رو توی محصولات قرار نمیدهید،خوبه غیر حضوری هم هست!
همه روی محصولاتشون تبلیغات زیاد میکنند و فروش آن را بیشتر میکنند ، ولی شما فروش را متوقف میکنید؟
حالا تکلیف اونایی که پول خرید یا رزرو دوره را ندارند،چیه؟
چرا باید یک دوره ی ارزشمند رو از دست بدهند؟
مدیر وب
۱۳۹۶/۰۴/۱۸۰۰

سلام جناب نادری 

زمان ثبت نام در این دوره تمام شده و  شما فقط می تونید دوره غیر حضوری رو رزرو کنید و در صورت حد نصاب رسیدن این دوره مجددا برای مدت محدود باز خواهد شد و قابل ذکر است که به زودی این دوره افزایش قیمت نیز خواهد داشت 

mohammad doust
۱۳۹۶/۰۴/۰۷۰۰
پاسخسلام خسته نباشید ببخشید شما کدوم شرکت های ارایه هاستینگ رو تایید میکنید؟ میشه سه تاشون رو که از نظر شما مورد تایید هستند معرفی کنید؟ با سپاس فراوان
میلاد عیلامی
۱۳۹۶/۰۴/۰۵۰۰
پاسخمن هنوز سایتم رو راه ننداختم فکر میکنم این دوره الان مناسب من نیست چون احتمالا سطحش بالاست و من زیاد سر در نمیارم
مدیر وب
۱۳۹۶/۰۴/۰۵۰۰

سلام جناب عیلامی عزیز

این دوره از مباحث بسیار مبتدی آغاز خواهد شد و اگر در آینده نزدیک وب سایت خود را راه اندازی می کنید این دوره برای شما مناسب خواهد بود.

میلاد عیلامی
۱۳۹۶/۰۴/۲۳۰۰
سپاس از شما من به صورت غیر حضوری ثبت نام کردم، امیدوارم تاثیر بسزایی توو کارم داشته باشه
اکبرتقی پور
۱۳۹۶/۰۴/۰۴۰۱
پاسخسلام
ضمن عرض سلام و خسته نباشید
لطف کنید بفرمایید آیا پایان دوره مدک خاصی نیز اعطا میگردد و آیا امکان خرید اقساطی نیز ممکن می باشد یانه؟؟
اکبر تقی پور
۱۳۹۶/۰۴/۰۵۰۰
سلام
چرا جواب سوال را ندادین و فقط تایید کردین و این اصلا قشنگ نیست
مدیر وب
۱۳۹۶/۰۴/۰۵۰۰

پاسخ شما داده شده بود گویا توسط اپراتور تایید نشده بود که در سایت نمایش داده شود که این مشکل اکنون رفع گردید

با احترام

مدیر وب
۱۳۹۶/۰۴/۰۵۰۰

سلام جناب تقی پور عزیز

در پایان دوره مدرکی در نظر گرفته نشده است ولی قطعا شما یک متخصص سئو خواهید بود.

در مورد شرایط پرداخت نیز با شرکت تماس بگیرید تا توضیحات کامل به شما ارائه شود.

روح الله وکیل زاده
۱۳۹۶/۰۴/۰۳۰۱
پاسخسلام خسته نباشید بعد از برگزاری حضوری این دوره توی سایت هم قرار میدهید
یا این که فقط دوره حضوری است ممنون از آموزش های خوبتان
مدیر وب
۱۳۹۶/۰۴/۰۳۰۱

سلام

دوره همین الان به دو صورت حضوری و غیر حضوری روی سایت فعال می باشد و شما با توجه به شرایط خودتان می توانید در دوره دلخواه شرکت بفرمایید.

2,500,000 تومان

تعداد جلسات: 10 جلسه

فایل تصویری آموزشی

زمان: 30 ساعت

خرید این دوره

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 20

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

مرداب سایت های ایرانی (وب سایت های محکوم به شکست)

مرداب سایت های ایرانی (وب سایت های محکوم به شکست)

15 نکته طلایی که اگر آنها را ندانید وب سایت شما محکوم به شکست خواهد بود! بسیاری از وب سایت های شکست خورده با بودجه و برنامه ریزی کار خود را شروع کرده اند اما چرا وب سایت ها به درآمد پایدار نمی رسند؟ مهمترین عامل اصلی شکست ایده های عالی چیست؟ چرا پس از سالها تلاش وب سایت ها شکست می خورند؟

دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی 100% توسط خودتان بدون نیاز به حتی 1 خط کدنویسی و بدون نیاز به هیچ دانش فنی و تخصصی! شاید این عنوان برای خیلی ها بیشتر شبیه به یک رویا باشد اما واقعیت این است که با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی نیست که شما متخصص باشید، فقط کافیست راه انجام کار را بدانید.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید