دوره بهینه سازی تجربه کاربری حرفه‌ای
مدیر وب فایل های تصویری گزیده های از من بپرس چطور اعتبار و رتبه دامین قبل را به دامین جدید منتقل کنیم؟

چطور اعتبار و رتبه دامین قبل را به دامین جدید منتقل کنیم؟

چطور اعتبار و رتبه دامین قبل را به دامین جدید منتقل کنیم؟

برای انتقال اعتبار و رتبه دامین قبل به دامین جدید، می‌توانید برای سایتتان در وبمستر‌تولز  new domain تعریف کنید، با این‌کار می‌گویید که سایتی که تاکنون در وبمستر‌تولز من بوده، دامین آن تغییر کرده است،

یعنی هر چقدر که گوگل به سایت قبلی من اهمیت می‌داده، از الآن به دامین جدید اهمیت بدهد.

سایت‌هایی که مدام فیلتر می‌شوند و دامین‌های جدیدی بالا می‌آورند با همین متد، سئوی خودشان را حفظ می‌کنند. یا سایت‌هایی که مدام بسته می‌شوند و دوباره راه‌اندازی می‌کنند و دوباره در صفحه اول گوگل هستند. این سایت‌ها با همین متد change domain انجام می‌دهند و سئوی خودشان را حفظ می‌کنند. دوستانی هم که می‌خواهند دامین سایت‌شان را عوض کنند باید از همین متد استفاده کرده و اعتبار سایت خودشان را حفظ ‌کنند.

برای اجرای این روش باید ابتدا  وب‌سایت قبلی در وبمسترتولز ثبت شود، بعد ریدارکت 301 انجام شود، بعد new domain ثبت شود و بعد دامین جدید به گوگل معرفی شود. روال انتقال دامین قدیم به دامین جدید در قسمت change domain وبمستر تولز کاملا مشخص است و می‌توانید از آنجا استفاده کنید.

این سوال یکی از کاربران است که در « از من بپرس-قسمت دهم » پرسیده شده‌است. اگر می‌خواهید دیگر سوالات و پاسخ آنها را ببینید روی لینک آن کلیک کنید.

 

 

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

تگ کنونیکال (Canonical Tag) چیست و چگونه آنرا ساخته و در سایتمان قرار دهیم؟

تگ کنونیکال (Canonical Tag) چیست و چگونه آنرا ساخته و در سایتمان قرار دهیم؟

تگ کنونیکال چیست؟ تگ کنونیکال(Canonical Tag) یک راهکار مؤثر و استاندارد برای حل مشکل محتوای تکراری در وبسایت محسوب می‌شود. در این مطلب با چیستی تگ کنونیکال، اهمیت آن، نحوه استفاده از این تگ‌ها و همچنین اشتباهات متداول در این زمینه آشنا خواهید شد.  

نظرات

از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp