دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام

چطور هاستیگ مناسب انتخاب کنیم؟

0 نظر 648 بازدید

دانلود رایگان چطور هاستیگ مناسب انتخاب کنیم؟

چطور هاستیگ مناسب انتخاب کنیم؟

ترجیح می‌دهم در مورد هاستینگ نظری ندهم، چون سرویس استاندارد خیلی خوبی نداریم. بسته به فضا و پهنای باند مورد نیازتان باید هاست مناسب خود را بگیرید. این موضوع بستگی به این دارد که  شما چقدر بازدید دارید و بر روی سایتتان چه کاری انجام می‌دهید.

مثلا اگر بخواهید در سایت stream انجام دهید و فایل play شود، مشخصات خاص خودش را نیاز دارد. اگر سایت دانلودی مثل p30download باشید، یک مشخصات دیگر نیاز خواهید داشت. و این موارد کاملا مجزا هستند و بسیار مهم است که کار شما چیست؟

نگران هاستینگ و بحث‌های big data نباشید، می‌توانید با یک هاست اشتراکی 200 - 300 هزار تومانی، کارتان را شروع کنید، و هر موقع نیاز بود، هاست را ارتقاء دهید و بهتر کنید. و اگر نیاز بود سرور مجازی یا سرور اختصاصی یا dedicate server برای خودتان تهیه کنید.

اگر cdn نیاز داشتید، تهیه می‌کنید و کلیه مشکلات شما هم حل خواهد شد. در آن صورت پهنای باند و مقدار ram مهم نیست و شما بر اساس استفاده، پول پرداخت می‌کنید.

این سوال یکی از کاربران است که در « از من بپرس-قسمت نهم » پرسیده شده‌است. اگر می‌خواهید دیگر سوالات و پاسخ آنها را ببینید روی لینک آن کلیک کنید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

انتخاب هاست مناسب؛ نکاتی که قبل از خرید هاست حتما باید بخوانید

انتخاب هاست مناسب؛ نکاتی که قبل از خرید هاست حتما باید بخوانید

فکر کنید تصمیم گرفته‌اید که یک وب‌سایت راه‌اندازی کنید، بعد از کلی پرس‌و‌جو درباره انتخاب سیستم مدیریت محتوای موردنیارتان، حالا مانده‌اید که چه هاستی انتخاب کنید، این نوشته را بخوانید تا ببنید برای انتخاب هاست مناسب چه باید کنید.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp