دوره جامع جادوی سئو

تناسب تعداد لینک سازی با تعداد مطالب جدید سایت‎ ‎چگونه باید باشد ؟

تناسب تعداد لینک سازی با تعداد مطالب جدید سایت‎ ‎چگونه باید باشد؟

هیچ قانون ثبت شده ای برای این موضوع نیست، ولی گوگل این موضوع را خیلی خوب متوجه می‌شود. ربات‌های گوگل، رفتارهای انسانی را شبیه‌سازی می‌کنند و خوب می‌فهمند که این لینک سازی چطور انجام می‌شود. استراتژی لینک بیلدینگ رقبای شما در این میان به شما کمک خواهد کرد. یعنی اگر شما یک وب سایتی دارید که لینک بیلدینگ آن خیلی سطح بالاست، ولی برای رقبای شما خیلی سطح پایین است، گوگل به شما مشکوک می‌شود، اما شما را بلک‌لیست نمی‌کند. پیشنهاد من این است که زمانی که محتوایی تولید می‌شود، یک چک لیست برای لینک بیلدینگ محتوای خود داشته باشید و طبق آن رفتار کنید. این کاری است که من در مدیر وب انجام می‌دهم. 36 مکان مختلف دارم که باید لینک هر مطلب جدید را در آنها قرار دهم. البته این موضوع در حوزه کاری من است و ممکن است در کارهای دیگر متفاوت باشد.همچنین 12 شبکه اجتماعی دارم که باید داخل آنها هم مطالب را قرار دهم.

پیشنهاد می کنم شما هم با توجه به کسب و کار خودتان، این چک لیست را تهیه کنید و لینک بیلدینگ های افراطی زیاد انجام ندهید، چون زیر ذره بین گوگل می‌روید و  برای شما مشکل ساز خواهد شد.

این سوال یکی از کاربران است که در «از من بپرس-قسمت نهم » پرسیده شده‌است. اگر می‌خواهید دیگر سوالات و پاسخ آنها را ببینید روی لینک آن کلیک کنید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

مزرعه لینک چیست و چه تاثیری بر سئوی سایت شما دارد؟

مزرعه لینک چیست و چه تاثیری بر سئوی سایت شما دارد؟

آیا می‌دانید که چه عاملی باعث می‌شود که یک بک لینک باکیفیت و دیگری بی‌کیفیت به حساب بیاید؟ در این مطلب با عوامل مؤثر بر کیفیت بک لینک‌ها و یکی از روش‌های تولید لینک‌های بی‌کیفیت به نام «مزرعه لینک» آشنا خواهید شد.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp