فروشگاه اینترنتی یا مارکت پلیس کدام را راه اندازی کنیم؟
[membership_protected_content plan_id="3919"] [/membership_protected_content] [membership_protected_links]
[membership_protected_content plan_id="3919" user="non-member"]
[/membership_protected_content]
0
(0)

در این فایل صوتی به این سوال پاسخ می دهیم که برای شروع کار بهتر است فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم یا مارکت پلیس؟ و  به این نکته می پردازیم که با تامین کننده ها چطور باید تعامل داشته باشیم و توافق کنیم تا بتوانیم فروشگاه اینترنتی یا مارکت پلیس خودمان را راه اندازی کنیم سپس بررسی می‌کنیم که مارکت‌پلیس قدم اول کار هست یا فروشگاه اینترنتی و آیا میشه آنها را به همدیگر تبدیل کرد یا نه؟

و همچنین به این موضوع می پردازیم که هزینه راه اندازی کدامیک کمتر است و با کدام یک باید شروع کنیم تا در بلند مدت بتوانیم نتیجه مثبت بگیریم و بهترین حالتی که در دنیا راه اندازی شده کدام است؟  این موضوع را بررسی می‌کنیم که برای راه اندازی مارکت‌پلیس نیاز هست که چه فرایندهایی داشته باشیم و چه شرایط اولیه ای لازم است؟

و همینطور این موضوع را بررسی می‌کنیم که یک فروشگاه اینترنتی با چه روش ها و حالت هایی میتونه با تأمین کننده‌های خودش وارد مذاکره بشه و همینطور یک مارکت پلیس با چه حالت ها و روش هایی میتونه با تامین کننده‌ها وارد مذاکره بشه و بعد از تحلیل این موارد نتیجه‌گیری می‌کنیم که راه اندازی فروشگاه اینترنتی در ابتدای کار مناسبتر است یا  مارکت پلیس؟

در نهایت بررسی می‌کنیم که با روش گفته شده چطور میشه قدم به قدم مسیر رو پیش برد و تا به نتیجه دلخواهمان برسیم فرآیندهای فروشگاه های اینترنتی با مارکت پلیس ها را هم بررسی می‌کنیم و با همدیگه اونها رو مقایسه می‌کنیم.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *