دانلود رایگان خلاصه 5 جلسه اول دوره جامع وب آفرینی

دانلود رایگان خلاصه 5 جلسه اول دوره جامع وب آفرینی

  دوره جامع وب‌آفرینی شما را تبدیل به یک وب‌آفرین می‌کند تا بتوانید مستقل از هرکس دیگری کسب و کار اینترنتی خود را به درآمد برسانید

بستن دانلود رایگان خلاصه 5 جلسه اول دوره جامع وب آفرینی

دانلود رایگان خلاصه 5 جلسه اول دوره جامع وب آفرینی

مدیر وب دوره های آنلاین دوره های آنلاین دوره آنلاین جامع وب آفرینی

دوره آنلاین جامع وب آفرینی

دوره آنلاین جامع وب آفرینی
چکیده این دوره : 19 نظر 36,282 بازدید

شما بعد از گذراندن این دوره یک وب ‌آفرین خواهید شد و می‌توانید کسب و کار آنلاین خود را راه‌اندازی کنید و به‌ درآمد برسانید.

نکته : با خرید این دوره

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

7,500,000 تومان

مدرس: مهران منصوری‌فر

هر جلسه بین 40 تا 80 دقیقه

به مدت 6 تا 8 ماه

خرید این دوره درخواست مشاوره رایگان

خلاصه 5 جلسه اول دوره آنلاین جامع وب‌افرینی

 

وب‌آفرینی یک دوره فوق‌العاده‌ است که شما را به آن نقطه که می‌خواهید می‌رساند، یعنی رسیدن به اولین سفارش آنلاین!

یک دوره جامع دیگر از مدیروب برای شروع از نقطه صفر تا رسیدن به نقطه کسب درآمد از فروش اینترنتی با نام وب‌آفرینی ارائه شده است، همانطور که مشخص است نام این دوره نیز اختصاصی است و از ترکیب دو کلمه وب‌مستر و کارآفرینی خلق شده است.

وقتی صحبت از یک دوره جامع می‌شود یعنی هرآنچه نیاز دارید بیاموزید، در آن دوره گنجانده شده است، بخش زیادی از این دوره نیز مانند دوره جادوی سئو تجربی است!

دوره جامع وب‌آفرینی باید از شما یک وب‌آفرین بسازد که در واقع کارآفرینی است که توانایی اجرای ایده‌های خود در بستر وب را مانند یک وبمستر دارد و بدون نیاز به فردی یا گروهی می‌تواند ایده‌های خود را به حداقل محصول قابل ارائه رسانده و در نهایت آن را به درآمد اولیه نیز برساند.

بنر خرید اقساطی

شما می‌توانید همین الان و به صورت آنلاین دوره وب‌آفرینی را به صورت اقساطی تهیه کنید.

برای شرکت در دوره به صورت اقساطی می‌توانید مبلغ اقساطی دوره را در 5 قسط پرداخت کنید:

قسط اول مبلغ 1.600.000 تومان و دریافت  10 جلسه اول سیلابس دوره (سفارش آنلاین 10 جلسه اول)

قسط دوم مبلغ 1.600.000 تومان و دریافت 10 جلسه دوم سیلابس دوره (سفارش آنلاین 10 جلسه دوم)

قسط سوم مبلغ 1.600.000 تومان و دریافت 10 جلسه سوم سیلابس دوره (سفارش آنلاین 10 جلسه سوم)

قسط چهارم مبلغ 1.600.000 تومان و دریافت 10 جلسه چهارم سیلابس دوره (سفارش آنلاین 10 جلسه چهارم)

قسط پنجم مبلغ 1.600.000 تومان و دریافت 10 جلسه پنجم سیلابس دوره + آپدیت‌ها  (سفارش آنلاین 10 جلسه پنجم)

مبلغ کل دوره در شرایط خرید اقساطی 8 میلیون تومان می‌باشد که شما می‌توانید با پرداخت هرقسط به  جلسات آن بخش از دوره دسترسی داشته باشید، برای خرید هربخش روی لینک خرید مربوط به آن بخش کلیک کنید و بخش مورد نظر را تهیه کنید.

نکته مهم: برای تهیه هربخش نیاز است بخش قبلی را تهیه کرده باشید، به عنوان مثال شما برای تهیه بخش دوم نیاز است ابتدا بخش اول را تهیه کرده باشید، در غیر این‌صورت امکان خرید بخش دوم برای شما فعال نیست.

 

معرفی کامل دوره جامع وب‌آفرینی:

داستان ساخت این دوره چیست؟

زمانی که این ایده به ذهن من رسید در ابتدا بسیار خام بود و فقط می‌دانستم که می‌شود راهی را پیدا کرد تا از طریق آن مسیر رسیدن به درآمد اولیه را برای کسب و کارهای اینترنتی فراهم کرد، در 3 سال اخیر که دوره‌های جادوی سئو برگزار شدند مراجعین زیادی برای مشاوره خصوصی نیز داشتم که همه آنها در همین مسیر بودند.

شروع به جمع‌آوری اطلاعات کردم و بعد از مدت 3 سال بالاخره آن خط ناپیدا برای من نمایان شد و به نتایج اولیه دست پیدا کردم، آن زمان 3 فروشگاه را مشاوره خصوصی می‌دادم و دوره‌های سئو هنوز حضوری بودند.

همان خط پیدا شده که به آن دوستان کمک کرده بود بعد از سالها تلاش و عدم موفقیت اکنون فقط با چند ماه انجام کارهایی که برای آنها تدوین کرده بودم به درآمد بالایی برسند را برای دیگران نیز ترسیم کردم و در کمال تعجب دیدم بله گویا این مسیر را می‌توان رفت و به نقطه مدنظر رسید! حال چه آموزش می‌فروشیم یا کالایی خاص یا یک فروشگاه اینترنتی عمومی هستیم!

این خط برای من واضح و واضح‌تر شد تا اینکه در ابتدای سال 2020 بود که دیگه مسیر مشخص و شفافی را برای موفقیت کسب و کارهای آنلاین پیش روی خودم دیدم و بارها آنرا در کسب و کارهای مختلف اجرا کردم و نتیجه باز هم همان شد! موفقیت پشت موفقیت!

مثل یک مربی که می‌داند امروز کجای بدن شما نیاز به تقویت بیشتر دارد و باید چگونه بخوابید و چه چیزهایی بخورید من نیز در این سالها به محض دیدن یک کسب و کار آنلاین می‌توانستم متوجه شوم کجای مسیر است و چه چیزهایی احتیاج دارد و با تجویز همان چیزها آن کسب و کار آنلاین به درآمد و مقصد می‌رسید!

همه آن تجربه‌ها و تجویزهایی که به کسب و کارهای نوپا کردم تا مسیر را پیدا کنند، اسم درستی انتخاب کنند و حوزه فعالیتی که برای آن به این دنیا آمده‌اند را کشف کنند و در ادامه برنامه‌ای منسجم را طراحی کنند و خودشان حداقل محصول قابل ارائه خودشان را بدون نیاز به کمک کسی خلق کنند و آنرا به درآمد برسانند! (درآمد واقعی از طریق گوگل، شبکه‌های اجتماعی و کمپین تبلیغاتی) را در قالب یک دوره جامع در کنار هم قرار دادم و نام آن را وب‌آفرینی گذاشتم.

 

وب آفرینی

 

دوره جامع وب‌آفرینی دقیقا چیست؟ 

می‌خواهیم از قدم صفر شروع کنیم و به اولین درآمد آنلاین خودمان برسیم، با من قدم به قدم پیش بروید و تمرین‌های هرجلسه را انجام دهید تا از نقطه صفر به اولیه درآمد اینترنتی خودتان برسید.

قدم صفر را و سپس اولین قدم

دوره جامع وب‌آفرینی از قدم صفر شروع می‌شود و نگرش شما را هدف قرار می‌دهد، نگرش کار‌آفرینانه آن چیزی است که در ابتدا باید بدست آورید و پس از آن هر آنچه یک وبمستر نیاز دارد را خواهید آموخت.

با ابزارهای وبمستری که خود من سالها با آنها کار کرده‌ام و تا امروز کار من را سریعتر و حرفه‌ای تر پیش بردند آشنا می‌شوید و سپس دیدگاه وبمستر بودن را به شما آموزش خواهم داد که چگونه بدون نیاز به هیچ فرد دیگری دقیقا همانگونه که خودم در وب مشکلاتم را حل می‌کنم و پیش می‌روم شما هم پیش بروید.

شروع تحلیل و انتخاب حوزه فعالیت

در ادامه سراغ آشنایی با دنیای کسب و کارهای آنلاین می‌رویم و آنچه لازم و ضروری است که بدانید را با هم تحلیل و بررسی خواهیم کرد، در انتخاب حوزه فعالیت وارد می‌شویم و به شما کمک می‌کنم آن حوزه‌ای را که به آن علاقه دارید را کشف کنید و با تحلیل‌ و آنالیز متوجه شوید که تا چه مقدار پتانسیل درآمدزایی در آن حوزه وجود دارد.

برنامه‌ریزی به شیوه‌ی استارت‌آپ‌ها

پس از انتخاب حوزه به سراغ برنامه‌ریزی دقیق کسب و کار می‌رویم و مسائل مالی و کاری را برنامه‌ریزی می‌کنیم، ریسک‌ها و فرصت‌ها را تحلیل می‌کنیم و آنچه نیاز است تا رسیدن به مقصد بدانیم و قابل برنامه‌ریزی است را روی کاغذ می‌آوریم.

نقطه سر به سر را مشخص می‌کنیم و برای آن ضرب‌العجل تعیین می‌کنیم و در میان راه مایلستون‌هایی را قرار می‌دهیم تا ما را در مسیر هدایت کنند که گمراه نشویم، سپس چراغ راه خود را می‌سازیم که من به آن بینش می‌گویم، بینشی که پیوسته با کتاب‌ها، فیلم‌ها و آموزش‌هایی که به شما ارائه می‌کنم آنرا توسعه می‌دهیم و با سنجش خودمان با خود قبلی‌مان در مسیر می‌فهمیم که در حال پیشرفت هستیم یا نه!

 

وب آفرینی

شروع راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی

حال وقت حرکت فرا می‌رسد و من به شما آموزش می‌دهم چگونه خودتان کسب و کار اینترنتی خودتان را راه‌اندازی کنید، محصولات را اضافه کنید، صفحات مهم را بسازید، تنظیمات مهم را انجام دهید و امنیت سایت را بالا ببرید تا یک سایت استاندارد برای شروع داشته باشید.

اضافه کردن محصولات و آماده‌سازی سایت

به سراغ تبلیغ‌نویسی می‌رویم و صفحات محصول و صفحه اصلی سایت را بهبود می‌دهیم تا برای شروع آماده باشند، درگاه بانک و روش‌های پرداخت و ارسال را فعال می‌کنیم و مجوز‌های لازم را کسب می‌کنیم.

شروع با گوگل و سئو سایت

سایت را در موبایل و انواع دستگاه‌های مختلف بررسی می‌کنیم و در نهایت با قدرت به سمت فروش پیش خواهیم رفت! اکنون سایت ما آماده است و محصولات هم داریم، در این میان در مورد تامین محصول و روشهای ارسال و لاجستیک هم با شما صحبت‌هایی خواهم داشت، اما قدم بعدی ثبت سایت در گوگل و بهبود اولیه سئو سایت است که به آن می‌پردازیم و منتظر ورود افراد به سایت می‌شویم.

این انتظار ممکن است کمی طول بکشد برای همین به سراغ تبلیغات گوگل می‌رویم و یک کمپین تبلیغاتی را از صفر پیاده‌سازی و اجرا می‌کنیم تا سریعتر به فروش‌های اولیه برسیم! کافی نیست؟ نه به نظر من هنوز کار داریم. به سراغ سیستم‌های تبلیغاتی ایرانی می‌رویم مانند مدیااد و یکتانت و کمپین‌هایی را در این سیستم‌ها اجرا می‌کنیم تا بازهم فروش بیشتری ایجاد کنیم.

شبکه‌های اجتماعی و شروع با اینستاگرام

حال نوبت به شبکه‌های اجتماعی می‌رسد و به شما نکات مهم اولیه در خصوص شبکه اجتماعی اینستاگرام را نیز آموزش خواهم داد و بعد از آن سراغ فعال‌سازی پنل پیامک و اتصال آن به سایت خواهیم رفت تا در هنگام عضویت و خرید از سایت‌مان برای مشتری‌ها پیامک ارسال شود.

ایمیل‌مارکتینگ و بازگشت مجدد مشتریان

در نهایت به سراغ پنل‌های ایمیل مارکتینگ خواهیم رفت و یکی از آنها را باهم راه‌اندازی کرده و سیستم ایمیل مارکتینگ را نیز فعال خواهیم کرد تا بتوانیم به افرادی که در سایت ما عضو می‌شوند پیشنهادهای جدید ارسال کنیم و مجدد فروش ایجاد کنیم.

کسب درآمد آنلاین از سایت

سیستم نوتیفیکشن سایت را نیز فعال می‌کنیم و برای خودمان روش‌های بازاریابی مختلفی را ایجاد می‌کنیم تا با کاربران سایت در ارتباط باشیم و در نهایت شما تبدیل به یک وب‌آفرین خواهید شد.

وب‌آفرین یعنی فردی که می‌تواند با دیدن یک لباس‌فروشی یا فروشگاه کیف‌های چرمی در هنگام پیاده‌روی در خیابان به این موضوع فکر کند که عجب محصولاتی من می‌خواهم آنها را آنلاین بفروشم! و همین تصمیم کافی است که شما به نقطه اولین فروش‌های آنلاین خود بدون نیاز به هیچ فرد دیگری برسید. آنچه من توقع دارم قطعا با دنبال کردن آموزش‌ها و تمرین‌های این دوره به آن دست پیدا کنید.

 

فروش آنلاین

 

سیلابس دوره جامع وب آفرینی

 

جلسه اول: وب‌آفرین کیست؟ (1 دی 99 منتشر شد)

 • واژه‌ی وب‌آفرین چگونه ساخته شد؟
 • وب‌آفرین کیست؟
 • تفاوت وب‌آفرین با کارآفرین چیست؟
 • چرا باید وب‌آفرین باشیم؟
 • تفاوت وب‌آفرین با وبمستر چیست؟
 • آیا واقعا می‌توان وب‌آفرین موفقی بود؟
 • ایران جای مناسبی برای وب‌آفرینی است؟
 • قرار است در این دوره رویای موفقیت بیاموزیم؟
 • شباهت وب‌آفرینی با ورزش‌کردن چیست؟
 • اثرمرکب و وب‌آفرینی چه ارتباطی باهم دارند؟
 • از کجا باید شروع کنیم و چگونه خود را ارزیابی کنیم؟
 • چگونه بفهمیم الان کجای مسیر هستیم؟
 

جلسه دوم: کار‌آفرین کیست؟ (8 دی ماه 1399 منتشر شد)

 • کارآفرینی چه چیزی نیست؟
 • کارآفرینی دقیقا به چه معناست؟
 • تفاوت کارآفرین با سرمایه‌گذار چیست؟
 • کارآفرین به چه کسی گفته می‌شود؟
 • آیا همه می‌توانند کارآفرین باشند؟
 • چگونه خود را محک بزنم که می‌توانم یا نه؟
 • کارآفرینی یعنی تیم‌سازی؟ یا تنهایی؟
 • نگرش کارآفرینانه چیست و چگونه ایجاد می‌شود؟
 • کارآفرینی بدون سرمایه هم ممکن است؟
 • سبک زندگی یک کارآفرین چگونه است؟
 • مفهوم خارپشتی چیست و چقدر مهم است؟
 • آیا می‌توان از کارمندی به کارآفرینی رسید؟
 • آیا می‌توان کارمند بود و در کنار آن کارآفرین شد؟
 • همه باید کارآفرین باشند تا موفق شوند؟
 • چگونه کارآفرینی را شروع کنیم؟
 • آنچه باید قبل از شروع بدانید!
 • کارآفرینان محکوم به شکست چگونه کار می‌کنند؟
 • یک کارآفرین موفق چند ساعت در روز کار می‌کند؟
 

جلسه سوم: وب‌آفرینی چگونه است؟ (22 دی ماه 1399 منتشر شد)

 • چگونه از قدم صفر شروع کنیم؟
 • تعریفی شفاف و عمیق‌تر از وب‌آفرین
 • تعریف وب‌آفرینی از نگاهی دیگر
 • زندگی یک وب‌آفرین چگونه است؟
 • نگرش معکوس در وب‌آفرینی چیست؟
 • تغییر سبک زندگی چگونه رخ می‌دهد؟
 • 4 گام اصلی وب‌آفرینی
 • اجتماعی شدن و سوالات مهم قبل از شروع
 • کارآفرین هستید یا وبمستر؟
 • چگونه خودمان را استخدام کنیم؟
 • وبمستر حرفه‌ای بودن چگونه است؟
 • برناه‌ریزی حرفه‌ای قبل از شروع
 • جستجوگر حرفه‌ای بودن به چه معناست؟
 • تعریف اولیه از درآمدهای تکرار شونده
 • اصل پارتو در وب‌آفرینی چگونه تعریف می‌شود؟
 • آشنایی با فرآیندهای کسب و کار و فرآیند شناسی
 • استراتژی‌های بزرگان کسب و کار جهان
 • وب‌آفرینی یا فریلنسری؟
 • لذت‌های وب‌آفرینی که واقعی هستند!
 • باید‌ها و نباید‌های کارآفرینی آنلاین
 • 3 نکته بسیار بسیار مهم کارآفرینی و معرفی کتاب
 • کمال‌گرایی و راهکارهای نجاب از آن
 • تاثیر انجام کارهای کوچک و شروع کوچک در موفقیت
 • بررسی شرایط‌های سخت اقتصادی و چگونگی شروع در آن
 • نظرات منفی و موانع مقابل شما و نحوه روبرو شدن با آن
 • معرفی دو فیلم سینمایی در زمینه کار‌آفرینی
 

جلسه چهارم: واقعیت های کارآفرینی؟ (6 بهمن ماه 1399 منتشر شد)

 • از شکست ها درس بگیرید
 • آیا در ابتدای کار نیاز به ثبت شرکت هست؟
 •  ثبت لوگو و برند در چه زمانی باید اتفاق بیافتد؟
 • از چه زمانی مالیات باید پرداخت شود؟
 • تنها شروع کنم یا شریک شویم؟
 • چه زمانی نیاز به استخدام نیرو داریم؟
 

جلسه پنجم: چه عاملی باعث متوقف شدن بعضی از کسب وکارها می شود؟ (20 بهمن ماه 1399 منتشر شد)

 • چطور وارد مرداب سایت های ایرانی نشویم؟
 • چطور در بین کسب و کارهای مشابه ماندگار شویم؟
 • چطور حوزه فعالیت خود را تعیین کنیم؟
 • در چه حوزه ای کسب و کار آنلاین خودمان را شروع کنیم؟
 • معیار انتخاب حوزه فعالیت چیست؟
 

جلسه ششم: وبمستر کیست؟ (4 اسفند ماه 1399 منتشر شد)

 • وبمستر چه کسی نیست؟
 • وبمستر بودن دقیقا به چه معناست؟
 • آیا وبسمتر بودن مراحل مختلفی دارد؟
 • آیا برای وبمستر بودن باید برنامه‌نویسی آموخت؟
 • برای شروع وبمستر شدن چه چیزهایی نیاز است؟
 • یک وبمستر چگونه در وب پایش می‌کند؟
 • شروع با وب و ابزارهای اولیه مورد نیاز
 • از همین ابتدا مثل یک حرفه‌ای عمل کنید
 • معرفی ابزار اصلی یک وبمستر حرفه‌ای
 • چگونه همه چیز را برای خودمان سفارشی کنیم؟
 • یک وبمستر چگونه جستجو و کشف می‌کند؟
 • چگونه فردی قائم به خود و بی‌نیاز از دیگری شویم؟
 • شروع با ریز ابزارها و راه‌اندازی سیستم اختصاصی
 • آشنایی با وب، دامنه و هاست و آنچه نیاز است بدانید
 • شروع با ابزارهای آنلاینی که باید داشته باشید
 • همسان‌سازی مهمترین کاری که برای دارایی‌تان می‌کنید
 • مرتب‌سازی و تقسیم‌بندی کارها با ابزارهای مدیریت آنلاین
 • الکسا و آنچه باید به عنوان یک وبمستر از آن بدانید
 • شروع به راه‌اندازی سیستم بدون وابستگی به مکان
 • تلفن‌همراه یک وبمستر باید چه امکاناتی داشته باشد؟
 • پیش به سوی راه وبمستر حرفه‌ای شدن با گام‌های بعدی
 

جلسه هفتم: گوگل کروم و افزونه های آن (18 اسفند ماه 1399 منتشر شد)

 • مزیت مرورگر کروم نسبت به مرورگرهای دیگر
 • همگام سازی گوگل کروم در دستگاه های مختلف
 • سفارشی سازی گوگل کروم
 • نشانه گذاری های مختلف در گوگل کروم
 • معرفی و نصب افزونه های کروم
 

جلسه هشتم: کسب و کار اینترنتی چیست؟ (2 فروردین ماه 1400 منتشر شد)

 • کسب و کار اینترنتی دقیقا چه نوع کسب و کاری است؟
 • آنچه باید قبل از شروع حتما بدانید چیست؟
 • تاریخچه کسب و کارهای اینترنتی در جهان
 • کسب و کار اینترنتی در ایران چگونه آغاز شد؟
 • آیا راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران متفاوت است؟
 • برای شروع کسب و کار اینترنتی چه چیزهایی لازم است؟
 • چقدر سرمایه برای شروع نیاز داریم؟
 • چگونه کسب و کار خودمان را آنلاین کنیم؟
 • آیا می‌توان به صورت آنلاین و آفلاین موازی فعالیت کرد؟
 • چه اطلاعاتی برای شروع کسب و کار اینترنتی نیاز است؟
 • آیا می‌توان بعد از ساعت کاری یک کسب و کار اینترنتی داشت؟
 • چگونه کسب و کار اینترنتی را راه‌اندازی می‌کنند؟
 • تفاوت‌های مهم بین کسب و کارهای اینترنتی موفق و ناموفق
 • آیا شروع متفاوت می‌تواند باعث موفقیت ‌شود؟
 

جلسه نهم: انواع کسب و کارهای اینترنتی (16 فروردین ماه 1400 منتشر شد)

 • چند نوع کسب و کار اینترنتی وجود دارد؟
 • چگونه انواع کسب و کارهای اینترنتی را شناسایی کنیم؟
 • آیا انواع مختلف کسب و کارهای اینترنتی درآمدهای متفاوت دارند؟
 • آیا انتخاب نوع کسب و کار می‌تواند درآمد بیشتری داشته باشد؟
 • انتخاب نوع کسب و کار اینترنتی را چگونه انجام دهیم؟
 • من برای راه‌اندازی کدام نوع کسب و کار اینترنتی مناسب هستم؟
 • آیا می‌توان چند نوع از کسب و کار اینترنتی را موازی پیش برد؟
 • می‌توان قبل از شروع نوع کسب و کار مناسب را تشخیص داد؟
 • کدام نوع کسب و کار اینترنتی درآمد بیشتری دارد؟
 • آیا استراتژی راه اندازی انواع کسب و کار اینترنتی متفاوت است؟
 • آیا انواع کسب و کار اینترنتی نیاز به زمان کار متفاوت دارند؟
 • برای کدام نوع از کسب و کارها نیاز به مکان فیزیکی است؟
 • سرمایه من برای راه اندازی کدام نوع کسب و کار مناسب است؟
 • من هیچ تجربه قبلی ندارم، آیا باید ابتدا یک کار ساده راه‌اندازی کنم؟
 

جلسه دهم: آنالیز درآمدهای آنلاین واقعی (30 فروردین ماه 1400 منتشر شد)

 • درآمد یک کسب و کار اینترنتی چگونه محاسبه می‌شود؟
 • بررسی گزارش درآمد دیجی‌کالا و تحلیل عمیق موارد مهم
 • با بررسی درآمد کسب و کارهای اینترنتی می‌توان چه نتایجی گرفت؟
 • آیا می‌توان هزینه‌های کسب و کار را پیش‌بینی کرد؟
 • چگونه می‌توان سود و زیان تقریبی کسب و کار اینترنتی را تخمین زد؟
 • نگرش ما به بازار آنلاین و درآمدهای آن چه اهمیتی دارد؟
 • چرا باید بدانیم کسب و کارهای اینترنتی چقدر درآمد دارند؟
 • چگونه می‌توان با آنالیز درآمدها استراتژی مناسب را انتخاب کرد؟
 • آنالیز درآمدهای اینترنتی چقدر می‌تواند دقیق باشد؟
 

جلسه یازدهم: آشنایی با سیستم‌ها و زبان‌های وب (13 اردیبهشت ماه 1400 منتشر شد)

 • آنچه کافی و مهم است به عنوان یک وب‌آفرین بدانید!
 • سیستم مدیریت محتوا چیست و چقدر مهم است؟
 • آشنایی با انواع سیستم‌های مدیریت محتوای وب
 • کدام سیستم‌ها برای چه نوع کسب و کاری مناسب است؟
 • کدام سیستم‌ها برای فعالیت در ایران مناسب است؟
 • بهترین سیستم فروشگاه‌ساز برای شروع کار من کدام است؟
 • فروشگاه‌ساز رایگان یا سیستم اختصاصی؟
 • چگونه سیستم مدیریت محتوای رقبا را تشخیص دهیم؟
 • سیستم های متن‌باز یا اپن سورس دقیقا چی هستند؟
 • آیا وردپرس برای هرکاری مناسب است؟ چگونه بفهمیم؟
 • آشنایی با وردپرس و رقبای قوی این سیستم در دنیا
 • چگونه سیستم مدیریت محتوای خودم را انتخاب کنم؟
 • کوچ کردن بین سیستم‌های مدیریت محتوا ممکن است؟
 • آیا مهم است ابتدا با چه سیستمی شروع کنیم؟
 • فروشگاه‌سازها چه مزایایی نسبت به هم دارند؟
 • من چگونه متخصص تشخیص بهترین سیستم شوم؟
 • زبان‌های برنامه‌نویسی چگونه پدید آمده‌اند؟
 • چه تفاوتی بین زبان‌های تحت‌وب با باقی زبان‌ها هست؟
 • سایت‌های PHP بهتر هستند یا ASP؟
 • یک وب‌آفرین نیاز دارد برنامه‌نویسی یاد بگیرد؟
 • برای اینکه وابسته به دیگران نباشم برنامه‌نویس شوم؟
 • آشنایی با پایه برنامه‌نویسی وب و آنچه لازم است بدانید
 • مواد لازم برای راه‌اندازی یک سایت دقیقا چیست؟
 • زبان وب چیست و چگونه آن را بیاموزیم؟
 • کالبدشکافی یک سایت و بررسی درون آن
 

جلسه دوازدهم: تحلیل فروشگاه‌ها و سرویس های اینترنتی (27 اردیبهشت ماه 1400 منتشر شد)

 • فروشگاه‌های اینترنتی چگونه در دنیا پدید آمدند؟
 • چگونه فروش‌آنلاین در ایران آغاز شد و رشد کرد؟
 • چه درس‌هایی می‌توانیم از تاریخچه فروش آنلاین بگیریم؟
 • چگونه باید یک فروشگاه اینترنتی را بررسی کرد؟
 • تحلیل بهترین فروشگاه‌های اینترنتی دنیا
 • تحلیل بهترین فروشگاه‌های اینترنتی ایران
 • درس گرفتن از اشتباهات فروشگاه‌های اینترنتی
 • پیدا کردن مزیت رقابتی خودمان نسبت به بزرگان ایران
 • چگونه فرآیندهای فروشگاه‌های آنلاین را بررسی کنیم؟
 • برای شروع لازم است چه چیزهایی از آنها بدانیم؟
 • چگونه نقاط ضعف آنها را مزیت خودمان کنیم؟
 • تجربه کاربری چیست و چگونه بررسی می‌شود؟
 • آیا نیاز است اپلیکیشن خودمان را داشته باشیم؟
 • الکسا چه اطلاعاتی از یک فروشگاه به ما می‌دهد؟
 • لاجستیک فروشگاه اینترنتی چیست و چقدر مهم است؟
 • چگونه فرآیندهای لاجستیک فروشگاه‌ها را بررسی کنیم؟
 • پشتیبانی یک فروشگاه آنلاین را چگونه تحلیل کنیم؟
 • چه درس‌هایی باید از تحلیل‌های خودمان کسب کنیم؟
 • سرویس‌هایی که می‌توان آنلاین ارائه کرد را بشناسیم
 • چگونه سرویس‌های اینترنتی پدیدار شدند؟
 • دسترسی سریع‌تر به سرویس‌ها و نظرات آنلاین
 • چگونه مارکت‌های سرویس همه چیز را تغییر دادند؟
 • نقاط ضعف سرویس‌های سنتی محلی چه بود؟
 • چرا برخی سرویس‌ها بیشتر اپلیکیشن هستند؟
 • تحلیل چند سرویس خارجی و یادگیری از آنها
 • تحلیل چند سرویس آنلاین ایرانی و یادگیری از آنها
 • ما چگونه یک سرویس را برای استفاده انتخاب می‌کنیم؟
 • اگر سرویسی آنلاین شده باشد، هنوز جای ورود هست؟
 • چگونه بفهمیم می‌توان در حوزه‌ای وارد شد یا نه؟
 • تفاوت‌های مهم ارائه سرویس با فروش اینترنتی کالا
 • چه درس‌هایی می‌توان از سرویس‌های آنلاین گرفت؟
 • کتاب امپراطوری اپلیکیشن و درس‌هایی از این کتاب
 • سرویس و خدمات آنلاین چقدر می‌تواند درآمدزا باشد؟
 • مهمترین مزیت رقابتی در ارائه سرویس‌ها چیست؟
 • چه نکاتی مشتری شما را شگفت‌زده می‌کند؟
 • چگونه سایت‌های مشابه را بیاییم و بررسی کنیم؟
 

جلسه سیزدهم: ایده چیست و چگونه پیدا می‌شود؟ (10 خرداد ماه 1400 منتشر شد)

 • وقتی صحبت از ایده می‌کنیم دقیقا منظور چیست؟
 • ایده چقدر مهم است و چگونه به ذهن می‌رسد؟
 • ناب بودن ایده و بکر بودن آن چقدر در موفقیت مهم است؟
 • وقتی ایده نابی داریم چگونه آنرا اجرا کنیم که کپی نشود؟
 • اگر ایده ما را کپی کردند چه باید بکنیم؟
 • قبل از اجرای ایده آن را ثبت کنیم؟
 • چگونه ایده‌های خود را قبل از اجرا بررسی کنیم؟
 • کتاب تست مامان و درس‌هایی که از آن می‌آموزیم
 • بزرگترین وب‌آفرینان چگونه ایده خود را پیدا کردند؟
 • آیا می‌توان ایده‌های اجرا شده را بهتر اجرا کرد؟
 • آیا کپی کردن ایده دیگران می‌تواند موفق باشد؟
 • بازآفرینی ایده چیست و چگونه قابل انجام است؟
 • من هیچ ایده‌ای ندارم چگونه شروع به کار کنم؟
 • شناسایی ایده‌هایی که اجرا شدند ولی نه عالی
 • من چند ایده عالی دارم کدام را انتخاب کنم؟
 • تفاوت ایده خام اولیه با ایده پخته چیست؟
 • چگونه برآورد کنم ایده من چقدر سرمایه نیاز دارد؟
 • آیا می‌توان برای یک ایده سرمایه‌‌گذار جذب کرد؟
 • سرمایه‌گذاران به چه نوع ایده‌هایی علاقه‌مند هستند؟
 • ایده‌ام را تنهایی می‌توانم پیش ببرم یا تیم نیاز دارم؟
 

جلسه چهاردهم: انتخاب حوزه فعالیت (24 خرداد ماه 1400 منتشر شد)

 • تفاوت ایده با حوزه فعالیت چیست؟
 • آیا برای انتخاب حوزه فعالیت حتما باید ایده داشت؟
 • آیا درآمد حوزه‌های مختلف متفاوت است؟
 • درآمد کدام حوزه‌های فعالیت در ایران بیشتر است؟
 • چگونه درآمد حوزه‌های فعالیت مختلف را بررسی کنیم؟
 • آیا می‌توان در میان مسیر حوزه فعالیت را تغییر داد؟
 • جستجوی مهارت‌ها و علایق خودمان
 • چگونه خودمان را کشف و شناسایی کنیم؟
 • معرفی ابزارهایی که به انتخاب حوزه فعالیت کمک می‌کند
 • من در حوزه خاصی فعال هستم اما می‌دانم حوزه‌های دیگر بهتر است!
 • چگونه حوزه‌های فعالیت موجود را پیدا کنیم؟
 • محبوبترین حوزه‌های فعالیت در ایران کدامند؟
 • آیا وارد اقیانوس قرمز شویم یا گوشه‌ای کوچک بمانیم؟
 • چگونه بهترین حوزه فعالیت را برای خودم پیدا کنم؟
 

جلسه پانزدهم: از ایده تا اجرا (7 تیر ماه 1400 منتشر شد)

 • از ایده تا اجرا چه مسیری را باید طی کنیم؟
 • چگونه ایده خود را اجرا و قابل مشاهده کنم؟
 • آیا خود می‌توانم ابتدای کار همه تیم خودم باشم؟
 • چگونه به همه کارها رسیدگی کنم و زمان کم نیاورم؟
 • چقدر برای اجرای ایده خود سرمایه نیاز دارم؟
 • چگونه ایده خودم را به تنهایی اجرا کنم؟
 • ایده من نیاز به برنامه‌نویسی دارد چه باید کرد؟
 • چگونه می‌توانم چهارچوب اولیه ایده‌ام را پیاده‌سازی کنم؟
 • چگونه می‌توانم اجرای ایده‌ام را برون‌سپاری کنم؟
 • نحوه کار با شرکت‌های برنامه‌نویسی و فریلنسرها
 • آنچه باید قبل از برون‌سپاری حتما بدانید
 • چگونه با تیم اجرایی قراردادی حرفه‌ای ببندیم؟
 • پشتیبانی تیم اجرایی را چگونه متعهد کنیم
 • چگونه در میان مسیر تیم اجرایی را تغییر دهیم؟
 

جلسه شانزدهم: آشنایی با حداقل محصول قابل ارائه (21 تیر ماه 1400 منتشر شد)

 • حداقل محصول قابل ارائه چیست؟
 • چرا باید حتما حداقل محصول قابل ارائه داشته باشیم؟
 • چگونه باید حداقل محصول قابل ارائه را بسازیم؟
 • مراحل اجرای حداقل محصول قابل ارائه چیست؟
 • من می‌خواهم از ابتدا عالی باشم، آیا شکست می‌خورم؟
 • آنچه اولین بار می‌بینند مهم است نباید حداقل باشد!
 • دقیقا حداقل محصول قابل ارائه یعنی چقدر پیش رفتن؟
 • معیار سنجش پیشرفت و عبور از حداقل محصول چیست؟
 • وقتی حداقل محصول قابل ارائه را ساختم چه باید کرد؟
 • اولین بازخوردها به حداقل محصولم را چگونه بدست بیاورم؟
 • چگونه موفقیت یا شکست حداقل محصول قابل ارائه را بررسی کنم؟
 • اگر حداقل محصول قابل ارائه موفق بود چه باید کرد؟
 • اگر حداقل محصول قابل ارائه شکست خورد چه باید کرد؟
 

جلسه هفدهم: بررسی مقیاس‌پذیری ایده (1 مرداد ماه 1400 منتشر شد)

 • دقیقا منظور از مقیاس‌پذیری ایده چیست؟
 • مقیاس‌پذیری ایده چیست و چگونه سنجیده می‌شود؟
 • چرا مقیاس‌پذیری یک ایده مهم است؟
 • می‌توان پیش از اجرای ایده، مقیاس‌پذیری را بررسی کرد؟
 • اگر ایده‌ی من مقیاس‌پذیر باشد چه منافعی دارد؟
 • ایده‌هایی که مقیاس‌پذیری زیادی ندارند را اجرا نکنیم؟
 • چقدر برای مقیاس‌پذیری ایده ارزش قائل شویم؟
 • مقیاس‌پذیری ایده چقدر می‌تواند دقیق باشد؟
 • مقیاس‌پذیری ایده چقدر باشد قابل قبول است؟
 • آیا مقیاس‌پذیری ایده با درآمد آن ارتباط دارد؟
 • آیا می‌شود ایده‌ای مقیاس‌پذیر نباشد، اما درآمد آن بالا باشد؟
 • اگر مقیاس‌پذیری را اشتباه محاسبه کنیم چه می‌شود؟
 • چرا مقیاس‌پذیری ایده برای سرمایه‌گذاران اهمیت دارد؟
 

جلسه هجدهم: بررسی روش‌های درآمدزایی ایده (11 مرداد ماه 1400 منتشر شد)

 • ایده من عالی است و بعد از اجرا به درآمد می‌رسد!
 • چرا باید از الان به فکر روش‌های درآمدزایی باشیم؟
 • روش‌های درآمدزایی از ایده را چگونه پیدا کنیم؟
 • آیا درآمد سایت از تبلیغات هم یک روش است؟
 • چگونه زمان به‌درآمد رسیدن کسب و کار را مشخص کنیم؟
 • راه‌های درآمدزایی کسب و کارم را چگونه شناسایی کنم؟
 • اگر ایده من راه‌ درآمدزایی مشخص نداشته باشد چه می‌شود؟
 • بعد از شناسایی و نوشتن راه‌های درآمدزایی چه باید کرد؟
 • آیا راه درآمدزایی من همان راه درآمدزایی رقبا است؟
 • اگر ایده‌ای دیر به درآمد برسد ممکن است شکست بخورد؟
 • زمان مناسب برای به‌درآمد رسیدن یک ایده چقدر است؟
 • آیا سرمایه‌گذار زمان به‌درآمد رسیدن ایده را بررسی می‌کند؟
 • منظور از به‌درآمد رسیدن فروش است یا کسب سود؟
 • اگر ایده‌ای در زمان مقرر به درآمد نرسد شکست خورده است؟
 

جلسه نوزدهم: انتخاب نهایی ایده و حوزه فعالیت (17 مرداد ماه 1400 منتشر شد)

 • بررسی نمونه‌های قبلی اجرا شده در ایران و جهان
 • پیدا کردن نقاط قوت و ضعف رقبا
 • تحلیل سرمایه نهایی مورد نیاز برای شروع
 • تحلیل و تصمیم‌گیری نهایی در مورد ایده و حوزه فعالیت
 • نوشتن مزیت‌ها و معایت و بررسی نهایی آنها
 • بررسی آنچه شما می‌خواهید با آنچه نوشته‌اید!
 • نهایی کردن ایده و نحوه اجرای آن
 • انتخاب قطعی و نهایی ایده و شروع ذهنی
 • تصمیم قطعی برای رونمایی از ایده و غلبه بر ترس‌ها
 • کمک از نیروی تخیل و اجرای ذهنی ایده
 • جمع‌آوری اطلاعات و بازخورد‌های اولیه از دیگران
 • تحقیقات میدانی در مورد ایده با روشی تجربی;
 • نوشتن هرآنچه تا امروز با آن رسیده‌ایم
 • بازبینی نهایی همه قسمت‌ها برای شروع
 • مهندسی معکوس یکی از رقبا یا تخیل آن
 • تصمیم قطعی و آماده شدن برای قدم بعدی
 

جلسه بیستم: شروع برنامه‌ریزی کسب و کار اینترنتی (29 مرداد ماه 1400 منتشر شد)

 • یک کار‌آفرین چگونه برنامه‌ریزی انجام می‌دهد؟
 • برنامه‌ریزی برای کسب و کار اینترنتی دقیقا چیست؟
 • چرا نیاز است قبل از شروع برنامه‌ریزی کنیم؟
 • برنامه‌ریزی برای کدام قسمت‌ها باید انجام شود؟
 • اولین قدم برنامه‌ریزی کسب و کار اینترنتی چیست؟
 • آیا برنامه‌ریزی سایت فروشگاهی، آموزشی، خدماتی متفاوت است؟
 • برنامه‌ریزی قبل از شروع کسب و کار چه مزایایی دارد؟
 • برای برنامه‌ریزی چقدر باید زمان صرف شود؟
 • این برنامه‌ریزی دقیقا شامل چه کارهایی است؟
 • وقتی برنامه‌ریزی اولیه انجام شد با آن چه کنم؟
 • ما قرار است از این برنامه‌ریزی چه نتیجه‌ای بگیریم؟
 • اگر برنامه‌ریزی کنیم و طبق آن پیش نرویم چه می‌شود؟
 • آیا فقط یک برنامه اجرایی داریم یا چند مسیر مختلف؟
 • برنامه خوب، بد، عالی چیست و سرمایه‌گذار چرا آنرا می‌خواهد؟
 • اگر طبق برنامه پیش نرویم راهکارهای اصلاح چگونه است؟
 

جلسه بیست و یکم: نیازسنجی کسب و کار آنلاین من (10 شهریور ماه 1400 منتشر شد)

 • نیاز‌سنجی در کسب و کار چیست و چه اهمیتی دارد؟
 • چگونه می‌توان در کسب و کار را نیاز‌سنجی کرد؟
 • تدوین برنامه نیاز‌سنجی چه کمکی در مسیر به ما می‌کند؟
 • برای نیازسنجی در کسب و کار چه نکاتی را باید بدانیم؟
 • آیا نیاز را با توان خود یکی کنیم یا توان خود را با نیاز؟
 • برنامه‌ نیازسنجی چگونه اجرا می‌شود و چه نتیجه‌ای دارد؟
 • وقتی نیازها را شناسایی کردیم قدم بعدی ما چیست؟
 • آیا با شناسایی نیاز‌ها در کسب و کار از رقبا بهتر می‌شویم؟
 • فرآیند نیازسنجی را می‌توان ایجاد و پیوسته تکرار کرد؟
 

جلسه بیست و دوم: نوشتن ماموریت،‌ ویژن، اهداف و فرهنگ سازمانی (24 شهریور ماه 1400 منتشر شد)

 • اهمیت داشتن ماموریت، ویژن و اهداف چیست؟
 • آیا اینها فقط درسهای کلاس‌های مدیریت است؟
 • ماموریت چیست و چگونه آن را می‌نویسیم؟
 • ویژن چیست و چگونه آن را باید بنویسیم؟
 • اهداف کسب و کار دقیقا چی هستند و چگونه تعیین می‌شوند؟
 • چگونه بفهمیم اهداف، ماموریت و ویژن درستی انتخاب کرده‌ایم؟
 • بعد از نوشتن این سه مورد باید با آنها چه کنیم؟
 • فرهنگ سازمانی چیست و چگونه ایجاد می‌شود؟
 • چگونه فرهنگ در کسب و کار شما را نابود می‌کند؟
 • رنگ سازمانی چیست و چگونه آنرا انتخاب کنیم؟
 • خطرات جدی نگرفتن ماموریت و ویژن چیست؟
 • پایبندی به ویژن و ماموریت را چگونه ایجاد کنیم؟
 

جلسه بیست و سوم: مایلستون‌های کسب و کار

 • مایلستون‌های کسب و کارم را با چه الگویی تنظیم کنم؟
 • چرا نیاز داریم قبل از شروع مایلستون داشته باشیم؟
 • چگونه مایلستون‌های کسب و کار مشخص می‌شوند؟
 • مایلستون‌های کسب و کارم را با چه الگویی تنظیم کنم؟
 • آیا اگر طبق آنها پیش نروم راهی برای نجات هست؟
 • بعد از تنظیم مایلستون‌ها باید چه کاری انجام دهیم؟
 • حالت‌های رشدی مایلستون‌ها در کسب و کار چیست؟
 • چگونه حالت‌های رشدی را ایجاد و برنامه‌ریزی کنیم؟
 • چگونه مایلستون‌ها و حالت‌های رشدی را نهایی کنیم؟
 • چرا مایلستون‌ها برای سرمایه‌گذار اهمیت دارند؟
 

جلسه بیست و چهارم: بوم کسب و کار

 • بوم کسب و کار چیست و چه اهمیتی دارد؟
 • چرا باید بوم کسب و کار داشته باشیم؟
 • وقتی بوم کسب و کار داریم چه تفاوتی با دیگران داریم؟
 • چگونه بوم کسب و کار خود را ایجاد کنیم؟
 • مهمترین نکاتی که باید در مورد بوم کسب و کار بدانید چیست؟
 • فرصت‌ها و تهدید‌ها واقعا قابل پیش‌بینی هستند؟
 • وقتی بوم کسب و کار آماده شد باید با آن چه کنیم؟
 • بزرگترین آسیبی که نداشتن بوم کسب‌ و کار به ما می‌زند، چیست؟
 • چقدر نیاز است بوم کسب و کار خود را ویرایش کنیم؟
 

جلسه بیست و پنجم: برنامه‌ریزی مالی و نقطه سر به سر

 • پلن مالی کسب و کار چیست و چرا اهمیت دارد؟
 • بدون پلن‌ مالی هم می‌توان موفق شد؟
 • آیا کسب و کارهای دیگر همگی پلن مالی دارند؟
 • وقتی پلن مالی خود را تنظیم کردیم و میان راه تغییر کرد چه کنیم؟
 • پلن مالی نهایی را برای چه می‌نویسیم و باید با آن چه کنیم؟
 • پلن مالی می‌تواند جلوی رخ دادن چه خطراتی را بگیرد؟
 • آیا برای بررسی پلن مالی نیاز به حسابدار داریم؟
 • چرا پلن مالی برای سرمایه‌گذار بسیار اهمیت دارد؟
 • سرمایه‌گذار از شما توقع دارد چه پلن مالی داشته باشید؟
 

جلسه بیست و ششم: نوشتن swot کسب و کار

 • دقیقا این SWOT چیست و چرا اهمیت دارد؟
 • برای نوشتن SWOT باید چگونه شروع کنیم؟
 • واقعا نیاز است که SWOT داشته باشیم؟
 • در نهایت با SWOT باید چه کرد و چه کاربردی دارد؟
 • وقتی یک SWOT دارید چه از چه خطری در امانید؟
 • هرگاه SWOT را تکمیل‌تر می‌کنیم چه اتفاقی می‌افتد؟
 • مهمترین کاری که باید هنگام نوشتن SWOT انجام دهید!
 

جلسه بیست و هفتم: راه اندازی کسب و کار اینترنتی(7 مهر ماه 1400 منتشر شد)

 • قبل از شروع باید چه چیزهایی را آماده کنیم؟
 • چگونه بدانیم با چه مجموعه‌ای همکاری کنیم؟
 • ابزارهای مورد نیاز برای شروع را از کجا تهیه کنیم؟
 • چگونه مسیر درست را پیدا کنیم و منحرف نشویم؟
 • چگونه یک اسم مناسب برای سایت پیدا کنیم؟
 • آیا اسم سایت با دامنه سایت متفاوت است؟
 • رنگ سازمانی خود را چگونه انتخاب کنیم؟
 • آیا از همین ابتدا نیاز به لوگو داریم؟ از کجا بیاویم؟
 • هویت کسب و کار چیست و چگونه آن را ایجاد کنیم؟
 • بازار هدف چیست و چگونه آن را شناسایی کنیم؟
 • ریسپانسیو و نسخه موبایل چیست و چرا مهم است؟
 

جلسه بیست و هشتم: شروع با دامنه، هاست و اصول پایه(7 مهر ماه 1400 منتشر شد)

 • دامنه چیست و چقدر اهمیت دارد؟
 • هاست چیست و چه اهمیتی دارد؟
 • چگونه یک دامنه مناسب انتخاب کنیم؟
 • یک دامنه مناسب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟
 • آیا می‌توان از دامنه‌های پاک شده استفاده کرد؟
 • چگونه دامنه‌ی مناسبی را از دیگران خریداری کنم؟
 • دامنه را از کجا تهیه کنم که امن باشد؟
 • وقتی دامنه‌هایی با چند نوشتار داریم چه باید کرد؟
 • هاست مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟
 • چگونه هاست مناسب را قبل از خرید شناسایی کنم؟
 • هاست مناسب باید چه امکاناتی داشته باشد؟
 • چگونه مطمئن شوم همان هاستی که خریدم تحویل گرفتم؟
 • منابع سرور چیست و چقدر اهمیت دارد؟
 • امنیت هاستی که خریده‌ام را چگونه بررسی کنم؟
 • انواع کنترل‌پنل‌های هاست و چیزهایی که باید بدانیم
 • ssl چیست و چه اهمیتی دارد؟
 • انواع ssl و آنچه باید از آنها بدانید
 • سیستم مدیریت محتوا چیست؟
 • چگونه یک سیستم مدیریت محتوای خوب انتخاب کنیم؟
 • وردپرس چیست و چقدر می‌توان با آن پیش رفت؟
 • سیستم‌های فروشگاه‌ساز چیست و چه کاربردی دارند؟
 • برنامه‌نویسی اختصاصی یا طراحی سایت؟
 • با کدام سیستم مدیریت محتوا شروع کنیم؟
 • بانک اطلاعاتی چیست و چرا باید آن را بشناسیم؟
 

جلسه بیست و نهم: راه‌اندازی سایت اولیه خودمان (21 مهر ماه 1400 منتشر شد)

 • لوکال هاست چیست و چگونه فعال می‌شود؟
 • چگونه یک بانک اطلاعاتی برای سایت‌مان ایجاد کنیم؟
 • نصب و راه‌اندازی سایت توسط خودمان
 • نحوه جستجو و پیداکردن قالب مناسب برای سایت
 • چگونه قالب‌ها و افزونه‌ها را پیدا و نصب کنیم؟
 • تنظیمات کلی سایت که حتما باید بدانید
 • چگونه از سایت نسخه پشتیبان تهیه کنیم؟
 • چگونه ایمیل‌های سازمانی خودمان را ایجاد کنیم؟
 • روش‌هایی که با آنها ایمیل‌های سازمانی را چک کنیم
 • آموزش کار با نرم‌افزارهای مدیریت ایمیل سازمانی
 • چگونه ایمیل‌های آماده و اتوماتیک برای سایت بسازیم؟
 

جلسه سی ام: پیکربندی اولیه سایت (30 مهر ماه 1400 منتشر شد)

 • ساخت اولین و مهمترین صفحات سایت
 • چگونه یک صفحه درباره‌ما حرفه‌ای بسازیم؟
 • چگونه یک صفحه تماس‌با‌ما کامل بسازیم؟
 • صفحه سوالات متداول چیست و چگونه ساخته می‌شود؟
 • صفحه قوانین سایت چیست و چگونه آن را بسازیم؟
 • دسته‌بندی‌های اولیه چگونه طراحی و ایجاد می‌شوند؟
 • صفحات هدف و فرود را چگونه تولید کنیم؟
 • لوگوی سایت و آنچه باید در بالای سایت باشد
 • فوتر سایت و آنچه نیاز است در آن مشاهده شود
 • ایجاد و اتصال شبکه‌های اجتماعی به وب‌سایت
 • راه‌اندازی سیستم مونیتورینگ هوشمند سایت
 

جلسه سی و یکم: نصب ابزارهای جانبی ضروری (7 آبان ماه 1400 منتشر شد)

 • راه‌اندازی سیستم پشتیبانی آنلاین و اتصال آن به سایت
 • راه‌اندازی سیستم گفتگو در اپلیکیشن‌های رایج در سایت
 • راه‌اندازی بخش تیکت در سایت برای پشتیبانی مشتریان
 • فعال‌سازی سیستم نوتیفیکشن برای کاربران سایت
 • راه‌اندازی سیستم خبرنامه برای جمع‌آوری ایمیل مخاطبان
 • گرفتن مجوز‌های لازم برای شروع کسب و کار اینترنتی
 • چگونه همیشه بدانیم چطور باید اینماد بگیریم؟
 • آیا مجوز‌های دیگری نیاز است و چگونه باید تهیه شوند؟
 • تنظیم ایمیل‌های ثبت سفارش و عضویت در سایت
 

جلسه سی‌ و دوم: شروع کار با پنل مدیریت سایت (20 آبان ماه 1400 منتشر شد)

 • آموزش کار با پنل مدیریت سایت و اصول اولیه
 • آنچه نیاز است به عنوان یک وب‌آفرین بدانید
 • تنظیمات اولیه و نصب افزونه‌های مورد نیاز
 • تنظیمات همیشگی و مهمی که باید روز اول انجام شود
 • آموزش مدیریت سایت و سفارش‌های دریافتی
 • نحوه کار با پنل سایت به عنوان یک وب‌آفرین
 

جلسه سی و سوم: شروع تولید محتوا در سایت (28 آبان ماه 1400 منتشر شد)

 • نوشتن اولین مقاله سایت در بخش وبلاگ
 • نوشتن آموزش خرید از سایت و نحوه دقیق ثبت سفارش
 • تولید حرفه‌ای محتوای صفحه اصلی سایت
 • تولید محتوای دسته‌بندی‌های سایت
 • تولید محتوای صفحات جانبی سایت
 • ایجاد برنامه تولید محتوا برای وبلاگ
 • تدوین استراتژی تولید محتوای وبلاگ
 • تعریف شیوه‌نامه و شروع تولید محتوای وبلاگ
 • نحوه برون‌سپاری تولید محتوا و بررسی محتوا
 • انتشار محتوا و نحوه پیدا کردن عکس‌های عالی
 

جلسه سی و چهارم: اضافه کردن محصولات

 • چگونه باید اولین محصول را به سایت اضافه کنیم؟
 • صفحه محصول باید شامل چه محتوایی باشد؟
 • یک صفحه محصول مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟
 • چگونه صفحات محصول هدفمند و جذاب بسازیم؟
 • عکس‌های محصول باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟
 • آیا نیاز است خودم عکاسی از محصولات را شروع کنم؟
 • چگونه سوالات مشتریان درباره محصولات را پیدا کنم؟
 • ویدیو از محصول چقدر مهم است و باید حتما باشد؟
 • استاندارد و شیوه‌نامه تولید محصولات را چگونه تدوین کنیم؟
 • محصولاتی که چند رنگ یا سایز مختلف دارند را چگونه وارد کنیم؟
 • چگونه محصولات را وارد کنم تا سئو مناسبی داشته باشند؟
 • چه بخش‌هایی مهمترین اهمیت را برای خریداران دارد؟
 

جلسه سی و پنجم: فعال‌سازی درگاه بانکی و روش‌های ارسال

 • تنظیم روشهای پرداخت آنلاین و پرداخت در محل برای سایت
 • راه‌اندازی درگاه پرداخت سایت با درگاه‌های واسط بانکی
 • تنظیم روشها و هزینه‌های ارسال برای شهرهای مختلف
 • ایجاد پیشنهادات کاربردی برای افزایش فروش آنلاین
 

جلسه سی و ششم: ثبت سایت در گوگل و شروع با سرچ کنسول

 • چگونه سایت را در گوگل ثبت کنیم؟
 • تنظیمات اولیه سرچ کنسول که باید حتما انجام شوند
 • قبل از ثبت سایت در گوگل باید چه کارهایی حتما انجام شود؟
 • بعد از ثبت سایت در گوگل مهمترین کار چیست؟
 • نقشه سایت چیست و چگونه آن را ایجاد کنیم؟
 • چگونه نقشه سایت را به گوگل برای همیشه متصل کنیم؟
 • چگونه مطمئن شویم گوگل سایت را دیده است؟
 • بعد از چه مدت باید منتظر ورودی از گوگل باشیم؟
 • اگر گوگل سایت را ایندکس نکند چه باید کرد؟
 • آشنایی با خطاها و دلایلی که گوگل شما را نمی‌بیند!
 • چگونه سرعت دیده شدن توسط گوگل را بالا ببریم؟
 • آشنایی اولیه با مهمترین بخش‌های سرچ کنسول
 • مهمترین نکاتی که باید از سرچ کنسول گوگل بدانید!
 

جلسه سی و هفتم: تنظیمات مهم سئو سایت

 • تنظیمات اولیه سئو سایت و بررسی خطاهای احتمالی
 • شناسایی و حذف صفحات اضافی سایت قبل از ایجاد خطا
 • نصب و پیکربندی افزونه‌های مورد نیاز برای سئو سایت
 • تنظیمات دقیق اولیه که حتما باید در سایت انجام شود
 • تنظیم سئو مطالب وبلاگ و استاندارد لازم برای یک مطلب عالی
 • تنظیم سئو محصولات سایت و استاندارد لازم برای محصول عالی
 • شروع تنظیمات لینک‌سازی داخلی سایت و اولیت بندی صفحات
 • بررسی خطاهای احتمالی سایت رفع آنها قبل از ایندکس گوگل
 • تحلیل محتوای دسته‌بندی‌ها بر اساس معیارهای سئو
 • ساخت هدایت‌کننده‌ها در سایت برای هدایت ترافیک گوگل
 • تدوین استراتژی سئو اولیه برای کسب و کار آنلاین خودمان
 • تنظیم صفحه اصلی و صفحات داخلی براساس استراتژی
 

جلسه سی و هشتم: راه‌اندازی و آشنایی با گوگل آنالیتیک

 • گوگل آنالیتیک چیست و چرا اهمیت دارد؟
 • چگونه از ایران به این سرویس دسترسی داشته باشیم؟
 • فعال‌سازی گوگل آنالیتیکس و اتصال آن به سایت
 • چگونه اطلاعات ما به گوگل آنالیتیکس منتقل می‌شود؟
 • باید توقع داشته باشیم چه چیزی از گوگل آنالیتیک بگیریم؟
 • آشنایی با پنل گوگل آنالیتیکس و قسمت‌های مهم آن
 • تنظیم داشبورد اختصاصی در گوگل آنالیتیکس
 • معرفی بخش‌های مختلف گوگل آنالیتیکس که باید بدانید
 • چگونه می‌توان با گوگل آنالیتیکس قدم‌های بعدی را پیدا کرد؟
 • شروع کار با اپلیکیشن گوگل آنالیتیکس و بخش‌های مهم آن
 

جلسه سی و نهم: راه‌اندازی شبکه‌های اجتماعی

 • کدام شبکه‌های اجتماعی را در ایران فعال کنیم؟
 • هر شبکه اجتماعی برای چه هدفی ساخته شده است؟
 • چگونه یک صفحه اینستاگرام هدفمند بسازیم؟
 • چگونه محتوای با کیفیت برای شبکه اجتماعی تولید کنیم؟
 • چگونه کاری کنیم که ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند؟
 • چگونه برای سایت در شبکه‌های اجتماعی مشتری پیدا کنیم؟
 • چگونه تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی را اتوماتیک کنیم؟
 

جلسه چهلم: شروع همکاری با قیمت‌یاب‌ها و تخفیف‌یاب‌ها

 • سایت‌های قیمت‌یاب دقیقا به چه سایت‌هایی گفته می‌شود؟
 • سایت‌های تخفیف‌یاب به چه نوع سایت‌هایی گفته می‌شود؟
 • این سایت‌ها چگونه می‌توانند برای ما فروش ایجاد کنند؟
 • چگونه با این سایت‌ها به بهترین شکل همکاری کنیم؟
 • چگونه این سایت‌ها را پیدا کنیم و از طریق آنها فروش ایجاد کنیم؟
 • کد تخفیف چیست و چگونه باید آن را ایجاد کنیم؟
 • چرا باید تخفیف بدهیم و بدون تخفیف فروش نداشته باشیم؟
 

جلسه چهل و یکم: تبلیغات گوگل و راه‌اندازی یک کمپین تبلیغاتی واقعی

 • تبلیغات گوگل چیست و چرا اهمیت دارد؟
 • آیا با قیمت بالای دلار ارزش این تبلیغات هنوز بالاست؟
 • چگونه می‌توان از ایران تبلیغات گوگل را فعال کرد؟
 • تبلیغات گوگل ایران را تحریم کرده، آیا ممکن است بسته شود؟
 • آیا تبلیغات گوگل در بهبود سئو سایت من تاثیر دارد؟
 • اگر حساب تبلیغات گوگل من بسته شود سئو سایت آسیب می‌بیند؟
 • چگونه از ایران اکانت فعال گوگل بسازم و آن را شارژ کنم؟
 • چگونه از ایران می‌توانم به پنل تبلیغات گوگل متصل شوم؟
 • آشنایی با پنل تبلیغات گوگل و آنچه نیاز است بدانید
 • چگونه یک کمپین تبلیغاتی گوگل تعریف کنیم؟
 • چگونه متوجه شوم تبلیغات گوگل من فعال شده است؟
 • چگونه تبلیغ‌نویسی حرفه‌ای برای گوگل انجام دهم؟
 • چگونه کمپین گوگل را بهینه کنم و هزینه‌ها را کاهش دهم؟
 

جلسه چهل و دوم: راه‌اندازی یک کمپین واقعی در یکتانت

 • تبلیغات بنری چیست و چقدر برای فروش موثر است؟
 • تبلیغات همسان چیست و چگونه کار می‌کند؟
 • چگونه یک کمپین تبلیغاتی هدفمند ایجاد کنیم
 • آیا تبلیغات همسان برای فروش کالا مناسب است؟
 • تبلیغات هدفگذاری مجدد چیست و چرا خیلی مهم است؟
 • با تبلیغات هدفگذاری مجدد چگونه فروش را افزایش دهیم؟
 • چگونه می‌توانیم تبلیغات یکتانت را بهینه‌سازی کنیم؟
 • تبلیغات در سیستم‌های دیگر مانند مدیااد چگونه است؟
 • سیستم‌های تبلیغاتی ایرانی چقدر مطمئن هستند؟
 • آیا ترافیک ارسالی سیستم‌های تبلیغاتی ایرانی واقعی است؟
 • چگونه واقعی بودن ترافیک و فروش را بررسی کنیم؟
 

جلسه چهل و سوم: بهبود سئو، لینک‌سازی و خطاهای سرچ کنسول

 • بررسی مجدد وضعیت سایت در سرچ کنسول گوگل
 • بررسی خطاهای احتمالی مهم و تحلیل آنها
 • لینک‌سازی برای سایت و بالا بردن سرعت ایندکس سایت
 • افزایش اعتبار دامنه و بررسی سایت در ابزار MOZ
 • اسکن خطاهای سایت و تحلیل آنها برای بهبود سئو
 • بررسی سایت در نسخه موبایل و بهینه بودن برای گوگل
 • ساخت نسخه AMP برای بخش مقالات سایت
 • بررسی سرعت سایت، محتوا و سرور با ابزارهای آنلاین
 • تحلیل سئو تکنیکال و بهبود موارد مهم و ضروری
 

جلسه چهل و چهارم: نکات مهم برای رسیدن به اولین فروش موفق

 • چگونه اولین فروش آنلاین را در سایت خود بدست آوریم؟
 • روشی ساده اما بسیار کاربردی برای ایجاد اولین فروش‌های سایت
 • چگونه اعتماد بازدیدکنندگان را برای اولین خرید بدست آوریم؟
 • چه چیزهایی در سایت برای خرید اول کاربران اهمیت دارد؟
 • چگونه یک بازدیدکننده تصمیم می‌گیرد به شما اعتماد کرده و خرید کند؟
 • چه نکاتی در همان لحظه اول ورود بازدیدکننده اهمیت دارد؟
 • بهتر است بازدیدکننده ابتدا به کدام صفحه وارد شود تا خرید کند؟
 • چه چیزهایی باعث می‌شود که مشتری سفارش خود را لغو کند؟
 

جلسه چهل و پنجم: ایجاد فروش دوم و مشتریان بازگشتی

 • مشتری بازگشتی چیست و چگونه ایجاد می‌شود؟
 • چرا اهمیت دارد که یک مشتری مجدد از ما خرید کند؟
 • چه نکاتی باعث می‌شود مشتری مجدد از شما خرید کند؟
 • بعد از اولین خرید مشتری توقع دارد چه تجربه‌ای داشته باشد؟
 • چرا هزینه‌ی خرید مجدد مشتریان برای ما بسیار پایین‌تر است؟
 • چه کارهایی برای بازگشت یک مشتری و خرید مجدد مهم است؟
 • آموزش روشهای آنلاین تجربی که مشتریان را به سایت برمی‌گرداند
 • مروری بر تجربیات آفلاینی که مشتری بازگشتی وفادار می‌سازد
 • بعد از خرید دوم چه کنیم تا مشتری خرید‌های بعدی را انجام دهد؟
 • آیا می‌توان یک چرخه مشخص برای مشتریان ایجاد کرد؟
 

جلسه چهل و ششم: ایمیل مارکتینگ و شروع کار با پنل

 • ایمیل مارکتینگ چیست و آیا واقعا هنوز اهمیت دارد؟
 • چگونه از ایران سرویس‌های ایمیل مارکتینگ را تهیه کنم؟
 • بهترین سرویس ایمیل مارکتینگ برای ایران کدام است؟
 • چگونه پنل ایمیل مارکتینگ خود را فعال کنم و به سایت متصل کنم؟
 • بعد از جمع‌آوری ایمیل‌ها چگونه ایمیل مارکتینگ انجام دهم؟
 • نحوه کار با پنل‌های ایمیل مارکتینک و آشنایی با بخش‌های آن
 • چگونه یک کمپین ایمیل‌ مارکتینگ طراحی و ارسال کنم؟
 • چگونه موفقیت کمپین خود را بررسی و آن‌ را بهبود دهم؟
 • چگونه کمپین‌های خود را آنالیز و نتیجه‌گیری کنم؟
 • چگونه سناریوی بازاریابی ایمیلی خود را تدوین کنم؟
 • چگونه ایمیل‌هایی ارسال کنم که منجر به فروش شود؟
 

جلسه چهل و هفتم: بازاریابی با پیامک و پوش نونیفیکشن‌ها

 • فعال سازی سرویس پیامک چگونه است و چه مراحلی دارد؟
 • آیا با ارسال پیامک‌های گروهی به شماره‌های پنل می‌توان فروخت؟
 • چگونه با بازاریابی پیامکی فروش سایت را افزایش دهیم؟
 • آیا ارسال پیامک با توجه به بلک‌لیست هنوز هم خوب است؟
 • چگونه با کمترین هزینه ارسال پیامک‌ها را مدیریت کنیم؟
 • چگونه پیامک‌هایی بنویسیم و ارسال کنیم که فروش ایجاد کند؟
 • چگونه مانند ایمیل‌مارکتینگ لیست پیامک مخاطبین را ایجاد کنیم؟
 • پوش نوتیفیکشن چیست و چگونه بازاریابی را متحول کرد؟
 • چگونه سرویس پوش نوتیفیکیشن سایت را راه‌اندازی کنیم؟
 • چگونه لیست مخاطبین نوتیفیکشن را افزایش دهیم؟
 • چه نوتیفیکیشن‌هایی ارسال کنیم که فروش ایجاد کند؟
 • بهترین سرویس‌های ارسال نوتیفیکیشن در ایران کدام هستند؟
 

جلسه چهل و هشتم: لاجستیک فروشگاه اینترنتی

 • لاجستیک چیست و چقدر در فروشگاه اینترنتی اهمیت دارد؟
 • چرا لاجستیک مهمترین دلایل رضایت یا نارضایتی خریداران است؟
 • فرآیندهایی که در سرویس لاجستیک حیاتی هستند کدامند؟
 • چگونه یک سرویس لاجستیک بدون مشکل و اولیه بسازیم؟
 • چگونه بخش لاجستیک کسب و کار خود را توسعه دهیم؟
 • چگونه با بهبود فرآیندهای لاجستیک هزینه‌ها را کاهش دهیم؟
 • چگونه با ایجاد فرآیندهای بازاریابی در لاجستیک فروش را افزایش دهیم؟
 • چگونه مشتریان بازگشتی را با بهبود لاجستیک بیشتر کنیم؟
 • چگونه بخش کالاهای بازگشتی مشتریان را فرآیندسازی کنیم؟
 

جلسه چهل و نهم: شروع چرخه برندسازی اینترنتی

 • برندسازی اینترنتی چیست و چگونه آغاز می‌شود؟
 • هویت برند و شعار تبلیغاتی چیست و چقدر مهم است؟
 • چگونه برند ما در ذهن مخاطبین نقش می‌بندد؟
 • روشهایی که می‌توان بدون هزینه برندسازی کرد کدامند؟
 • چگونه با ایجاد محتوای تصویری برندسازی کنیم؟
 • چگونه کاری کنیم تا مخاطب به برند ما وفادار شود؟
 • چقدر زمان می‌برد تا برند ما اطمینان مخاطب را جذب کند؟
 • چگونه درصد ارتباط با مشتری یا engagement را افزایش دهیم؟
 

جلسه پنجاهم: شروع سیستم‌سازی و فرآیندسازی

 • سیستم‌سازی چیست و چگونه انجام می‌شود؟
 • سیستم‌سازی برای ما چه منافعی ایجاد می‌کند؟
 • چگونه سیستم‌سازی ما را به سمت جلو هدایت می‌کند؟
 • چگونه با سیستم‌سازی فرآیند‌ها را ساده‌تر و کوتاه‌تر کنیم؟
 • چگونه فرآیندهای کسب و کار را شناسایی و تعریف کنیم؟
 • چگونه خودمان را از همه فرآیندها خارج کنیم و تصمیمات را واگذار کنیم؟
 • چگونه سیستمی بسازیم که بدون ما کار کند اما کیفیت آن حفظ شود؟
 • چگونه نقاط مهم سیستم را شناسایی کنیم و برای آنها قانون بگذاریم؟
 • چگونه فرآیندهای آنلاین و آفلاین را به یکدیگر متصل کنیم؟
 • چگونه تا حد ممکن همه فرآیندهای آفلاین را آنلاین کنیم؟
 

جلسه پنجاه و یکم: پیچ استارت‌آپ، شتاب‌دهنده‌ها و جذب سرمایه‌گذار

 • پیچ استارت‌آپ چیست و چرا باید آن را تهیه کنیم؟
 • چگونه یک پیچ ساده، روان و کوتاه تهیه کنیم؟
 • مهمترین سوالی که سرمایه‌گذار از من دارد چیست؟
 • آنچه باید در مورد سرمایه‌گذار‌های انجل و خطرپذیر بدانید
 • چه زمانی باید برای جذب سرمایه‌گذار اقدام کنیم؟
 • آشنایی با شتاب‌دهنده‌ها چگونگی همکاری با آنها
 • اگر سرمایه‌گذار پیدا نکنیم چگونه باید ادامه دهیم؟
 • برای شروع با سرمایه‌گذار چگونه وارد مذاکره و قرارداد شویم؟
 • سرمایه‌گذارها دقیقا از ما چه توقعی دارند و تا کجا همراه ما هستند؟
 • آیا می‌توان برای یک کسب و کار چند سرمایه‌گذار جذب کرد؟
 • مروری بر تجربیات جالبی که با سرمایه‌گذارهای ایران داشته‌ام
 

جلسه پنجاه و دوم: تجربیات شخصی مهران منصوری‌فر که باید بدانید

 • چگونه یک فروشگاه اینترنتی را از صفر به 4000 سفارش ماهانه رساندم؟
 • چگونه در کمتر از 6 ماه به 150 محصول و بیش از 100 سفارش روزانه رسیدم؟
 • چگونه یک فروشگاه با 4000 سفارس را با اشتباهاتم نابود کردم؟
 • چگونه با درس از اشتباهاتم مجدد کسب و کار موفقی راه‌اندازی کردم؟
 • چرا امروز بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی ایران برای مشاوره اعتماد می‌کنند؟
 • چگونه یک فروشگاه ورشکسته با 3 سفارش را به 3000 سفارش رساندم؟
 • تجربه کار با بیش از 10 فروشگاه اینترنتی که به یک میلیادر فروش رسیدند
 • تجربه کار با بیش از 5 مدرس آنلاین که به درآمدهای میلیاردی رسیدند
 • و چند تجربه دیگر از 7 سال گذشته که از کار با بیش از 300 نفر به صورت حضوری بدست آوردم و شنیدنی هستند.

چرا مهران منصوری فر فرد مناسبی برای تدریس دوره است؟

در دوران فعالیت کار‌آفرینی خودم بیشتر از اینکه موفق بشوم شکست‌های زیادی را تجربه کرده‌ام و همیشه در جستجوی پاسخ سوالاتی بودم که از خودم می‌پرسیدم که چه چیزی را نمی‌دانم که بازهم موفق نمی‌شوم و همین موضوع باعث می‌شد من مباحث کار‌آفرینی و وبسمتر شدن را بطور موازی دنبال کنم و آموزش ببینم.

همین آموزش‌ها و تجربیات من را به نقطه‌ای رساند که نه تنها کسب و کار خودم را به نقطه مدنظرم رساندم بلکه مشاور کسب و کارهای دیگر هم شدم! تجربه مشاوره به دیگران دنیای درس‌های جدید بود که برای من تجربه‌های فوق‌العاده‌ای ایجاد کرد و بازهم موارد جدیدی آموختم که همه آنها را در یک دوره به نام وب‌آفرینی با بیش از 600 سیلابس آموزشی جمع‌آوری کردم.

مهران منصوری فر مدرس سئو

من (مهران منصوری فر) از سال 1383 در وب فعال هستم و با تجربه کردن شکست‌ها و موفقیت‌های پیوسته تا امروز فعالیت خود را ادامه داده‌ام، اکنون برای من هر کسب و کار آنلاینی مسیر شفافی دارد که با اولین جلسه‌ای که با صاحب آن کسب و کار دارم راهکارهای مشخصی را پیدا می‌کنم و فروش آن کسب و کار آنلاین را متحول می‌کنم.

در 3 سال گذشته با بیش از 300 نفر حضوری و مستقیم در دوره‌های جادوی سئو کار کرده‌ام و مشکلات کسب و کارها و صاحبین آنها را از نزدیک لمس کرده‌ام و جمع‌آوری همه آنها در یک دوره بیش از یکسال زمان برد و امروز بالاخره توانستم همه آنها را از نقطه صفر تا رسیدن به اولین درآمد را در یک دوره جمع‌آوری کنم و نام آن را وب‌آفرینی گذاشتم.

من در این دوره مانند یک دوست یا یک مربی در کنار شما هستم به شما راهکارهای شفاف، فیلم‌های آموزشی و کتاب‌هایی را معرفی می‌کنم که نیاز است ببینید و تمرین‌های هر جلسه را برای شما تدوین می‌کنم تا دقیقا قدم به قدم با من پیش بروید و به اولین درآمد خودتان برسید.

این فرآیند را قبلا بارها با صاحبان کسب و کارهای اینترنتی بزرگ انجام داده‌ام و با نتایج موفق یکسانی که در نهایت به آن رسیده‌ایم می‌دانم که این راه را دقیقا چگونه باید پیش رفت و اینبار می‌خواهم با شما به این موفقیت در کنار هم دست پیدا کنیم.

 

سوالات متداول:

 

این دوره چند جلسه است و چه مدت زمان می‌برد تا آن را کامل بگذرانم؟ ‌

پاسخ واضح این سوال را نمی‌دانم! می‌دانم این دوره چیست و در بالا به شما توضیح دادم، این دوره 50 بخش دارد که در سیلابس آن مشخص شده است و همه آن بخش‌ها آموزش داده خواهد شد اما در چند جلسه هنوز مشخص نیست. هرچقدر که نیاز باشد تا آن 50 بخش به طور کامل آموزش داده شود این دوره طول خواهد کشید. شما حداقل بین 6 تا 8 ماه برای گذراندن و از آن مهمتر اجرا کردن آموزش‌های این دوره زمان نیاز خواهید داشت.

 

جلسات دوره چند وقت یکبار منتشر می‌شوند؟

برای من انتشار جلسات به صورت هفتگی یا حتی زودتر ممکن است اما طبق تجربه می‌دانم اجرای آنها برای شما ممکن نخواهد بود و اگر هم باشد با کیفیت بالایی نیست! سعی می‌کنم حداکثر هر دوهفته برای شما یک جلسه به همراه تمرین، کتاب و فیلم معرفی شده و کارهایی که باید انجام دهید را منتشر کنم. این زمان گاهی ممکن است تغییر کند و این بستگی به محتوای آن جلسه دارد که چقدر زمان برای اجرای آن لازم است اما در نهایت دوره بین 6 تا 8 ماه بیشتر طول نخواهد کشید.

 

این دوره چند جلسه و هر جلسه آن چند ساعت است؟

فکر می‌کنم که دیگر وقت آن رسیده باشد که دوره‌ها و کتاب‌ها را براساس دقایق و تعداد صفحات آنها تهیه نکنیم! یک چک لیست یک صفحه‌ای می‌تواند میلیون‌ها تومان ارزش داشته باشد و یک دوره 100 ساعته می‌تواند حتی رایگان هم ارزش وقت گذاشتن نداشته باشد! من نمی‌دانم این دوره چند ساعت خواهد شد ولی بعید است کمتر از 30 ساعت و بیشتر از 50 ساعت باشد، تعداد جلسات نیز بین 20 تا 30 جلسه خواهد بود، گاهی ممکن است جلسه‌ای 45 دقیقه باشد و جلسه بعدی دوساعت باشد، قرار نیست طبق اصولی دقیق پیش برویم هرچقدر که لازم باشد برای آن موضوع وقت می‌گذارم و اگر خیلی طولانی شود در دو بخش آنرا ارائه می‌کنم و به همان مقدار نیاز است که شما هم وقت بگذارید و اجرا کنید. مثلا ممکن است در زمان اجرای سایت نیاز به زمان بیشتری باشد و در زمان برگزاری یک کمپین زمان کمتری، یا زمان تحلیل کسب و کارها زمان کمتری نیاز داشته باشد تا زمان انتخاب حوزا فعالیت.

 

آیا مطالب این دوره 100٪ کاربردی و نتیجه‌بخش هستند؟

یک بله محکم به شما می‌گویم! چرا؟ مشخص است شما با من پیش می‌روید و من هیچ کار پنهانی انجام نمی‌دهم و جلوی چشمان شما یک سایت صفر کیلومتر را به درآمد می‌رسانم! به نظر شما این کاربردی نیست؟ به نظر شما اگر در نهایت سایت شما به فروش نرسد این دوره کاربردی نبوده یا شما درست آنرا اجرا نکردید؟ اگر مو‌به‌مو با من کارهایی که آموزش می‌دهم را اجرا کنید و در حوزه‌ای وارد شوید که تقاضای متوسطی در آن باشد که البته در دوره یاد می‌گیرید چگونه آن حوزه را پیدا کنید و سپس همه آن کارهایی که من می‌کنم شما هم انجام دهید، باید به همان جایی برسید که من می‌رسم.

 

من قبلا دوره‌های مدیروب در خصوص راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی را شرکت کرده‌ام، این دوره برای من مفید است؟

بله مفید است دوره‌های قدیمی همگی از سایت حذف شده‌اند و این دوره محتوایی کاملا متفاوت با دوره‌های قدم صفر کسب و کار اینترنتی، انتخاب حوزه فعالیت و ایده‌یابی، برنامه‌ریزی کسب و کار اینترنتی و راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی خواهد داشت. همه مطالب بروز شدند و 3 سال تجربه عملی و واقعی من در کار با کسب و کارهای آنلاین زیادی نیز به آن اضافه شده است.

 

آیا در این دوره سئو و دیجیتال مارکتینگ هم آموزش داده می‌شود؟

تا آنجایی که برای رسیدن به درآمد نیاز است بله، ما باهم اصول اولیه را روی سایت اجرا می‌کنیم، تبلیغ‌نویسی می‌کنیم و سایت را بهبود می‌دهیم، صفحات فرود را مشخص می‌کنیم و سایت را به گوگل معرفی می‌کنیم و تنظیمات اولیه برای سئو را در سایت و سرچ ‌کنسول گوگل انجام می‌دهیم. یک کمپین در گوگل ادز تعریف می‌کنیم و آنرا تا پایان پیش‌ می‌بریم و سراغ سرویس‌های ایرانی می‌رویم و کمپین‌های همسان می‌سازیم، سپس پیج اینستاگرام را می‌سازیم و محتوا می‌گذاریم و در نهایت پنل ایمیل مارکتینگ‌ خود را راه‌اندازی می‌کنیم و کمپین‌های ایمیل مارکتینگ تعریف می‌کنیم. اما عمیق شدن در هرکدام از موارد فوق نیاز به زمانی به اندازه‌ی همین دوره دارد که برای آنها دوره‌های دیگری در مدیروب یا ساخته شده است و یا در آینده ساخته خواهد شد.

 

چگونه می‌توانم این دوره را مشاهده کنم و آیا پیش‌نیاز خاصی دارد؟

این دوره لایسنس دارد و شما می‌توانید آنرا روی یک سیستم ویندوز یا مک مشاهده کنید و پیش‌نیاز آن دانشی در حد داشتن یک اکانت اینستاگرام است و اینکه بدانید وب چیست و کمی وب‌گردی کرده باشید.

 

این دوره وبینار آنلاین است؟ و چگونه مطلع می‌شویم که جلسه جدید از دوره منتشر شده است؟

بله این یک دوره آنلاین است اما به‌صورت وبیناری و زنده برگزار نمی‌شود، من جلسات را ضبط می‌کنم و برای شما منتشر می‌کنم، هرجلسه‌ای که منتشر شود در صفحه دوره اعلام خواهد شد و به شرکت‌کنندگان نیز به طریقی اطلاع‌رسانی خواهد شد و شما فقط کافی است نرم‌افزار مربوطه را پس از ثبت‌نام دریافت کرده‌اید باز کنید تا جلسه جدید را در آن مشاهده کنید.

 

پشتیبانی این دوره به چگونه وتا چه مدت خواهد بود؟

ما در سایت سیستم تیکت داریم و شما می‌توانید اگر به مشکلی برخوردید برای ما تیکت ارسال کنید، اگر مشکلات عمومی باشد برای آن ویدیوی مجزا ضبط و به دوره اضافه می‌گردد و اگر با تیکت قابل حل نباشد نیز با پشتیبانی از راه دور مشکل شما را حل خواهیم کرد.

از زمانی که شما در دوره وب‌آفرینی شرکت می‌کنید به مدت یکسال می‌توانید از پشتیبانی دوره و آپدیت‌های بعدی که برای پشتیبانی‌های عمومی ارائه خواهد شد استفاده کنید.

 

جلسه اول:  در تاریخ 1 دی ماه 1399 منتشر شد

جلسه دوم: در تاریخ 8 دی ماه 1399 منتشر شد

جلسه سوم: در تاریخ 22 دی ماه 1399 منتشر شد

جلسه چهارم: در تاریخ 6 بهمن ماه 1399 منتشر شد

جلسه پنجم: در تاریخ 20 بهمن ماه 1399 منتشر شد

جلسه ششم: در تاریخ 4 اسفند ماه 1399 منتشر شد

جلسه هفتم: در تاریخ 18 اسفند ماه 1399 منتشر شد

جلسه هشتم: در تاریخ 2 فروردین ماه 1400 منتشر شد

جلسه نهم: در تاریخ 16 فروردین ماه 1400 منتشر شد

جلسه دهم: در تاریخ 30 فروردین ماه 1400 منتشر شد

جلسه یازدهم: در تاریخ 13 اردیبهشت ماه 1400 منتشر شد

جلسه دوازدهم: در تاریخ 27 اردیبهشت ماه 1400 منتشر شد

جلسه سیزدهم: در تاریخ 10 خرداد ماه 1400 منتشر شد

جلسه چهاردهم: در تاریخ 24 خرداد ماه 1400 منتشر شد

جلسه پانزدهم: در تاریخ 7 تیر ماه 1400 منتشر شد

جلسه شانزدهم: در تاریخ 21 تیر ماه 1400 منتشر شد

جلسه هفدهم: در تاریخ 1 مرداد ماه 1400 منتشر شد

جلسه هجدهم: در تاریخ 11 مرداد ماه 1400 منتشر شد

جلسه نوزدهم: در تاریخ 17 مرداد ماه 1400 منتشر شد

جلسه بیستم: در تاریخ 29 مرداد ماه 1400 منتشر شد

جلسه بیست و یکم: در تاریخ 10 شهریور ماه 1400 منتشر شد

جلسه بیست و دوم: در تاریخ 24 شهریور ماه 1400 منتشر شد

جلسه بیست وهفتم: در تاریخ 7 مهر ماه 1400 منتشر شد

جلسه بیست و هشتم: در تاریخ 7 مهر ماه 1400 منتشر شد

مشخصات دوره جامع وب‌آفرینی:

 • زمان برگزاری: بین 6 تا 8 ماه
 • تعداد جلسات: حداقل 30 جلسه 
 • هر جلسه بین 40 تا 80 دقیقه
 • پشتیبانی یک سال از تاریخ شرکت در دوره
 • فایل ویدیویی جلسات + تمرین‌های هر جلسه
 • فقط برای یک نفر روی ویندوز یا مک
 • مدرس: مهران منصوری فر
 • مخاطب: علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار اینترنتی

 

جهت ثبت نام و پرسش و پاسخ با مسئول برگزاری دوره در ارتباط باشید:

واتس‌اپ: برای گفتگو در واتس‌اپ کلیک کنید

تلگرام: @modirewebsup

تماس :09058391183  

نکته : با خرید این دوره

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

7,500,000 تومان

مدرس: مهران منصوری‌فر

هر جلسه بین 40 تا 80 دقیقه

به مدت 6 تا 8 ماه

خرید این دوره درخواست مشاوره رایگان

توجه : بعد از خرید این دوره، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "دوره ها" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

هادی اکبرپور
۰۰
پاسخسلام خلاصه پنج جلسه رو دانلود کردم شب ساعت 12 شروع کردم به دیدن، اصلا متوجه نشدم کی تموم شد. بسیار جذاب و گیرا بود ممنونم از آقامهران عزیز??❤️
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

خوشحالیم که توجه شما رو جلب کرده و براتون مفید بوده :)

anoushirvan hoseyni
۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
فرمودین چند تا فیلم معرفی می کنید.
این فیلم ها هستند؟!
best film entrepreneur
best series for entrepreneur
movies and tv shows about business
best business series on netflix
business series on amazon prime
best business series on netflix
و.... پیشنهادهای گوگل
ممنون
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

ممنون از مشارکت شما 

امیر
۰۰
پاسخپشتیبانی این دوره ب چ صورتی هست؟ - میتونیم با خود استاد منصوری فر مستقیما در ارتباط باشیم؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

از طریق ایمیلی که به شما داده می شود می تونید با مدرس دوره در ارتباط باشید و سوالات خودتون رو مطرح بفرمایید.

حسین بهادری
۰۱
پاسخوای
جلسه چهارم این دوره هستمو پره انرژی مثبت شدم ، آقای منصوری فر بهترینه ، حتی فقط صداشو هم آدم میشنوه مشتاق میشه برای تلاش که زندگیشو بهتر کنه.
محمدرضا زین العابدینی
۰۱
پاسخبا سلام. درباره مسائل حقوقی کسب و کار هم در این دوره صحبت میشود یا خیر.
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

دوره آنلاین هست و با توجه به نیاز شرکت کنندگان قابل تغییر است سیلابس دوره گفته می شه و اگر در مورد مسائل حقوقی سوالی دارید می تونید مطرح بفرمایید تا جایی که تجربه داشتیم و بلد باشیم بله توضیح داده خواهد شد

امبن زرقی
۰۰
پاسخمن تمایل به شرکت دارم ایا فیلمی است که با محتوای آموزشی و نحوه تدریس و ... بیشتر آشنا شوم ؟اگر هست لطفا به واتس آپ موبایل بنده که درج شده است ارسال فرمایید تا بتوانم تصمیم خود را قطعی کنم
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

بله این ویدئو به زودی آماده و منتشر خواهد شد لطفا برای دریافت سریع تر ویدئو تیکت ارسال فرمایید 

هانی طوسی
۰۱
پاسخسلام .
من در حال حاضر 3 سال هست صاحب سایت هستم و روزانه به صورت میانگین 8 میلیون تومان فروش دارم . دوره سیؤ آقای منصوری فرد رو هم شرکت کردم .
آیا این دوره به درد من میخوره ؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

بخش کارآفرینی این دوره می تونه برای شما بسیار مفید باشه و با توجه به این که شما با استفاده ازدوره سئو تونستید تا این حد پیشرفت کنید می تونه برای شما هم بسیار مفید باشه و شما رو از کارهایی که الان دارید می کنید خارج بکنه 

MohammadReza
۰۱
پاسخسلام. وقت شما بخیر. آیا تمامی این موارد در حال حاضر آماده هستن؟ یا به مرور زمان درس ها رو آماده می کنید و در اختیار شرکت کننده ها می گذارید؟
مدیر وب
۰۱

سلام وقت بخیر 

خیر در حال حاضر 2 جلسه از دوره ضبط شده و مابقی دوره در حال ضبط است و به مرور در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد و نیاز است که شرکت کنندگان با جلسات دوره پیش روند چون باید تمرین هایی که در دوره داده می شود را به تا جلسه بعدی انجام دهند و اگر موردی نیاز بود به دوره اضافه گردد.

مسعود اکبری
۰۲
پاسخسلام وقت بخیر، در این دوره به صورت کامل مباحث سئو سایت گفته میشه؟ یا نیازه که برای سئو دوره جادو سئو هم خریداری بشه؟
محسن عزیزی
۰۴
پاسختمامی دوره های آقای منصوری فر ارزشمند هستن، شاید برای افراد این مبلغ زیاد به نظر برسه ولی همینکه میتونید بعد این دوره کسب و کار موفق اینترنتی داشته باشید و به فروش برسید و تجربه فرد موفقی رو بدست آورید ارزش آن بیشتر از 50 میلیون خواهد بود. در یک کلام با این دوره میتونید رو پای خودتون وایسید. خوشبختانه فروشگاه ما با دوره های ایشون به فروش 500 میلیون در ماه رسید و ارزش آموزش و تجربه های ایشون با ارزشه. به نظر من آقای منصوری فر چند سطح بالاتر از بقیه شرکت ها هستن و کوله باری از تجربه و تخصص دارن.
داود زنگنه
۰۰
پاسخسلام به مجموعه مدیر وب
من یه سایت میخام راه بندازم که خرید وفروش رمز ارزها و پول دیجیتال باشه
دوره وب آفرینی خوبه یا محصولی دیگه هست که منو به درآمد برسونه...؟
چون میخام قدم اول رو محکم بردارم...
براتون آرزوی موفقیت میکنم
محمدمهدی غلامی
۰۳
پاسخباسلام، بنده بینهایت مشتاقم و درنظر دارم در چند روز آینده این دوره را شرکت کنم
قطعا وقتی مدرس یک دوره آقای منصوری فر باشد، ارزش شرکت را دارد
من اولین دوره ای هست که میخوام از سایت مدیروب خریداری کنم اما امیدوارم در این دوره، از اضافه گویی و چیزهایی که مخاطب یعنی ما واقعا به آن نیاز نداریم پرهیز بشه.. حرف حساب و مطالبی که فقط ما نیاز داریم گفته بشه
هرچند که در کل، فکر میکنم فوق العاده باشه...
از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp