مرداب سایت های ایرانی (وب سایت های محکوم به شکست)

مرداب سایت های ایرانی (وب سایت های محکوم به شکست)
چکیده این محصول : 31 نظر 61,917 بازدید

15 نکته طلایی که اگر آنها را ندانید وب سایت شما محکوم به شکست خواهد بود! بسیاری از وب سایت های شکست خورده با بودجه و برنامه ریزی کار خود را شروع کرده اند اما چرا وب سایت ها به درآمد پایدار نمی رسند؟ مهمترین عامل اصلی شکست ایده های عالی چیست؟ چرا پس از سالها تلاش وب سایت ها شکست می خورند؟

99,000 تومان

یک جلسه آموزشی تصویری

حجم دوره: 252 مگابایت

زمان دوره: 53 دقیقه

این محصول دارای گارانتی اثربخشی است

خرید دانلودی محصول

شاید شما هم تجربه راه اندازی وب سایت های مختلفی را داشته اید و یا ممکن است در حال راه اندازی کسب و کار خود باشید، به هر حال تفاوتی نمی کند اگر ندانید چکونه مسیر راه اندازی کسب و کار اینترنتی را طی کنید ممکن است به مرداب سایت های ایرانی بپیوندید!

بسیاری از وب سایت های شکست خورده با بودجه و برنامه ریزی کار خود را شروع کرده اند اما چرا وب سایت ها به درآمد پایدار نمی رسند؟

 • مهمترین عامل شکست ایده های عالی چیست؟
 • چرا پس از سالها تلاش وب سایت ها شکست می خورند؟
 • چرا بیش از 90%  وب سایت ها با اینکه خیلی عالی کار خود را شروع می کنند، موفق نمی شوند؟

 

مرداب سایت های ایرانی - محصول آموزشی بازاریابی اینترنتی که به مدیران وب سایت کمک می کند تا با رعایت نکات طلایی به موفقیت برسند

مرداب سایت های ایرانی چیست؟

شاید در ابتدا از انتخاب این نام تعجب کرده باشید اما واقعیت دقیقا همین است!

وب سایت هایی با انگیزه و انرژی بسیار بالا قایق خود را به آب می اندازند و با شوق و حرارت بالایی شروع به پارو زدن در جهت رسیدن به بالای رودخانه می کنند، در ابتدای کار این وب سایت ها به شکل زیر عمل می کنند:

 • محتوای تولید می کنند
 • سعی در طراحی عالی سایت خود و بهبود پیوسته آن دارند
 • بودجه خود را صرف نویسندگان سایت و تبلیغات می کنند
 • و ممکن است این کارها را تا مدتی نیز ادامه دهند..

اما متاسفانه اتفاقی که رخ می دهد این است که تعداد بسیار زیادی از این وب سایت ها در همین مرحله متوقف می شود و دیگر قادر به ادامه کار نیستد و به اصلاح به جمع وب سایت های قرار گرفته در مرداب می پیوندند.

 

علت قرار گرفتن وب سایت ها در مرداب چیست؟

معمولا علت اصلی آن عدم کسب درآمد وب سایت می باشد و یا تغییر نگرش مدیر وب سایت که شاید بهتر بود از ابتدا در زمینه دیگری کار خود را شروع می کردم!

 • این وب سایت ها دیگر بروز نمی شوند
 • مطالب آنها قدیمی شده و تکراری می شود
 • پشتیبانی آنلاین آنها دیگر فعال و پاسخگو نیست
 • نظرات کاربران در سایت منتشر نمیشود یا کسی پاسخ آنها نمی دهد
 • ایمیل های ارسالی به سایت بدون پاسخ می مانند
 • سفارشات فروشگاه پیگیری نمی شود و کسی پاسخگو نیست
 • تبلیغات بنری رایگان یا کلیکی که شاید در زمان فعال بودن در سایت قرار گرفته عوض نمی شوند
 • و احتمالا پس از مدتی هزینه فضای میزبانی و دامنه نیز پرداخت نشده و سایت از بین می رود!

حتما تا الان دقیق متوجه شده اید که علت نام گذاری مرداب سایت ها چه بوده است و کاملا شرایط اینگونه وب سایت ها را درک کرده اید.

 

آیا وب سایت شما هم در مرداب است؟

اگر وب سایت خود را تازه راه اندازی کرده اید و یا تمایل به راه اندازی کسب و کار آنلاین خود دارید و یا اگر وب سایتی داشته اید که در نزدیکی مرداب قرار دارد و یا در مرداب سایت ها قرار گرفته است حتما سوالات زیر برای شما نیز مطرح شده است:

چه اشتباهی در روند کار وجود داشت که اکنون وب سایت من در مرداب سایت های ایرانی قرار گرفته است؟

•    آیا فقط داشتن برنامه و بودجه برای راه اندازی یک وب سایت کافی است؟
•    چرا پس از 5 سال فعالیت باز هم اکثر وب سایت ها به درآمد نمی رسند؟
•    وب سایت های موفق ایرانی چگونه توانسته اند به درآمدهای عالی برسند؟
•    چه فرایندهایی برای رسیدن به جایگاهی با درآمد ثابت لازم است؟
•    آیا وب سایت های موفق فقط به دلیل شروع در زمانی درست موفق شده اند؟
•    اگر 5 سال قبل وب سایت خود را راه انداخته بودید اکنون جز سایت های موفق بودید؟
•     چطور یک وب سایت در زمان کوتاهی در سراسر وب مطرح می شود و به سود می رسد؟

 

چرا محصول مرداب سایت های ایرانی را تولید کردیم؟

من مهران منصوری فر این دوره را فقط به یک علت ایجاد کردم و آن دلیل این است که خودم به شخصه بیش از 10 وب سایت در مرداب سایت های ایرانی وحتی خارجی دارم و همیشه برایم این موضوع مطرح می شد که کجای کار را اشتباه کردم و چه عواملی باعث گردید تا من باز هم موفق نشوم!

تحقیقات زیادی روی وب سایت های موفق ایرانی انجام دادم و جویای علت موفق این وب سایت ها شدم تا اینکه به نکات جالبی رسیدم و تفاوت روند کار آن افراد با وب سایت های مرداب را در 15 نکته اساسی پیدا کردم.

اگر این نکات را در وب سایت های خودم رعایت کرده بودم الان آن وب سایت ها نیز در میان چند وب سایت دیگری که اکنون از آنها کسب درآمد داشتم قرار داشتند و من هرگز چنین زمان و هزینه بالایی را از دست نداده بودم.

 

چه عواملی منجر به قرار گرفتن وب سایت ها در مرداب می شود؟

پس از بررسی وب سایت های مرداب و وب سایت های موفق به 15 عامل کلیدی رسیدم که شاید در نگاه اول ساده به نظر برسند اما وقتی این وب سایت ها را بررسی می کنید متوجه می شوید که این نکات تقریبا در همه آنها مشترک است و دقیقا همین موضوع سبب موفقیت آنها گردیده است.

وب سایت هایی که این نکات را رعایت نمی کنند تقریبا 90% محکوم به شکست و قرار گرفتن در مرداب سایت های ایرانی هستند.

 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

99,000 تومان

یک جلسه آموزشی تصویری

حجم دوره: 252 مگابایت

زمان دوره: 53 دقیقه

این محصول دارای گارانتی اثربخشی است

خرید دانلودی محصول

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی 100% توسط خودتان بدون نیاز به حتی 1 خط کدنویسی و بدون نیاز به هیچ دانش فنی و تخصصی! شاید این عنوان برای خیلی ها بیشتر شبیه به یک رویا باشد اما واقعیت این است که با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی نیست که شما متخصص باشید، فقط کافیست راه انجام کار را بدانید.

دوره آموزشی تصویری جامع بازاریابی ایمیلی

دوره آموزشی تصویری جامع بازاریابی ایمیلی

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی اینترنتی می باشد، که با استفاده از آن می توان فروش آنلاین و همچنین بازدید سایت را افزایش داد. در دوره بازاریابی ایمیلی شما خواهید آموخت چگونه یک سیستم ایمیل مارکتینگ راه اندازی کنید و به کمک آن بتوانید به بهبود مستمر فروش آنلاین و ایجاد سیستم مشتریان وفادار بپردازید.

دوره تولید محتوای دیجیتال حرفه ای (آپدیت شد)

دوره تولید محتوای دیجیتال حرفه ای (آپدیت شد)

تولید محتوای دیجیتال نیاز امروزی هر کسب و کاری محسوب می شود و برای ایجاد محتوای دیجیتال حرفه ای نیاز به تخصص و ابزار می باشد، در این دوره  همه ی آن تخصصی که برای تولید محتوای دیجیتال نیاز دارید به طور کامل آموزش داده شده است.

کتاب دیکشنری کسب و کار اینترنتی + لایسنس اپلیکیشن دیکشنری

کتاب دیکشنری کسب و کار اینترنتی + لایسنس اپلیکیشن دیکشنری

اولین کتاب مدیروب منتشر شد! اسم کتاب هست دیکشنری کسب وکار اینترنتی که در سایز کوچک و جیبی با تعداد محدود به چاپ رسیده است. این کتاب اولین لغت نامه تخصصی کسب و کار های آنلاین در ایران می باشد.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

چگونه کمپین های ایمیلی موفق راه بیاندازیم؟

چگونه کمپین های ایمیلی موفق راه بیاندازیم؟

در این مقاله قصد داریم ایمیل مارکتینگ را از صفر تا صد بررسی کنیم و به شکل مرحله‌به‌مرحله خواهیم دید که چگونه می‌توانیم یک کمپین موفق بازاریابی ایمیلی به راه‌بیانذازیم. حتی اگر تجربه اول‌مان باشد.

5 فاکتور مهم که به کسب موفقیت در تجارت شما کمک می کنند

5 فاکتور مهم که به کسب موفقیت در تجارت شما کمک می کنند

برای دستیابی به موفقیت در تجارت های مختلف، باید اصول و قواعدی را به درستی رعایت کرد. اما پیش از این اصول، باید فاکتورهای اصلی و پیش نیاز را مد نظر قرار داد. در این مقاله به بررسی این فاکتورها می پردازیم.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟ نکاتی که برای موفقیت در تجارت خود باید بدانید

دیجیتال مارکتینگ چیست؟ نکاتی که برای موفقیت در تجارت خود باید بدانید

امروزه دیگر مفهوم دیجیتال مارکتینگ یا بازایابی دیجیتال برای همگان واژه‌ای آشناست. اما اینکه دیجیتال مارکتینگ دقیقا چیست و چه کاربردی در بازاریابی نوین امروز دارد و شامل چه حوزه‌هایی می‌شود، نیاز به تشریح دارد. در این مقاله می‌توانید با زیر و بم این مفهوم آشنا شوید.

10 مزیتی که بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌و‌کارها دارد

10 مزیتی که بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌و‌کارها دارد

تصور کنید که شما برای تبلیغات، شناساندن و فروش کسب و کار خود، کمتر از 6 ساعت در هفته زمان بگذارید، تقریباً بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای و معطل نشدن در ترافیک... این فقط یکی از مزایای بازاریابی در شبکه های اجتماعی است. 

وبلاگ نویسی و 10 روش برای کسب درآمد از طریق آن

وبلاگ نویسی و 10 روش برای کسب درآمد از طریق آن

در این مقاله قصد داریم شما را با 10 روش موثر کسب درآمد از طریق وبلاگ نویسی آشنا کنیم، شما با این 10 توصیه می‌توانید برای وبلاگ خود محتوای با کیفیت تولید کنید و با افزایش ترافیک برای خود کسب درآمد کنید.

5 راه برای تقویت شهرت آنلاین

5 راه برای تقویت شهرت آنلاین

شهرت آنلاین ما نقشی اساسی در جستجو برای شغل، گرفتن پروژهای تازه و حتی به دست آوردن اولین قرارهای ملاقات بازی می کند. در این مقاله به شما می گوییم که چگونه شهرت آنلاین خود را تقویت کنید .

نظرات

احمدرضا کرامت
۱۳۹۶/۰۷/۰۶۰۰
پاسخاحسنت
عالی بود
سپاس
https://www.keramatzade.com
من این محصول را در تاریخ 1396/04/24 خریده ام
مشکل
۱۳۹۵/۱۰/۲۹۰۰
پاسخبا سلام
چرا جواب نمیدید من فایل تصویری خراب دانلود میشه
من این محصول را در تاریخ 1395/10/25 خریده ام
همچنان مشکل دانلود
۱۳۹۵/۱۰/۲۷۰۰
پاسخبا سلام
من همچنان مشکل دانلود دارم فایل زیپ تصویری اصلا باز نمیشه اما فایل صوتی باز شد و بصورت صوتی گوش میدم همچنان مایلم فایل تصویریو داشته باشم ممنون میشم فایل زیپ شده تصویری درست را برای من ایمیل کنید
من این محصول را در تاریخ 1395/10/25 خریده ام
حسین
۱۳۹۵/۱۰/۲۰۰۱
پاسخسلام عرض خدا قوت
من مدیر یک شرکت دارای فروشگاه اینترنتی رنک زیر 300 ایران هستم و تیم خوبی در مدیریت سایت و تولید محتوا دارم فروش بسیار خوبی نیز از سایت داریم .
من دوست داشتم ببینم این مطلبی که آقای مهندس منصوری فرد در مورد این محصول فرمودند چقدر درسته که چکیده تجربیات ایشان در این چند سال است این محصول رو خریدیم و گوش دادم واقعا به ایشان خدا قوت می گویم و از ایشان تشکر می کنم به حق که ادعای ایشان درست است. به جرات می توانم بگویم اگرکسانی که تازه شروع به کارکرده اند این محصول را استفاده کنند وبه نکات آن عمل کنند می تواند میلیونها تومان در هزینه هایشان صرفه جوئی کنند .خود من چند نکته بسیار خوب از این آموزش یاد گرفتم و وفورا بکار بستم آرزوی موفقیت برای ایشان و تیم کاریشون دارم .
من این محصول را در تاریخ 1395/10/11 خریده ام
محمود داودی
۱۳۹۵/۰۹/۱۸۰۰
پاسخسلام سایت خوبی دارید
براتون ارزوی موفقیت دارم.
حسن آزمند
۱۳۹۵/۰۹/۱۲۰۰
پاسخبادرود وعرض خسته نباشید میخواستم بدونم هزینه ی خرید این پکیج چه مبلغی است .با سپاس فراوان
فریبا بهرامعلی
۱۳۹۵/۰۷/۱۴۰۰
پاسخبا عرض سلام سوال داشتم چرا پکیج هایی که خریداری می شود چرا یک نسخه به ایمیل شخص ارسال نمی شود تا راحت تر بتوان آن را دانلود کرد
با تشکر
مدیر وب
۱۳۹۵/۰۷/۱۴۰۰

سلام خانم بهرامعلی

با توجه به اینکه ممکن است محصولات بعد از مدتی بروز رسانی شوند و لینک های دانلود آپدیت شوند این امکان میسر نیست.

لینک ها بعد از خرید برای شما نمایش داده می شوند و برای همیشه به پروفایل شخصی شما اضافه می شوند.

با احترام

af
۱۳۹۵/۰۷/۰۶۰۰
پاسخسلام
بنده در حال یادگیری سئو هستم ، آیا برای یک سئو کار این محصول نیازه ؟
مدیر وب
۱۳۹۵/۰۷/۱۰۰۱

سلام

خیر برای سئو مناسب نیست

رضا محمدی
۱۳۹۵/۰۷/۰۵۰۰
پاسخبا سلام
اگر مبلغ 10% به کیف پول اضافه شده بود که از شما نمی خواستم که آنرا اصلاح فرمایید. خواهشمند است تجدیدنظر فرمایید.
مدیر وب
۱۳۹۵/۰۷/۰۶۰۰

سلام

جناب محمدی عزیز شما 3 محصول از مدیر وب تهیه کرده اید و 3 بار کیف پول شما نیز شارژ شده است

همانطور که قبلا گفته شد این سیستم کاملا اتوماتیک و بدون خطا انجام می شود.

شما خرید سوم خود که محصول مرداب بوده است را با استفاده از کیف پول خریده اید و چون قبلا بابت شارژ کیف پول 10٪ به حساب شما اضافه شده است مجدد برای خرید با کیف پول 10٪‌ دیگری به حساب شما اضافه نخواهد شد.

در تاریخ و ساعت های زیر مبلغ های مشخص در کیف پول شما واریز شده است:

13,900 تومان 1395/05/19 14:14

950 تومان 1395/05/20 11:56

2,415 تومان 1395/06/25 10:41

رضا محمدی
۱۳۹۵/۰۷/۰۱۰۰
پاسخدر خرید این محصول مبلغ 10%کیف پول شارژ نشد. لطفاً اصلاح فرمایید.
من این محصول را در تاریخ 1395/06/25 خریده ام
مدیر وب
۱۳۹۵/۰۷/۰۲۰۰

سلام

این سیستم 100٪‌اتوماتیک کار می کند و حساب شما نیز شارژ شده است

با احترام
 

علی شمس الهدی
۱۳۹۵/۰۶/۲۳۰۰
پاسخسلام به گروه مدیر وب
آقای منصوری فر این فابل بسیار عالی بود
با تشکر
من این محصول را در تاریخ 1395/06/20 خریده ام
مجتبی جمشیدی
۱۳۹۴/۱۱/۰۹۰۰
پاسخبا سلام وخسته نباشید.
من دانشجوی رشته ی نرم افزار هستم و به تازگی به برنامه نویسی اندروید روی اوردم .
می خواستم از شما بپرسم که این راه اینده ای هم برای من داره؟یا من اصلا می تونیم از این را ه درامد زایی کنم؟ مثلا از فروش نرم افزتر در مارکت ها؟
ممنون میشم پاسخ بدید.
مدیر وب سایت
۱۳۹۴/۱۱/۱۱۰۱

سلام جناب جمشیدی عزیز

بله بازار اندروید بسیار داغ است و با کمی تلاش در این زمینه می توان درآمدهای بسیار خوبی کسب کرد

موفق باشید

امین دریکوند
۱۳۹۴/۰۹/۲۳۰۱
پاسخسلام من نمیتونم دوره هاتون رو از الکاپ بخرم لطفا تخفیفی که تو الکاب دادید اینجا هم قرار بدید
سامان
۱۳۹۴/۰۶/۱۹۱۶
پاسخجالب اینجاست که شما خودتون دقیقا الان در مرداب قرار گرفتید به این دلایل!
1 - بیش از 10 بار پشتیبانی آنلاین شمال فعال بود ولی هر سوالی که میپرسیدم 2 ساعت منتظر میموندم هیچ کس پاسخگو نبود در اصل اگر پشتیبانی آنلاین رو حذف کنید بهتره تا اینکه مارو مسخره کنید و جواب ندید
2 - به ایمیل ها خیلی خیلی دیر پاسخ میدید (لطفا نگید حجم بالای ایمیل ها که اصلا توجیه خوبی نیست
3 - سایتتون خیلی دیر بروز میشه شما از آخرین محصولی که قرار دادید نه مطلبی برای اعضای vip قرار دادید نه محصول جدیدی
4 - سایتتون الان فقط پولی شده در بخش مقالات هیچ ماقله رایگانی قرار نمیدید
مدیر وب (به مرداب سایت های ایرانی خوش آمدید)
من این محصول را در تاریخ 1394/06/12 خریده ام
مهران منصوری فر
۱۳۹۴/۰۶/۲۰۲۴

سلام خیلی از نظر شما سپاسگذارم

در پاسخ به شما باید عرض کنم روزانه بیش از 100 درخواست پشتیبانی آنلاین برای ما ارسال می شود که در گزارش روزانه به بیش از 90٪ آنها پاسخ داده شده استو ممکن است برای شما اختلالی پیش آمده باشد!

ایمیل ها حدودا روزانه 200 عدد به طور میانگین هستند که سعی می کنم حداقل به 30 تا از آنها در روز پاسخ بدهم اما اگر همه آنها را پیگیر شویم دیگر کار بعدی برای آن روز نخواهیم داشت!

بخش اعضای طلایی پیوسته بروز می شود و بخش مقالات نیز به علت زمان کم بنده برای مطالعه و ترجمه مطالب جدید بروز رسانی نشده است که قول این بخش را به شما می دهم که حتما بیشتر رسیدگی کنیم.

در نهایت از اینکه ما را با نظرات سازنده خود یاری می کنید سپاسگذاریم و سعی می کنیم کلیه مواردی که فرمودید را به نحوی بهبود دهیم

با احترام

 

سامان
۱۳۹۴/۰۶/۱۲۰۲
پاسخسلام
من این محصول رو امروز خریدم مطالب خیلی جالب بود و البته کاربردی که هر مدیر وب سایتی اگر اینهارو رعایت کنه حتما میتونه به موفقیت برسه
در مورد نرم افزار wunderlist من اصلا به شما ‍پیشنهاد نمیکنم چون این نرم افزار امنیت آدم رو به خطر می اندازه یعنی شما لحظه لحظه تمامی کارهای زندگیتون رو در اختیار صاحب اون سایت قرار میدید که معلوم نیست کی هست!
من پیشنهاد میکنم برای امنیت بیشتر از یک دفترچه یادداشت کوچک، ارزان و زیبای papco و 2 رنگ خودکار ساده استفاده بشه هم امنیتش بیشتره و هم به نظر من جالب تر هست
من چند تا سوال دارم حالا که محصول شمارو خرید کردم می خواستم یک راهنمایی بخوام از شما
ظاهرا شما کتاب الگوریتم و سئوی گوگل رو با نرم افزار adobe indesign طراحی کردید که صفحه آراییتون خیلی زیبا شده من در اینترنت آموزش مناسبی برای این کار پیدا نکردم می خوام بدونم چطور می تونم یک کتاب الکترونیکی مرتب و زیبا مثل کتاب های شما درست کنم
دومین چیزی که بهش نیاز دارم اینه که آخر ویدیوهای وب سایتم outro و اول ویدیوهام یک intro قرار بدم میدونم که بهترین نرم افزار برای این کار نرم افزار abobe after effects هست و میشه خیلی چیزهای زیبایی درست کرد شما هم از همین نرم افزار استفاده کردید؟ یا اینکه روش ساده تری برای این کار هست که با این کیفیت و زیبایی درست کنیم؟
خیلی ممنونم از شما و این آموزش فوق العاده
در ضمن یک سوال دیگر هم دارم که اون رو در ایمیل به صورت خصوصی سوال میکنم و اونجا ان شا الله من رو کمی راهنمایی کنید البته این سوالاتی که اینجا تو کامنت پرسیدم رو هم اینجا جواب بدید
بازم متشکرم
من این محصول را در تاریخ 1394/06/12 خریده ام
مدیر وب سایت
۱۳۹۴/۰۶/۱۲۰۰

با سلام و تشکر از نظر شما دوست عزیز

نرم افزار wunderlist یک نرم افزار معتبر می باشد و سیستم های ابری را یا باید اعتماد کنید یا کلا کار نکنید چون همه آنها به همین روش کار می کنند، اخیرا هم مثل اینکه نرم افزار wunderlist توسط مایکروسافت خریداری شده است.

در مورد نرم افزار صفحه آرایی نیز سعی می شود در دوره جدیدی که در حال پیاده سازی است مطالبی گفته شود، جلوه های ویژه محصولات و آموزش های نیز همگی با افتر افکت توسط همکاران تدوینگر ما پیاده سازی می شوند.

با احترام

مسعود
۱۳۹۴/۰۶/۱۱۰۰
پاسخسلام آقای منصوری فر
تمام مطالب گفته شده در این آموزش را می دانستم چیز جدیدی برایم نداشت اما تمام آنها مثل دانه های تسبی پراکنده بود که شما در این آموزش آنها را به نخ کشیدید و یکجا جمع کردید. از شما متشکرم البته بنده حداقل 10مورد بسیار مهم دیگر هم می توانم به این لیست اضافه کنم چون سالهاست تمام زندگی ام را بر روی کسب درآمد از اینترنت بسته ام.
نکته آخر اینکه اکثر مطالب و آموزش های شما برای آماتورها مناسب هستند در واقع اطلاعات رنگ آمیزی شده اند از شما انتظار دارم مطالب و تکنیک های جدید و کاربردی بیشتری را هم در آموزشهایتان قرار دهید.
موفق و پایدار باشید
موفق و پایدار باشید
من این محصول را در تاریخ 1394/06/11 خریده ام
مدیر وب سایت
۱۳۹۴/۰۶/۱۲۰۱

با سلام و تشکر از نظر شما

ابتدای کار را با آموزش های ابتدایی آغاز کردیم تا زمانی که آموزشهای تخصصی ارائه می شود دیگر دوستان نیز بتوانند خود را به آن مرحله برسانند و بتوانند از این آموزش ها استفاده کنند.

نظر تیم مدیر وب نیز آموزشهای تخصصی است که تا کنون در ایران ارائه نشده است و به زودی این دوره ها نیز ارائه خواهد شد.

 

انتقاد
۱۳۹۴/۰۶/۰۹۰۲
پاسخ

سلام، خودشما هین الآن به این مشکل برخوردید. خودتان به قول هایی که دادید عمل کردید که حالا محصول می دهید مردم سایتشان را درست کنند!؟ از زمان ارائه محصول راه اندازی وبسایت فروش با سیستم وردپرس چقدر می گذرد؟ قول شما مگر نبود که این بسته را نیز آپدیت می کنید؟ پس کو؟ آپدیت بماند. حتی سوالاتی را که در صفحه محصول پرسیدیم جواب ندادید.... یک بسته خریدیم بدون پشتیبانی - کلی سوال بدون جواب داشت.

مدیر وب سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۹۰۲

با سلام

دوست عزیز بابت دیر کرد بروز رسانی محصول پوزش ما را پذیرا باشید، اما کار بی کیفیت به هیچ عنوان روی وب سایت مدیر وب منتشر نخواهد شد و علت طولانی شدن این آپدیت سوالات بی شمار خریداران بوده و هم چنین تمایل ما به پاسخ گویی همه سوالات با کیفیت بالا.

فیلم برداری آپدیت محصول تا پایان هفته به اتمام می رسد و سعی می شود خیلی سریع این آپدیت نیز ارائه شود.

با احترام

عرفان رحیمی
۱۳۹۴/۰۶/۰۹۰۱
پاسخشرمنده در پیام پیش کلمه نسبت رو به صورت نصبت نوشتم لطفا تصحیح فرمایید ممنونم
من این محصول را در تاریخ 1394/06/09 خریده ام
عرفان رحیمی
۱۳۹۴/۰۶/۰۹۰۰
پاسخسلام جناب منصوری فر خسته نباشید:
وافعا بهتون تبریک میگم که با بیان خوب خودتون 15 نکته ارزشمند رو برای کاربران خودتون تهیه کردید بنده این ویدئو رو تهیه کردم و مشاهده کردم . واقعا دیدگاهم نصبت به ادامه راهم تغییر کرد و حالا دیگه می دونم که هدفم چیست و به کجا می خوام برم .
فقط یه سوال کوچک در مورد تولید محتوا داشتم برای اینکه بتونیم تولید محتوای ناب داشته باشیم نظر شما در مورد ترجمه متون خارجی چیست؟ آیا هر متنی رو که ترجمه کنیم جواب میده؟ از کجا بفهمیم کدام متن انگلیسی جذاب تره که ترجمش کنیم؟
خیلی ممنون
من این محصول را در تاریخ 1394/06/09 خریده ام
مهران منصوری فر
۱۳۹۴/۰۶/۰۹۰۱

با سلام

بسیار از نظر شما خوشحالم و سپاسگذارم

در هر زمینه ای که تمایل به تولید محتوا دارید می توانید در موتورهای جستجو به 10 لینک برتر مراجعه نمائید، قطعا مطالب پر محتوا و کامل در موتورهای جستجو در رتبه های اول هستند.

همچنین می توانید مطالب را کاملا مطالعه نمائید و چگالی مطالب را از نظر مخاطب و موتورهای جستجو بسنجید، بسیار مهم است که تولید محتوا یا مال خودتان باشد و یا ترجمه ای کامل از زبان دیگر باشد.

 

علی
۱۳۹۴/۰۶/۰۹۰۱
پاسخسلام
می ترسم این محصول را بخرم برای من کاربردی نباشد آیا تضمین برگشت پول دارد این محصول؟
مدیر وب سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۹۰۱

بله دوست عزیز

گارانتی روی کاور محصول نیز درج شده است.

همه محصولات مدیر وب گارانتی اثر بخشی دارد.
 

99,000 تومان

یک جلسه آموزشی تصویری

حجم دوره: 252 مگابایت

زمان دوره: 53 دقیقه

خرید دانلودی محصول

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 14

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

دوره تولید محتوای دیجیتال حرفه ای (آپدیت شد)

دوره تولید محتوای دیجیتال حرفه ای (آپدیت شد)

تولید محتوای دیجیتال نیاز امروزی هر کسب و کاری محسوب می شود و برای ایجاد محتوای دیجیتال حرفه ای نیاز به تخصص و ابزار می باشد، در این دوره  همه ی آن تخصصی که برای تولید محتوای دیجیتال نیاز دارید به طور کامل آموزش داده شده است.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید