ثبت‌نام دوره جادوی سئو پاییز 2020 با خرید اقساطی آغاز شد

دوره تولید محتوای دیجیتال حرفه ای

پیشنهاد رایگان

کسب درآمد از مدیر وب

کسب درآمد از مدیر وب

بخش کسب درآمد از مدیر وب راه اندازی شده است و در این ویدیو به معرفی این بخش پرداخته می شود.

فایل های تصویری

لایو شماره 13 اینستاگرام: اشتباه عجیب گوگل! این یک آپدیت نبود

لایو شماره 13 اینستاگرام: اشتباه عجیب گوگل! این یک آپدیت نبود

21 مرداد چه اتفاقی در گوگل افتاد؟ چرا نتایج گوگل ناگهان حذف شدند و در تمام دنیا آشفتگی ایجاد شد؟ آیا این آپدیت گوگل بود؟ چرا نتایج فروشگاه ها حذف شدند؟ در این ویدئو به توضیح این اتفاق و تحلیل آن می پردازیم.

960 بازدید مشاهده
لایو شماره 12 اینستاگرام: در شرایط کنونی چطور کسب و کار خودمان را راه اندازی کنیم؟

لایو شماره 12 اینستاگرام: در شرایط کنونی چطور کسب و کار خودمان را راه اندازی کنیم؟

در لایو 12 پاسخ سوال جوانی 20 ساله را دادم که پرسیده بود در شرایط کنونی چطور کسب و کار خودمان را راه اندازی کنیم و در ادامه نیز چند سوال دیگر در خصوص دیجیتال مارکتینگ و سئو پرسیده شد که به آنها نیز پاسخ داده شد.

775 بازدید مشاهده
لایو شماره 11 اینستاگرام: تحلیل گزارش سال 98 دیجی کالا

لایو شماره 11 اینستاگرام: تحلیل گزارش سال 98 دیجی کالا

دیجی‌کالا گزارشی بسیار کامل و شگفت‌آور به همراه آمارهای تکان‌دهنده از سال 98 منتشر کرده است و با توجه به سهم بالای آن در کسب و کار‌های آنلاین ایران می‌توان این آمار را به عنوان تحلیل کسب و کار‌ اینترنتی در ایران نیز در نظر گرفت. تعداد فروش بسیار بالا و درآمد چند صد میلیاردی روزانه، زمان ماندگاری عجیب کاربران و بخش نظرات دیجی‌کالا در کنار روشهایی که این مجموعه توانسته با آنها اعتمادی تا این حد بالا را در نظر کاربران خود بدست آورد برای ما درس‌های بزرگی را همراه دارد. این یک ویدیوی تحلیلی است که در آن به همین گزارش پرداخته می‌شود و نکته جالب‌تر این ویدیو زنده بودن آن در فضای لایو اینستاگرام است که در بخش‌هایی از کاربران آنلاین در لایو نیز سوال می‌شود تا نظرات آنها نیز مورد بررسی قرار بگیرد. اگر صاحب کسب و کار اینترنتی در ایران یا حتی خارج از ایران هستید و یا روزی قصد راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما این ویدیو را بارها مشاهده کنید و درس‌هایی که از آن برداشت می‌کنید را یادداشت کنید تا بتوانید مسیری روشن‌تر را برای پیشبرد کسب و کار خودتان مشاهده کنید.
برای دریافت فایل pdf این گزارش اینجا کلیک کنید.

1,333 بازدید مشاهده
لایو شماره 10 اینستاگرام: پاسخ به بهترین سوالات دیجیتال مارکتینگ

لایو شماره 10 اینستاگرام: پاسخ به بهترین سوالات دیجیتال مارکتینگ

 لایو شماره 10 اینستاگرام برگزار شد و در این ویدیو  به بهترین سوالات شما در مورد دیجیتال مارکتینگ پاسخ داده‌ام،اگر به دیجیتال مارکتینگ علاقه‌مند هستید حتما این ویدیو را مشاهده نمایید شاید در این ویدئو به سوالات شما هم در مورد دیجیتال مارکتینگ پاسخ داده شده باشد.

770 بازدید مشاهده
لایو شماره 9 اینستاگرام: استقامت نیاز به راهنما دارد

لایو شماره 9 اینستاگرام: استقامت نیاز به راهنما دارد

این روزها چیزی که بیشترین کمک را به ما می‌کند، دوام آوردن است! باید بمانیم و ادامه دهیم تا پس از دورانی گذرا پاداش این استقامت را دریافت کنیم. در این ویدیو کتاب و سریالی معرفی شده است که می‌تواند به بالا بردن استقامت ما کمک کند و گفتگویی کوتاه در این خصوص با کاربران مدیروب داشته‌ایم. استقامت نیاز به راهنما دارد وقتی دروازه بان در دروازه نباشد هیجان گل زدن از بین می رود. 

657 بازدید مشاهده
معرفی دوره آنلاین (وبیناری) جادوی سئو 2020

معرفی دوره آنلاین (وبیناری) جادوی سئو 2020

برای اولین بار دوره جادوی سئو در سال 2020 به صورت وبینارهای زنده آموزشی و پرسش و پاسخ‌های مجزا برگزار خواهد شد. اینبار قرار است در کنار هم اما به صورت آنلاین در کمتر از 3 ماه، به صفحات اول گوگل برسیم!  در این ویدیو مطالب جدید دوره 2020 و همچنین نحوه برگزاری این دوره را توضیح داده‌ایم و به سوالاتی که در مورد دوره وبیناری جادوی سئو 2020 مطرح شده است پاسخ داده‌ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره و ثبت‌نام آنلاین به صفحه جادوی سئو 2020 مراجعه کنید.

669 بازدید مشاهده
لایو شماره 8 اینستاگرام: کسب درآمد از همکاری در فروش دیجی‌کالا

لایو شماره 8 اینستاگرام: کسب درآمد از همکاری در فروش دیجی‌کالا

در لایو شماره 8 اینستاگرام به 25 سوال شما در مورد سیستم‌های همکاری‌در‌فروش و نحوه درآمدزایی از آنها و شرایط کنونی این سیستم‌ها در ایران پاسخ دادم. چند نکته و‌ ترفند کوچیک هم گفتم که با همون موارد هم میشه درآمد خوبی کسب کرد.امیدوارم بتونید درآمدهای خوبی از این سیستم نوپا در ایران کسب کنید. به سوالات زیر در این ویدیو پاسخ داده شده است: همکاری در فروش دقیقا به چه معناست؟ تاخیر در پرداخت 2 تا 3 ماهه؟ آیا درست است که همکاری در فروش خوب نیست؟ درآمد خوبی هم نداره درسته؟ حداکثر درآمدی که میشه از سیستم دیجی‌کالا داشت چقدر است؟ سایتم روزی 1000 تا بازدید داره چقدر درآمد همکاری در فروش می‌تونه بشه؟ مگه چه روشهایی برای درآمد از همکاری در فروش هست؟ حتما باید سایت داشته باشیم؟ مشتری چجوری تو سایت نوپای من جذب میشه؟ لینک ریدایرکت به دیجی‌کالا چیه و چقدر تو فروش تاثیر داره؟ آیا مدیروب از دیجی‌کالا برای برگزاری وبینار مبلغ دریافت کرده است؟ بهتر نبود اگر سیستم ادرو نبود و دیجی‌کالا مستقیم فعالیت می‌کرد؟ همه که خودشون مستقیم از دیجی‌کالا خرید می‌کنند همکاری در فروش برای چیه؟ خودمون فروشگاه بزنیم کار کنیم چرا برای دیجی‌کالا بفروشیم؟ سئو بلد هستیم تو فروشمون در همکاری در فروش تاثیر داره؟ اگر کالایی 550 تومان باشه من بفروشم چقدر کمیسیون میگیرم؟ به همکاری در فروش خودتون در مدیر وب هم اشاره کنید و بگید چطور میشه ازش درآمد داشت؟ چند روش بازاریابی برای محصولات خودتون بگید؟ آیا لازمه تیم محتوا داشته باشیم یا تنها هم می‌تونیم؟ برای فروش بیشتر آیا سایت با دامنه منقظی بزنیم یا شبکه اجتماعی؟ لینک‌ها به دیجی‌کالا فالو باشه یا نوفالو؟ اگر کسی سایت نداشته باشه در سایت ویرگول چطوری باید عمل کنه؟ در مورد سایت‌های تاپ‌تن که درآمدشون از همکاری در فروشه بگید؟ درآمد سایتهای محتوا مثل چطور یا اتاق یا… را چطور محاسبه می‌کنید؟ آیا محاسبه‌گر درآمد خود دیجی‌ کالا درسته؟

1,480 بازدید مشاهده
لایو شماره 7 اینستاگرام: پاسخ به 10 سوال برتر سئو در سال 2020

لایو شماره 7 اینستاگرام: پاسخ به 10 سوال برتر سئو در سال 2020

 لایو شماره 7 اینستاگرام برگزار شد و در این ویدیو  به 10 سوال برتر شما در مورد سئو 2020 پاسخ داده‌ام،اگر به سئو علاقه‌مند هستید حتما این ویدیو را مشاهده نمایید شاید در این ویدئو به سوالات شما هم در مورد سئو پاسخ داده شده باشد.

1,053 بازدید مشاهده
لایو شماره 6 اینستاگرام: کرونا و کسب و کارهای اینترنتی

لایو شماره 6 اینستاگرام: کرونا و کسب و کارهای اینترنتی

لایو شماره6 اینستاگرام در خصوص کرونا و کسب و کارهای اینترنتی برگزار شد و درباره وضعیت کسب و کارهای اینترنتی با وجود کرونا صحبت کردم و به سوالات شما در مورد کسب و کارهای اینترنتی پاسخ دادم. اگر به راه اندازی کسب و کار اینترنتی علاقه‌مند هستید و یا کسب و کار اینترنتی خودتون را راه اندازی کرده اید ولی برای ادامه آن در شرایط موجود تردید دارید حتما این ویدیو را مشاهده نمایید.

956 بازدید مشاهده
معرفی دوره آنلاین بازاریابی در اینستاگرام 2020

معرفی دوره آنلاین بازاریابی در اینستاگرام 2020

آنچه در این دوره خواهید آموخت و نتایجی که پس از گذراندن دوره آنلاین بازاریابی در اینستاگرام 2020 بدست خواهید آورد در این ویدیو مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده صفحه این دوره و بیش از 200 سیلابس آموزشی آن به این صفحه مراجعه کنید: https://modireweb.com/instagram-marketing

2,768 بازدید مشاهده
ما جادوگران سئو 300 نفر شدیم!

ما جادوگران سئو 300 نفر شدیم!

10 دوره از شروع دوره های جامع جادوی سئو که اولین آن سال 2017 برگزار شد گذشت، بیش از 300 نفر در این دوره‌ها به صورت حضوری و غیر حضوری شرکت کردند و هر دوره نسبت به دوره قبلی بهتر و اطلاعات آن همیشه بر اساس آخرین تغییرات سئو و الگوریتم‌های گوگل بروز شد. دوره دهم زمانی به پایان رسید که تعداد زیادی از شرکت‌کنندگان رتبه‌ها و درآمد‌های مدنظر و حتی بالاتر از آن را کسب کرده بودند و در ویدیوی بالا بخشی از نظرات آنها نمایش داده شده است. تعداد ویدیوهای مشتریان راضی مدیروب از 100 نفر عبور کرده است و این افتخاری بزرگ برای ما خواهد بود! شما می‌توانید ویدیوی همه مشتریان راضی را در اینجا مشاهده نمایید.

1,951 بازدید مشاهده
لایو شماره 5 اینستاگرام: سئو در سال 2019

لایو شماره 5 اینستاگرام: سئو در سال 2019

لایو شماره 5 اینستاگرام در خصوص سئو در 2019 برگزار شد  و آنچه باید از سئو در سال 2019 بدانید را در این ویدیو توضیح داده‌ام، در این فیلم آموزشی به 10 مورد مهم که باید از سئو در سال 2019 بدانید اشاره شده است و خیلی کامل در مورد آنها توضیح داده شده است. اگر به سئو علاقه‌مند هستید حتما این ویدیو را مشاهده نمایید و از آخرین تغییرات سئو در سال 2019 آگاه شوید.

2,200 بازدید مشاهده
از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp