تخفیف‌های عید تا عید برای محصولات و دوره‌ها

جشنواره عید تا عید 1400

پیشنهاد رایگان

پاسخ به 10 سوال برتر سئو در سال 2020

پاسخ به 10 سوال برتر سئو در سال 2020

لایو شماره 7 اینستاگرام برگزار شد و در این ویدیو به 10 سوال برتر شما در مورد سئو 2020 پاسخ داده‌ام،اگر به سئو علاقه‌مند هستید حتما این ویدیو را مشاهده نمایید شاید در این ویدئو به سوالات شما هم در مورد سئو پاسخ داده شده باشد.

مدیر وب فایل های تصویری

فایل های تصویری

لایو شماره 18 اینستاگرام: خوش‌بینی یا نه؟ خودت را به فنا دادی؟

لایو شماره 18 اینستاگرام: خوش‌بینی یا نه؟ خودت را به فنا دادی؟

آیا هر روز انتخاب می کنی چگونه باشی؟ خوش‌بینی یا نقش من قربانی و بدبخت را بازی می‌کنی؟ اطرافت چی؟ هستند آنهایی که در تلاش‌اند ثابت کنند بدبخت هستند و کمتر کار کنند؟  اگر بله این ویدئو را تا انتها ببین برای تو تسلی بخش خواهد بود. بدان خوش‌بینی به تنهایی کاری نمی‌کند اما تو را برای ادامه مسیر کمک خواهد کرد.

1,887 بازدید مشاهده
لایو شماره 17 اینستاگرام: دوستان کارآفرین در سختی و مشکلات!

لایو شماره 17 اینستاگرام: دوستان کارآفرین در سختی و مشکلات!

دنبال جواب‌های واقعی هستید؟ اینجا نیست! می خواهی کارآفرین باشی؟ روزهای سختی در پیش روی تو قرار دارد که به تو نمی‌گویند، واقعیت کارآفرینی در زندگی‌نامه آنهایی است که قبلا مسیر را رفته‌اند و در زمانی که از پول و شهرت سیرآب شدند حقایق را تعریف کردند. بهترین راهی که می‌توانی از پس مشکلی برآیی این است که ابتدا بدانی این مشکل فقط برای من نیست و سپس بدانی که می‌توان از آن گذر کرد.

449 بازدید مشاهده
لایو 15 اینستاگرام: شطرنج بازی یا مارپله‌ای؟

لایو 15 اینستاگرام: شطرنج بازی یا مارپله‌ای؟

شطرنج بازی یا مارپله‌ای؟ کدام را در کودکی ذهن تو پذیرفته است؟ اینکه دنیا جایی است که یک تاس می اندازی و به خانه‌ای که پله‌ای در آن برای موفقیت قرار دارد می‌روی و بالا خواهی رفت؟ اکنون باید حواست باشد که هر لحظه ممکن است ماری تو را نیش بزند و به همان نقطه‌ای که از آن آمده بودی برگردی؟ یا مانند یک شطرنج باز حرفه‌ای آهسته و پیوسته پیش می روی و با استراتژی قدم‌های کوچک خود را طبق قوانین دنیا برمی‌داری تا به مقصدت برسی؟ در هنگام معامله با دیگران، استخدام شدن یا استخدام کردن، شروع یک رابطه یا بستن قرارداد با فردی جدید، حواست هست که طرف شطرنج باز است یا مارپله‌ای؟ چون اگر در تله‌ی مارپله‌ای ها بیوفتی تا بتوانند از تو استفاده می‌کنند زیرا نگران‌اند هر لحظه موقعیت خود را با نیش ماری از دست بدهند. چگونه مارپله‌ای نباشیم و مارپله‌ای ها را تشخیص دهیم موضوع این لایو اینستاگرام بود. 

416 بازدید مشاهده
معرفی دوره راه اندازی یک کمپین موفق در گوگل ادز

معرفی دوره راه اندازی یک کمپین موفق در گوگل ادز

تبلیغات گوگل هنوز بهترین گزینه تبلیغات کلیکی است! در دوره راه اندازی یک کمپین موفق در گوگل ادز به نحوه تهیه کردن یک اکانت اختصاصی گوگل ادز و ایجاد یک کمپین موفق در آن پرداخته شده است. در این ویدیو معرفی کوتاهی از این دوره را مشاهده خواهید کرد، شما پس از گذراندن این دوره می‌توانید تبلیغات گوگل را خودتان راه‌اندازی و مدیریت کنید و برای ایجاد یک تبلیغ جدید یا بهینه‌سازی قیمت کلمات به فرد دیگری احتیاج نخواهید داشت. اگر تمایل دارید در مورد این دوره بیشتر بدانید و در آن ثبت‌نام کنید به صفحه مربوط به این دوره مراجعه کنید: https://modireweb.com/google-ads-campaign  

286 بازدید مشاهده
معرفی دوره آنلاین جامع جادوی سئو 2021

معرفی دوره آنلاین جامع جادوی سئو 2021

دوره جامع جادوی سئو 2021 منتشر شد و در این ویدیو توضیحات کاملی در خصوص محتوای دوره و نحوه برگزاری آن ارائه شده است، می‌توانید اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره را در صفحه دوره جامع جادوی سئو 2021 مشاهده کنید  

1,352 بازدید مشاهده
معرفی کامل دوره جامع وب آفرینی

معرفی کامل دوره جامع وب آفرینی

وب‌آفرینی یک دوره فوق‌العاده‌ است که شما را به آن نقطه که می‌خواهید می‌رساند، یعنی رسیدن به اولین سفارش آنلاین! یک دوره جامع دیگر از مدیروب برای شروع از نقطه صفر تا رسیدن به نقطه کسب درآمد از فروش اینترنتی با نام وب‌آفرینی ارائه شده است، همانطور که مشخص است نام این دوره نیز اختصاصی است و از ترکیب دو کلمه وب‌مستر و کارآفرینی خلق شده است. وقتی صحبت از یک دوره جامع می‌شود یعنی هرآنچه نیاز دارید بیاموزید، در آن دوره گنجانده شده است، بخش زیادی از این دوره نیز مانند دوره جادوی سئو تجربی است! جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در دوره به صفحه دوره وب‌آفرینی مراجعه کنید.

1,038 بازدید مشاهده
لایو شماره 13 اینستاگرام: اشتباه عجیب گوگل! این یک آپدیت نبود

لایو شماره 13 اینستاگرام: اشتباه عجیب گوگل! این یک آپدیت نبود

21 مرداد چه اتفاقی در گوگل افتاد؟ چرا نتایج گوگل ناگهان حذف شدند و در تمام دنیا آشفتگی ایجاد شد؟ آیا این آپدیت گوگل بود؟ چرا نتایج فروشگاه ها حذف شدند؟ در این ویدئو به توضیح این اتفاق و تحلیل آن می پردازیم.

1,791 بازدید مشاهده
لایو شماره 12 اینستاگرام: در شرایط کنونی چطور کسب و کار خودمان را راه اندازی کنیم؟

لایو شماره 12 اینستاگرام: در شرایط کنونی چطور کسب و کار خودمان را راه اندازی کنیم؟

در لایو 12 پاسخ سوال جوانی 20 ساله را دادم که پرسیده بود در شرایط کنونی چطور کسب و کار خودمان را راه اندازی کنیم و در ادامه نیز چند سوال دیگر در خصوص دیجیتال مارکتینگ و سئو پرسیده شد که به آنها نیز پاسخ داده شد.

1,553 بازدید مشاهده
لایو شماره 11 اینستاگرام: تحلیل گزارش سال 98 دیجی کالا

لایو شماره 11 اینستاگرام: تحلیل گزارش سال 98 دیجی کالا

دیجی‌کالا گزارشی بسیار کامل و شگفت‌آور به همراه آمارهای تکان‌دهنده از سال 98 منتشر کرده است و با توجه به سهم بالای آن در کسب و کار‌های آنلاین ایران می‌توان این آمار را به عنوان تحلیل کسب و کار‌ اینترنتی در ایران نیز در نظر گرفت. تعداد فروش بسیار بالا و درآمد چند صد میلیاردی روزانه، زمان ماندگاری عجیب کاربران و بخش نظرات دیجی‌کالا در کنار روشهایی که این مجموعه توانسته با آنها اعتمادی تا این حد بالا را در نظر کاربران خود بدست آورد برای ما درس‌های بزرگی را همراه دارد. این یک ویدیوی تحلیلی است که در آن به همین گزارش پرداخته می‌شود و نکته جالب‌تر این ویدیو زنده بودن آن در فضای لایو اینستاگرام است که در بخش‌هایی از کاربران آنلاین در لایو نیز سوال می‌شود تا نظرات آنها نیز مورد بررسی قرار بگیرد. اگر صاحب کسب و کار اینترنتی در ایران یا حتی خارج از ایران هستید و یا روزی قصد راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما این ویدیو را بارها مشاهده کنید و درس‌هایی که از آن برداشت می‌کنید را یادداشت کنید تا بتوانید مسیری روشن‌تر را برای پیشبرد کسب و کار خودتان مشاهده کنید.
برای دریافت فایل pdf این گزارش اینجا کلیک کنید.

2,188 بازدید مشاهده
لایو شماره 10 اینستاگرام: پاسخ به بهترین سوالات دیجیتال مارکتینگ

لایو شماره 10 اینستاگرام: پاسخ به بهترین سوالات دیجیتال مارکتینگ

 لایو شماره 10 اینستاگرام برگزار شد و در این ویدیو  به بهترین سوالات شما در مورد دیجیتال مارکتینگ پاسخ داده‌ام،اگر به دیجیتال مارکتینگ علاقه‌مند هستید حتما این ویدیو را مشاهده نمایید شاید در این ویدئو به سوالات شما هم در مورد دیجیتال مارکتینگ پاسخ داده شده باشد.

1,400 بازدید مشاهده
از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp