بنر اعضای طلایی بالای همه صفحات

پیشنهاد رایگان

سئو، همکاری در فروش، وب آفرینی

سئو، همکاری در فروش، وب آفرینی

در این ویدئوی لایو به تعدادی از سوالات شما در مورد دوره وب آفرینی و سوالات سئو سعی کردم پاسخ دهم.

مدیر وب فایل های تصویری

فایل های تصویری

اینستاگرام با مغز شما چکار می‌کند؟

اینستاگرام با مغز شما چکار می‌کند؟

حدود 6 ماه بود که در جستجوی سوالی بودم: چرا مثل قبل نمی‌تونم مطالعه کنم و زود خسته میشم؟ جواب این سوال در عادت‌ها و اعتیاد‌های روزانه من پنهان شده بود که باعث تغییراتی در مغز من شده بود! جرقه اول زمانی خورد که بخش‌های از کتاب کار عمیق رو مطالعه کردم و متوجه شدم نوعی از مغز برای کار عمیق وجود داره که می‌تونه در بهترین حالت 4 ساعت در روز به کار عمیق مشغول باشه و این مثل تمرین بدن‌سازی هرچقدر که بیشتر تکرار بشه باعث قوی‌تر شدن مغز در انجام کارهای عمیق خواهد شد. در ابتدا شاید حداکثر 30 دقیقه هم عالی باشد ولی می‌توان به 4 ساعت کار عمیق دست پیدا کرد، کار عمیق به معنای غرق شدن در کاری است که می‌تواند نتایج بسیار شگفت‌آوری ایجاد کند، اما خوب ساختار مغز ما گویا اینگونه است که نمی‌تواند پیوسته کار عمیق انجام دهد و در کنار آن چندکار سطحی هم انجام دهد! هرطوری که روزانه پیش می‌رویم مغز ما به همان شکل خودش را تغییر می‌دهد، اگر برای انجام چند‌کار در لحظه مغزمان را تمرین دهیم همان می‌شود و در زمان نیاز به کار عمیق هر عنصری را یک کار دیگر می‌بیند و پیوسته در جستجوی انجام کاری دیگر در کنار آن کار عمیق است و همین باعث می‌شود که هرگز کار عمیقی انجام نشود. بعد از آن کتاب پیگیر اخبار نباشید، این موضوع را برای من به اطمینان بیشتری نزدیک کرد که بله درست است، افرادی که پیگیر اخبار هستند دیگر توانایی مطالعه طولانی ندارد و زود خسته می‌شوند، این اخبار یا مطالب سطحی می‌تواند در سایت‌های خبری یا پست‌های اینستاگرام و یا ویدیوهای کوتاه یوتیوب باشد.  البته وقتی در حال تحقیق برای یادگیری یک تخصص در دایره شایستگی‌مان هستیم می تواند هرچیزی کمک کند، اما نه اخبار و ویدیو‌هایی که تولید‌کننده آنها به‌خاطر فشار تولید محتوای بیشتر و بیشتر، فرصت تحقیق و ارائه مطالبی ارزشمند و کاربردی‌ را نداشته‌ است، بلکه مطالبی که شاید کوتاه باشند اما از رسانه مورد اعتماد ما هستند و وقت صرف کردن برای آنها می‌تواند واقعا چیز جدیدی به ما آموزش دهد تا کیفیت زندگی یا کسب و کارمان را بهتر کنیم. در این ویدیو به همین موضوع پرداخته‌ام و امیدوارم نتیجه تحقیق من برای سوال‌ام، که بعد از حدود 6 ماه پاسخ آن را پیدا کردم برای شما هم جالب باشد.  

696 بازدید مشاهده
تحلیل رشد و افت سایت در گوگل و بررسی علت اصلی آنها با مثال واقعی

تحلیل رشد و افت سایت در گوگل و بررسی علت اصلی آنها با مثال واقعی

هر افتی که در سرچ‌کنسول می‌بینیم آپدیت گوگل نیست!
هر رشدی هم که می‌بینیم به دلیل کارهای اخیر ما در بهبود سئو آن سایت نیست!
در این ویدیو به بررسی همین موضوع و چگونگی داشتن نگاه دقیق‌تر وحرفه‌ای‌تر در تحلیل افت و رشد‌های سرچ کنسول پرداخته‌ام.

449 بازدید مشاهده
چگونه می‌توانیم در شرایط سخت خوب بمانیم؟

چگونه می‌توانیم در شرایط سخت خوب بمانیم؟

چگونه کسب و کارهایی همیشه در شرایط‌های سخت ادامه می‌دهند ولی برخی دیگر شکست می‌خورد؟
پاسخ این سوال را بعد از سالها بررسی پیدا کردم و در این ویدیو به شرح آن پرداخته‌ام. چقدر شرایط بیرونی در موفقیت یا شکست کسب و کار می‌تواند مهم باشد؟ پاسخ این سوال را با تعریف داستانی از فیلم فارست گامپ دادم. تاب‌آوری با درک صحیح شرایط و داشتن یک نگرش ساخته توسط خودمان یک مزیت است که می‌توانیم آنرا بدست خودمان بسازیم. می‌توانیم نسبت به هر شرایطی عکس‌العملی که انتخاب می‌کنیم را داشته باشیم و همین عکس‌العمل ما را به قدم بعدی می‌برد که یا به سمت شکست است یا موفقیت! سوال مهمی دارم: اگر دست از دنبال کردن مسائل بیرونی بکشیم و شروع به یادگیری کنیم و پیوسته مهم‌ترین محصول خودمان که همان خودمان هستیم را رشد دهیم، چقدر شرایط بیرونی می‌تواند مهم باقی بماند؟ داستان پیرمرد ساندویچ‌فروش که با خبرهای ناخوشایند نوه خود شکست خورد نیز یک مثال دیگر از همین ماجراست که در این ویدیو به این داستان نیز اشاره کرده‌ام.

921 بازدید مشاهده
حداقل حقوق سئوکار در سال 1400 چقدر است؟

حداقل حقوق سئوکار در سال 1400 چقدر است؟

سئو یکی از نیازهای اساسی کسب و کارهای آنلاین است و اگر فردی بتواند این سرویس را به کارفرما ارائه کند، با توجه به تجربه سئوکار و نتایجی که حاصل می‌شود حقوقی برای آن فرد در نظر گرفته می‌شود که حداقل آن 5 میلیون تومان در ماه است. در این ویدئو در مورد فردی که می‌تواند درخواست این حقوق را داشته باشد صحبت می‌کنم و در ادامه محاسبه می‌کنیم که چطور این حقوق می‌تواند تا 20 میلیون تومان در ماه نیز افزایش پیدا کند.  

820 بازدید مشاهده
لایو شماره 18 اینستاگرام: خوش‌بینی یا نه؟ خودت را به فنا دادی؟

لایو شماره 18 اینستاگرام: خوش‌بینی یا نه؟ خودت را به فنا دادی؟

آیا هر روز انتخاب می کنی چگونه باشی؟ خوش‌بینی یا نقش من قربانی و بدبخت را بازی می‌کنی؟ اطرافت چی؟ هستند آنهایی که در تلاش‌اند ثابت کنند بدبخت هستند و کمتر کار کنند؟  اگر بله این ویدئو را تا انتها ببین برای تو تسلی بخش خواهد بود. بدان خوش‌بینی به تنهایی کاری نمی‌کند اما تو را برای ادامه مسیر کمک خواهد کرد.

3,308 بازدید مشاهده
لایو شماره 17 اینستاگرام: دوستان کارآفرین در سختی و مشکلات!

لایو شماره 17 اینستاگرام: دوستان کارآفرین در سختی و مشکلات!

دنبال جواب‌های واقعی هستید؟ اینجا نیست! می خواهی کارآفرین باشی؟ روزهای سختی در پیش روی تو قرار دارد که به تو نمی‌گویند، واقعیت کارآفرینی در زندگی‌نامه آنهایی است که قبلا مسیر را رفته‌اند و در زمانی که از پول و شهرت سیرآب شدند حقایق را تعریف کردند. بهترین راهی که می‌توانی از پس مشکلی برآیی این است که ابتدا بدانی این مشکل فقط برای من نیست و سپس بدانی که می‌توان از آن گذر کرد.

700 بازدید مشاهده
لایو 15 اینستاگرام: شطرنج بازی یا مارپله‌ای؟

لایو 15 اینستاگرام: شطرنج بازی یا مارپله‌ای؟

شطرنج بازی یا مارپله‌ای؟ کدام را در کودکی ذهن تو پذیرفته است؟ اینکه دنیا جایی است که یک تاس می اندازی و به خانه‌ای که پله‌ای در آن برای موفقیت قرار دارد می‌روی و بالا خواهی رفت؟ اکنون باید حواست باشد که هر لحظه ممکن است ماری تو را نیش بزند و به همان نقطه‌ای که از آن آمده بودی برگردی؟ یا مانند یک شطرنج باز حرفه‌ای آهسته و پیوسته پیش می روی و با استراتژی قدم‌های کوچک خود را طبق قوانین دنیا برمی‌داری تا به مقصدت برسی؟ در هنگام معامله با دیگران، استخدام شدن یا استخدام کردن، شروع یک رابطه یا بستن قرارداد با فردی جدید، حواست هست که طرف شطرنج باز است یا مارپله‌ای؟ چون اگر در تله‌ی مارپله‌ای ها بیوفتی تا بتوانند از تو استفاده می‌کنند زیرا نگران‌اند هر لحظه موقعیت خود را با نیش ماری از دست بدهند. چگونه مارپله‌ای نباشیم و مارپله‌ای ها را تشخیص دهیم موضوع این لایو اینستاگرام بود. 

604 بازدید مشاهده
معرفی دوره راه اندازی یک کمپین موفق در گوگل ادز

معرفی دوره راه اندازی یک کمپین موفق در گوگل ادز

تبلیغات گوگل هنوز بهترین گزینه تبلیغات کلیکی است! در دوره راه اندازی یک کمپین موفق در گوگل ادز به نحوه تهیه کردن یک اکانت اختصاصی گوگل ادز و ایجاد یک کمپین موفق در آن پرداخته شده است. در این ویدیو معرفی کوتاهی از این دوره را مشاهده خواهید کرد، شما پس از گذراندن این دوره می‌توانید تبلیغات گوگل را خودتان راه‌اندازی و مدیریت کنید و برای ایجاد یک تبلیغ جدید یا بهینه‌سازی قیمت کلمات به فرد دیگری احتیاج نخواهید داشت. اگر تمایل دارید در مورد این دوره بیشتر بدانید و در آن ثبت‌نام کنید به صفحه مربوط به این دوره مراجعه کنید: https://modireweb.com/google-ads-campaign  

397 بازدید مشاهده
معرفی دوره آنلاین جامع جادوی سئو 2021

معرفی دوره آنلاین جامع جادوی سئو 2021

دوره جامع جادوی سئو 2021 منتشر شد و در این ویدیو توضیحات کاملی در خصوص محتوای دوره و نحوه برگزاری آن ارائه شده است، می‌توانید اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره را در صفحه دوره جامع جادوی سئو 2021 مشاهده کنید  

1,589 بازدید مشاهده
از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp