چطور اعتبار و رتبه دامین قبل را به دامین جدید منتقل کنیم؟

رسانه مدیر وب
قسمت:
0
(0)

چطور اعتبار و رتبه دامین قبل را به دامین جدید منتقل کنیم؟

برای انتقال اعتبار و رتبه دامین قبل به دامین جدید، می‌توانید برای سایتتان در وبمستر‌تولز  new domain تعریف کنید، با این‌کار می‌گویید که سایتی که تاکنون در وبمستر‌تولز من بوده، دامین آن تغییر کرده است،

یعنی هر چقدر که گوگل به سایت قبلی من اهمیت می‌داده، از الآن به دامین جدید اهمیت بدهد.

سایت‌هایی که مدام فیلتر می‌شوند و دامین‌های جدیدی بالا می‌آورند با همین متد، سئوی خودشان را حفظ می‌کنند. یا سایت‌هایی که مدام بسته می‌شوند و دوباره راه‌اندازی می‌کنند و دوباره در صفحه اول گوگل هستند. این سایت‌ها با همین متد change domain انجام می‌دهند و سئوی خودشان را حفظ می‌کنند. دوستانی هم که می‌خواهند دامین سایت‌شان را عوض کنند باید از همین متد استفاده کرده و اعتبار سایت خودشان را حفظ ‌کنند.

برای اجرای این روش باید ابتدا  وب‌سایت قبلی در وبمسترتولز ثبت شود، بعد ریدارکت 301 انجام شود، بعد new domain ثبت شود و بعد دامین جدید به گوگل معرفی شود. روال انتقال دامین قدیم به دامین جدید در قسمت change domain وبمستر تولز کاملا مشخص است و می‌توانید از آنجا استفاده کنید.

این سوال یکی از کاربران است که در « از من بپرس-قسمت دهم » پرسیده شده‌است. اگر می‌خواهید دیگر سوالات و پاسخ آنها را ببینید روی لینک آن کلیک کنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوهای بیشتر
100-billion-per-month-with-seo1