ثبت‌نام دوره غیر‌حضوری جادوی سئو 2019 بعد از 3 سال آغاز شد!

انتخاب کلمه کلیدی استارتاپ ها

Samin Faridani
1398/05/05 00
لینک مستقیم
با سلام و عرض ادب من یک سوال فقط داشتم تنها سوالم اینکه من یک شرکت استارتاپی تاسیس کردم سایت رو هم زدم و مقداری از سایت رو جلو بردم و توی دو سه تا کلمه خط 1 هستم ولی بازم گیج هستم نمیدونم مثلا به قول خودتون مثلا کسی تو اینترنت الو پیک سرچ نمیکنه توی اینترنت برای مثال من کارم در حوضه خدمات مشاوره IT و هستش ولی خب تا حالا همچین سایتی نبوده دقیق نمیتونم توضیح بدم مقدار فرق دره با سایت های حاضر ولی نمیدونم چطوری روی چه کلمه کلیدی کار کنم یک فردی گفت باید شما تم کلمه داشته باشید این تم به چه معنی هست من برای استارتاپی که کسی نمیشناستش چطوری کلمه کلیدی انتخاب کنم؟ ممنون مرسی از کمکتون

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

فرشاد بهرام پوری
1398/05/10 00
لینک مستقیم

مسلما به جای الو پیک کلمه پیک موتوری یا پیک موتوری انلاین سرچ میکنند. ولی خب در مورد خدمات و مشاوره که انجام میدید هیچ توضیحی ندادید

نقل قول 
مدیر وب
1398/05/21 01
لینک مستقیم

با سلام و وقت بخیر 

اولین کاری که می‌کنید : لیستی از کلمات کلیدی مد نظر خودتان که مشتری سرچ می‌کند را لیست می‌کنید

در Google Trends می‌سنجید تا  ببینید  علاقه مندی کاربران در بازه زمانی بلند مدت ، به این کلمه کلیدی چطور بوده است.

اگر در یک بازه زمانی بلند مدت خوب بوده ، پس می‌شود جزو کاندیدهای شما

و در نهایت از ابزارهایی مانند moz و kwfinder برای استخراج organic ctr و search volume استفاده می‌کنید

موفق باشید

نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

مریم شوشتری

حذف دسته

ali pazooki

ali pazooki

1398/09/13

سئوی فروشگاه دانلود فایل

Pouria Hajebi

Pouria Hajebi

1398/09/06

فروش محصولات آموزشی و مشاوره تحصیلی

Saeed Yousefi

Saeed Yousefi

1398/09/07

لوگو و برند سایت ( متن عنوان در بنر سایت )

پربازدیدترین سوالات

پشتیبانی مدیر وب

ثبت درخواست موضوعات آموزشی

پشتیبانی مدیر وب

سوالات متداول در بهینه سازی وب سایت

حسین ارشادی سیسی

بحث هاست و دامین

Sajjad Jafarpour

Sajjad Jafarpour

1396/06/19

پرده سبز (کروماکی)

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید