رتبه الکسا مدیر وب

poorya poorya
1397/12/16 00
لینک مستقیم
با سلام من از طرفداران سایت شما هستم ولی تازه ذیذم رتبه الکسا سایت شما خیلی رفته بالا(ضعیفتر شده )الان که من این مطلب را می نویسم 1212 هستش در ایران قبلا خیلی خوب بود حتی از نظرسئو هم ضعیفتر شده الان بازاریابی اینترنتی میزنم سایت شما در صفحه دوم گوگل هستش قبلا همین کلمه در صفحه اول بود

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

MosTafa Kiyanitabar
1398/01/18 00
لینک مستقیم

با اجازه اگه ایرادی نداشته باشه من جواب بدم !! دوست عزیز الکسا معیار مهمی برای امتیاز دادن به یک وبسایت نیست ، یک دایرکتوریه که بر اساس معیار های خودش که اکثرا کلیک هستند ، به سایت ها امتیاز میده .. تو ایران خیلی مرسومه که برای سنجش اعتبار سایت رنک الکساشو نگاه کنن ، اما خوب یه باور غلطه ، شما میتونید Domain , Page Authority مدیروب رو بررسی کنید تا به قدرت این سایت پی ببرید .

یه نکته ی دیگه هم که هست ، الان کلمه مدیروب تبدیل به یک برند شده و به شخصه زیاد این اسم رو میشنوم ، اکثر کاربران این سایت روزانه حداقل یه بار اینجارو چک میکنن و به اصطلاح مشتریان وفاداره سایت هستند .

یه مورد دیگه هم درمورد قدرت بالای جناب منصوری فر و تیم مدیر وب وجود داره که شما اگه کلمه فروشگاه اینترنتی رو سرچ کنید ، خط 5 اُم مطلب مقایسه 10 فروشگاه برتر مدیر وب رو میبینید . توی همچین کلمه ای ، همچین جایگاهی به نظر من کاره هر کسی نیست ، فکر نکنم از سایتایی که توی زمینه سئو فعالیت میکنن ، کسی بتونه همچین کاری کنه !!

امیدوارم که جواب کامل و مفیدی به شما دوست عزیزم داده باشم . اگر درمورد قسمتی اشتباه کردم خوشحال میشم به عرضم برسونید .

نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

farzin iravani

farzin iravani

1398/01/14

جستجوی برنامه نویس

MosTafa Kiyanitabar

MosTafa Kiyanitabar

1398/01/18

معرفی سرویس Push NotificaTion

ایمان امیری

مجوز های مورد نیاز برای تولید محتوا

1398/01/21

انتقال اطلاعات cmsفروشگاه وردپرسی به cms مجنتو

پربازدیدترین سوالات

پشتیبانی مدیر وب

ثبت درخواست موضوعات آموزشی

پشتیبانی مدیر وب

سوالات متداول در بهینه سازی وب سایت

حسین ارشادی سیسی

بحث هاست و دامین

Sajjad Jafarpour

Sajjad Jafarpour

1396/06/19

پرده سبز (کروماکی)

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید