راه اندازی یک سوپر مارکت آنلاین

بهزاد هندآبادی
1395/12/30 03
لینک مستقیم
با درود و خسته نباشید
من قصد راه اندازی یک هایپر مارکت آنلاین در یک شهرستان با 500000 نفر جمعیت را داشتم مقدمات آن فراهم شده بود که یک نفر که بسیار هم ضعیف و با تبلیغات کم یک سوپر مارکت معمولی اینترنتی راه اندازی نمود
تحقیق زیادی انجام دادم و با سرویسهایی که قرار هست ارائه کنم بیش از 70% احتمال موفقیت میدهم
تفاوت من با فرد مورد نظر در موارد زیر خلاصه میشود
1- داشتن تخصص متوسط رو به پایین در زمینه بازاریابی اینترنتی و آشنایی با h t ml
2- نداشتن فروشگاه فیضیکی
3- تولید محتوای تخصصی و نوشتن نقد و بررسی صحیح در رابطه با محصولات
4- داشتن بانک اطلاعاتی بسیار خوب و 100% دقیق از چندین قشر پر درآمد شهرم برای تبلیغات پیامکی
سوال من از شما خوبان:
1- آیا نوشتن نقد و بررسی تخصصی در حوزه سوپر مارکتها و محصولات این چنینی اصلاً میتواند باز خورد مثبتی داشته باشد؟از نظر بنده نداشتن این چنین نقدهایی ضعف است
2- وارد کردن محصولات و نوشتن نقد و بررسی بسیار زمان بر است در چنین بازار و رقابتی صبر کردن برای کامل شدن مثلاً 1000 محصول صحیح است یا خیر میتوان با 200 محصول هم آغازی خوب داشت و روز به روز کالا ها را بروز نمود؟
3- نظر کلی شما نسبت به سوپر مارکتهای آنلاین در شهرستان چیست؟
پیشا پیش از پاسخ شما خوبان متشکرم.

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

فرشاد بهرام پوری
1396/01/01 00
لینک مستقیم
1 - باعث اعتبار بخشیدن به کسب و کار شما میشه 2- با توجه وضعیت تکنولوژی ها و ظهور استارت آپ ها می تونید با ده محصول هم شروع کنید البته اگر نظرسنجی کاملی انجام دادید و مطمئن هستید که سریعا شروع کنید حتی با ده محصول هم که شده 3- بستگی به فرهنگ شهر شما داره آیا براشون خرید از شما مزایای داره مثل ارسال رایگان و دریافت کالا با قیمتی پایین‌تر از فروشگاه های فیزیکی
نقل قول 
مهدی رحیمی
1396/02/18 00
لینک مستقیم

سلام آقا بهزاد
من خودم یه 2 ماهی هست تو همین فکرم و جمعیت شهرمون 300000 نفر هستش البته یه نفر حدود دو سال هست این کار رو داره انجام میده ولی خیلی ضعیف . در کل با بررسی هایی که انجام دادم از لحاظ سود اوری یه خورده مشکل هست که باید حل بشه مثل هزینه حمل باید رایگان باشه از مثلا 20000 خرید به بالا و مشکل اینه که هزینه حمل رایگان حدود2500 میشه که با سود خرید دیگه سود خاصی نمی مونه و تازه این محاسبه با قیمت فروش مصرف کننده روی جنس هست که اگر بخواهید تخفیف بدهید که دیگه هیچ چیزی نمی مونه (شاید بتونید در اینده هزینه پیک رو از طریق حجم و تعداد فروش بالا کم کنید یعنی هر جند تا پسفارش رو با یک پیک ببرید) . البته دوستم تو یکی از شهرهای با جمعیت حدود 10000 نفر با قیمت تخفیفی زده حدود 2هفته میشه شروع کرده و فعلا روزی سه تا فروش داره.جنسهاشو انبار کرده.البته بعضی از سوال هات تو از من بپرس بود.اونا رو ببین.باید کامل شروع کنی و با تما اجناس.چون مشتری نمی تونه ماکارونی رو از شما بخره و رب رو بره یه جا دیگه بخره و ... باید تکمیل بتونید نیازهاشو پاسخ بدید.
سوال اصلی این میتونه باشه که ایا جنس ها رو به قیمت مصرف کننده بفروشیم یا همه رو تخفیف بدیم یا بعضی اجناس رو تخفیف بدیم؟؟؟

نقل قول 
mehran shoaeun
1396/06/25 00
لینک مستقیم

این روزها بیشتر افراد به دنبال خرید های اینترنتی هستند یعنی ترجیح میدهند که در پشت سیستم خود نشسته و سفارشات خودشان را از نوشیدنی روزانه گرفته تا مبلمان خانگیشان را در اینترنت ثبت کرده و در منزل خود منتظر بشینند تا کالای مورد نظر به دستانشان برسد. این بدیهی است که با پیشرفت علم  در دنیای دیجیتال و اینترنت که هر 72 روز دوبرابر میشود، سبک و سیاق افراد برای زندگی روزمره شان دچار تغییرات اساسی شود.

تا جای ممکن افراد سعی میکنند ساده ترین راه را برای رسیدن به اهدافشان انتخاب کنند و حضور اینترنت فرصت  و فضای بسیار مناسبی را برای این امر ایجاد میکند. شاید اگر  یک قرن پیش به کسی میگفتند که در آینده شما در خانه مینشینید و غذا سفارش میدهید و غذا سر زمان در درب منزل به شما تحویل داده میشود ، پوزخندی زده و از این موضوع به سادگی  عبور میکرد. اما این رویا در قرن 21 شکوفا شد و به یکی از عادت های مردمی  تبدیل گردیدو سفارش دهی اینترنتی بخشی از ماهیت جامعه را تشکیل داد.

قسمت تکامل یافته این استارت آپ سوپرمارکتهای آنلاین است، قسمتی که در دنیای امروز در اکثر کشور ها راه اندازی شده و  به استارت آپی نوین و جذاب تبدیل گردیده است. در این مقاله به این استارت آپ خواهیم پرداخت.

ادامه این مطلب در وب سایت ما
www.tabaneshahr.com

نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

زمین هاست

زمین هاست

1396/07/10

سرور مدیروب

همایون منصوری

تغییر سایت و از بین رفتن لینک های قبلی

زمین هاست

زمین هاست

1396/07/07

فراموشی و از دست رفتن اکانت گوگل

مهران سالاریه

خودم برنامه نویسی کنم یا برونسپاری کنم؟

پربازدیدترین سوالات

پشتیبانی مدیر وب

ثبت درخواست موضوعات آموزشی

حسین ارشادی سیسی

بحث هاست و دامین

پشتیبانی مدیر وب

سوالات متداول در بهینه سازی وب سایت

بهنام عادل

بهنام عادل

1394/11/24

راهنماییی

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید