چه سایتی بزنم

حمید همایونی
1395/12/25 00
لینک مستقیم
سلام خدمت آقای منصوری فر و عوامل سایت مدیر وب . سال 96 رو پیشاپیش تبریک میگم خدمتون . راستش من تو فکر راه اندازی یه سایت هستم ولی مطمئن نیستم موضوعی که برای سایت در نظر گرفتم با استقبال کاربران ایرانی مواجه میشه یا نه . میخوام سایتی مشابه https://www.wikihow.com/ بزنم . که توش آموزش های عمومی و ترفند های روز رو آموزش بدم . توی 10 سالی که با اینترنت سروکار داشتم چیزای زیادی یاد گرفتم ولی نمیشه اسمشون رو تخصص گذاشت . میخواستم ببینم همچین سایتی موفقیتی کسب خواهد کرد یا نه ؟ و اینکه آیا تکیه بر درآمدزایی سایت صرفاً از طریق پذیرش تبلیغات کار درستی هست ؟ ممنون میشم منو از سردرگمی نجات بدید . ارادتمند شما . حمید همایونی از همدان .

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

فرشاد حسین‌زاده
1395/12/26 01
لینک مستقیم

سلام دوست عزیزم. من هم آستانه سال نو رو بهتون تبریک میگم.

در مورد سوالتون ورژن بومی سایت ویکی‌هاو موجود هست. البته صرفاً با ترجمه مطالب قبلی فعالیت میکنه. اگر شما تجربیات و فنونی دارید که تا حالا در جایی منتشر نشده، یا اونها رو با کیفیت بهتری قادر هستید ارائه بدید موفق خواهید شد.

ضمناً پاسخ سوال دومتون هم بله هست! البته این نظر شخصی منه و باید اساتید گرامی هم نظر بدن. درصورتی که وب‌سایت شما از بازدید مناسبی برخوردار بشه میتونید به تنهایی از کنار فروش بنر کسب درآمد بفرمایید.

نقل قول 
فرشاد بهرام پوری
1395/12/27 01
لینک مستقیم

اگر بازدید زیادی پیدا کنید بله - البته اگر بازید شما زیاد بشود می توانید ریپورتاژ اگهی هم بگیرید

نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

زمین هاست

زمین هاست

1396/07/10

سرور مدیروب

همایون منصوری

تغییر سایت و از بین رفتن لینک های قبلی

زمین هاست

زمین هاست

1396/07/07

فراموشی و از دست رفتن اکانت گوگل

مهران سالاریه

خودم برنامه نویسی کنم یا برونسپاری کنم؟

پربازدیدترین سوالات

پشتیبانی مدیر وب

ثبت درخواست موضوعات آموزشی

حسین ارشادی سیسی

بحث هاست و دامین

پشتیبانی مدیر وب

سوالات متداول در بهینه سازی وب سایت

بهنام عادل

بهنام عادل

1394/11/24

راهنماییی

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید