چطور جلوی سوء استفاده سایت های مزاحم هم ردیف سایت خودم رو بگیرم

فرشاد حسین‌زاده
1395/12/05 02
لینک مستقیم
وقتی نام سایت خودم رو در گوگل سرچ میکنم بعد از گزینه های اول که مربوط به سایت خودم هست سایت دیگری ظاهر میشه که اسم سایت من رو درون محتوای خودش (بدون لینک) در ابتدای پاراگراف استفاده کرده و بعد از اون محتوای خودش رو درج کرده و به این وسیله در صفحات نتایج خودش رو نزدیکتر به سایت ما قرار داده!
سوال اینه که چطور میشه همچین موردی رو به گوگل گزارش کرد. و اصولاً نوشتن متن موثر برای اینکه مورد توجه گوگل قرار بگیره و این مشکل رو حل کنه باید شامل چه مواردی باشه؟

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

فرشاد بهرام پوری
1395/12/24 00
لینک مستقیم
دوست عزیز مشکل شما به خاطر پایین بودن رنگ سایت شما هستش مگر نه این و لینک دیجی‌کالا در بالای 5 هزار هستش سعی کنید مقالات مفید و جدیدی بگذارید که کپی از سایت های دیگه نباشه و بعد مدتی سایت مزاحم شما در جستجوگر گوگل معلوم نخواهد شد
نقل قول 
فرشاد حسین‌زاده
1395/12/26 00
لینک مستقیم

نقل قول :

فرشاد بهرام پوری در تاریخ 1395/12/24 - 12:40 گفت :

دوست عزیز مشکل شما به خاطر پایین بودن رنگ سایت شما هستش مگر نه این و لینک دیجی‌کالا در بالای 5 هزار هستش سعی کنید مقالات مفید و جدیدی بگذارید که کپی از سایت های دیگه نباشه و بعد مدتی سایت مزاحم شما در جستجوگر گوگل معلوم نخواهد شد

پاسخ :

ممنونم از توجهت دوست عزیز. ولی همونطور که گفتم سایتم از رنک کافی برخورداره و چند مورد اول مربوط به سایت خودم هست. ولی مشکل اینجاست که سایت دومی با سواستفاده از این موضوع (استفاده از نام سایت) خودش رو بعد از نتایج ما جا زده.

نقل قول 
فرشاد بهرام پوری
1395/12/27 00
لینک مستقیم

نقل قول :

فرشاد حسین‌زاده در تاریخ 1395/12/26 - 14:26 گفت :

نقل قول :

فرشاد بهرام پوری در تاریخ 1395/12/24 - 12:40 گفت :

پاسخ :

ممنونم از توجهت دوست عزیز. ولی همونطور که گفتم سایتم از رنک کافی برخورداره و چند مورد اول مربوط به سایت خودم هست. ولی مشکل اینجاست که سایت دومی با سواستفاده از این موضوع (استفاده از نام سایت) خودش رو بعد از نتایج ما جا زده.

پاسخ :

یک احتمالی که هست اینه که به سایت شما لینک شکسته داده باشه

نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

زمین هاست

زمین هاست

1396/07/10

سرور مدیروب

همایون منصوری

تغییر سایت و از بین رفتن لینک های قبلی

زمین هاست

زمین هاست

1396/07/07

فراموشی و از دست رفتن اکانت گوگل

مهران سالاریه

خودم برنامه نویسی کنم یا برونسپاری کنم؟

پربازدیدترین سوالات

پشتیبانی مدیر وب

ثبت درخواست موضوعات آموزشی

حسین ارشادی سیسی

بحث هاست و دامین

پشتیبانی مدیر وب

سوالات متداول در بهینه سازی وب سایت

بهنام عادل

بهنام عادل

1394/11/24

راهنماییی

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید