ملزومات جلسه خصوصی

علیرضا مختاری
1395/05/02 01
لینک مستقیم

با تشکر از تاثیرات شگرفی که در ساختار ذهنی و زندگی من با آموزش های بی نظیرتان بوجود آوردید.
جسارتا تمایل دارم بدونم که برای حصول حداکثر بهره از جلسات خصوصی جنابعالی، ایده ی کسب و کار اینترنتی ما باید در چه مرحله ای باشه تا خدمت شما برسیم؟
بنده چند ایده در ذهن دارم که به شدت مصر هستم زودتر استارت بزنم. ولی برای اصلی ترین ایده ای که در ذهن داشتم توی مرحله بررسی یک مورد مشابه پیدا کردم و نمیدونم ایده ای که من دارم مزیت رقابتی محسوب می شه یا نه؟!
حالا برای جلسه می تونم یه پروپوزالی از چند ایده ارائه کنم و از نظراتتون بهره ببرم یا فقط باید با یک ایده خدمت برسم؟

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

پشتیبانی مدیر وب
1395/12/15 00
لینک مستقیم

سلام جناب مختاری عزیز

بهتر بود این سوال را در قسمت نظرات صفحه رزرو مشاوره مطرح می کردید.

برای حصول بالاترین بهره از جلسات مشاوره بهتر است سوالات کلیدی و مهمی برای پرسیدن داشته باشید که قطعا پاسخ آنها به سادگی در وب قابل پیدا کردن نیست.

سوالات خوب به شما ایده های خوبی می دهد و قطعا در پاسخ آنها از جناب منصوری فر نیز نکاتی برای شما خواهد بود که به ادامه مسیرتان کمک خواهد کرد.

داشتن چند ایده هم می تواند خوب باشد اما برای هر ایده سوالات و ابهامات خود را آماده و مطرح نمایید تا بتوانید بالاترین بازخورد را دریافت کنید.

نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

زمین هاست

زمین هاست

1396/07/10

سرور مدیروب

همایون منصوری

تغییر سایت و از بین رفتن لینک های قبلی

زمین هاست

زمین هاست

1396/07/07

فراموشی و از دست رفتن اکانت گوگل

مهران سالاریه

خودم برنامه نویسی کنم یا برونسپاری کنم؟

پربازدیدترین سوالات

پشتیبانی مدیر وب

ثبت درخواست موضوعات آموزشی

حسین ارشادی سیسی

بحث هاست و دامین

پشتیبانی مدیر وب

سوالات متداول در بهینه سازی وب سایت

بهنام عادل

بهنام عادل

1394/11/24

راهنماییی

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید