ایا سوشال ها بدرد نمیخورن

behnam adel
1398/07/22 00
لینک مستقیم
سلام وقت بخیر ،چند روزیه پیگیرم ک سایت فرادرس چطوری میفروشه-رفتم تلگرامو اینستاگرامشو بررسی کردم اصلا جالب نبود-بنظر شما این فقط از سرچ گوگل میفروشه؟چطوری برند شده پس-یواش یواش دیگه احساس میکنم سوشال ها قدرت انجنانی ک ماها انتظار داریمو ندارن-لطفا پاسخ بدید

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

Pooya Shahri
1398/07/28 00
لینک مستقیم

سلام دوست عزیز
ببینید من خودم رو شبکه های اجتماعی هیچ امید فروشی ندارم شبکه های اجتماعی در ایران حکم نمایشگاه ها رو دارند به این معنی که ما هستم جهت دیده شدن فقط واسه اینه - به نظر من از 100 خرید شاید 2-3 تا از شبکه های اجتماعی رخ بده رو اینها توقع این رو نداشته باشید که کاربر بیاد و ازتون خرید کنه

فرادرس تو زمینه سئو خوب کار می کنه اونا یه تیم زیادی هستند و از همه مهم تر بودجه زیادی دارند توی هر سایتی میرید در فوتر یا side bar حتما باید فرادرس رو ببینید شاید بگم بودجه میلیاردی هزینه کرده تا به این نوع برند رسیده خیلی وقته هم کار میکنه و اینکه همه سایت ها یه نقاط ضعفی دارند نمیشه همه چیز رو عالی جلو ببرند
فرادرس هم واسه یه مناسبتی میگرده تا تخفیف های 60 درصد بزاره ????????
حرف آخر من اینکه اون قدی که رو social media وقت میزارید محتوا بنویسید و سئو کار کنید
ترافیک هدفمند مال موتورهای جستجو هستش نه social media

نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

Saeed Yousefi

Saeed Yousefi

1398/08/17

یکی بودن نام دامین با عنوان کسب و کار

behnam adel

behnam adel

1398/07/29

درامد سایت های اموزشی

behnam adel

behnam adel

1398/07/29

قسمت پرسشو پاسخ

Belal Farzi

Belal Farzi

1398/07/30

تاثیر لینک دانلود در سئو

پربازدیدترین سوالات

پشتیبانی مدیر وب

ثبت درخواست موضوعات آموزشی

پشتیبانی مدیر وب

سوالات متداول در بهینه سازی وب سایت

حسین ارشادی سیسی

بحث هاست و دامین

Sajjad Jafarpour

Sajjad Jafarpour

1396/06/19

پرده سبز (کروماکی)

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید