دوره جدید و جامع بازاریابی در اینستاگرام 2020 با تخفیف ویژه و محدود منتشر شد

ارور هنگام ثبت سایت مپ با سئو یواست !

Mehdi Jabbari
1398/06/30 00
لینک مستقیم
سلام وقتتون بخیر . خسته نباشید. 3 تا سوال دارم استاد . ممنون میشم راهنماییم کنین .

1 - من قبلا برای نقشه سایت با سئو یواست مشکلی نداشتم . جدیدا همین اول کار ssl رو فعال کردم .
وقتی میخوام سایت مپ رو ثبت کنم میگه : http error ! میگه نمیتونه بخونه . ولی نقشه سایت قشنگ باز میشه . حتی با سیستم های دیگه امتجان کاردم . با گوشی امتحان کردم باز میشه ولی گوگل میگه نمیتونم بخونم . رباتم ندارم . دسترسی از سمت وردپرس به ربات ها هم ازاده .
سایت هم بدون https میاد بالا و مشکلی اصلا نداره .
هر چی گشتم همش اموزش های بی فایده و الکی ارائه شده . به نظرتون مشکل از کجاست ؟

2 - دامنه ای جدید ثبت کردم و حدودا 7 8 تا نوشته روش منتشر شد و 2 3 تا صفحه و 4 5 تا برچسب ! بعد یک هفته پاکش کردم . میخوام بگم اگر دوباره از همین دامنه استفاده کنم مشکلی برای سئو پیش نمیاد ؟ کلا استفاده از دامنه های قدیمی رو پیشنهاد میکنین ؟

3 - وقتی من رفتم سرچ کنسول رو بررسی کردم ، فهمیدم سایتم با کوئری هایی میاد بالا که من هیچ مقاله ای اصلا راجبشون منتشر نکردم و اصلا تیتری با این موضوعات تو سایتم نیست و کوئری ها اینطوری بودن :
intitle : "قالب " + " جوملا "
ولی قبلا مثلا خیلی ساده و معمولی سرچ میشد روی سایت های دیگه ای که داشتم . جالب اینجاست اون 7 8 تا کوئری همه اینطوری بوده !
مشکل از کجاست به نظرتون ؟

خیبی ممنونم . محبت میکنین راهنماییم کنین .

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

پویا شهری
1398/07/28 00
لینک مستقیم

سلام
جواب سوال دومتون مشکلی نیست این عملیاتی که انجام دادید رو حذف کنید تنها روی اون کلمات رتبه ندارید
دامنه های قدیمی هم باید بررسی کنید با ابزار موز ببینید spam score  چه قدر بوده بکلینک مضرر نداشته و این جور مسائل اگه مشکلی نداشت می تونید ازش استفاده کنید

نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

Saeed Yousefi

Saeed Yousefi

1398/08/17

یکی بودن نام دامین با عنوان کسب و کار

behnam بهنام

behnam بهنام

1398/07/29

درامد سایت های اموزشی

behnam بهنام

behnam بهنام

1398/07/29

قسمت پرسشو پاسخ

Belal Farzi

Belal Farzi

1398/07/30

تاثیر لینک دانلود در سئو

پربازدیدترین سوالات

پشتیبانی مدیر وب

ثبت درخواست موضوعات آموزشی

پشتیبانی مدیر وب

سوالات متداول در بهینه سازی وب سایت

حسین ارشادی سیسی

بحث هاست و دامین

Sajjad Jafarpour

Sajjad Jafarpour

1396/06/19

پرده سبز (کروماکی)

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید