تعداد لینک سازی مناسب در روز‏ چقدر است؟

رسانه مدیر وب
قسمت:
3
(2)

تعداد لینک سازی مناسب در روز‎‏ چقدر است؟

تعداد لینک بیلدینگی که در روز مناسب هست و مشکلی ایجاد نمی‌کند، باتوجه به تعداد لینک بیلدینگ افرادی که در حوزه شما فعالیت می‌کنند، مشخص می‌شود.

اول کسب و کارها را دسته بندی می کنند، یعنی به این صورت که مثلا در حوزه تعمیر یخچال، وقتی نهایت لینکی که به یک سایت شده، صد لینک است، وقتی یک باره سه هزار لینک به یک سایتی داده شود، 100 درصد پنالتی خواهد شد و این موضوع برای گوگل عجیب است. در حقیقت الگوریتم های گوگل، رفتار انسان‌ها را آنالیز کرده و بررسی می‌کنند. مثلا می‌گویند که سایتی که در فلان حوزه فعالیت می‌کند، چه مقدار impression و یا لینک بیلدینگ برایش طبیعی است. و دقیقا می‌داند که حوزه شما چگونه است و چه کاری انجام می‌شود

 

مثلا در کلمه طراحی سایت، وب سایت هایی هستند که بالای 4 میلیون بک کلیک دارند و دست شما باز است، هر چقدر هم در این حوزه کار کنید، برای همین گوگل توجیه شده  که این تعداد لینک باید باشد تا این چنین سایتی به صفحه اول بیاید. در نتیجه شما ابتدا باید آنالیز کنید. ابزارهای آنلاین وجود دارند که شما می توانید بفهمید که لینک بیلدینگ رقبای شما چگونه است و بر آن مبنا، لینک بیلدینگ سایت خودتان را انجام دهید.

این سوال یکی از کاربران است که در «از من بپرس-قسمت هشتم » پرسیده شده‌است. اگر می‌خواهید دیگر سوالات و پاسخ آنها را ببینید روی لینک آن کلیک کنید.

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد آرا: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوهای بیشتر
100-billion-per-month-with-seo1