بهترین تبلیغات برای سایت فروشگاهی با بودجه ماهانه 25 میلیون تومان چیست؟

رسانه مدیر وب
قسمت:
0
(0)

بهترین تبلیغات برای سایت فروشگاهی با بودجه ماهانه 25 میلیون تومان چیست؟

بودجه ماهانه 25 میلیون نمی‌توانم بگویم کم است، ولی می‌تواند بیشتر هم باشد. چرا که با توجه به تبلیغاتی که من از فروشگاه‌ها می‌بینم، 25 میلیون تومان هزینه تبلیغات، عدد زیادی برای یک فروشگاه اینترنتی جدی نیست.

مثلا یک فروشگاهی مانند مدیسه، ad network آن، حدود 50 تا 60 میلیون تومان در ماه شارژ می‌شود و فیدبک‌ها هم به همان نسبت بزرگ هستند. البته فروشگاه اینترنتی هم هست که با 500 هزار تومان یا یک میلیون تبلیغات می‌کند و فیدبک هم می‌گیرد.

پیشنهاد می‌کنم اگر برایتان امکان دارد، در مرحله اول مقداری بودجه را افزایش دهید و در مرحله بعدی، افزایش عضویت برای ایمیل مارکتینگ انجام دهید.

دقت کنید که سایت هایی مثل بامیلو و دیجی کالا، بهترین فیدبکی که می‌گیرند از تخفیف های پیوسته‌ای هست که قرار می‌دهند. آنها فروشگاه را تبلیغ نمی‌کنند، نمی‌گویند که ما دیجی کالا هستیم و آمدیم تا بفروشیم، بلکه یک کالای خاص و پرفروش و جذاب را که تخفیف خیلی خوبی خورده است را تبلیغ می‌کنند. پیشنهاد من برای شما، همکاری کردن با ad network، بنر ثابت، رپورتاژ آگهی و استفاده از شبکه اجتماعی به صورت موازی است. یعنی هر چهار مورد را با هم پیش ببرید و اگر می‌خواهید روی برندسازی کار کنید، داشتن بنر ثابت در سایت‌هایی که الکسای زیر 100 دارند، فیدبک خیلی خوبی می‌دهد و شما را برند می‌کند. من بارها روی پروژه های مختلف تست کردم و نتیجه خوب بوده است. شاید با ماهی 25 میلیون تومان نتوان خیلی مانور داد. اگر بودجه تان را دوبرابر کنید مثلا 50 میلیون تومان، کارهای خوبی را می‌توانید انجام دهید.

می توانید روی ده سایت زیر 100 ایران، برای یک بازه زمانی سه ماهه، بنر بزنید تا کاملا برند شما در ذهن مخاطب تاثیر بگذارد. مخاطبان نیز می‌فهمند که شما آمدید و جدی هستید و حتما با شما کار می‌کنند.

بحث سئو هم چیزی نیست که بخواهید تمام کنید، بلکه باید همیشه روی آن کار کنید. پیشنهاد می‌کنم در ماه، حداقل 5 تا 10 میلیون تومان برای سئو بگذارید، چون فیدبک خیلی خوبی خواهید گرف.

تبلیغات گوگل هم بازدهی خوب دارد، روی کلماتی که سئو نیستید هم، می‌توانید تبلیغات گوگل بروید.

افزایش عضویت و ایمیل مارکتینگ و برندسازی، بطور اتوماتیک منجر به افزایش فروش می‌شود. پس در نهایت نتیجه این شد که:

اگر بتوانید، مقداری بودجه را بیشتر کنید.

قسمتی را مثلا  5 تا 10 تومن، برای سئو در نظر بگیرید.

بخش دیگری برای تبلیغات گوگل در نظر بگیرید.

برای برندسازی، در سایت های الکسای زیر 100 یا 50 ایران تبلیغ کنید.

برای گرفتن عضویت و جمع آوری ایمیل، تخفیف های خیلی خوبی قرار دهید.

landing page طراحی کرده و از طریق آن لندینگ، ایمیل و اطلاعات مشتری را دریافت کنید.

این سوال یکی از کاربران است که در «از من بپرس-قسمت هشتم » پرسیده شده‌است. اگر می‌خواهید دیگر سوالات و پاسخ آنها را ببینید روی لینک آن کلیک کنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوهای بیشتر
100-billion-per-month-with-seo1