مدیر وب دانلود های رایگان همه دانلودها استارتاپ هایی که تحریم به آنها جان داد!

استارتاپ هایی که تحریم به آنها جان داد!

استارتاپ هایی که تحریم به آنها جان داد!
چکیده این محصول : 8 نظر 2,963 بازدید

تحریم برای کسب و کارهای اینترنتی یک فرصت است یا تهدید؟ در این ویدئو به بررسی این سوال می پردازیم که چرا بعضی از کسب و کارهای اینترنتی بعد از کمی فعالیت با شکست مواجه شدند.

چه اتفاقی افتاد زمانی که بامیلو ایران را ترک کرد و دیجی کالا موند و ادامه داد و چی شد که بعدش اسنپ، تپ سی و کسب و کارهای دیگری آمدند و رشد کردند و بعضی کسب و کارها زود نا امید شدند و تعطیل شدند در این ویدئو به تحلیل این مسئله می پردازیم. 

نظرات

هدیه میرمحمدی
۰۰
پاسخبسیار عالی
مریم سالاری
۰۱
پاسخسایت بسیار پر محتوائی دارید با تشکر از شما
احمد رضایی
۰۰
پاسخسلام جناب منصوری فرد
ممنون از ویدیوی خوبتون
من یک انتقاد مهم به صحبت ها شما دارم.
شاید اگه با تجربه سال 96 بودم براتون دست میزدم و میگفتم چه حرفهای خوبی پس پاشیم قوی کار کنیم و ما می توانیم و از این قصه های شیرین.
اما با دیدن این سالهای تلخ یک واقعیت را باید پذیرفت. با وجود تحریم ها و بی ارزش شدن پول ملی شما هر چقدرم که اینجا دست و پا بزنی باز هم به جایی نمیرسی. گفتن یک و یا دو مثال از موفق ها در مقال سیل شکست خورده ها اشتباهه. این حرفتون خیلیا رو که تجربه ندارن به اشتباه میندازه تا چند سال بیشتر عمرشون را اینجا هدر بدن و آخرش به این نتیجه برسن که باید کسب و کارشون را در کشوری پایه بذارن که توی زیرساخت ها دچار مشکلات شدید نیست. شاید توی یک شوره زار بتونی یکی دو تا مزرعه کوچیک بسازی و خوشحال باشی ولی قطعا نمیتونی مزارع بزرگ و مکانیزه داشته باشی. شما هم به جای امید اشتباه دادن به جوانان بی تجربه لطفا بیاید از واقعیتها حرف بزنید و انقد ساده جلوه ندید که میتونید از ایران بیزنس بین المللی راه بندازید چون خوب میدونید که با وجود تحریم ها نشدنیه و هزارن واسطه لازم داره. هند اگه بیزنس بین المللی داره چون کشور ایزوله ای نیست و مراودت مالی بسیار بزرگی با دنیا داره.
امیدوارم نظرم منتشر بشه.
مدیر وب
۱۲

سلام وقت بخیر 

خیلی ممنون از نظرتون ما با اینکه با شما مخالف هستیم نظرتون رو منتشر کردیم و یه سوال مهم از شما دارم آیا شما در کشور دیگری هستید و کسب و کار موفقی راه اندازی کردید و دارید این نظر رو می گذارید یا تصورتون این هست که می شه در کشورهای دیگه کسب و کار موفق راه اندازی کرد؟ اگر هستید و انجام دادید لطفا راه انجام دادنش رو در این نظر با ما به اشتراک بگذارید تا کمک کنید فرد دیگری هم انجام دهد اما اگر این کار رو نکردید پیشنهاد می کنم اول تجربه اش کنید چون راه اندازی کسب و کار در همه جای دنیا سخته و تفاوتی نمی کنه

gaspweb اصغر
۰۰
پاسخعالی بود دمتون گرم لطفا از ویدیو ها بیشتر بزارید . لیوزا
مدیر وب
۰۰

شما لطف دارید خوشحالیم براتون مفید بوده 

امیر پارسا
۰۰
پاسخ راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت
ممنون استاد عزیز از تهیه این ویدئو و ارائه راهکار برای ادامه مسیر در حوزه کار.
تشکر
مدیر وب
۰۰

بسیار خوشحالیم که براتون مفید بوده 

موفق باشید 

از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp