فیلم وبینار: کسب‌درآمد از همکاری در فروش دیجی‌کالا با تخفیف منتشر شد

پخش زنده

لایو شماره 8 اینستاگرام: کسب درآمد از همکاری در فروش دیجی‌کالا

لایو شماره 8 اینستاگرام: کسب درآمد از همکاری در فروش دیجی‌کالا

در لایو شماره 8 اینستاگرام به 25 سوال شما در مورد سیستم‌های همکاری‌در‌فروش و نحوه درآمدزایی از آنها و شرایط کنونی این سیستم‌ها در ایران پاسخ دادم. چند نکته و‌ ترفند کوچیک هم گفتم که با همون موارد هم میشه درآمد خوبی کسب کرد.امیدوارم بتونید درآمدهای خوبی از این سیستم نوپا در ایران کسب کنید. به سوالات زیر در این ویدیو پاسخ داده شده است: همکاری در فروش دقیقا به چه معناست؟ تاخیر در پرداخت 2 تا 3 ماهه؟ آیا درست است که همکاری در فروش خوب نیست؟ درآمد خوبی هم نداره درسته؟ حداکثر درآمدی که میشه از سیستم دیجی‌کالا داشت چقدر است؟ سایتم روزی 1000 تا بازدید داره چقدر درآمد همکاری در فروش می‌تونه بشه؟ مگه چه روشهایی برای درآمد از همکاری در فروش هست؟ حتما باید سایت داشته باشیم؟ مشتری چجوری تو سایت نوپای من جذب میشه؟ لینک ریدایرکت به دیجی‌کالا چیه و چقدر تو فروش تاثیر داره؟ آیا مدیروب از دیجی‌کالا برای برگزاری وبینار مبلغ دریافت کرده است؟ بهتر نبود اگر سیستم ادرو نبود و دیجی‌کالا مستقیم فعالیت می‌کرد؟ همه که خودشون مستقیم از دیجی‌کالا خرید می‌کنند همکاری در فروش برای چیه؟ خودمون فروشگاه بزنیم کار کنیم چرا برای دیجی‌کالا بفروشیم؟ سئو بلد هستیم تو فروشمون در همکاری در فروش تاثیر داره؟ اگر کالایی 550 تومان باشه من بفروشم چقدر کمیسیون میگیرم؟ به همکاری در فروش خودتون در مدیر وب هم اشاره کنید و بگید چطور میشه ازش درآمد داشت؟ چند روش بازاریابی برای محصولات خودتون بگید؟ آیا لازمه تیم محتوا داشته باشیم یا تنها هم می‌تونیم؟ برای فروش بیشتر آیا سایت با دامنه منقظی بزنیم یا شبکه اجتماعی؟ لینک‌ها به دیجی‌کالا فالو باشه یا نوفالو؟ اگر کسی سایت نداشته باشه در سایت ویرگول چطوری باید عمل کنه؟ در مورد سایت‌های تاپ‌تن که درآمدشون از همکاری در فروشه بگید؟ درآمد سایتهای محتوا مثل چطور یا اتاق یا… را چطور محاسبه می‌کنید؟ آیا محاسبه‌گر درآمد خود دیجی‌ کالا درسته؟

315 بازدید مشاهده کنید
لایو شماره 7 اینستاگرام: پاسخ به 10 سوال برتر سئو در سال 2020

لایو شماره 7 اینستاگرام: پاسخ به 10 سوال برتر سئو در سال 2020

در لایو شماره 7 اینستاگرام برگزار شد و در این ویدیو  به 10 سوال برتر شما در مورد سئو 2020 پاسخ داده‌ام،اگر به سئو علاقه‌مند هستید حتما این ویدیو را مشاهده نمایید شاید در این ویدئو به سوالات شما هم در مورد سئو پاسخ داده شده باشد.

633 بازدید مشاهده کنید
لایو شماره 6 اینستاگرام: کرونا و کسب و کارهای اینترنتی

لایو شماره 6 اینستاگرام: کرونا و کسب و کارهای اینترنتی

لایو شماره6 اینستاگرام در خصوص کرونا و کسب و کارهای اینترنتی برگزار شد و درباره وضعیت کسب و کارهای اینترنتی با وجود کرونا صحبت کردم و به سوالات شما در مورد کسب و کارهای اینترنتی پاسخ دادم. اگر به راه اندازی کسب و کار اینترنتی علاقه‌مند هستید و یا کسب و کار اینترنتی خودتون را راه اندازی کرده اید ولی برای ادامه آن در شرایط موجود تردید دارید حتما این ویدیو را مشاهده نمایید.

512 بازدید مشاهده کنید
معرفی دوره آنلاین بازاریابی در اینستاگرام 2020

معرفی دوره آنلاین بازاریابی در اینستاگرام 2020

آنچه در این دوره خواهید آموخت و نتایجی که پس از گذراندن دوره آنلاین بازاریابی در اینستاگرام 2020 بدست خواهید آورد در این ویدیو مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده صفحه این دوره و بیش از 200 سیلابس آموزشی آن به این صفحه مراجعه کنید: https://modireweb.com/instagram-marketing

2,223 بازدید مشاهده کنید
معرفی دوره غیر حضوری جامع جادوی سئو 2019

معرفی دوره غیر حضوری جامع جادوی سئو 2019

اکنون می‌توانید در دوره جامع جادوی سئو به صورت غیرحضوری شرکت کنید! در این ویدیو به مهمترین سوالاتی برای متقاضیان شرکت در دوره غیرحضوری سئو پیش‌آمده پاسخ داد شده است. سوالات زیر در این ویدیو پاسخ داده شده است: آیا با شرکت در دوره غیرحضوری همان نتیجه دوره حضوری را می‌گیرم؟ چرا قیمت دوره حضوری و غیرحضوری یکسان است؟ دوره غیرحضوری آموزش تئوری است یا عملی؟ آیا دوره غیرحضوری آزمون پایان جلسات را دارد؟ آیا چک‌لیست و تمرینات در دوره غیرحضوری هست؟ آیا دوره غیرحضوری هم مدرک پایان دوره دارد؟ پشتیبانی دوره غیرحضوری به شکلی انجام می‌شود؟ آیا دوره غیرحضوری 2019 با دوره‌های قبلی متفاوت است؟ دوره 2019 چقدر برای شرکت‌کنندگان دوره‌های 2017 و 2018 محتوای جدید دارد؟ من قبلا در دوره حضوری شرکت کرده‌ام، آیا برای من تخفیف دارید؟

2,223 بازدید مشاهده کنید
ما جادوگران سئو 300 نفر شدیم!

ما جادوگران سئو 300 نفر شدیم!

10 دوره از شروع دوره های جامع جادوی سئو که اولین آن سال 2017 برگزار شد گذشت، بیش از 300 نفر در این دوره‌ها به صورت حضوری و غیر حضوری شرکت کردند و هر دوره نسبت به دوره قبلی بهتر و اطلاعات آن همیشه بر اساس آخرین تغییرات سئو و الگوریتم‌های گوگل بروز شد. دوره دهم زمانی به پایان رسید که تعداد زیادی از شرکت‌کنندگان رتبه‌ها و درآمد‌های مدنظر و حتی بالاتر از آن را کسب کرده بودند و در ویدیوی بالا بخشی از نظرات آنها نمایش داده شده است. تعداد ویدیوهای مشتریان راضی مدیروب از 100 نفر عبور کرده است و این افتخاری بزرگ برای ما خواهد بود! شما می‌توانید ویدیوی همه مشتریان راضی را در اینجا مشاهده نمایید.

1,680 بازدید مشاهده کنید
لایو شماره 5 اینستاگرام: سئو در سال 2019

لایو شماره 5 اینستاگرام: سئو در سال 2019

لایو شماره 5 اینستاگرام در خصوص سئو در 2019 برگزار شد  و آنچه باید از سئو در سال 2019 بدانید را در این ویدیو توضیح داده‌ام، در این فیلم آموزشی به 10 مورد مهم که باید از سئو در سال 2019 بدانید اشاره شده است و خیلی کامل در مورد آنها توضیح داده شده است. اگر به سئو علاقه‌مند هستید حتما این ویدیو را مشاهده نمایید و از آخرین تغییرات سئو در سال 2019 آگاه شوید.

1,884 بازدید مشاهده کنید
آیا برای رسیدن به موفقیت حتما باید شکست خورد؟

آیا برای رسیدن به موفقیت حتما باید شکست خورد؟

این ویدیوی رایگان مدیر وب که به تازگی منتشر شده، به نکاتی می‌پردازد که شاید دغذغه هر فردی که به دنبال راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار تازه بوده، است. مثلا آیا شما فکر می‌کنید برای موفق شدن حتما بارها و بارها باید شکست خورد؟ همیشه به ما گفته‌اند که آدم‌های موفق کسانی هستند که بارها طعم شکست را چشیده‌اند، اما این موضوع چقدر حقیقت دارد؟ آیا نمی‌توان کسی را یافت که در همان بدو را‌ه‌اندازی کسب‌وکارش، پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری پیموده باشد؟ اگر چنین شخصی وجود داشته دلیلش چیست؟ چه تفاوتی بین نگرش او و بقیه وجود دارد؟ این ویدیو را ببینید تا پاسخ تمام این سوال‌ها را خودتان بشنوید.  

3,886 بازدید مشاهده کنید
لایو شماره 4 اینستاگرام: چطور با زیاده‌روی یا افراط کسب و کار خودمان را نابود کنیم؟

لایو شماره 4 اینستاگرام: چطور با زیاده‌روی یا افراط کسب و کار خودمان را نابود کنیم؟

یکی از مهمترین کارهایی که ما برای موفقیت در کسب و کارمان باید به آن توجه کنیم، پیدا کردن خط تعادل در کارهای تکراری می باشد! دو مورد واقعی که اخیرا با آنها برخورد داشتم باعث شد تا تصمیم به ضبط این ویدیو بگیرم و نکات مهمی که در این کسب و کارها باعث نابودی آنها خواهد شد را با شما در میان بگذارم. شما با انجام کارهای افراطی که به ظاهر خوب هستند می توانید به راحتی کسب و کار خود را نابود کنید و بدون اینکه متوجه دلیل اصلی رخدادهای آینده رفتارهای خود باشید به این رفتارها ادامه دهید. زیاده‌روی در خوب بودن یا خیلی عالی بودن خود یک آفت پنهان است که در کسب و کارهای ما کم کم رشد کرده و مثل یک ویروس همه کسب و کار ما را مورد حمله قرار می‌دهد و بدتر از آن زمانی است که این رفتارها تبدیل به یک فرهنگ شود و پیوسته توسط خود ما و تیم ما تکرار شود. در این ویدیو مثال‌های واقعی از این موارد را مطرح کرده ام و به موارد واقعی افراط یا زیاده‌کاری در کارهای مختلف که در کسب و کار‌های آنلاین و آفلاین دیده ام اشاه می کنم و در نهایت نتیجه آنها را نیز با شما مطرح می کنم. لطفا اگر شما هم از این موارد در کسب و کار خود دارید یا در کسب و کارها یا دیگر افراد دیده اید آنها را در قسمت نظرات مطرح بفرمایید، همچنین نظرات خود در این خصوص این موضوع را نیز با من در میان بگذارید.

2,120 بازدید مشاهده کنید
لایو شماره 3 اینستاگرام: چرا بامیلو تعطیل شد؟

لایو شماره 3 اینستاگرام: چرا بامیلو تعطیل شد؟

فروشگاه اینترنتی بامیلو تعطیل شد و به یک سوپر مارکت کوچک تبدیل شد! اگر الان سایت بامیلو را باز کنید با یک هایپراستار مواجه می شوید که می توانید کالاهای مصرفی روزانه خود را تهیه کنید! سایتی با عظمت و حجم سفارشات بالا که با رقیب اصلی دیجی کالا تبدیل شده بود اکنون یک سوپر مارکت اینترنتی بیشتر نیست! در این فایل ویدیویی که به صورت لایو اینستاگرام برگزار شده است به دلایل اصلی این تصمیمات در بامیلو پرداخته شده است و روندی که باعث گرفتن این تصمیم در بامیلو شده است را مورد بررسی قرار داده ام. نظرات خودتان را در مورد این فایل ویدیویی و تعطیلی بامیلو با من در میان بگذارید.

3,537 بازدید مشاهده کنید
لایو شماره 2 اینستاگرام: سئو رایگان است! اگر این موارد را بدانید!

لایو شماره 2 اینستاگرام: سئو رایگان است! اگر این موارد را بدانید!

لایو شماره 2 اینستاگرام در مورد یک عملیات سئو موفق صحبت می کنم و به روشهایی که شما می توانید رایگان یک کلمه را به صفحه اول برسانید اشاره شده است. همچنین یک نمونه که اخیرا با همین متد انجام شده و رتبه های آن صفحه اول هستند را در وبستر تولز خودم نشان داده و بررسی می کنم.  

2,307 بازدید مشاهده کنید
لایو شماره 1 اینستاگرام: کسب و کارهایی که همین الان درآمد میلیاردی دارند

لایو شماره 1 اینستاگرام: کسب و کارهایی که همین الان درآمد میلیاردی دارند

این ویدیو اولین لایو اینستاگرام آموزشی مدیر وب است که به نکاتی در خصوص کسب و کارهای میلیاردی وب ایران اشاره می کند که در همین شرایط خاص جاری در کشور ایران هنوز درآمدهای آنها کاهش نیافته و بیشتر نیز شده است. این کسب و کارها همگی سالم و ثبت شده هستند و به خاطر شرایط کنونی و سو استفاده از قیمت ها یا بازارهای سیاه نیست که درآمدهای بالا کسب کرده اند بله به دلیل نحوه کار آنها می باشد که چنین شرایطی نمی تواند به آنها آسیب بزند. این ویدیو را مشاهده کنید تا با نوع و شیوه اینگونه کسب و کارها آشنا شوید و نظرات خود را نیز با من به اشتراک بگذارید.

3,041 بازدید مشاهده کنید

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp