مدیر وب مطالب اعضای ویژه راه اندازی کسب و کار اینترنتی 75 راز مهم و حیاتی که قبل از راه‌اندازی هر استارتاپی باید بدانید

75 راز مهم و حیاتی که قبل از راه‌اندازی هر استارتاپی باید بدانید

75 راز مهم و حیاتی که قبل از راه‌اندازی هر استارتاپی باید بدانید
چکیده این محصول : 0 نظر 2,934 بازدید

آیا از نکات و ظرافت‌های کارآفرینی و راه اندازی یک استارتاپ یا کسب‌وکار برای خودتان اطلاع دارید؟ در این مطلب با 75 نکته تجربی آشنا خواهید شد که به کمک آن‌ها می‌توانید چشم انداز واضح‌تری نسبت به آینده کسب‌وکار خود پیدا کنید و گام‌های استوارتری را در مسیر پیشرفت بردارید.

بسیاری از افرادی که آرزوی راه اندازی کسب‌وکار خودشان را در سر می‌پرورانند هرگز به این خواسته خود دست پیدا نمی‌کنند؛ چرا که پیش بینی پیچیدگی‌های فرآیند آغاز و مدیریت کسب‌وکار و عدم اطلاع دقیق از آنچه که در طی این مسیر با آن روبرو خواهند شد باعث می‌شود که در قدم برداشتن در جاده کارآفرینی دچار تردید شوند و در نهایت، عطای آن را به لقایش بخشیده و از بلندپروازی دست بردارند. البته هنگامی که فهرستی از کارهایی که باید برای راه اندازی یک استارتاپ یا کسب‌وکار نوپا انجام داد را تهیه می‌کنید و با انبوهی از موارد و پیش نیازهای مختلفی مواجه می‌شوید که باید به آن‌ها سر و سامان داده شود، طبیعی است که ترس و دلهره به وجود شما راه پیدا کند، اما دیگر لازم نیست نگران باشید؛ چرا که ما برای تهیه این مطلب به سراغ متخصصان استارتاپ و افرادی که در این مسیر استخوان خورد کرده‌اند رفته‌ایم و از میان گفته‌های آن‌ها 75 نکته کاربردی برای موفقیت در راه اندازی و مدیریت استارتاپ را در این مطلب برای شما گرد آورده‌ایم که آن‌ها را به صورت دسته بندی شده در اختیارتان قرار می‌دهیم. بنابراین به عنوان نخستین گام در جهت کسب موفقیت در دنیای کارآفرینی و راه اندازی یک کسب‌وکار نوپا، به نکات زیر توجه کنید.

 

 

 

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

30 خصوصیتی که برای موفقیت در هر تجارت آنلاینی باید داشته باشید

30 خصوصیتی که برای موفقیت در هر تجارت آنلاینی باید داشته باشید

عادات و خصوصیت هایی وجود دارند که شما با توجه کافی به آن ها می توانید قدم های بزرگی به سمت موفقیت در یک کسب‌و‌کار اینترنتی بردارید. در این مقاله 30 نکته اساسی در سه بخش اصلی عادت ها ، خصوصیت ها و رمز و رازهایی که برای موفقیت در یک تجارت آنلاین لازم دارید، را با همدیگر مرور خواهیم کرد.

5 فاکتور مهم که به کسب موفقیت در تجارت شما کمک می کنند

5 فاکتور مهم که به کسب موفقیت در تجارت شما کمک می کنند

برای دستیابی به موفقیت در تجارت های مختلف، باید اصول و قواعدی را به درستی رعایت کرد. اما پیش از این اصول، باید فاکتورهای اصلی و پیش نیاز را مد نظر قرار داد. در این مقاله به بررسی این فاکتورها می پردازیم.

راهنمای ساخت سایت؛ همه آنچه که درباره طراحی وب‌سایت باید بدانید

راهنمای ساخت سایت؛ همه آنچه که درباره طراحی وب‌سایت باید بدانید

با گسترش وب و جهانی شدن اینترنت، امروزه ساخت سایت و مدیریت آن، از حالت انحصاری در آمده و هر کسی می تواند با یادگیری طراحی سایت حرفه‌ای، سایت مخصوص به خود یا کسب و کارش را داشته باشد. در این مقاله به معرفی  تمام اجزای سایت و چگونگی راه اندازی سایت با کمترین هزینه می پردازیم.

نظرات

از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp