قوانین استفاده از خدمات مدیر وب

  رعایت قانون حق نشر مدیر وب:

کلیه مطالب منتشرشده در مدیر وب شامل: مقالات، ویدیوهای آموزشی، ‌فایل‌های صوتی و کلیه موارد قابل دانلود، بخشی از اموال مدیر وب می باشند و حق بازنشرآن نیز بدون ارجاع لینک مستقیم و معرفی مدیر وب ممنوع می‌باشد.

همچنین کلیه محصولاتی که در مدیر وب تولید و انتشار می‌شوند فقط مجاز به فروش از طریق سایت مدیر وب و نمایندگان رسمی معرفی شده در وب‌سایت می‌باشد، فروش مجدد محصولات خریداری‌شده از مدیر وب به هر شکلی ممنوع هست و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری از فروش محصولات مدیر وب بدون کسب اجازه کتبی  پیگرد قانونی دارد.
همچنین با توجه به ماهیت محصولات مدیر وب که به‌صورت دیجیتالی نیز ارائه می‌گردد،‌ قرار دادن فایل‌های غیر رایگان مدیر وب برای دانلود در هر وب‌سایتی غیرمجاز بوده و در صورت مشاهده، پیگرد قانونی دارد.
هرگونه استفاده از محصولات و محتوای غیر رایگان مدیر وب بدون پرداخت وجه کامل آن حرام است و تیم مدیر وب هیچ‌گونه رضایتی در این خصوص ندارد.
درصورتی‌که محصولات به هر شکلی به‌غیراز خرید مستقیم به دست شما رسیده است و وجه آن را پرداخت نکرده‌اید،لطفاً با شرکت تماس گرفته و وجه محصول را واریز نمایید.

برای خرید محصولات مدیر وب نیاز است حساب کاربری در سایت ایجاد نمایید و پس از خرید کلیه فایل‌های خریداری‌شده برای همیشه در حساب کاربری شما در دسترس خواهند بود،‌به همین جهت کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است.


  قوانین رعایت حریم خصوصی:

هر فردی که در مدیر وب عضو می‌شود و اطلاعات خود را در سایت وارد می‌کند برای ما ارزشمند است و حفظ حریم خصوصی اعضای مدیر وب به عهده ما خواهد بود.
اطلاعات مدیر وب به ارگان‌ها و شرکت‌های دیگر ارائه  نخواهد شد و فقط جهت ارتباط پیوسته با کاربران استفاده می‌شود.
هر کاربر می‌تواند در صورت عدم تمایل به ادامه دریافت خبرنامه ، این موضوع را به مدیر وب اعلام نماید تا ارسال‌های بعدی برای ایشان لغو گردد.


  قوانین درج نظر برای مطالب:

کاربران می‌توانند با عضویت در سایت و یا به‌عنوان مهمان اقدام به درج نظر در سایت نمایند، کلیه نظرات توسط کارشناسان بررسی‌شده و درصورتی‌که شرایط لازم را داشته باشند تائید خواهد شد.

نظراتی که مشمول موارد زیر هستند تائید نخواهند شد:

- شامل کلمات نامشروع و توهین‌آمیز باشند.

- اطلاعات فرد درج کننده نظر نامشخص و یا مستعار باشد.

- متون تبلیغاتی در متن نظرات مشاهده شود.

- سعی در توهین یا تبلیغات غیرمستقیم دیگر وب‌سایت داشته باشد.

- نام دوستان، همکاران و وب‌سایت‌های دیگر به هر نحوی مطرح‌شده باشد.

اهداف مغرضانه در نظرات مشاهده شود و فرد قصد تخریب پنهان برند یا فردی داشته باشد.

ادبیات محترمانه در نظر رعایت نشده باشد یا به دیگر افراد توهین شده باشد.

پاسخ به نظرات سایت توسط کارشناسان انجام خواهد شد،‌نظرات تکراری فقط یک‌بار پاسخ داده می‌شود .


  گارانتی اثر بخشی:

استفاده از گارانتی اثربخشی زمانی که محصول خریداری‌شده اثربخش نباشد حق مشتری است و می‌تواند درخواست عودت وجه خود را اعلام نموده تا مبلغ پرداختی کامل به‌حساب وی مسترد گردد.

با توجه به سو استفاده‌های صورت گرفته از گارانتی محصولات، اثربخش بودن محصول خریداری‌شده توسط کارشناسان بررسی می‌گردد و اگر مشخص گردد که خریدار مشکلی با آموزش یا فهم بخشی از آن داشته است توسط کارشناسان پشتیبانی خواهد شد تا کاربر موفق به اجرای آموزش‌های دوره بشود. درصورتی‌که با اجرای آموزش‌های دوره هدف مشخص‌شده میسر نگردد قطعاً گارانتی اثربخشی شامل خریدار خواهد بود و مبلغ به‌حساب ایشان عودت می‌گردد.

 حداکثر مدت‌زمان عودت وجه یک محصول برابر با مدت گارانتی محصولات مدیر وب می‌باشد که در حال حاضر این مدت 1 ماه  تعیین‌شده است. عودت وجه محصولات با توجه به روند حسابداری و تغییر وضعیت سفارش‌ها در پروفایل کاربران 24 الی 72 ساعت زمان خواهد برد.
لطفاً در هنگام خرید محصولات توضیحات و ویدیوی معرفی محصول را مشاهده نمایید تا برای شما کاربردی باشد و سپس اقدام به خرید آن نمایید، همچنین در صورت هرگونه ابهام می‌توانید با کارشناسان فروش در مورد خرید خود مشورت نمایید تا از محتوای محصولات کاملاً مطلع شده و سپس اقدام به خرید نمایید.
پس از عودت وجه دسترسی به فایل‌های محصول برای کاربر غیرفعال خواهد شد و کاربر حق استفاده از فایل‌ها و ارائه آن‌ها به دیگران را ندارد.
با توجه به درخواست خریدار مبلغ عودتی می‌تواند به کیف پول کاربر در سایت و یا شماره کارت خریدار که به نام خریدار باشد واریز گردد.
شایان‌ذکر است که مبالغ عودت شده فقط به‌حساب فرد خریدار عودت خواهد شد و لازم است حساب کاربری شما بانام شما در بانک مطابقت داشته باشد.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 5

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید