چگونه یک ویدیوی وایرال بسازیم؟
[membership_protected_links]
0
(0)

همه ویدئوها و مخصوصاً ویدئوهای بازاریابی به این امید تولید می‌شوند که بازدیدکنندگان بیشتر و بیشتری را به خود جذب کنند. در واقع، همه به دنبال کسب موفقیتی شبیه به موفقیت و شهرت کلیپ‌های ویدئویی معروفی هستند که اکثریت قریب به اتفاق مردم را مجذوب و شیفته خود کرده‌اند. با این حال، به اشتراک گذاری گسترده و کسب این معروفیت یا به اصطلاح «ویروسی شدن» برای ویدئوهایی که با هدف بازاریابی تولید می‌شوند به آسانی امکان‌پذیر نیست؛ چرا که مردم از قدیم الایام دیدگاه مثبتی نسبت به ویدئوهای تبلیغاتی نداشته‌اند. در چنین شرایطی، سؤالی که به ذهن خطور می‌کند این است که «چگونه می‌توان یک ویدئو را ویروسی کرد؟»
به جز چند استثنا که به صورت اتفاقی ویروسی شده‌اند، اکثر ویدئوهای ویروسی ماحصل کار فراوان به همراه مقداری شانس و زمان بندی دقیق هستند. در واقع، ساختن ویدئوهای ویروسی شباهت زیادی با آشپزی دارد: وجود یک کتاب آشپزی یا دستورالعمل پخت و مواد لازم برای تهیه غذا کار آشپزی را ساده‌تر می‌کند؛ اما معمولاً اولین دست‌پخت‌ها زیاد خوب از آب در نمی‌آیند. در ادامه، همین‌طور که بیشتر با ابزارهای موجود و ریزه‌کاری‌ها آشنا می‌شوید، کیفیت کارتان بهتر و بهتر می‌شود تا اینکه سرانجام بر کار خود تسلط پیدا می‌کنید.
در این مطلب با ذکر ویژگی‌های ویدئوهای ویروسی، نکات و ریزه‌کاری‌هایی را شرح خواهیم داد که باعث ویروسی شدن ویدئوها می‌شوند و در نتیجه، به افزایش ضریب موفقیت بازاریابی شما کمک خواهند کرد.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *