برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی چقدر محصول نیاز داریم؟

رسانه مدیر وب
قسمت:
0
(0)

برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی چه‌قدر محصول نیاز داریم؟ قبلا شما گفته بودید که با حداقل ترین محصول هم می توانید یک فروشگاه راه اندازی کنید، ولی آیا می توانیم در این صورت الکسای خوبی به دست آوریم و سئو سایت را بهبود بخشیم؟

اول این را بگویم که منظور من از حداقل ترین محصول همان MVP است، و کلا منظور از محصول در درجه اول همان کسب و کار شماست. درباره سئو هم باید بگویم که کار یک شب نیست و نیاز به زمان طولانی دارد. در مورد الکسا نیز، باید بگویم که نیازی نیست که برایتان مهم باشد. نگران سایت های قدیمی و با محصولات بیشتر نیز نباشید، چرا که اگر شما یک کار جدیدی را شروع کرده اید، حتما یک وجه تمایزی نسبت به بقیه دارید.

برای اینکه بدانید در مرحله بعد چه محصولی را و به چه شکلی ارائه دهید باز هم نیاز دارید تا از بازخورد کاربران خود بهره ببرید. پس به طور کلی بگویم که شما باید اول یک نمونه محصول کوچک آماده کنید، آنرا در اشل کوچک تبلیغات کنید و با بازخوردی که از کاربران می گیرید، محصول خود را توسعه ببخشید و در این مرحله هم اصلا به سئو، ایمیل مارکتینگ و الکسا فکر نکنید. یعنی مثلا سایت تخفیفان که خودش در درجه اول یک محصول است، برای شروع کارش، یک ایمیل تخفیف برای یک جامعه آماری از مشتریانش ارسال کرد تا بازخوردهای لازم را برای توسعه محصولش در مراحل بعد، دریافت کند.

این سوال یکی از کاربران است که در «از من بپرس-قسمت ششم» پرسیده شده‌است. اگر می‌خواهید دیگر سوالات و پاسخ آنها را ببینید روی لینک آن کلیک کنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوهای بیشتر
4500-orders-in-one-month1