بنر اعضای طلایی بالای همه صفحات
مدیر وب مطالب اعضای ویژه بازاریابی اینترنتی راهنمای کامل ردیابی کمپین‌ها در گوگل آنالیتیکس

راهنمای کامل ردیابی کمپین‌ها در گوگل آنالیتیکس

راهنمای کامل ردیابی کمپین‌ها در گوگل آنالیتیکس
چکیده این محصول : 0 نظر 1,995 بازدید

ردیابی کمپین‌ها در گوگل آنالیتیکس دقیقا به اندازه راه‌انداری‌ آنها مهم است، چرا که اطلاعاتی که به شما می‌دهد، در شناخت هر چه بهتر و بیشتر مشتریان و کاربرانتان، کمک می‌کند. این نوشته را بخوانید تا با فرایند ردیابی کمپین‌ها بیشتر آشنا شوید.

آیا می‌دانید چرا باید مخاطبان‌تان را بشناسید؟ آیا می‌دانید چرا باید میزان بازگشت سرمایه‌تان را از ترافیک حاصل از ایمیل، رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات پولی و نظایر آنها پیگیری کنید؟
در هر کسب‌وکاری که هستید، قبل از ارائه خدمات یا فروش محصولات به مخاطبان‌تان، باید بدانید مشتریان هدف شما چه کسانی هستند، از کجا هستند و چه چیزهایی را خریداری خواهند کرد.
ردیابی بازگشت سرمایه در هر عرضه محصول، قیف، ایمیل، کمپین تبلیغاتی و نظایر آنها، به شما کمک می‌کند جایی را که عملکرد خوبی ندارد حذف کنید و اگر چیزی مفید واقع شده است بهبود بخشید.
با ردیابی کمپین‌ها، کسب‌وکارتان به جای اینکه فقط هزینه، زمان و منابع را مصرف کند، به کسب‌وکاری تبدیل می‌شود که در آن همه چیز مبتنی بر داده‌هاست و تصمیمات هوشمندانه‌ای در آن صورت می‌گیرد. راهبردهایی هم که فقط ظاهرا خوب کار می‌کنند، به راهبردهایی قطعا موفقیت‌آمیز تبدیل خواهند شد.
برای انجام این کار کافی است از ردیابی کمپین گوگل آنالیتیکس استفاده کنید.
 
 

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

گوگل ادسنس چیست و چگونه می‌توان از آن درآمد کسب کرد؟

گوگل ادسنس چیست و چگونه می‌توان از آن درآمد کسب کرد؟

گوگل ادسنس چیست و چگونه کار می‌کند؟ آیا می‌توان از طریق آن درآمد مناسبی کسب کرد؟ با مطالعه این راهنما با این ابزار گوگل و نحوه استفاده از آن آشنا خواهید شد.

گوگل درایو چیست و نحوه استفاده از آن چگونه است؟

گوگل درایو چیست و نحوه استفاده از آن چگونه است؟

گوگل درایو چیست؟ گوگل درایو "Google Drive" نام سرویس ابری گوگل، برای ذخیره سازی اطلاعات دیجیتال توسط کاربران است. در این مقاله به معرفی و چگونگی استفاده از گوگل درایو می پردازیم.

گوگل تگ منیجر (GTM) و آموزش کار با آن

گوگل تگ منیجر (GTM) و آموزش کار با آن

گوگل تگ منیجر یکی از ابزارهای کاربردی گوگل است که استفاده از آن به‌خصوص برای وب‌سایت‌های بزرگ ضرورت دارد. با مطالعه این مطلب با این ابزار کارآمد و اصول استفاده از آن آشنا خواهید شد.

روش‌های استفاده  از funnel در گوگل آنالیتیکس که اطلاعات عجیبی از مشتریان‌ به شما می‌دهد

روش‌های استفاده از funnel در گوگل آنالیتیکس که اطلاعات عجیبی از مشتریان‌ به شما می‌دهد

یکی از قابلیت‌های کاربردی و قدرتمند گوگل آنالیتیکس برای شناسایی ایرادات موجود در فرآیند سفر و تجربه مشتری، امکان تعریف و نظارت بر Funnel ها یا قیف‌های فروش است. در این مطلب با این قیف‌ها و انواع آن‌ها و همچنین شش قابلیت و ابزار کاربردی آنالیتیکس در این زمینه آشنا خواهید شد.

نظرات

از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp