مدیر وب محصولات دیجیتال مارکتینگ دوره ایمیل مارکتینگ حرفه‌ای

دوره ایمیل مارکتینگ حرفه‌ای

دوره ایمیل مارکتینگ حرفه‌ای
چکیده این محصول : 2 نظر 7,655 بازدید

در این دوره ایمیل‌مارکتینگ به صورت حرفه‌ای آموزش داده می‌شود، می‌آموزید که لیست ایمیل‌های خود را ایجاد کنید و براساس رفتار کاربران بازاریابی ایمیلی حرفه‌ای انجام دهید.

1,599,000 تومان

برای یک نفر روی ویندوز یا مک

فایل آموزشی تصویری

زمان : 7 ساعت و 10 دقیقه

اضافه به سبد خرید

ارسال ایمیل به کاربران سایت با اینکه یکی از قدیمی‌ترین روش‌های ارتباط با مخاطبین است هنوز به شکل قابل توجهی مهم و ارزشمند است، تا زمانی که یک لیست واقعی ایمیل نساخته باشید و ایمیل‌های هدفمند و حرفه‌ای ارسال نکنید، شاید درک این موضوع که ایمیل مارکتینگ چقدر می‌تواند در فروش سایت شما مهم باشد سخت بنظر برسد.

ایمیل مارکتینگ چی هست و چی نیست؟

ایجاد یک لیست واقعی از کاربران علاقه‌مند به موضوع فعالیت شما و ارسال ایمیل‌های هدفمند، منظم و در بهترین حالت اتوماتیک، ایمیل مارکتینگ است. در واقع ایمیل مارکتینگ یک راه ارتباط بسیار حرفه‌ای با کاربران سایت می‌باشد که قابلیت شخصی‌سازی بسیار بالایی دارد.

به عنوان مثال شما می‌توانید ایمیل‌های ارسال کنید که در آن اسم فرد و علاقه‌مندی‌های او وجود داشته باشد و ایمیل ارسال شده براساس رفتار قبلی آن کاربر به صورت اتوماتیک ارسال شود. فرض کنید فردی در سایت مدیروب یک ویدیوی رایگان با موضوع سئو را دانلود کند، اگر ایمیل بعدی که به دست او می‌رسد، فقط یک خبرنامه عادی باشد که مطالب جدید سایت را معرفی می‌کند سطح اولیه از ایمیل مارکتینگ اتفاق افتاده است، اما اگر ایمیل اینگونه باشد:

مهران عزیز سلام، ویدیویی که دیروز دانلود کرده‌اید در مورد نکات اولیه سئو بود، در صورتی که تمایل دارید 5 اصل مهم در سئو را نیز بیاموزید به شما این ویدیوی رایگان را پیشنهاد می‌کنیم. 

اینجاست که می‌توانیم بگوییم شما سطح حرفه‌ای ایمیل مارکتینگ را تجربه کرده‌اید و ایمیل‌های شخصی‌سازی شده و اتوماتیکی می‌فرستید که در نهایت به کاربر علاقه‌مند سئو، یک مسیر می‌دهد و ایمیل بعدی نیز براساس رفتار آن کاربر که می‌تواند دانلود فایل آموزشی دوم باشد و یا صرف‌نظر از دانلود فایل دوم، ارسال خواهد شد.

ارسال ایمیل‌های انبوه بدون هدف، به لیست‌های عمومی که در اینترنت برای فروش هستند، ایمیل مارکتینگ نیست، به این کار ارسال اسپم می‌گویند. اگر به کاربران اجازه خروج از لیست ایمیل را ندهید نیز شما در حال ارسال اسپم هستید. 
 

ویدیوی معرفی دوره ایمیل مارکتینگ حرفه‌ای:

 

ایمیل مارکتینگ منسوخ شده است یا..

وقتی با یک دوره ایمیل مارکتینگ مواجه می‌شویم شاید اولین موضوعی که به ذهن ما می‌رسد این سوال باشد: مگر هنوز ایمیل مارکتینگ جواب میده؟

اصلا مگه هنوز آدم‌ها ایمیل‌هاشون رو چک می کنند و یا مثل گذشته هر روز به صندوق نامه‌های الکترونیکی شون سر می‌زنند ؟

با گسترده‌تر شدن شبکه‌های اجتماعی دیگه چه دلیلی داره که افراد روزانه ایمیل های خودشون رو چک کنند؟

واقعیت اینه، تا زمانی که شما  یک لیست درست و حسابی از کاربران خودتان نداشته باشید و تجربه ارسال ایمیل انبوه با هدف مشخصی را پشت سر نگذاشته باشید، شبیه به فردی هستید که کسب و کار سنتی دارد و طعم شیرین ورودی های موتورهای جستجو و فروش های شگفت انگیز آن را هنوز نچشیده است.

فرض کنید سراغ فرد مغازه داری می‌روید و به او می‌گویید با داشتن یک کسب و کار اینترنتی و رتبه گرفتن در موتورهای جستجو می‌تواند درآمد فوق العاده و متفاوتی رو با زحمت کمتری بدست آورد، فکر می‌کنید چه پاسخی دریافت خواهید کرد؟  به احتمال زیاد به شما پاسخ می‌دهد: چرا باید این کالاها را اینترنتی بخرند! وقتی که من مغازه دارم و می‌توانند مستقیم به اینجا آمده و از خودم خرید کنند؟

مثال بالا دقیقا مشابه گفتگوی فردی هست که هزاران عضو در خبرنامه ایمیلی خودش دارد و تجربه ایمیل مارکتینگ واقعی را هم پشت سر گذاشته و می‌داند که چقدر با ایمیل مارکتینگ میشود نتایج فوق‌العاده بدست آورد، حال وقتی آن فرد که از ایمیل مارکتینگ نتایج عالی گرفته است، به فرد دیگری که تا الان حتی یک ایمیل هم به کاربران خودش ارسال نکرده میگوید سرویس ایمیل مارکتینگ بازخورد خوبی دارد و پیشنهاد می‌کنم آنرا تجربه کنید، احتمالا در پاسخ، فرد مقابل خواهد گفت: با توجه به شبکه‌های اجتماعی زیاد چرا افراد باید ایمیل‌های خودشان را چک کنند و به نظرم ایمیل مارکتینگ منسوخ شده و دیگر نتیجه خوبی نخواهد داشت.

یک سوال ساده: اگر منسوخ شده است، چرا سرویس‌های ایمیل مارکتینگ هرسال گران‌تر و بزرگ‌تر می‌شوند؟

 

ایمیل مارکتینگ عمیق‌ترین شخصی‌سازی در بازاریابی

به این موضوع دقت کرده‌اید که شما نمی‌توانید یک پست اینستاگرام را براساس نوع کاربران خودتان شخصی‌سازی کنید، مثلا نمی‌توانید پست‌های مربوط به سئو را فقط برای علاقه‌مندان به آن موضوع منتشر کنید و پست‌های دیجیتال‌مارکتینگ را برای گروهی دیگر..

هیچ راه ارزانی برای داشتن یک ارتباط کاملا شخصی‌سازی شده با کاربران وجود ندارد، شبکه‌های اجتماعی به ما فرصت انتشار شخصی را نمی‌دهند و هرچه منتشر می‌کنیم برای همه کاربران است، پیامک‌ها متن‌های کوتاه و بدون عکس دارند و بسیار گران هستند، ایمیل‌ها با متن‌ها و عکس‌های اختصاصی می‌توانند برای هرکاربر شخصی‌سازی شوند.

شما می‌توانید ایمیلی به همراه نام کاربر و محصولی که به آن علاقه دارد به همراه یک کد تخفیف اختصاصی ارسال کنید و برای آن فرد یک زمان مشخص جهت خرید و استفاده از کد تخفیف تعریف کنید! هیچ کانال بازاریابی دیگری این امکان را به ما نمی‌دهد.

ایمیل مارکتینگ یک ارتباط کاملا شخصی است، هیچ‌کس متوجه نمی‌شود چه کسی شما را دنبال می‌کند و اگر فردی تمایل ندارد به صورت عمومی در یکی از شبکه‌های اجتماعی دنبال کننده شما باشد، می‌تواند یک ارتباط خصوصی در اینباکس خودش با شما داشته باشد که هیچ‌کس از آن مطلع نیست. همین شخصی‌ بودن ارتباط است که با کمک پنل‌های ایمیل مارکتینگ به ما این فرصت را می‌دهد تا بتوانیم عمیق‌ترین شخصی‌سازی را در ارتباط با کاربران‌مان داشته باشیم.

 

ایمیل مارکتینگ

 

بعد از گذراندن این دوره چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیم؟

ایمیل مارکتینگ از چند بخش مشخص تشکیل شده است، ابتدا تهیه لیست ایمیل‌ها است که روش‌های بدست آوردن ایمیل‌ها با رضایت کاربران و تقسیم‌بندی آنها از همان ابتدا را خواهید آموخت، سپس سراغ پنل‌های ایمیل مارکتینگ می‌رویم و لیست‌های اختصاصی و هدفمند خودمان را می‌سازیم.

اولین کمپین را تعریف می‌کنیم و اصول ایجاد کمپین ایمیل و روش صحیح ارسال آنرا مطرح می‌کنیم، سپس روش‌های بهبود نرخ باز شدن ایمیل‌ها و نرخ کلیک را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

هر سه پنل محبوب ایمیل مارکتینگ را در دوره به صورت موازی بررسی و مورد ارزیابی قرار می‌دهیم و نقاط قوت و ضعف هریک را مطرح می‌کنیم و در نهایت نتیجه می‌گیریم از هرپنل برای چه کاری می‌توانیم استفاده کنیم.

در مورد روش‌های اتصال سایت به پنل‌های ایمیل مارکتینگ صحبت می‌کنیم و سپس سراغ ایمیل‌های اتوماتیک و گروه‌بندی اتوماتیک لیست ایمیل‌ها خواهیم رفت و ورک‌فلو‌های اتوماتیک را بررسی می‌کنیم.

شما بعد از گذراندن این دوره می‌توانید ایمیل‌ مارکتینگ سایت خودتان را راه‌اندازی و مدیریت کنید، همچنین سطح حرفه‌ای ایمیل مارکتینک که شامل شخصی‌سازی ایمیل‌ها و اتوماتیک‌سازی روند‌ها می‌باشد را نیز اجرا کنید.

 

 سوالات متداول:

 

چرا برای یادگیری ایمیل مارکتینگ باید در دوره مدیر وب شرکت کنم؟

ما در مدیروب بیش از 7 سال است که ایمیل مارکتینگ انجام می‌دهیم و هیچ‌وقت در این مدت ارسال ایمیل‌ها را متوقف نکرده‌ایم و پیوسته این فرآیند را بهبود داده‌ایم. 

مدرس این دوره مهران منصوری فر از سال 83 در حوزه های مختلف فضای آنلاین مشغول است و اولین تجربه ایمیل مارکتینگ را در سال 86 آغاز کرده است، خبرنامه‌ای برای فروش آنلاین دستگاه‌های تصفیه آب که داستان آنرا قبلا بارها در مدیروب شنیده‌اید.

 

با شرکت در این دوره دقیقا قرار است چه چیزی را آموزش ببینم؟

در این دوره به صورت کاملا عملی از تهیه لیست ایمیل‌ها در یک سایت واقعی کار را شروع می‌کنیم و سپس به سراغ پنل‌های ایمیل مارکتینگ محبوب در ایران می‌رویم، پنل‌ها را آموزش می‌دهیم و کمپین‌های واقعی ایمیل مارکتینگ ایجاد و ارسال می‌کنیم.
در ادامه روش‌های بهبود نرخ باز شدن ایمیل و کلیک بیشتر در ایمیل‌ها را آموزش می‌دهیم. بخش بعدی مربوط به ایمیل‌های شخصی‌سازی شده و اتوماتیک است که دسته‌بندی ایمیل‌ها و ارسال آنها را اتوماتیک می‌کنیم.

 

بعد از ثبت نام در این دوره چه چیزی دریافت می‌کنم؟

بعد از ثبت نام برای شما کلیه جلسات دوره باز می‌شود و می‌توانید همان لحظه آن را دانلود کنید، همچنین می‌توانید با مراجعه به پنل کاربری‌تان دسترسی دائمی به فایل‌های دوره و آپدیت‌هایی که در صورت نیاز به آن اضافه خواهد شد داشته باشید.

 

زمان و تعداد جلسات این دوره چقدر است؟

این دوره‌ در 9 جلسه برگزار شده است که مجموع زمان آنها بیش از 7 ساعت است، همچنین برای دوره آپدیت‌هایی در نظر گرفته شده است که به آن اضافه شده است و می‌توانید آنها را با مراجعه به پنل کاربری‌تان رایگان دریافت نمایید.

 

بعد از پایان دوره مجدد می توانم فایل‌های آموزشی را دریافت کنم؟

بله دسترسی شما برای همیشه به محتوای دوره باز خواهد بود و هر زمان که بخواهید می‌توانید در آینده به پنل خود مراجعه کنید و فایل‌های دوره را دریافت نمایید.

 

در هنگام گذراندن دوره اگر سوالی برایم پیش بیاید چگونه پاسخ آنرا دریافت کنم؟

پشتیبانی دوره از طریق بخش تیکت‌ها در سایت انجام می‌شود وقتی شما در دوره‌ای شرکت کنید آن دوره در پنل شما ثبت می‌شود و شما برای آن دوره می‌توانید سوالات خود را از طریق بخش تیکت‌ها مطرح کنید. پشتیبانی تا زمانی که دوره فعال باشد، برای شما فعال است و می‌توانید از آن استفاده کنید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب دیکشنری کسب و کار اینترنتی

کتاب دیکشنری کسب و کار اینترنتی

اولین کتاب مدیروب منتشر شد! اسم کتاب هست دیکشنری کسب وکار اینترنتی که در سایز کوچک و جیبی با تعداد محدود به چاپ رسیده است. این کتاب اولین لغت نامه تخصصی کسب و کار های آنلاین در ایران می باشد.

دوره تولید محتوای دیجیتال حرفه ای

دوره تولید محتوای دیجیتال حرفه ای

تولید محتوای دیجیتال نیاز امروزی هر کسب و کاری محسوب می شود و برای ایجاد محتوای دیجیتال حرفه ای نیاز به تخصص و ابزار می باشد، در این دوره  همه ی آن تخصصی که برای تولید محتوای دیجیتال نیاز دارید به طور کامل آموزش داده شده است.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

سه ترند بازاریابی محتوا در سال 2018

سه ترند بازاریابی محتوا در سال 2018

ترندها همیشه مهم هستند و اگر آنها را شناسایی کنیم قدم بعدی ما را مشخص می کنند،‌ در این مقاله سه ترند بازاریابی محتوا در سال 2018 که می توانند آینده کسب و کار شما را تغییر بدهند معرفی می شوند.

20 راه برای توسعه ایمیل مارکتینگ های موفق

20 راه برای توسعه ایمیل مارکتینگ های موفق

بازاریابی با ایمیل تبلیغات مؤثری می‌باشد که هدف اصلی آن ایجاد روابط بلندمدت با مشتریان است. با یک هدف مشخص، بازاریابی با ایمیل می‌تواند به‌طور مؤثر تجارت شما را پشتیبانی کرده و آن را با مقدار کمی بودجه راه اندازی کند.
   

3 دلیل که مردم ایمیل های شما را نادیده می گیرند؟

3 دلیل که مردم ایمیل های شما را نادیده می گیرند؟

ایمیل مارکتینگ یکی از سبک های کاربردی در تجارت و یکی از راه های درآمد زایی آنلاین است. در این مقاله به سه دلیل مهم که مخاطبین ایمیل های شما را نمی خوانند خواهیم پرداخت.

16 روش کاربردی که از اسپم شدن ایمیل شما جلوگیری می کند

16 روش کاربردی که از اسپم شدن ایمیل شما جلوگیری می کند

یک فاکتور مهم برای موفقیت ایمیل مارکتینگ آن است که پیام شما در صفحه اصلی قرار بگیرد. در این مقاله به شما راهکارهایی ارائه می کنیم تا بتوانید اسپم شدن پیام های خود در ایمیل کاربرانتان جلوگیری کنید.  

5 فاکتور مهم که به کسب موفقیت در تجارت شما کمک می کنند

5 فاکتور مهم که به کسب موفقیت در تجارت شما کمک می کنند

برای دستیابی به موفقیت در تجارت های مختلف، باید اصول و قواعدی را به درستی رعایت کرد. اما پیش از این اصول، باید فاکتورهای اصلی و پیش نیاز را مد نظر قرار داد. در این مقاله به بررسی این فاکتورها می پردازیم.

9 نکته ظریف برای بررسی سایت رقبا

9 نکته ظریف برای بررسی سایت رقبا

 شما به‌عنوان مدیر یک کسب‌وکار آنلاین و یا یک وب‌مستر می‌توانید از سایت‌های رقبای برتر خود درس‌های زیادی بیاموزید. در این مقاله به شما 9 نکته برای بررسی سایت رقبای خود را آموزش خواهیم داد.

نظرات

امیر رضائی
۱۳
پاسخلطفا یه دوره حرفه ای هم برا گوگل آنالیتیکس بزارید
محمد هادی
۱۱
پاسخاستاد توی این دوره درباره SMS مارکتینگ هم میشه صحبت کنید و اینکه به چه صورت پیاده سازی کنیم و بهترین سرویس SMS مارکتینگ چیه و خیلی چیزهای دیگه که خودتون استاد هستید.
از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp