مدیر وب محصولات کسب و کار اینترنتی دوره کسب درآمد از همکاری‌در‌فروش دیجی‌کالا

دوره کسب درآمد از همکاری‌در‌فروش دیجی‌کالا

دوره کسب درآمد از همکاری‌در‌فروش دیجی‌کالا
چکیده این محصول : 105 نظر 43,261 بازدید

همکاری در فروش دیجی‌کالا راهی سریع برای کسب درآمد آنلاین است که می‌توان با روش‌هایی سریع از آن کسب درآمد کرد و بدون راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی به درآمدهای قابل توجهی رسید.

799,000 تومان

فیلم وبینار

277 مگابایت

2 ساعت و 23 دقیقه

اضافه به سبد خرید

این دوره برگزار شده است و شما می‌توانید از این صفحه دوره به همراه آپدیت اول آن را پس از خرید دانلود نمایید.

دوره کسب درآمد از همکاری در فروش دیجی‌کالا به‌صورت تخصصی به نحوه شروع کار با سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا می‌پردازد و از قدم ابتدایی که نحوه ثبت‌نام در سیستم و تنظیمات اولیه آن برای شروع ایجاد درآمد از این سیستم است آغاز می‌شود.

در بخش اول دوره پنل سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا آموزش داده می‌شود و در بخش دوم به روش‌های ایجاد ترافیک و درآمد از طریق این سیستم خواهیم پرداخت.

 

وبینار چیست؟

کلمه وبینار ترکیبی از کلمه وب و سمینار است، به این معنی که سمیناری به صورت آنلاین و تحت وب برگزار می‌شود که مدرس با یک کامپیوتر از طرفی تدریس را آغاز می‌کند و شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق یک لینک مخصوص و یا اپلیکیشن با مدرس ارتباط برقرار کنند.

مدرس می‌تواند صوت و تصویر خود یا اسلاید‌های پاورپوینت و یا صفحه کامپیوتر خود را با شرکت‌کنندگان به اشتراک بگذارد و تدریس را درروز و زمان مشخص شده انجام دهد.

شرکت‌کنندگان نیز می‌توانند بعد از حضور در جلسه از طریق چت با مدرس گفتگو کنند و در پایان سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنند.

 

کسب درآمد از دیجی‌کالا

 

همکاری در فروش چیست؟

وقتی شما به شیوه‌ای برای یک سایت فروشی را ایجاد می‌کنید و به‌ازای آن پورسانت دریافت می‌کنید، در این حالت فروش با همکاری شما اتفاق افتاده است و در واقع شما همکاری هستید که برای سایت مدنظر فروش ایجاد کرده‌اید.

همکاری در فروش از طریق شبکه واسط یا خود سایت هدف ارائه می‌شود و در این دوره ما می‌خواهیم با همین سیستم درآمد‌های قابل توجه و جذابی را ایجاد کنیم.

 

همکاری در فروش دیجی‌کالا چیست؟

دیجی‌کالا پربازدیدترین و پرفروشترین سایت فروشگاهی ایران است و اکنون می‌توان گفت بزرگترین سیستم‌ همکاری‌ در ‌فروش ایران نیز متعلق به همین مجموعه است.

سیستمی که بیش از 30 هزار سایت در آن مشغول به فروش هستند و تا کنون بیش از 2.5 میلیارد تومان به همکاران خود که برای آن فروش ایجاد کرده‌اند کمیسیون پرداخت کرده است.

می توان با یادگیری روش‌های فروش از طریق سیستم همکاری در فروش که در دنیا سالهاست اجرا می‌شود در سیستم دیجی‌کالا نیز درآمد قابل توجهی کسب کرد.

 

همکاری در فروش دیجی کالا و دیجی استایل

 

خبر خوب: دیجی‌استایل نیز به این سیستم پیوست...

اتفاقی که جدیدا پیش آمده است این است که دیجی‌استایل نیز در پنل دیده می‌شود و می‌توان برای آن نیز درآمد ایجاد کرد و همین موضوع براحتی می‌تواند نوید درآمد‌های بالاتری را بدهد که می‌توان در سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا ایجاد کرد.

 

چقدر می‌توان از این سیستم درآمد کسب کرد؟

من با خودم قراری گذاشته بودم که وقتی درآمد من با سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا به 10 میلیون تومان رسید برای آن دوره‌ای ایجاد کنم و سایت‌های دیگری رو می‌شناسم که همین ماه گذشته بیش از 50 میلیون تومان درآمد ایجاد کردند.

اگر متمرکز وقت خود را برای انجام کارهایی که در دوره آموزش داده می‌شود بگذارید و یا کمی سئو بدانید قطعا درآمد شما به‌زودی به جایگاهی می‌رسد که همکاری در فروش کار اصلی شما خواهد شد.

 

در این دوره چه چیزهایی آموزش داده می‌شود؟

 • ایجاد یک نگرش جدید به شیوه درآمدزایی آنلاین
 • همکاری در فروش از ابتدا تا کنون
 • روش ایجاد درآمد از سیستم‌های همکاری در فروش
 • آشنایی و شروع با سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا
 • چگونه با سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا کار کنیم؟
 • شیوه‌های درآمدزایی از سیستم دیجی‌کالا و تجربه‌های ما
 • روش‌های ایجاد درآمد در سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا
 • شناسایی همکاران برتر که درآمد‌های بالا دارند و نحوه کار آنها
 • روش‌های بازاریابی و نحوه ایجاد فروش مستقیم در دیجی‌کالا
 • چگونه می‌توان از دیجی‌کالا بالاترین کمیسیون پرداختی را گرفت؟
 • چه کنیم تا کاربران از طریق ما از دیجی‌کالا خرید کنند؟
 • آموزش روش‌های جهانی 100٪ کاربردی برای همکاری در فروش
 • چگونه بدون داشتن سایت در همکاری در فروش دیجی‌کالا درآمد کسب کنیم؟
 • روش ایجاد یک سیستم اتوماتیک که از دیجی‌کالا درآمد کسب می کند

 

مدرس دوره: مهران منصوری‌فر

به خودم قول داده بودم هرزمان درآمد من از دیجی‌کالا از 10 میلیون تومان عبور کرد این دوره را بسازم و امروز آن را به صورت دوره ایجاد کرده‌ام. البته این نکته را هم باید مطرح کنم که هرگز به‌طور جدی روی این سیستم وقت نگذاشتم و اگر از امروز اینکار را در برنامه خودم قرار دهم قطعا می‌توانم مانند همکارم که پنل آن را دیدم به درآمدی بیش از 50 میلیون تومان در ماه فقط از طریق دیجی‌کالا برسم.

مهران منصوری‌فرمدرس دوره کسب درآمد از همکاری در فروش دیجی‌کالا

قبلا برای سیستم‌های غیر ایرانی به درآمدهای 100 تا 150 دلار در روز رسیده‌ام، در مورد یوتیوبرها و روش‌ها‌ی آنها همیشه مطالعه کردم و امروز می‌شود با اجرای همان مدل‌ها در ایران و به کمک سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا به درآمد بسیار قابل توجهی دست پیدا کرد.

نه کالایی نیاز است، نه ارسالی و نه دفتر کاری... فقط کافی است بدانید چطور می‌توان در این سیستم سفارش ایجاد کرد و کمیسیون سفارش خود را دریافت کنید. همه‌ی قسمت‌های سخت فروشگاه‌اینترنتی را دیجی‌کالا انجام می‌دهد و ما فقط با ایجاد فروش می‌توانیم تا 200 هزار تومان برای یک سفارش کمیسیون دریافت کنیم.

 

سوالات متداول:

مخاطب این دوره چه کسانی هستند؟

کلیه افرادی که تمایل به کسب درآمد آنلاین بدون دردسرهای فروشگاه اینترنتی دارند و علاقه‌مند به کارهای آنلاین مانند تولید محتوا و سئو هستند.

این دوره برای چه افرادی مناسب نیست؟

اگر شما قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی با محصولات و انبار و لاجستیک دارید فقط می‌توانید از الگوهای این دوره برای راه‌اندازی و بهبود سیستم همکاری در فروش خودتان استفاده کنید.

 

برورسانی شد: پاسخ به سوالات شما و راهکارهای جدید درآمدزایی از سیستم همکاری در فروش در ایران (21 آبان 99)

با توجه به سوالات زیاد و تغییراتی که سیستم همکاری در فروش دیجی کالا داشته است، برای این دوره یک بروزرسانی جدید ضبط و منتشر کردیم.

در این بروزرسانی پاسخ سوالات شما در مورد تغییرات به وجود آمده در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا و تغییر میزان کمیسیون های بازاریاب ها و ...توسط مدرس دوره مهران منصوری فر داده شده است. همچنین چند روش و راهکار جدید برای کسب درآمد از همکاری در فروش سایت‌های دیگر نیز معرفی شده است.

اگر قبلا در این دوره شرکت کرده‌اید وارد همان حساب کاربری شوید که دوره را با آن تهیه کرده بودید و سپس به اینجا بروید تا بروزرسانی را دریافت کنید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

گوگل ادسنس چیست و چگونه می‌توان از آن درآمد کسب کرد؟

گوگل ادسنس چیست و چگونه می‌توان از آن درآمد کسب کرد؟

گوگل ادسنس چیست و چگونه کار می‌کند؟ آیا می‌توان از طریق آن درآمد مناسبی کسب کرد؟ با مطالعه این راهنما با این ابزار گوگل و نحوه استفاده از آن آشنا خواهید شد.

فروشگاه ساز چیست؛ آشنایی با انواع رایج فروشگاه سازها

فروشگاه ساز چیست؛ آشنایی با انواع رایج فروشگاه سازها

فروشگاه ساز چیست؟ نرم‌افزارهای تجارت الکترونیکی (E-commerce) یا فروشگاه‌ساز ابزارهایی هستند که به مدیریت و افزایش کارآمدی فروش اینترنتی کمک می‌کنند. در این مطلب با این نرم‌افزارهای تحت وب کاربردی آشنا می‌شویم و به سؤالات رایجی که در این زمینه وجود دارد پاسخ خواهیم داد.  

چگونه وبلاگ نویسی را شروع کرده و از آن پول دربیاوریم؟

چگونه وبلاگ نویسی را شروع کرده و از آن پول دربیاوریم؟

وبلاگ نویسی که امروزه به یکی از شیوه‌های درآمدزایی در بازاریابی نوین تبدیل شده، چالش‌ها و استانداردهای خودش را دارد. از طرفی نه به آن سختی است که برخی‌‌ها فکر می‌کنند، و از طرفی نه به آن آسانی که برخی دیگر می‌اندیشند. با ما باشید تا شما را با نحوه شروع کردن آن آشنا کنیم.

20 روش برای افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام

20 روش برای افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام

در اینترنت مقاله‌های زیادی در رابطه با افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام وجود دارد. ما می‌خواهیم در این مقاله به 20 نکته اساسی در این رابطه بپردازیم که با رعایت آنها می توانید رشد چشمگیری در اینستاگرام داشته باشید.

کارآفرینی چیست و چطور یک کارآفرین موفق باشیم؟

کارآفرینی چیست و چطور یک کارآفرین موفق باشیم؟

همیشه عنوان کارآفرین برای ما جذابیت خاصی داشته و داستان‌های جالبی نیز از کارآفرینان مشهور دنیا شنیده‌ایم، اما آیا می‌دانید که ملزومات راه کارآفرینی دقیقا چیست و چه مخاطراتی به همراه دارد؟ 

 ثبت مکان در گوگل مپ؛ راهنمای جامع افزودن آدرس کسب‌و‌کارها در گوگل

ثبت مکان در گوگل مپ؛ راهنمای جامع افزودن آدرس کسب‌و‌کارها در گوگل

آیا از اهمیت ثبت مکان در گوگل مپ آگاهی دارید؟ اگر در پاسخ به این سؤالات تردید دارید و می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید آدرس کسب‌وکارتان را به گوگل مپ اضافه کنید مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

نظرات

محسن
۰۰
پاسخبا سلام آیا این دوره هنوز هم کاربردی دارد؟ یعنی میشه باهاش کسب درامد کرد ؟یا دوره نیاز به آپدیت داره
مرتضی غزنوی
۰۱
پاسخبا سلام آیا این دوره هنوز هم کاربردی دارد؟ یعنی میشه باهاش کسب درامد کرد ؟یا دوره نیاز به آپدیت داره
شکوفه
۰۰
پاسخسلام وقت شما بخیر..میتونیم برای دو سایت مثلا میهن استور و دیجی کالا در یک سایت افیلیت کار کنیم؟؟ مشکلی نداره از نظر دیجیکالا؟
shekoofeh mohamadi
۰۰
پاسخخیلی ایده جالبی هستش، و من موافقم با کار اینترنتی، و در این زمینه مشتاق یادگیری و اموزش هستم.
افتخار توکلی اناری
۰۰
پاسخسلام جناب مهران منصوری فر
فقط می خواهم از لینک دیجی کالا کسب درآمدکنم لطفا بیشتر راهنمایی کنید
من این محصول را خریده ام
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

می تونید از دوره کسب درآمد از همکاری در فروش دیجی کالا استفاده کنید در دوره همین موارد توضیح داده شده 

علی
۰۰
پاسخسلام یه سوال
میخام توی همکاری در فروش دیجیکالا ثبت نام کنم ولی خب هیچ رسانه ای ندارم که بخام ثبت کنم نه سایتی نه شبکه ی اجتماعی ولی قصدم اینه که یه پیج بزنم و یه سری محصولات رو بذارم برا فروش ، الان باید چیکار کنم برا ثبت رسانه؟
آنیتا کریمی
۰۰
پاسخمن کامپیتور ندارم میتونم با موبایل سایت رو راه اندازی کنم؟
من این محصول را خریده ام
کریمی
۰۰
پاسخسلام خدمت استاد منصوری فر و سایت مدیر وب.صفحه واسط و دو مرحله ای بودن ورود به فروشگاه دیجی کالا خیلی در افت فروش ماثر است.اما من بعضی سایت ها که با دیجی کالا همکاری میکنند رو دیدم این صفحه رو نداره راه خاصی داره حذف این صفحه؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.تشکر
علی علوی
۰۰
پاسخسلام به نظرتون بهترین قالب برای سایت همکاری در فروش چیه؟
آنیتا کریمی
۰۰
پاسخسلام وقت بخیر .
برای سایت افیلیت حتمن نیاز به کامپیوتر هست؟من خواستم با موبایل این کارو انجام بدم میشه؟
hamidreza rouhi
۰۰
پاسخسلام: و عرض ادب خدمت استاد عزیز خواستم بپرسم برای فعالیت دوره همکاری در فروش حتمأ باید تحصیلات دانشگاهی داشته باشیم یا خیر؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

خیر نیازی به تحصیلات دانشگاهی نیست

سعید رجبی
۰۰
پاسخسلام من دوره رو تهیه کردم نکات واقعا کاربردی هستش در همین مورد من سایتی طراحی کردم و شروع به تولید محتوا و معرفی محصول کردم لطفا اگه امکان داره از سایتم بازدید کنید و نظرتون رو بگین
سایت: pishnahad20.com
من این محصول را خریده ام
ناشناس
۰۰
پاسخعالی
علی نصیری
۰۰
پاسخسلام خسته نباشید.
آیا برای کار تو دیجی کالا نیاز به سایت یا شبکه اجتماعی هست؟
و اینکه با این آموزش میتونیم تو سیستم های بجز دیجی کالا هم همکاری کنیم؟
مهدی حسنی
۰۰
پاسخسلام.در قوانین دیجی کالا نوشته؟برای اینکه کانال ثبت کنیم حداقل باید کانال تلگرام 10 هزار ممبر داشتع باشه .در غیر این صورت ثبت نمیشه
پارسا
۰۰
پاسخعالیه
اسدی
۰۰
پاسخسلام ببخشید کوکی دیجیکالا چند روز فعاله برای کار افیلیت مارکتینگ اخه توی سایتش درباره ی این موضوع چیزی ننوشته
muhammad amin
۰۰
تا جایی که من میدونم 15 روز
Ali abbasi
۰۰
پاسخبرای مشاهده دوره باید مبلغی پرداخت کنیم؟؟؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

اگر قبلا دوره رو تهیه نکردید بله ابتدا باید دوره رو خریداری کنید تا به فایل ها دسترسی داشته باشید 

Ali abbasi
۰۰
پاسخبا سلام وقتی میخام در همکاری فروش دیجی کالا کار کنم میگه باید ثبت رسانه کنید منم این کارو میکنم اصلا احراز هویت نمیکنه و مدیریت نیز ثبت نمیکنه
باید سایت داشته باشیم؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید و پاسخ بدید با تشکر
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

پاسخ سوال شما به طور واضح در دوره توضیح داده شده لطفا دوره رو با دقت مشاهده کنید و اگر سوالی درمورد دوره بود از طریق تیکت مطرح فرمایید تا کارشناسان ما در اون بخش پاسخ دهند 

مشیر نامرا
۰۰
پاسخدرود
آقای منصوری فر ممنون میشم در مورد این گزینه که توی شرایط افیلیت دیجی کالا گفته شده راهنمایی کنید ، در کل اگر بخواد اینطوری اعمال کنه که فروش ما عملا صفر میشه
استفاده از لینک‌های سیستم همکاری در فروش در رسانه‌ای غیر از رسانه (های) ثبت شده
لینک‌های تولید شده برای رسانه (های) ثبت شده، تنها می‌بایست در همان رسانه معرفی و استفاده شوند. به عنوان مثال امکان درج یک پیج اینستاگرام به عنوان رسانه و استفاده از لینک‌های آن در سایت‌ها یا کانال‌های دیگر، امکان پذیر نیست.
یعنی مثلا من اگر پیج اینتساگرام معرفی کنم به عنوان رسانه و بخوام توی تماشا ، نماشا یا سایر سایت های دیگه و کانال یا گروه تلگرامی دیگه تبلیغ کنم و بفروشم بهم کمیسیون تعلق نمی گیره ؟ و حسابم بسته میشه توی دیجیکالا؟
مرسی
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر

پاسخ سوال شما در آپدیت دوره ارائه شده

سید علیرضا معینی
۰۰
پاسخسلام خدمت شما و ممنون از سایت خوبتان ، سایت راه اندازی کردم و می خوام کد تخفیف قرار بدم تو سایت منتها نمیدونم کد تخفیف های اختصاصی خودم رو از کجا بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید . بنده دوره قبلی همکاری درفروش شمارو تهیه کرده بودم
مدیر وب
۰۱

سلام وقت بخیر 

برای دریافت کدهای تخفیف اختصاصی از هر مجموعه باید با خود اون مجموعه از طریق تیکت و یا هر طریقی که اعلام کردند پیگیری کنید .

امیری
۰۰
پاسخسلام جناب منصوری فر تشکر از پاسخ به سوالات دوستان که خیلی هاش سوال من هم بود.فقط اینکه در سیستم افیلیت همانطور که خود شما بهتر میدانید یک از بهترین راه ها نیچ مارکتینگ است با توجه به اینکه بعضی از گروه های کالا پورسانتشون صفر شده ایا شما هنوز هم نیچ مارکتینگ در این زمینه رو پیشنهاد میکنید؟مثلا الان کسی که در زمینه موبایل تولید محتوا میکرده و وقت گذاشته عملا در حال حاضر هیچ پوسانتی دریافت نمیکند.به نظر شما این پورسانت ها موقتی است؟این کار در افیلیت های خارجی مثل آمازون معمول است؟تشکر از شما و سایت خوبتون مدیروب
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر

کسی که تولید محتوا میکنه داره تریبون میسازه و کسی کهتریبون میسازه میتونه همیشه این تریبون  را تبدیل به درآمد بکنه اینکه کامنت یک دسته بندی از همکاری در فروش یک سایت صفر میشه به این معنی نیست که شما باید کارتون را متوقف کنید  میتونه این  موضوع موقتی باشه با توجه به شرایط نوسان‌های که دسته بندی موبایل داره و دوم اینکه شما محتوا تون رو ادامه بدید به زودی سایت های دیگر همکاری در فروش خواهند داشت و کسب درآمد از خیلی جاها ممکن خواهد شد

لکایی
۰۰
پاسخسلام
شب بخیر
چرا در بعضی کالا ها در پنل همکاری در فروش مشاهده کمیسیون ها سود نوشته صفر درصد مثل
کالا های خواربار-موبایل-خودرو،ابزار و اداری-خوردنی و آشامیدنی؟
باتشکر فراوان
مدیر وب
۰۱

سلام وقت بخیر 

پاسخ این سوال و سوالات دیگر در آپدیتی که به زودی منتشر می شود داده شده است 

فرجیان
۰۰
پاسخآقای منصوری فر سلام دوتا سوال از خدمدتون داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
در مورد سئو سایت هایی که دارند با دیجی کالا همکاری میکنند چطوری است که گوگل با این همه حساسیتی که نسبت به کپی محتوا دارد اما بسیار از سایت های مشهور دارند دقیقا نزدیک به نود و حتی در بعضی سایت ها تا صد در درصد محتوای دیجی کالا رو کپی میکنند و رتبه خوبی در گوگل دارند.
و سوال دوم بعضی سایت های دیگر هستند که همکاری در فروش دارند و بیشتر محصولات آن ها کفش و کیف و پوشاک ارزان قیمت است و ظاهرا سابقه طولانی در این زمینه دارند شما همکاری در فروش با این سایت ها رو پیشنهاد میکنید.با توجه به قوانین سختیگیرانه و جدید دیجی کالا
سلیمی
۰۰
پاسخآقای منصوری فر خیلی ممنون از پاسخگویی شما
من خودم به شدت منتظر تحلیل و نظر شما در مورد اتفاقات و قوانین سختگیرانه جدید افیلیت دیجی کالا هستم.فقط امیدوارم این اتفاقات در نهایت به سمت بهتر شدن همکاری در فروش دیجی کالا بره نه از رده خارج شدن و شکست افیلیت دیجی کالا چون من خودم به این کار خیلی علاقه دارم و متاسفانه همکاری در فروش دیجی کالا جایگزین و رقیبی نداره
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

این سیستم در دنیا شکست نخورده فقط تغییرات داشته و خیلی طبیعیه که روند تغییراتش رو هم در ایران سپری کند این دوستانی هم که سیستم همکاری در فروش دیجی کالا  اداره می کنند با بالا پایین بردن پورسانت ها و تغییراتی که در سیستم می دهند دارند  به یه حد نصابی می رسند که هم برای خودشون سودآوری  منطقی باشه و هم برای بازاریاب ها  به نظر بعید می رسد که این سیستم شکست بخوره چون زمانی پول پرداخت می کنه که فروش قطعی اتفاق افتاده باشه و سوداوریش همیشه مثبت بوده

ج حقیقی
۰۱
پاسخسلام. متاسفانه دیجی کالا عملا این سیستم رو به شکست کشونده و احتمالا کاملا این سیستم رو حذف کنن. دلیلش هم این هست که سایت هایی که درامدی از این روش دارن کم کم ترکش می کنن. خود ما روزی بالای 100 تومن درامد داشتیم که الان شده 10 - 15 تومن این سقف 200 تومنی پورسانت هم خیلی ظالمانه هست مثلا من موتورسیکلت 90 میلیونی فروختم فقط 200 پورسانت واریز می شه درحالی که سود خودشون شاید بالای 20 میلیون از این معامله باشه. خلاصه اینکه من دارم از این سیستم با این درامد خارج می شم. کاش یه سیستم منصفانه و حرفه ای دیگه ای وجود داشت که جایگزینش کنیم.
مدیر وب
۲۱

سلام وقت بخیر 

دقت بفرمایید این اولین سیستم همکاری در فروش حرفه ای و واقعی در ایران هست که داریم میبینیم و می شه ازش کسب درامد کرد طبیعیه که مسیر رشدی خودش رو طی بکنه و در این مسیر ها کارمزدها بالا و پایین می شوند و درآمدها بالا و پایین شوند تا حد صحیح خودش رو پیدا بکنه و متوجه بشه به چه شکل باید کار کرد شما هم اگر سیستم بهتری رو میشناسید که می تونید ازش درامد بیشتری داشته باشید می تونید از این سیستم دیگه استفاده نکنید ولی در حال حاضر مطمئن ترین و بهترین سیستم همکاری در فروش همین سیستم دیجی کالاست

سلیمی
۰۱
پاسخسلام آقای منصوری فر ابتدا خیلی ممنونم برای آموزشهای خوبتون به خصوص از من بپرس ها که خودم خیلی چیز ها ازش یاد گرفتم
و در مورد اصلاعیه جدید دیجی کالا یک بندی داره که ممنون میشم در این مورد اگر اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید البته منطقی این بود که از خودشون بپرسم و مزاحم شما نشم ولی متاسفانه جوابگو نیستند.دقیقا اینجوری نوشته: در صورت معرفی کالا و ناموجود شدن آن، رسانه می‌بایست نسبت به حذف آن محصول و یا اطلاع رسانی در رسانه خود نسبت به ناموجود بودن کالا اقدام نماید بعد نوشته این کار مصداق تخلف و موجب مسدود شدن حساب شما خواهد شد.خوب این برای یک سایت وبلاگی که به مرور زمان صدها و حتی هزاران کالا معرفی خواهد کرد رصد آن اصلا شدنی نیست.از اون طرف کافیه یکی با لینک افیلیتی شما وارد دیجی کالا با کالای ناموجود بشه.
مدیر وب
۰۰

سلام 

این قانون از نظر ما هم خیلی عجیبه چون ممکنه شما همین امروز کالایی رو معرفی کنید و یک ساعت بعد ناموجود بشه و فردای اون روز دوباره موجود بشه و اگر قرار باشه که ما هر روز کالاهای ناموجود رو رصد کنید عملا این کار یک کار سخت و نشدنی است احتمالا این قانون بخاطر سواستفاده های اخیری هست که اتفاق افتاده و جزییات آن را به زودی مطرح خواهیم کرد و مشکلی ایجاد نمی کنه می تونید فعالیتتون روبه شکل قبل ادامه دهید و هر چند روز یکبار کالاها رو چک کنید که اگر ناموجود شده بود جایگزین کنید البته چک کردن کالای ناموجود و جایگزین کردن آن در درآمد خودتون هم تاثیر گذاره پس در نظر بگیرید این قانون وجه خوبی هم داره و اگر بخواهیم کالاهای ناموجود معرفی کنیم قطعا درآمد کمتری داریم تا اینکه بررسی کنیم و کالاهای موجود معرفی کنیم ولی این برمی گردد به ماجراهایی که اخیرا اتفاق افتاده که به زودی در موردشان صحبت خواهیم کرد

هلیا 7
۰۰
پاسخسلام خدمت تیم شما و عرض خسته نباشید
ببخشد درمورد افیلیت مارکتینگ دیجی کالا یک ابهام وجود دارد و ممنون میشم پاسخ بدید. خیلی از افیلیتوها میگن که فردی که تبلیغات رو میبینه دیگه ازطریق لینک ما وارد دیجی کالا نمیشه بلکه چون دیجی کالا از مطرح ترین سایت هاست خودش خارج میشه و از سایت دیجی یا اپلیکیشنش اقدام به خرید میکنه.چقدر میتونه این احتمال درست باشه؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

این موضوع بسیار بعید هست چون زمانی که داریم یک کالایی رو تبلیغ می کنیم از سایتی که دو میلیون و پانصد کالا برای فروش داره هیچوقت کاربر اسم کالا رو حفظ نمی کند و به دیجی کالا مراجعه کند و به دنبال اون کالا بگردد قطعا در همونجا روی کالا کلیک می کند و خریدش رو انجام می دهد کماکان ما فروش خوبی رو در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا داریم باتوجه به گفته های دیگران که می گویند سیستم رو دور می زنند و کمیسیون ها پایین اومده همچنان درآمد خوبی هست پیشنهاد می کنیم که همکاری تون رو با این سیستم ادامه دهید 

سعید حسن زاده
۰۰
پاسخبعضی از کمیسیون ها از نصف هم کمتر شده و بعضیاشون تا صفر هم رسیده. در این مورد توضیح میفرمایید که آیا ادامه دادن به صرفه هست یا با سیستم دیگری باید کار کرد؟
مدیر وب
۰۰

در حال حاضر سیستم همکاری در فروش دیگری به این خوبی و با این جدیت در ایران نیست  که بخواهیم به اون سمت برویم و تغییر سیاست های دیجی کالا هم با توجه به تغییر قیمت ها که بر روی کالاها و محصولات بوجود آمده اتخاذ شده باید صبور باشیم و با همین سیستم ادامه دهیم و بیبینیم در آینده چه اتفاقی می افتد تا زمانی که رقیب جدی برای سیستم همکاری در فروش دیجی کالا پیدا نشه این تغییرات رو می تونند انجام بدهند اما به هر حال رقبا وارد بازار می شوند و به نفع بازاریاب ها خواهد شد

امینی
۰۰
پاسخسلام آقای منصوری فر
کپی محتوا از سایت مرجع(دیجی کالا) برای سایت های همکاری از دیگاه گوگل برای سئو مشکلی دارد.چون من خیلی از سایتها رو دیدم که این کار رو میکنند و رتبه خوبی هم دارند.آیا گوگل دیدگاه خواصی نسبت به سایت های افیلیتی داره یا نه در هر حال کپی محسوب میشه و جریمه خواهیم شد.خواهشا در این مورد راهنمایی بفرمایید
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر

در دوره جامع جادوی سئو مفصل در اینباره صحبت کردیم در حوزه هایی که کمبود محتوا هستش و سایت هایی که محتوا منتشر می کنند و به منبع مجدد لینک می دهند احتمال رتبه گرفتن تا حد خیلی زیادی هستش و نگاه گوگل به فروشگاه های اینترنتی و سایت های مقایسه قیمت و هر سایتی که محصولات رو به هر طریقی لیست می کنه متفاوت هست  چون معمولا اطلاعات محصولات بسیار مشابه هم هستند و معیار های دیگری رو هم بجز محتوا برای بهبود رتبه  اون سایت ها بیشتر در نظر می گیرد

غلام
۰۰
پاسخدیجی کالا از قدرتش سوء استفاده می کنه و هر کاری دلش می خواد می کنه. از امروز 15 مهر کمیسیون ها نصف شده و بالاترینش الآن 8 درصده!
قبلا 20 هم بود.
در ضمن پورسانت بعضی دسته ها مثل موبایل و سوپرمارکت 0 درصد شده که واقعا مسخره س.
باید همه اعتراض کنیم به این تصمیم.
دیجی کالا روزی چند هزار میلیارد درآمد داره اون وقت گیر داده به چندرغازی که ما ازش درمی آریم.
مدیر وب
۰۰

سیاست های همکاری در فروش دیجی کالا همونطور هم  که در دوره گفتیم ممکنه تغییر بکنه تغییراتی رو اعمال کرده و این اتفاق در تمام فروشگاه های بزرگ دنیا و مارکت پلیس ها هم افتاده و درسته که درصد تغییر کرده ولی کماکان این بهترین سیستم همکاری در فروش ایران هست و تا زمانی هم که رقیب جدی پیدا نکنه ممکنه ما با این مسائل رو برو باشیم البته افزایش قیمت کالا ها حاشیه سود کالاها رو تا حد زیادی پایین اورده که این مشکلاتی هست که قیمت ارز ایجاد کرده ممکنه تغییر سیاستی که اعمال کردند این مسئله باشد

عباس
۰۰
پاسخسلام استاد
شما تبلیغات دیجی کالا رو به چه صورت داخل سایتتون میزارید ؟
بنر های پروموشن رو قرار میدید ؟
لایوتون رو کامل دیدم ولی صحبتی از نوع تبلیغاتتون نشد
تشکر
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

در سایت مدیروب لینک دیجی کالا رو در مقاله فروشگاه های برتر گذاشتیم و از جای دیگری تبلیغاتشون رو انجام ندادیم ولی در سایت های دیگری که داریم بنرهای پروموشنشون و تخفیفاتی که می ذارند رو قرار دادیم و از اونها هم به این شکل درآمد داریم 

ناشناس
۰۰
پاسخ

با سلام من یک سایت در حوزه آموزش بازاریابی اینترنتی راه اندازی کردم ولی نتونستم محصولم رو بفروشم و کلا ازش قطع امید کردم و همچنین ساختن محصول دانلودی برای سایت خودم برام خیلی سخته . به نظر شما انجام دادن بازاریابی و همکاری درفروش برای سایتی مثل دیجی کالا بهتره یا محصولات دانلودی در حوزه بازاریابی اینترنتی مثل محصولات سایت شما (مدیر وب) و ... ؟ انجام دادن همکاری در فروش تو کدوم حوزه درآمد بیشتری داره و منفعتش برام بیشتر هست؟ با سپاس از شما

مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

همکاری درفروش در هر دو حوزه با توجه به نوع فعالیت شما می تونه درآمدش متفاوت باشه  اما قطعا در فروشگاهی مثل دیجی کالا با چندین محصول شما تنوع بیشتر و امکان گسترش بیشتری رو دارید تا فروش صرفا محصولات آموزشی. می تونید در یک سایت با تمام سیستم های همکاری در فروش سود ببرید سایت هایی مثل ما سایت های هاستینگ سایت دیجی کالا و دیجی استایل محتوا بنویسید و از همشون باهم سود ببرید 

Saman 703
۰۱
پاسخسلام لطفا درمورد چیزهایی که به مردم میگید اول اطلاع داشته باشید بعد. سایت های ایمالز و ترب درآمدی از همکاری در فروش ندارن و طبق منبع موثق ، دیجی کالا درصد تمام پوسانتاشون رو صفر کرده و فقط در قبال آوردن عضو جدید درآمد بهشون تعلق میگیره. و همین موضوع هم باعث شده تا ترب از افیلیلت خارج بشه و به کلیکی برگرده. توجیه دیجی کالا اینه که سایت های مقایسه قیمتی که شما اینقد میگید ، هیچ ارزش افزوده ای برای دیجی کالا ندارن.
مدیر وب
۱۱

سلام وقت بخیر 

اگر ترب از همکاری در فروش دیجی کالا درآمد نداره پس چرا هر ماه به عنوان پردرآمد ترین همکاران معرفی می شود ؟ و واقعا با عضو گرفتن جدید داره به این درآمد می رسه ؟ 

ما تحقیقاتی که می کنیم بر اساس اطلاعاتی است که در دسترس عموم مردم هست اگر شما منبع موثقی برای این موضوع دارید لطفا منبعتون رو اعلام فرمایید  تا ما هم اطلاعاتمون به روز بشه و بابت این که اطلاعات رو با ما و مخاطبان به اشتراک می گذارید متشکریم 

Saman 703
۰۱
نه پر درآمد ترین نیستن . دیجی کالا نوشته همکاران برتر و خودتونم میدونید که معیارشون تداد سفارشاته نه میزان درآمد . حتی اوایل تعداد سفارشات رو مینوشتن.... دوم اینکه دیجی کالا قوانین زیادی داره میذاره و با سایتای سرچ محصول مقابله میکنه حتی یکی از مدیرانش دیجی کالا میگفت ما خودمون ایمالز و ترب رو حذف کردیم چون ارزش افزوده ای ندارن. سوم اینکه اگه به لینکهایی که از ترب به دیجی کالا میره نگاه کنید میبیند که utm کلیکی cpc دارن نه افیلیت. البته از حق نگذریم چون دیجی کالا هم در مواردی حق داره اما مدیریتشو ندارن و نمیدونن چطور باید هندل کنن. متاسفانه سایتای متخلف بسییییار زیاد شدن و حتی برخی سایتها خود به خود ریدایرکت میشن به دیجی کالا که این باعث ست شدن کوکی میشه. از طرفی تبلیغات کلیکی که میزنن با قیمت محصول رو بسیار کمتر میزنن تا کاربر بره دیجی کالا و کوکی هاش ست بشه. از تبلیغات دیجی کالا در سایت های مستهجن هم که بگذریم.همین موضوعات باعث شد که دیجی کالا چند روز پیش تبلیغات کلیکی رو هم ممنوع کنه. البته روش هایی که شما گفتید روشهایی درست و اصولی هستن و من سالهاست از فن های شمام اما سایتای مقاسه قیمت ظاهرا به مذاق دیجی کالا خوش نمیاد.
مدیر وب
۰۰

خیلی ممنون از شما که اطلاعات جدیدی رو با ما به اشتراک گذاشتید بررسی کردیم و متوجه شدیم که لینک های سایت های مقایسه قیمت به حالت کلیکی تغییر کردندو متاسفانه این مورد رو در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا می بینیم ولی در خارج از ایران سایت های مقایسه قیمت به شکل سابق می تونند با آمازون کار کنند و این سیاست دیجی کالا برای سیستم همکاری در فروش در ایران کمی عجیب به نظر برسه اما درست می فرمایید دیجی کالا این سایت ها رو از سیستم همکاری در فروشش حذف کرده 

 

محمد طاهری
۰۰
دقیقا صحیح است.
الان چند وقت است که دیگه اسمی از ترب در سایت دیجیکالا نیست و کارمزد اثر موا سوپری و... هم صفر شده
مهدی شعبانی
۰۱
پاسخجناب منصوری من میخوام این دوره رو خریداری کنم فکر میکنم دوره خیلی خوبی هست
ایا در این مورد صحبت کردید زمانی که مشتری کلیک میکنه که کالا رو خریداری کنه در اغلب اوقات محصول ناموجود هست یعنی هیچ خریدی اتفاق نمیفته ایا در این مورد هم توضیح و راهکار ارائه کردید اگر در این خصوص صحبت نکردید لطا اپدیت کنید
ممنون
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

هم در دوره درباره اش صحبت شده هم پاسخ این سوال بارها داده شده ناموجود شدن کالا حتی در فروشگاه اینترنتی خودتون هم بحثی اجتناب ناپذیر است ولی کالاهای مشابهی که پیشنهاد می شه این مسئله رو جبران می کنه و این مسئله رو در نظر بگیرد که اگر فرد در صفحه ای که کالایی ناموجود هست بره تا روزهایی که دیجی کالا در نظر گرفته در آینده هر خریدی انجام شود برای شما در نظر گرفته می شود بنابراین سود آوری شما تغییری نخواهد کرد و این موردی نیست که بخواهیم برایش آپدیت در نظر بگیریم چون این مسئله در مورد فروش آنلاین همیشه بوده و هست

مهدی شعبانی
۰۱
پاسخسلام جناب منصوری این محصول فقط تمرکزش روی افرادی هست که وب سایت ندارن و در شبکه های اجتمایی فعالیت میکنن یا کسانی که وب سایت دارند و میخوان تجربه ای از همکاری در فروش داشته باشن
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

هر دو مورد در دوره توضیح داده شده هم برای افرادی که سایت دارند و هم برای افرادی که در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند و برای هر دو گروه مناسب است 

رضا توکلی
۰۰
پاسخبا سلام، کسی که سئو بلد باشه لازمه این محصول و خریداری کنه؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

 اگر با سئو  آشنا باشید این محصول برای شما مناسب و کاربردی است و می تونه به شما در کسب درآمد از دیجی کالا کمک کند و برای شما مفید هست 

حسام
۰۰
پاسخسلام
جناب منصوری فر بی زحمت در مورد کسر شدن 20 درصد از درامد که دیجیکالا کم میکنه توضیح بدین.
ممنونم
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

به هر حال در هر جایی به طور رسمی کار کنید چه استخدام باشید و چه کار دیگری انجام دهید باید مالیات آن را پرداخت کنید چطور اینجا پرداخت مالیات مشکل ساز شده کار داره بصورت قانونی انجام می شه و مالیات هم کسر می شود با این حال با کسر مالیات هم برای ما همچنان سودآور هست لطفا به این موضوع توجه نکنید و به تولید محتوا بپردازید انشالله سود خوبی رو هم خواهید برد

omid
۰۰
پاسخسلام
وقت بخیر
لطفا توضیح بدین که با وجود اینکه 20درصد از درامد ما برای مالیات و تامین اجتماعی کم میشه هنوز امیدی هست به این نوع درامدزایی؟
و کامنت های زیادی در پیج افیلیت دیجیکالا ثبت شده که درامد هاشون حتی بعد از ماه ها پرداخت نشده و حتی جواب تیکت ها رو هم نمیدن.
ممنون میشم در این باره توضیح بدین تا تصمیم درستی بگیریم.
تشکر
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر

شما از هر روش قانونی دیگری هم که بخواهید درآمد داشته باشید باید مالیات و عوارضش رو پرداخت کنید و این یک بحث کاملا تعریف شده هست ما کماکان از این روش درآمد زایی رو داریم ادامه می دهیم و برامون سود ده هست اگر شما به صورت رسمی جایی استخدام شوید باید 20 درصد از حقوقتون رو برای مالیات پرداخت کنید این جا هم مثل هر جای دیگری این مبلغ داره پرداخت می شه در مورد کامنت های دیگر که می فرمایید که مبلغ درآمدشون پرداخت نمی شه ما خودمون هم داریم با یک اختلاف زمانی این درآمد رو دریافت می کنیم مسلما با این حجم بالای کار قوانین جدیدی هم تعیین خواهد شد  اما در نهایت روش درآمد زایی ساده ای هست که اگر پرداخت ها با تاخیر انجام شود تنها سیستم همکاری در فروش قابل اعتماد در ایران هست و شما می تونید ازش سود های خوبی کسب کنید

محمد یزدی
۰۰
پاسخسلام. ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ حتما باید برای این کار 18 سال باشیم یا پایین تر هم می شود؟؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

به دلیل تغییرات مداوم در دیجیکالا  پیشنهاد می کنیم ابتدا در دیجی کالا ثبت نام کرده و درخواست حساب برای همکاری درفروش ثبت کنید و به خود دیجی کالا تیکت بزنید و این مورد رو از خود دیجی کالا سوال بفرمایید 

 

 

محمد یزدی
۰۰
پاسخسلام ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌برای‌من که اینگلیسی بلد نیستم یا مثلا سایت بلد نیستم بسازم. کار ساز هست؟؟
مدیر وب
۰۰
سلام وقت بخیر
پیشنهاد می کنیم در ابتدا دوره 29 دقیقه که رایگان هست رو تهیه کنید یه مقدار با فضای کسب و کار آنلاین آشنا شوید و یک سایت برای خودتون بالا بیاورید و بعد می تونید از این دوره بهره مند شوید
داود زنگنه
۰۰
پاسخسلام
این محصول فقط برای همکاری در فروش در دیجی کالا کارایی داره یا برای سایت دیگه ای هم میشه؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

این محصول بیشتر برای همکاری در فروش دیجی کالا کاربرد داره ولی از برخی روش هایی که گفته شده در همکاری درفروش در سایت های دیگر هم می شه استفاده کرد

داود زنگنه
۰۰
پاسخسلام
من یه فروشگاه میخام راه بندازم برای همکاری در فروش،
فقط با سئو میاد صفحه اول که به درآمدزایی برسم؟
یا دیجیتال مارکتینگ وایمیل مارکتینگ و....لازمه؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

فروشگاه های اینترنتی عمده فروششون از گوگل هست و اگر شما سئو را در فروشگاه اینترنتی به درستی بلد باشید بله با آوردن سایتتون به صفحه اول و داشتن یک سایت که همه استاندارد های لازمه یک فروشگاه آنلاین رو داشته باشه به درآمد خواهید رسید

غلام
۰۰
پاسخ10 سال پیش وقتی مشتری به سایت هدف هدایت می شد همون روز خرید رو انجام می داد، الآن دیگه به این صورت نیست. مشتری ها چند روزی در مورد خرید فکر می کنند و بعد تصمیم می گیرند.
حالا اگه ما مشتری رو به دیجی کالا فرستادیم ولی چند روز بعد دوباره برگشت از صفحه اصلی دیجی و خرید کرد، تکلیف چیه؟ به ما پورسانت تعلق می گیره؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

پاسخ سوال شما در ویدئوی وبینار کاملا داده شده لطفا این ویدئو را مشاهده کنید 

بنیتا کیان
۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من برنامه همکاری در فروش شما در دیجی کالارا گرفتم. لینک از دیجی کالا گرفتم ،متاسفانه در اینستا نمی شود لینک فروش گذاشت میشه راهنمایی کنید ممنون میشم
من این محصول را خریده ام
مدیر وب
۱۰

سلام وقت بخیر 

مشکلی برای گذاشتن لینک در اینستاگرام نیست ما خودمون هم داریم می زاریم و شما اگر نمی تونید بزارید میتونید با کوتاه کننده های لینک، لینک های دیجی کالا رو دوباره کوتاه کنید تا توی اینستاگرام قرار بگیره برای آشنایی با کوتاه کننده های لینک مقاله زیر می تونه به شما کمک کند.

 کوتاه کننده لینک چیست؟ بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک کدامند؟

https://modireweb.com/What-is-link-shortening

 

arman
۰۰
پاسخسلام تو ویدئو آموزشی گفتید درآمد و پرداخت اون ممکنه دو ماه طول بکشه ایا واقعا اینطوره یعنی 14 روزی که دی جی کالا گفته واقعا نیست؟ من به دنبال در امد زود بازه بودم ولی با دونستن این شک کردم می شه توضیح بفرمایید
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

سیاست های دیجی کالا دائما در حال تغییر کردن است حتی اگر 2 ماه هم باشد 2ماه اول دریافتی ندارید ولی از ماه های بعدی درآمدهای قبلی رو هم دریافت می کنید و تقریبا به درآمد ثابت ماهانه می رسید و  مشکلی برای درآمد زود بازده هم نخواهید داشت فقط باید همونطور که در دوره گفته شده عمل کنید.

یوسفیان
۰۰
پاسخسلام
آیا اگر سایتی را در googlesite راه اندازی کنیم میتوانیم در همکاری در فروش دیجی کالا وارد بشویم ؟ یعنی از نظر دیجی کالا مانعی نداره؟
مدیر وب
۰۰

سلام 

این مورد رو باید تیکت بزنید و از خود دیجیکالا بپرسید 

saman
۰۰
پاسخسلام لطفا میشه بفرمایید کپی محتوا برای سایت های افیلیتی از لحاظ سئو مشکل ساز خواهد بود از این لحاظ میگم که ما چون لینک همکاری رو میذاریم آیا گوگل به صورت یه ذکر منبع یا اینکه ما سایت افیلیتی هستیم رو در نظر میگیره مثل سایتهای خبرخوان که شما لطف کردید یه مطلب هم در مورد اون منتشر کردید.خواهشا در این مورد راهنمایی بفرمایید حتی شده با جواب کوتاه بله یا نه که کلا کپی محتوا برای این جور سایت ها مشکل دارد یا نه
مدیر وب
۰۰

سلام 

اگر در حوزه ای که فعالیت می کنید خبرخوان کم باشد حتما رتبه می گیرید اگر هم که رتبه نگیرید با بالا بردن اعتبار دامنه حتما رتبه می گیرید انقدر حجم محتوا در وب فارسی کم هست که هنوز جا برای فعالیت ها سایت های اینچنینی وجود دارد و احتمال رتبه گیری تون هم پایین نیست

سید فرزاد خلیلیان
۰۰
پاسخسلام، واقعا روش‌های اتوماتیک برای کسب درآمد از دیجی‌کالا گفته میشه؟ بدون داشتن وبسایت؟
من این محصول را خریده ام
مدیر وب
۰۱

سلام وقت بخیر 

بله روش هایی رو برای اتوماتیک سازی گفته شده ولی بیشتر برمبنای برون سپاری هست 

نگین
۰۰
پاسخسلام. اگه دوره‌ها آپدیت بشن مجددا آپدیت‌ها در اختیارمون قرار میگیرن؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

بله هر زمانی که دوره ها بروزرسانی شوند فایل های بروز رسانی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و به پروفایلشون اضافه خواهد شد

کیوان کیانی
۰۰
پاسخسلام، اگر شخصی از لینک همکاری ما وارد دیجی کالا بشه و خرید رو بزاره برا فردا اگه فردا مستقیم وارد دیجی کالا بشه برا ما درامد محسوب میشه؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

پاسخ سوال شما به صورت کامل در دوره توضیح داده شده و دقیقا شرح داده شده که به چه شکل می تونید از دیجی کالا درآمد کسب کنید

علی رضا امیدان
۰۰
پاسخدرود بر شما
سایت هایی مثل top10review.ir هم از همین روش استفاده میکنند ؟
به نظرتون این سایت چقدر درآمد داره ؟ و اینکه چطور میتونیم ازشون جلو بزنیم؟
اگر محصول شما را خریداری کنیم به درامد خوب میرسیم ؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

بله این سایت ها هم از همین روش استفاده میکنند و درآمدشون هم در دوره گفته شده که به چه شکل هست برای موفق شدن در این زمینه هم نیازی نیست از سایتی بهتر باشید فقط کافیه که خودتون روش هایی که در گفته شده رو انجام دهید و درآمد کسب کنید 

mohsen heydari
۰۰
پاسخبهترین قالب برای همکاری در فروش چه قالبی میباشد؟
مدیر وب
۰۱

سلام وقت بخیر
شما می تونید از هر قالب فروشگاهی که مدنظرتون هست استفاده کنید و با افزونه زیر لینک اضافه کردن محصول به سبد خرید رو لینک کنید به اون محصول در دیجی کالا

mohamad mohsen heydari
۰۰
پاسخاگر سوالی داشتیم
پشتیبانی داره این دوره؟
من این محصول را خریده ام
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

بله می تونید سوالات خودتون رو پس از تهیه این دوره از طریق تیکت ها مطرح بفرمایید و پاسخ آنها رو دریافت کنید 

محمد طالبی
۰۰
پاسخسلام. چند روز پیش دیجی کالا ایمیل داد که 20 درصد جهت مالیات و 10 درصد بابت یه چی دیگه از این به بعد از پنل کسر میشه و یعنی از درآمد 30 درصد کسر میشه که رقم قابل توجهی هست
به نظرتون ارزش وقت گذاشتن رو داره دیگه این سیستم ؟؟؟ آخه خیلی زوره زحمت بکشی این همه و بعد خیلی راحت 30 درصد درآمدت رو دو دستی تقدیمشون کنی
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

در مورد این قضیه به صورت کامل در وبینار صحبت کردیم

بهروز کریمی
۰۰
پاسخسلام من در سیستم افیلیت دیجیکلا ثبت نام کردم چندماهه ولی نمیدونم چرا تو قسمت وارد کردن اطلاعات اولیه گیر کرده و رد هم نمیشه! هیچ کسی هم جوابگو نیست هم تیکت زدم هم زنگ میزنم، لطفا اگر راهکار را میدانید لطفا راهنمایی کنید
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

ما دوستان زیادی رو می شناسیم که در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا ثبت نام کردند و مشکلی نداشتند تنها راهی که برای پیگیری دارید باید از طریق پشتیبانی خود دیجیکالا پیگیری بفرمایید

محمد صمدی اشرفی
۰۰
پاسخسلام،من تو وبینار شرکت کردم،جلسه خوبی بود و نکات کاربردی مهمی توش عنوان شد،خیلی هم از جناب منصوری فر سپاسگذارم بابت زحماتشون واسه برگذاری هر چه بهتر این وبینار.اما یه انتقادی هم داشتم و اون کم بودن زمان جلسه و اونچه که تو سرفصلها عنوان شده بود نبود،نه اینکه نبود،منظورم اینه که شاید میشد رو بعضی نکات توضیحات مفصل تری ارائه میشد تا مثلا افرادی مثل من که خیلی تو مسائل و اصطلاحات کسب و کار اینترنتی اطلاعات کافی نداریم،بیشتر متوجه میشدیم که چکار باید انجام بدیم تا کمی راحت تر وارد این حوزه بشیم.باز هم از آقای منصوری تشکر میکنم و به دوستانی که علاقمند این نوع درآمد هستند یا از قبل راه اندازی کردند و دوست دارن ارتقا بدن سیستم درآمدزاییشونو پیشنهاد میکنم شرکت کنند،موفق باشید
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 
زمان وبینار محدود هست و ما در 120 دقیقه حداکثر مطلبی رو که می شد انتقال دادیم امیدواریم برای شما مفید بوده باشه و بتونه به درآمد بیشتر شما در فضای آنلاین کمک کنه 

یاشار طاهرمنش
۰۰
پاسخبا سلام و عرض ادب؛
آیا راهی برای گرفتن ایمیل کاربری که به دیجی کالا هدایت می کنیم وجود دارد؟
با تشکر.
یاشار طاهرمنش
۰۰
در ضمن بنده در وبینار شرکت کردم. بسیار آموزنده بود و دید جدیدی ارائه کردید. جناب منصوری فر ممنونم از شما و طبق معمول منتظر محتواهای مفید بعدی شما هستیم.
مدیر وب
۰۱

سلام وقت بخیر
بله می تونید صفحه فرودی طراحی کنید پیشنهادی رو مطرح کنید بعد از گرفتن ایمیل اون پیشنهاد رو ارائه کنید برای مثال همین سایت های مقایسه ای هم اول ایمیل می گیرند و بعد انتقال  می دهند

از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp