فیلم وبینار کسب درآمد از همکاری‌در‌فروش دیجی‌کالا

فیلم وبینار کسب درآمد از همکاری‌در‌فروش دیجی‌کالا
چکیده این محصول : 19 نظر 3,651 بازدید

همکاری در فروش دیجی‌کالا راهی سریع برای کسب درآمد آنلاین است که می‌توان با روش‌هایی سریع از آن کسب درآمد کرد و بدون راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی به درآمدهای قابل توجهی رسید.

249,000 تومان

فیلم وبینار

277 مگابایت

2 ساعت و 23 دقیقه

خرید دانلودی محصول

این وبینار برگزار شده است و شما می‌توانید از این صفحه فیلم وبینار به همراه آپدیت اول آن را پس از خرید دانلود نمایید.

وبینار کسب درآمد از همکاری در فروش دیجی‌کالا به‌صورت تخصصی به نحوه شروع کار با سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا می‌پردازد و از قدم ابتدایی که نحوه ثبت‌نام در سیستم و تنظیمات اولیه آن برای شروع ایجاد درآمد از این سیستم است آغاز می‌شود.

در بخش اول وبینار پنل سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا آموزش داده می‌شود و در بخش دوم به روش‌های ایجاد ترافیک و درآمد از طریق این سیستم خواهیم پرداخت.

 

وبینار چیست؟

کلمه وبینار ترکیبی از کلمه وب و سمینار است، به این معنی که سمیناری به صورت آنلاین و تحت وب برگزار می‌شود که مدرس با یک کامپیوتر از طرفی تدریس را آغاز می‌کند و شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق یک لینک مخصوص و یا اپلیکیشن با مدرس ارتباط برقرار کنند.

مدرس می‌تواند صوت و تصویر خود یا اسلاید‌های پاورپوینت و یا صفحه کامپیوتر خود را با شرکت‌کنندگان به اشتراک بگذارد و تدریس را درروز و زمان مشخص شده انجام دهد.

شرکت‌کنندگان نیز می‌توانند بعد از حضور در جلسه از طریق چت با مدرس گفتگو کنند و در پایان سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنند.

 

کسب درآمد از دیجی‌کالا

 

همکاری در فروش چیست؟

وقتی شما به شیوه‌ای برای یک سایت فروشی را ایجاد می‌کنید و به‌ازای آن پورسانت دریافت می‌کنید، در این حالت فروش با همکاری شما اتفاق افتاده است و در واقع شما همکاری هستید که برای سایت مدنظر فروش ایجاد کرده‌اید.

همکاری در فروش از طریق شبکه واسط یا خود سایت هدف ارائه می‌شود و در این وبینار ما می‌خواهیم با همین سیستم درآمد‌های قابل توجه و جذابی را ایجاد کنیم.

 

همکاری در فروش دیجی‌کالا چیست؟

دیجی‌کالا پربازدیدترین و پرفروشترین سایت فروشگاهی ایران است و اکنون می‌توان گفت بزرگترین سیستم‌ همکاری‌ در ‌فروش ایران نیز متعلق به همین مجموعه است.

سیستمی که بیش از 30 هزار سایت در آن مشغول به فروش هستند و تا کنون بیش از 2.5 میلیارد تومان به همکاران خود که برای آن فروش ایجاد کرده‌اند کمیسیون پرداخت کرده است.

می توان با یادگیری روش‌های فروش از طریق سیستم همکاری در فروش که در دنیا سالهاست اجرا می‌شود در سیستم دیجی‌کالا نیز درآمد قابل توجهی کسب کرد.

 

همکاری در فروش دیجی کالا و دیجی استایل

 

خبر خوب: دیجی‌استایل نیز به این سیستم پیوست...

اتفاقی که جدیدا پیش آمده است این است که دیجی‌استایل نیز در پنل دیده می‌شود و می‌توان برای آن نیز درآمد ایجاد کرد و همین موضوع براحتی می‌تواند نوید درآمد‌های بالاتری را بدهد که می‌توان در سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا ایجاد کرد.

 

چقدر می‌توان از این سیستم درآمد کسب کرد؟

من با خودم قراری گذاشته بودم که وقتی درآمد من با سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا به 10 میلیون تومان رسید برای آن دوره‌ای ایجاد کنم و سایت‌های دیگری رو می‌شناسم که همین ماه گذشته بیش از 50 میلیون تومان درآمد ایجاد کردند.

اگر متمرکز وقت خود را برای انجام کارهایی که در دوره آموزش داده می‌شود بگذارید و یا کمی سئو بدانید قطعا درآمد شما به‌زودی به جایگاهی می‌رسد که همکاری در فروش کار اصلی شما خواهد شد.

 

در این وبینار چه چیزهایی آموزش داده می‌شود؟

 • ایجاد یک نگرش جدید به شیوه درآمدزایی آنلاین
 • همکاری در فروش از ابتدا تا کنون
 • روش ایجاد درآمد از سیستم‌های همکاری در فروش
 • آشنایی و شروع با سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا
 • چگونه با سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا کار کنیم؟
 • شیوه‌های درآمدزایی از سیستم دیجی‌کالا و تجربه‌های ما
 • روش‌های ایجاد درآمد در سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا
 • شناسایی همکاران برتر که درآمد‌های بالا دارند و نحوه کار آنها
 • روش‌های بازاریابی و نحوه ایجاد فروش مستقیم در دیجی‌کالا
 • چگونه می‌توان از دیجی‌کالا بالاترین کمیسیون پرداختی را گرفت؟
 • چه کنیم تا کاربران از طریق ما از دیجی‌کالا خرید کنند؟
 • آموزش روش‌های جهانی 100٪ کاربردی برای همکاری در فروش
 • چگونه بدون داشتن سایت در همکاری در فروش دیجی‌کالا درآمد کسب کنیم؟
 • روش ایجاد یک سیستم اتوماتیک که از دیجی‌کالا درآمد کسب می کند

 

مدرس دوره: مهران منصوری‌فر

به خودم قول داده بودم هرزمان درآمد من از دیجی‌کالا از 10 میلیون تومان عبور کرد این دوره را بسازم و امروز آن را به صورت وبینار ایجاد کرده‌ام. البته این نکته را هم باید مطرح کنم که هرگز به‌طور جدی روی این سیستم وقت نگذاشتم و اگر از امروز اینکار را در برنامه خودم قرار دهم قطعا به می‌توانم مانند همکارم که پنل آن را دیدم به درآمدی بیش از 50 میلیون تومان در ماه فقط از طریق دیجی‌کالا برسم.

مهران منصوری‌فرمدرس دوره کسب درآمد از همکاری در فروش دیجی‌کالا

قبلا برای سیستم‌های غیر ایرانی به درآمدهای 100 تا 150 دلار در روز رسیده‌ام، در مورد یوتیوبرها و روش‌ها‌ی آنها همیشه مطالعه کردم و امروز می‌شود با اجرای همان مدل‌ها در ایران و به کمک سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا به درآمد بسیار قابل توجهی دست پیدا کرد.

نه کالایی نیاز است، نه ارسالی و نه دفتر کاری... فقط کافی است بدانید چطور می‌توان در این سیستم سفارش ایجاد کرد و کمیسیون سفارش خود را دریافت کنید. همه‌ی قسمت‌های سخت فروشگاه‌اینترنتی را دیجی‌کالا انجام می‌دهد و ما فقط با ایجاد فروش می‌توانیم تا 200 هزار تومان برای یک سفارش کمیسیون دریافت کنیم.

 

سوالات متداول:

مخاطب این وبینار چه کسانی هستند؟

کلیه افرادی که تمایل به کسب درآمد آنلاین بدون دردسرهای فروشگاه اینترنتی دارند و علاقه‌مند به کارهای آنلاین مانند تولید محتوا و سئو هستند.

این وبینار برای چه افرادی مناسب نیست؟

اگر شما قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی با محصولات و انبار و لاجستیک دارید فقط می‌توانید از الگوهای این وبینار برای راه‌اندازی و بهبود سیتم همکاری در فروش خودتان استفاده کنید.

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

249,000 تومان

فیلم وبینار

277 مگابایت

2 ساعت و 23 دقیقه

خرید دانلودی محصول

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

نگین
۰۰
پاسخسلام. اگه دوره‌ها آپدیت بشن مجددا آپدیت‌ها در اختیارمون قرار میگیرن؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

بله هر زمانی که دوره ها بروزرسانی شوند فایل های بروز رسانی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و به پروفایلشون اضافه خواهد شد

کیوان کیانی
۰۰
پاسخسلام، اگر شخصی از لینک همکاری ما وارد دیجی کالا بشه و خرید رو بزاره برا فردا اگه فردا مستقیم وارد دیجی کالا بشه برا ما درامد محسوب میشه؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

پاسخ سوال شما به صورت کامل در دوره توضیح داده شده و دقیقا شرح داده شده که به چه شکل می تونید از دیجی کالا درآمد کسب کنید

علی رضا امیدان
۰۰
پاسخدرود بر شما
سایت هایی مثل top10review.ir هم از همین روش استفاده میکنند ؟
به نظرتون این سایت چقدر درآمد داره ؟ و اینکه چطور میتونیم ازشون جلو بزنیم؟
اگر محصول شما را خریداری کنیم به درامد خوب میرسیم ؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

بله این سایت ها هم از همین روش استفاده میکنند و درآمدشون هم در دوره گفته شده که به چه شکل هست برای موفق شدن در این زمینه هم نیازی نیست از سایتی بهتر باشید فقط کافیه که خودتون روش هایی که در گفته شده رو انجام دهید و درآمد کسب کنید 

mohsen heydari
۰۰
پاسخبهترین قالب برای همکاری در فروش چه قالبی میباشد؟
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر
شما می تونید از هر قالب فروشگاهی که مدنظرتون هست استفاده کنید و با افزونه زیر لینک اضافه کردن محصول به سبد خرید رو لینک کنید به اون محصول در دیجی کالا

mohamad mohsen heydari
۰۰
پاسخاگر سوالی داشتیم
پشتیبانی داره این دوره؟
من این محصول را خریده ام
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

بله می تونید سوالات خودتون رو پس از تهیه این دوره از طریق تیکت ها مطرح بفرمایید و پاسخ آنها رو دریافت کنید 

محمد طالبی
۰۰
پاسخسلام. چند روز پیش دیجی کالا ایمیل داد که 20 درصد جهت مالیات و 10 درصد بابت یه چی دیگه از این به بعد از پنل کسر میشه و یعنی از درآمد 30 درصد کسر میشه که رقم قابل توجهی هست
به نظرتون ارزش وقت گذاشتن رو داره دیگه این سیستم ؟؟؟ آخه خیلی زوره زحمت بکشی این همه و بعد خیلی راحت 30 درصد درآمدت رو دو دستی تقدیمشون کنی
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

در مورد این قضیه به صورت کامل در وبینار صحبت کردیم

بهروز کریمی
۰۰
پاسخسلام من در سیستم افیلیت دیجیکلا ثبت نام کردم چندماهه ولی نمیدونم چرا تو قسمت وارد کردن اطلاعات اولیه گیر کرده و رد هم نمیشه! هیچ کسی هم جوابگو نیست هم تیکت زدم هم زنگ میزنم، لطفا اگر راهکار را میدانید لطفا راهنمایی کنید
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

ما دوستان زیادی رو می شناسیم که در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا ثبت نام کردند و مشکلی نداشتند تنها راهی که برای پیگیری دارید باید از طریق پشتیبانی خود دیجیکالا پیگیری بفرمایید

محمد صمدی اشرفی
۰۰
پاسخسلام،من تو وبینار شرکت کردم،جلسه خوبی بود و نکات کاربردی مهمی توش عنوان شد،خیلی هم از جناب منصوری فر سپاسگذارم بابت زحماتشون واسه برگذاری هر چه بهتر این وبینار.اما یه انتقادی هم داشتم و اون کم بودن زمان جلسه و اونچه که تو سرفصلها عنوان شده بود نبود،نه اینکه نبود،منظورم اینه که شاید میشد رو بعضی نکات توضیحات مفصل تری ارائه میشد تا مثلا افرادی مثل من که خیلی تو مسائل و اصطلاحات کسب و کار اینترنتی اطلاعات کافی نداریم،بیشتر متوجه میشدیم که چکار باید انجام بدیم تا کمی راحت تر وارد این حوزه بشیم.باز هم از آقای منصوری تشکر میکنم و به دوستانی که علاقمند این نوع درآمد هستند یا از قبل راه اندازی کردند و دوست دارن ارتقا بدن سیستم درآمدزاییشونو پیشنهاد میکنم شرکت کنند،موفق باشید
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 
زمان وبینار محدود هست و ما در 120 دقیقه حداکثر مطلبی رو که می شد انتقال دادیم امیدواریم برای شما مفید بوده باشه و بتونه به درآمد بیشتر شما در فضای آنلاین کمک کنه 

یاشار طاهرمنش
۰۰
پاسخبا سلام و عرض ادب؛
آیا راهی برای گرفتن ایمیل کاربری که به دیجی کالا هدایت می کنیم وجود دارد؟
با تشکر.
یاشار طاهرمنش
۰۰
در ضمن بنده در وبینار شرکت کردم. بسیار آموزنده بود و دید جدیدی ارائه کردید. جناب منصوری فر ممنونم از شما و طبق معمول منتظر محتواهای مفید بعدی شما هستیم.
مدیر وب
۰۱

سلام وقت بخیر
بله می تونید صفحه فرودی طراحی کنید پیشنهادی رو مطرح کنید بعد از گرفتن ایمیل اون پیشنهاد رو ارائه کنید برای مثال همین سایت های مقایسه ای هم اول ایمیل می گیرند و بعد انتقال  می دهند

249,000 تومان

فیلم وبینار

277 مگابایت

2 ساعت و 23 دقیقه

خرید دانلودی محصول

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 2

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp