دوره جامع جادوی سئو زمستان 2021 منتشر شد (اقساطی)

 
دوره وب آفرینی
مدیر وب محصولات کسب و کار اینترنتی برنامه ریزی و طراحی کسب و کار اینترنتی

برنامه ریزی و طراحی کسب و کار اینترنتی

برنامه ریزی و طراحی کسب و کار اینترنتی
چکیده این محصول : 29 نظر 94,699 بازدید

کسب و کارهایی که بعد از گذشت مدت کوتاهی از زمان شروع شان به مشکل می خورد اغلب در یک بخش مشترک ضعف دارند و آن برنامه ریزی پیش از شروع کار است! در این دوره به طور دقیق به این مبحث پرداخته شده است.

299,000 تومان

8 جلسه آموزشی تصویری

حجم دوره: 703 مگابایت

زمان دوره: 3 ساعت و 15 دقیقه

این محصول دارای گارانتی اثربخشی است

خرید دانلودی محصول

یکی از مهمترین مشکلاتی که در مسیر راه اندازی کسب و کار اینترنتی وجود دارد نبود برنامه مشخص و از پیش طراحی شده است! همین موضوع به ظاهر ساده سبب می شود بسیاری از افراد کسب و کارهای اشتباهی را راه اندازی کنند که در ابتدای مسیر خیلی جذاب به نظر می رسد اما بعد از گذشت زمان متوجه می شوند که اصلا این کسب و کاری نبوده است که باید آن را راه اندازی می کردند.

 

چرا برنامه ریزی قبل از شروع مهم است؟

 • برنامه ریزی مشخص می کند که واقعا یک کسب و کار می تواند به نتیجه برسد یا نه؟!
 • اگر بدون برنامه ریزی شروع کنیم مبدا و مقصد مشخصی برای شروع نداریم
 • تقریبا اکثر کسب و کارهایی که بدون برنامه ریزی شروع می شوند شکست می خورند
 • اگر از ابتدا دقیقا مشخص نکنید که چقدر کسب و کار شما بزرگ خواهد شد هرگز موفقیت چشمگیری نخواهید داشت
 • فرایند رشد کسب و کار فقط با پیش بینی از قبل و طراحی کسب و کار ممکن خواهد بود
 • و در نهایت اگر بدون برنامه ریزی موفق شوید قطعا معجزه ای رخ داده است!

 

چرا این دوره آموزشی را ساختم؟

در چند سال اخیر افراد بسیاری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود و یا جلسات مشاوره خصوصی برای رشد کسب و کارهای اینترنتی و یا شروع موفق آن به مدیر وب مراجعه کردند، تعداد این افراد با توجه به آمارهای سیستم ارتباط با مشتری ما بیش از صدها نفر بوده است!

 

شاید برای شما هم این موضوع رخ داده است که بعد از مدتی متوجه می شوید که اکثریت افراد در یک حوزه خاص مشکلی یکسان دارند! وقتی بعضی سوالات بیش از صدها بار تکرار می شوند و علت شکست کسب و کارهای نوپا مشابه یکدیگر است، متوجه می شوید که مشکل یکسانی در همه شروع ها وجود دارد و شخصی که کسب و کار خود را آغاز کرده است از آن بی اطلاع است!

این مشکلات که تعداد آنها کم نیست همگی از نبودن برنامه مشخص و طراحی از پیش تعریف شده ای است که بتوان برای مدت مشخصی به آن عمل کرد..

 

سوالات مهمی هستند که هر فرد باید قبل از شروع کسب و کار اینترنتی از خودش بپرسد و تا دقیقا بداند مسیر و زمان رسیدن به هدف را چگونه پیش بینی و به آن دست پیدا کند! این موضوع اینقدر مهم است که اگر فقط همین بخش از راه اندازی کسب و کار به طور صحیح انجام شود می تواند به کل سرنوشت کسب و کار را تغییر دهد.

 

کسب و کار شما چقدر می تواند بزرگ شود؟

همین سوال کلیدی و به ظاهر ساده یکی از مهمترین مباحثی است که در این دوره به آن خواهیم پرداخت! من تا کنون بیش از صد بار این سوال را از صدها نفر از افراد مختلف که در حال راه اندازی کسب و کار خودشان بودند پرسیدم و شاید برای شما جالب باشد که فقط 2٪‌ آنها جوابی برای این سوال داشتند!

همین الان این سوال را از خودتان بپرسید و کمی روی آن تامل کنید، احتمال اینکه جواب قطعی و مشخصی برای آن داشته باشید خیلی کم است! زیرا معمولا روند راه اندازی یک کسب و کار نوپا به شکل زیر صورت می گیرد و هرگز وقتی صرف برنامه ریزی دقیق و طراحی آن نمی شود:

 1. یک مشکل باعث به فکر فرو رفتن فردی می شود
 2. یک ایده یه ذهن آن فرد خطور می کنم
 3. بعد از کمی بررسی متوجه می شود که این ایده تا کنون اجرا نشده است
 4. فورا برای اجرای آن دست به کار می شود
 5. سایتی طراحی می کند
 6. محتوا تولید می کند
 7. بازاریابی می کند
 8. و منتظر نتیجه می شود

 

در تمام مراحل فوق هرگز وقتی برای برنامه ریزی گذاشته نمی شود و یا اگر هم بشود سوالات و طراحی اولیه اینقدر دقیق و مکتوب نیست که بتوان به آن مراجعه کرد!

یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران مدیر وب با آن دست و پنجه نرم می کنند پروژه های اجرا شده بدون بازده است و سوال اکثر این افراد این است که ما کجای مسیر را اشتباه طی کرده ایم که اکنون در چنین شرایطی به سر می بریم؟!

 

در اینجا یکی از نتایج بسیار جالبی که بعد از صدها جلسه مشاوره به آن رسیدیم را مطرح می کنم:

اکثر افرادی که کسب و کارهای اینترنتی خود را راه اندازی می کنند،‌معمولا به همان 8 مرحله بالا اکتفا می کنند و کار را شروع می کنند، وقتی از این افراد سوال می کنیم که برنامه شما برای درآمد زایی از این سایت در ابتدای کار چه بود است؟ اکثر افراد پاسخ مشخصی برای آن ندارند و با این تصور که "روزی بازدید سایت زیاد خواهد شد و به هر حال وقتی بازدید باشد می توان درآمد هم ایجاد کرد" کسب و کار خود را آغاز کرده اند!

 

همین موضوع به ظاهر ساده می تواند 100٪‌ شکست شما را ضمانت کند و سبب شود در میان مسیر از ادامه راه سرد شوید، زیرا نه هدف مشخصی دارید و نه برنامه درآمدزایی دقیق با زمان مشخص.

بنابراین سوالاتی که شما باید در ابتدای مسیر از خودتان بپرسید و برنامه ریزی اولیه می تواند از همه مراحل دیگر کار مهمتر باشد و باید برای آن ارزش بالایی را در نظر بگیرید.

 

وقتی کسب و کارهای موفق ایران یا جهان را بررسی کنید متوجه خواهید شد که همه آنها این مرحله از کار را داشته اند و دقیقا می دانستند قرار است چه کاری انجام دهند.

 

ویدیوی معرفی دوره برنامه ریزی و طراحی کسب و کار اینترنتی:

 

 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

299,000 تومان

8 جلسه آموزشی تصویری

حجم دوره: 703 مگابایت

زمان دوره: 3 ساعت و 15 دقیقه

این محصول دارای گارانتی اثربخشی است

خرید دانلودی محصول

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب دیکشنری کسب و کار اینترنتی + لایسنس اپلیکیشن دیکشنری

کتاب دیکشنری کسب و کار اینترنتی + لایسنس اپلیکیشن دیکشنری

اولین کتاب مدیروب منتشر شد! اسم کتاب هست دیکشنری کسب وکار اینترنتی که در سایز کوچک و جیبی با تعداد محدود به چاپ رسیده است. این کتاب اولین لغت نامه تخصصی کسب و کار های آنلاین در ایران می باشد.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

مصاحبه مجله شبکه با مهران منصوری فر

مصاحبه مجله شبکه با مهران منصوری فر

متن و ویدیو کامل مصاحبه مجله شبکه با مهران منصوری فر به مواردی می پردازد که قبلا هرگز به این وضوح در هیچ جای دیگر منتشر نشده است.

راهنمای طراحی لوگو؛ چگونه خودمان یک لوگوی زیبا و ماندگار طراحی کنیم؟

راهنمای طراحی لوگو؛ چگونه خودمان یک لوگوی زیبا و ماندگار طراحی کنیم؟

آیا با اصول و مؤلفه‌های مهم طراحی لوگو آشنایی دارید؟ با مطالعه این مطلب اطلاعات جامع و سودمندی را در رابطه با طراحی لوگو کسب خواهید کرد.

فروشگاه ساز چیست؛ آشنایی با انواع رایج فروشگاه سازها

فروشگاه ساز چیست؛ آشنایی با انواع رایج فروشگاه سازها

فروشگاه ساز چیست؟ نرم‌افزارهای تجارت الکترونیکی (E-commerce) یا فروشگاه‌ساز ابزارهایی هستند که به مدیریت و افزایش کارآمدی فروش اینترنتی کمک می‌کنند. در این مطلب با این نرم‌افزارهای تحت وب کاربردی آشنا می‌شویم و به سؤالات رایجی که در این زمینه وجود دارد پاسخ خواهیم داد.  

5 اشتباه بزرگ در بازاریابی محتوا

5 اشتباه بزرگ در بازاریابی محتوا

آیا خواستار بازگشت سرمایه بیشتر از طریق بازاریابی محتوا هستید؟ از انجام این اشتباهات جبران ناپذیر بپرهیزید.

5 نکته جهت بهبود امنیت سایت

5 نکته جهت بهبود امنیت سایت

در این مقاله به آموزش 5 نکته جهت بهبود امنیت سایت خواهیم پرداخت، با رعایت این نکات می توانید امنیت وب سایت خود را بالا ببرید.

چطور اعتماد از دست رفته مشتریان را به دست بیاوریم؟

چطور اعتماد از دست رفته مشتریان را به دست بیاوریم؟

با از دست دادن اعتماد مشتریان به راحتی کسب و کار شما از بین می رود، در این مقاله به ارائه نکاتی ارزشمند جهت ارتباط پایدار با مشتریان و جلب اعتماد از دست رفته آنها خواهیم پرداخت.

نظرات

سید مهدی علویان
۱۱
پاسخبا سلام
برای آخر سال تا فرصت باقیمانده تخفیف نمیزارید ؟!
من این محصول را خریده ام
اسماعیل خادمی
۰۳
پاسخمحصولات تون خیل عالی هست .
به نظر خودتون قیمت بعضی از محصولات تون زیاد نیست
محمد شمس
۰۰
پاسخسلام استاد وقت بخیر
من به حوزه آموزش بسیار علاقه مند هستم
بنده در حال حاظر یه سایت فروش تجهیزات مربوط به مکانیک رو دارم و قالب سایتم 70 درصد اش مثل دیجی کالا هست
بنظرتون مناسب هست که روی قالب فروشگاهی مثل دیجی کالا بحث آموزش هم راه اندازی کنم؟یا توی یه ساب دامنه جدید با یه قالب جدید بحث آموزش رو راه اندازی کنم؟
پیشاپیش ممنون از راهنمایتون
گروه آموزشی آنلاین ام ال ام
۰۱
پاسخسلام عرض میکنم خدمت تمام اعضای محترم سایت مدیر وب خصوصا جناب منصوری فر عزیز.
از بین تمام محصولاتی که از سایت مدیر وب تهیه کردم این محصول واقعا بهترین بود از نظرم.
شاید پاشنه آشیل و دلیل شکست بسیاری از افراد در حوزه های مختلف راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی ندانستن همین نکات باشد.
به همه دوستان پیشنهاد میکنم این دوره را تهیه و نکات آن را مو به مو اجرا کنند.
موفق باشید.
من این محصول را خریده ام
شیوا سمیعی
۰۰
پاسخبا سلام ممنون اقای منصوری فر این دومین محصولی بود که خریداری کردم و واقعا عالی بود اما می خواستم خواهش کنم یک مرحله قبل از ثبت دامنه رو توضیح بدین و اون اینکه ایا بهتره ( از نظر اعتبار، مالیات و ... ) وب سایت به شخص متعلق باشه یا به یک شرکت ؟ و چه نوع شرکتی با چه مجوزهایی؟
من این محصول را خریده ام
مدیر وب
۰۰

سلام خانم سمیعی لطفا سوالاتتون درباره محصولات رو تیکت بزنید 

محمد هاشمی
۰۰
پاسخسلام، وقتتون بخیر
در انتهای جلسه هفتم این دوره گفتین که :
" برای تست سئوی محتوای خود از روبوت های وردپرسی استفاده کنید. با استفاده از این روبوت ها، متاتگ و متادیسکریپشن بگذارید و همچنین کلمات کلیدی انتخاب کنید. چون بسیار مهم است محتوایی که روی وب سایت شما قرار می گیرد چه درجه ای از سئو را کسب کرده است؟"
حالا سوالم اینه که :
وقتی یک فریلنسر یا هر نویسنده دیگری برای ما محتوای متنی تولید می کند، بعد از دریافت محتواهای تولید شده، طبیعتا باید بعنوان مدیریت سایت، آن ها را از جنبه های مختلف به ویژه از جنبه سئو، مورد بررسی و تست قرار بدهیم.
طبق گفته شما این بررسی و تست، از طریق استفاده از روبوت های وردپرسی به راحتی امکان پذیر است.
لطفا اگر ممکن هست این روبوت ها را معرفی کنید و درباره آنها و نحوه کار با آن ها، دقیق تر توضیح دهید.
( ضمن اینکه گفتین من ویدیویی درباره اینها تهیه کردم وداخل سایت هست و در صورت امکان در پوشه این دوره قرار خواهم داد > اما نبود یا اینکه احتمالا من ندیدم همچین فایلی رو ! )
سپاس
من این محصول را خریده ام
مدیر وب
۰۰

سلام جناب هاشمی عزیز

لطفا سوالات مربوط به محصولات را از طریق تیکت مطرح بفرمایید تا بتوانیم به طور کامل پاسخ شما را مطرح کنیم.

با احترام

رضا دلیر
۰۲
پاسخسلام بنده این دوره را خریداری کردم و به بخش 5 رسیدم و رفتن سراغ اجرا...
فقط یک سوال دارم. بنظر شما عاقلانه هست که هم زمان 3 تا سایت راه اندازی کنم ؟ بنده خودم در زمینه گرافیک و برنامه نویسی و تولید محتوا مهارت دارم و قصد راه اندازی 3 کسب و کار دارم : هاستینگ و طراحی سایت و آموزش
سیامک نیکپور
۰۱
پاسخمن تازه ایمیل های مربوط به تخفیف طراحی کسب و کار اینترنتی رو دیدم که وقتش گذشته .برای اعضا فرصت دیگه ای نمیدید؟
مدیر وب
۰۰

سلام

تخفیف های بعدی از طریق کانال های ارتباطی مانند ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد

با احترام

 

سیامک نیکپور
۰۰
پاسخمن تازه ایمیل های مربوط به تخفیف طراحی کسب و کار اینترنتی رو دیدم که وقتش گذشته .برای اعضا فرصت دیگه ای نمیدید؟
amlakeava.ir
۰۰
پاسخسلام عرضه خسته نباشی اگر کسی مجوزه نشان ای نماد بگیره باید مالیات بده با تشکر
علی شمس الهدی
۰۲
پاسخآقای منصوری فر
در پارت 2 و در دقیقه 10:50 گفتید که برای طراحی سایت یک راه کار جدید بهتون میگم که در ایران نبوده
ولی کل دوره را دیدم توضیحی ندادید بابت این موضوع
من این محصول را خریده ام
مدیر وب
۰۲

این متد در مراحل اجرایی توسط تیم ما می باشد و پس از به نتیجه رسیدن اطلاع رسانی خواهد شد

علی شمس الهدی
۰۳
پاسخسلام آقای منصوری فر
بابت ساخت این آموزش ممنونم بسیار عالی بود , مخصوصا توضیح سئو از نگاه گوگل
یکی هم انتقاد داشتم
پارت 7 آموزش که 27 دقیقه هست 13 بار تیزر "مدیر وب" میاد یعنی میانگین هر 2 دقیقه یک بار , که فکر میکنم زیاد باشه
اگر کمتر فیلم قطع بشه بهتره
با تشکر از گروه خوبتون
من این محصول را خریده ام
حجت سلطان محمدی
۰۴
پاسخسلام شبتون بخیر
خسته نباشید از وقتی که می گذارید و این ویدیوها رو تهیه می کنید. بنده یکی از افرادی هستم که پیگیر مطالب سایت تون هستم و اکثر ویدیوهاتون رو هم خریدم این بسته برنامه ریزی و طراحی کسب و کار اینترنتی تون از کیفیت لازم برخوردار نبود و خیلی موارد بصورت کلی بحث شد و فردی که قدری تازه کار باشد نمیتواند استفاده مفیدی از این ویدیوتون داشته باشه.امیدوارم درتهیه و تولید ویدیوهای آینده تون استراتژی بهتری رو اتخاذ کنید.
با تشکر
سلطان مخمدی
من این محصول را خریده ام
مدیر وب
۰۰

سلام آقای سلطان محمدی

سپاس از نظر شما

خیلی خوشحالیم که مشتریانی چون شما از مدیر وب خرید می کنند و نظرات سازنده ای را برای ما ارسال می کنید.

محصول فوق دارای گارانتی اثر بخشی می باشد و اگر رضایت شما کسب نشده است می توانید از این گارانتی استفاده بفرمایید

با احترام

محمدرضا قاسمی
۰۱
پاسخبا عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
من خیلی علاقه دارم که یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم،ولی به علت نداشتن اطلاعات و سرمایه، مدتی هست که دارم تحقیق میکنم که از کجا و چجوری میتونم شروع کنم تا این که با سایت مدیر وب آشنا شدم و برخی از ویدیوهاتون رو دیدم و امیدوار شدم که با محصولات آموزشی شما حتما در این راه موفق میشم و میخوام که تمامی محصولات آموزشی شما رو تهیه کنم اما قیمتشون برای برخی از افراد مثل من بالا هست و توانایی پرداخت یکجای اون ها رو نداریم.اگر امکانش هست محصولاتتون رو هر کدوم از بخش هاش رو به صورت جدا جدا برای خرید دانلودی قرار بدید تا قشر ما هم از آموزش های خوبتون محروم نباشیم.
با تشکر فراوان از شما
ثامر
۰۰
پاسخبا سلام
با توجه به اینکه قیمت محصول کمی بالاست، آیا ضمانت برگشت پول رو داره؟ در صورتیکه از محصول ناراضی بودیم...؟
مدیر وب
۰۰

سلام

بله این محصول گارانتی اثر بخشی دارد

امین
۱۱۲
پاسخسلام. شما که اینقدر به سوالات و مشکلات همه اونهایی که در کسب و کار اینترنتی شکست میخورند واقف هستید خواهشا مواردی از کسب و کارهایی که خودتون راه اندازی کردید و به موفقیت رسیدند اشاره ای بکنید. البته به جز مدیر وب که صرفا تولید فیلم آموزشی هست که به نظر من فقط درصد کمی از مشکلات وبمستر هارو پوشش میده و اون هم فقط مواردی هست که پاسخش بر اساس سلیقه شماست و نمیشه بهش استناد کرد و البته به صورت کاملا تئوریک دارید به این مسائل میپردازید.
علی
۱۹
پاسخسلام و خسته نباشید
من هر دفعه که ایمیلی از شما دریافت میکنم میبینم که به فایل های آموزشی شما بسیار علاقه مند هستم ولی در مقایسه با محصولات خارجی قیمت محصولات شما خیلی گران هستش. صحبت شما را هم قبول دارم که کار با کیفیت بالا هست و حتما هم به همین صورت هستش و باید قیمت بر اساس ان باشد ولی معمولا محصولات آموشی که به صورت اینترنتی به فروش میرسند با یک کلاس آموزشگاهی تفاوت هایی دارد از جمله قیمت محصول. به قول دوستمون اگر سود خود را در فروش بیشتر ببینید فکر میکنم مخاطبان بیشتری پیدا کنید و افراد بیشتری از محصولات شما بهره ببرند و این سبب رشد بیشتر کسب و کارهای اینترنتی میشود که سودش به خود شما و تمامی کسانی که کسب و کار اینترنتی دارند باز خواهد گشت. به نظر من کار به خوبی جواب نخواهد داد اگر هدف فقط سود کردن باشد . لطفا در قیمت گذاری محصولات تجدید نظر بفرمایید . ( این مطلب نظر شخصی بنده هستش و به سایت، محصولات شما و اهدافی که دارید احترام کامل میگذارم،)
saeedi
۶۲
پاسخچی زود ناراحت میشی شما ! اتفاقا من خیلی خوشحالم که شما داری کار درستو میکنی و به ما ماهی گرفتنو یاد میدید ! آقای انصاری هم اگه ناراحته بره از سایت های دیگه آموزشاشو تهیه کنه ! من به شدت علاقمند کارای ناب و درست شمام ! لطفا به ساخت چنین محصولات پایه‌ای ادامه بدید و شما دیگه کار رو نصفه رها نکنید ! دیگه هم نشنوم که میگید آخرین کار از این دست محصولات تجربی پرباره ها ! مدیر وب رو با این دست محصولات آموزشی‌ای که شکاف رو کار میکنه ، میشناسند بعد شما هم کار رو نصفه رها کنی و بری سراغ آموزشهایی که بقیه کار میکنند ، اونوقت دیگه فرق شما با بقیه چیه !
من این محصول را خریده ام
احسان کیانی
۵۲
پاسخسلام
آقا از بس ارزونه خجالت می کشم بخرمش :)
شوخی می کنم خداییش زحمت زیادی می کشید هم برای رفع مشکلات و دغدغه های ما هم محصولاتی که میسازید واقعا کار میبره و زحمت داره.
خسته نباشید
ایشالا همینجور قدم به قدم بریم جلو تا موفقیت...
احمد انصاری
۱۲۹
پاسخسلام
شما هم سر تولید هر محصول بیان میکنید این مشکل و مساله که خیلیا باهاش در گیرن و حاصل سالها تجربه شماست بعد که محصول روتهیه میکنی میبینه که اینا بدیهیات بود که.بعد یه مدت دیگه یه محصول دیگه میدید میگید یه گپ دیگه رو که از سوالات زیاد تو مشاوره ها بوده رو برطرف کردمو........ظاهرا این سیکل همینطور میخواد ادامه پیدا کنه نه؟
در صورتی که شما اگر واقعا بفکر مشتریاتی این موارد تکمیلی رو باید جزو این بروزرسانی محصولات قبلی ارائه کنی نه یه محصول دیگه با خداتومن پول!!!ماشالا اونقد گرون محصولات که !!1شما قشنگ باید یه صفر از جلو تمومه محصولاتت برداری نکه بی ارزش باشه ها نه.شما سودو باید تو تیراژ و تعداد ببینی نه دونه ای.
با تشکر
مدیر وب
۲۵۴

سلام جناب انصاری عزیز

ما فقط محصولاتی را تهیه می کنیم که نیاز اصلی کاربران سایت است و اگر بخواهیم به تمایل خود محصولی تولید کنیم حتما در حوزه های خیلی تخصصی مانند ابزارهای آنلاین و سئو و روشهای بسیار پیشرفته آمارگیری صحبت خواهیم کرد.

این محصول آخرین کار ما در بخش دوره های ابتدایی خواهد بود و در آن واقعا یک خلا بزرگ پوشش داده شده است، همانطور که در ویدیوی معرفی نیز گفته شد همه آموزشهای این دوره سوالاتی هستند که اگر فردی قبل از راه اندازی کسب و کار خود آنها را نپرسد به احتمال خیلی زیاد به زودی دچار مشکل خواهد شد.

در مورد قیمت محصولات نیز قطعا کار با کیفیت باید با قیمتی که ارزش آن را دارد به فروش برسد و از نظر ما قیمت محصولات همین الان هم خیلی کمتر از ارزش واقعی آنهاست.

با احترام

ناشناس
۲۱
شما به دنبال راز موفقیت هستید فکر کنم...
وگرنه موفقیت چیزی جز اجرای بدیهیات و تلاش نیست.
من این محصول را خریده ام
ناشناس
۰۲
خب دوست عزیز فکر کنم شما این آموزش رو با آموزشهای تخصصی اشتباه گرفتین!
مسلما بدیهیات خواهد بود...
خیلی هامون ازش آگاهیم ولی اهمیت اون رو نمیدونیم.
بنظر من آموزش ها عالی هستن فقط از لحاظ قیمت کمی گرونترن
299,000 تومان

8 جلسه آموزشی تصویری

حجم دوره: 703 مگابایت

زمان دوره: 3 ساعت و 15 دقیقه

خرید دانلودی محصول

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 15

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp