ثبت نام دوره زمستانی جادوی سئو 2018 آغاز شد (آخرین دوره امسال)

ازمن بپرس فصل دوم (قسمت نهم)

ازمن بپرس فصل دوم (قسمت نهم)
چکیده این محصول : انتشار : 1397/08/26 33 نظر 1,662 بازدید

در قسمت نهم مجموعه آموزشی از من بپرس به سوالات شما عزیزان که در قسمت قبلی (قسمت هشتم) این مجموعه پرسیده شده است پاسخ خواهیم داد. در ادامه با ما همراه باشید.

مجموعه آموزشی از من بپرس جهت پاسخگویی به سوالات شما راه اندازی شده است و در هر قسمت به سوالات مطرح شده در بخش نظرات قسمت قبلی خواهیم پرداخت. در بخش نظرات قسمت هشتم نیز سوالات زیادی مطرح شده است که در این قسمت به محبوب ترین این سوالات پاسخ داده شده است.

اگر هنوز قسمت قبلی مجموعه از من بپرس را ندیده اید می توانید با مراجعه به این صفحه آن را مشاهده نمایید و همچنین سوالات را در بخش نظرات مطالعه کنید. لطفا اگر ابهامی در خصوص پاسخ های قبلی دارید و همچنین سوالات جدید خود را در بخش نظرات همین قسمت مطرح نمایید.

 

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

ازمن بپرس فصل دوم (قسمت هفتم)

ازمن بپرس فصل دوم (قسمت هفتم)

در قسمت هفتم مجموعه آموزشی از من بپرس به سوالات شما عزیزان که در قسمت قبلی (قسمت ششم) این مجموعه پرسیده شده است پاسخ خواهیم داد. در ادامه با ما همراه باشید.

ازمن بپرس فصل دوم (قسمت چهارم)

ازمن بپرس فصل دوم (قسمت چهارم)

در قسمت سوم مجموعه آموزشی از من بپرس، به سوالات شما عزیزان که در قسمت قبلی (قسمت سوم) این مجموعه پرسیده شده است پاسخ خواهیم داد. در ادامه با ما همراه باشید.

ازمن بپرس فصل دوم (قسمت پنجم)

ازمن بپرس فصل دوم (قسمت پنجم)

در قسمت پنجم مجموعه آموزشی از من بپرس به سوالات شما عزیزان که در قسمت قبلی (قسمت چهارم) این مجموعه پرسیده شده است پاسخ خواهیم داد. در ادامه با ما همراه باشید.

ازمن بپرس فصل دوم (قسمت هشتم)

ازمن بپرس فصل دوم (قسمت هشتم)

در قسمت هشتم مجموعه آموزشی از من بپرس به سوالات شما عزیزان که در قسمت قبلی (قسمت هفتم) این مجموعه پرسیده شده است پاسخ خواهیم داد. در ادامه با ما همراه باشید.

ازمن بپرس فصل دوم (قسمت ششم)

ازمن بپرس فصل دوم (قسمت ششم)

در قسمت ششم مجموعه آموزشی از من بپرس به سوالات شما عزیزان که در قسمت قبلی (قسمت پنجم) این مجموعه پرسیده شده است پاسخ خواهیم داد. در ادامه با ما همراه باشید.

از من بپرس (قسمت اول)

از من بپرس (قسمت اول)

مجموعه آموزشی رایگان از من بپرس از امروز کلید خورد و آغاز به کار کرد، در این مجموعه به سوالات همه کاربران مدیر وب به در هر قسمت پاسخ داده خواهد شد.

نظرات

امیر خواجه
۱۳۹۷/۰۹/۲۱۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
اگه کسی دیجی کالا رو بخره بازم باید برای این فروشگاه تبلیغات یا استراتژی های فروش خاصی انجام بده یا نه اون فرد دیگه نیاز به انجام هیچ کاری نداره
محسن داوودی
۱۳۹۷/۰۹/۲۱۰۰
پاسخسلام گوگل ادسنس به چه سایت هایی برای هر کلیک بیشترین مبلغ رو میده?
حداکثر ادسنس برای هر کلیک چقدره?
Mohammad
۱۳۹۷/۰۹/۲۱۰۰
پاسخباچه برنامه ای ویدیوکوتاه وجذابی مثل
https://selleracademy.digikala.com/wp-content/uploads/2017/09/final-video-17MB.mp4?_=1
بسازیم؟
مدیر وب
۱۳۹۷/۰۹/۲۱۰۰

سلام وقت بخیر 

با افتر افکت می تونید ویدئوهای مشابه بسازید و از پریمیر هم برای سینک صدا و تصویرش استفاده کنید 

 

محمد ابوعلی
۱۳۹۷/۰۹/۲۰۰۱
پاسخ#سئو
سلام. ما یک سایت فروش فایل در یک زمینه ی هنری داریم. و برای اینکه سایتمون سایت کامل و جامعی باشد(مانند نمونه های خارجی در این زمینه) روزی 60 نمونه کار هنری را در سایت ثبت میکنیم.
می خواستم بپرسم نحوه سئو کردن این چنین سایت ها که حداقل باید پنج تا ده هزار محصول را داشته باشند چگونه است؟
ما فعلا داریم برای هر محصول 3 , 4 خط متن می نویسیم. آیا کافی است؟
ممنون از سایت خوبتون.
saeed
۱۳۹۷/۰۹/۱۶۰۰
پاسخسلام
وقت بخیر
راهی هست که یک لیست ایمیل مثلا 5 هزارتایی را Double opt in کرد؟
لیست ایمیل من یه تعدادیش را کاربران نامعتبر وارد کردن و مابقی هم اگر مشکل کوچیکی باشه اکانت سرویس دهنده ایمیل بسته میشه
Mohammad
۱۳۹۷/۰۹/۱۵۰۱
پاسخآیا شمااستفاده ازبرنامه های افزایش بازدید سایت روپیشنهادمیکنید؟
Mohammad
۱۳۹۷/۰۹/۱۵۰۲
پاسخکداستفاده ازخرده نان دروردپرس
کداستفاده ازrich snippetsدروردپرس ونمایش درگوگل
محمد کریمی
۱۳۹۷/۰۹/۱۵۰۱
پاسخببخشید این چندتاسوال ازقلم افتاد 1-من الان دارم ازورژن Font Awesome 4.7.0استفاده میکنم ولی چندتا ازفونت آیکون ها رونشون نمیده میخوام بدونم چطوری میشه از ورژن بالاترFont Awesomeتوقالبم استفاده کنم؟چه فایل هایی روباید به قالبم اضافم کنم؟ 1-متاتگ ها روکجابایدواردکنیم؟ 2-چگونه درخواست ها وردپرس به سرورروکم کنیم؟
mohammad
۱۳۹۷/۰۹/۱۴۰۱
پاسخسلام چند تاسوال داشتم توی صفحه جادو سئو وقتی روی عنوان جلسه ها کلیک میکنیم به صورت کشویی باز میشه بفرمایید ازچه کدی استفاده کردید برای این قسمت؟
کدی برای دادن امتیاز بالا وپایین به کامنت های سایت وکدی هم برای واردشدن کاربر باگوگل معرفی کنید تواینترنت سرچ کردم ولی چیزی پیدانکردم
علیرضا زاهدی
۱۳۹۷/۰۹/۱۲۲۱
پاسخوقت بخیر و تشکر از سایت خوب شما
سایتهای ارائه دهنده سرویس افیلیت مثل دیجی کالا به ما کدهایی به صورت Iframe ارائه میدهند آیا این کدها از نظر پردازشی بر روی سایت و سرور ما فشاری وارد میکنند؟
علیرضا زاهدی
۱۳۹۷/۰۹/۱۲۱۱
پاسخوقت بخیر
به دلیل حذف تعداد زیادی کالا
صفحات بالای فروشگاه مثلا صفحات شماره 36 و یا 52 و ... در گوگل 404 شده اند که ما این آدرس هارو به همراه سایر آدرس های مشابه و کالاهای ناموجود 410 اعلام کردیم سوال من اینست که در آینده که محصولات جدید وارد میشوند و صفحات مذکور فروشگاه در سایت حاوی کالا میشوند آیا همچنان این صفحات از نظر گوگل 410 مانده و ایندکس نمیشوند؟ و یا اینکه به محض وجود محتوا در صفحات شماره بالای فروشگاه به طور اتوماتیک دوباره ایندکس شدن این صفحات در گوگل انجام میشود؟
با تشکر
علیرضا زاهدی
۱۳۹۷/۰۹/۱۲۱۱
پاسخوقت بخیر
تعدادی محصول در دسته های مختلف به دلیل تحریم و نبود کالا در بازار از سایت ما حذف شد و مجبور شدیم در سرچ کنسول این لینکها را با کد 410 معرفی کنیم. در تعدادی از این محصولات در گوگل top3 بودیم و الان بعد از سه هفته هنوز هم لینکها در نتایج جستجو نمایش داده میشه و با کلیک بر روی اون 404 ظاهر میشه.
پنل سرچ کنسول این آدرس ها رو 410 تایید کرده و میخواستم بدونم چقدر طول میکشه که به طور کامل از نتایج جستجو حذف بشه.
mohammad
۱۳۹۷/۰۹/۱۲۱۲
پاسخسلام سه تا سوال داشتم جناب منصوری فر
1-بهترین سایت رایگان برای ساخت نظرسنجی
2-نحوه بالابردن رتبه الکسا باپیکسل
3-ازکجا باید بفهمیم که کدوم هشتگ هاتواینستا بازدیدبیشتری دارند؟
مسعود آشوری
۱۳۹۷/۰۹/۱۱۴۰
پاسخاطلاع رسانی:
سلام آقای منصوری فر عزیز
دیدم که در گزارش تصویریتون از جشنواره وب و موبایل و همین قسمت از من به پرس از شرکت پرداخت صحبت کردید.
به اطلاعتون میرسونم آقای سالاری، شرکت پرداخت دیگه کار نمیکنند. همچنین سایت دیگشون هم که به نام پیک پک بود و قرار بود کارهای لُجستیکی را انجام بدهد آن هم fail شد :(
البته شرکت های دیگری هم هستند که کارهای لجستیک را انجام میدهند که انبار اداره پست هست و کار ها هم توسط اداره پست انجام میشود و اینگونه شرکت ها صرفا یک واسطه هستند.
امیدوارم این اطلاعات مورد توجهتون واقع بشه
با احترام
shiva amini
۱۳۹۷/۰۹/۰۸۲۱۶
پاسخسلام
ببخشید چند تا سوال دارم که به ترتیب می پرسم :
1- آیا لینک بیلدینگ در کامنت و پشت عبارت برند مان (مثلا دیجی کالا) در سایت های ایرانی تا 50 درصد کل بک لینک های سایت مان باعث پنالتی شدن سایت و سئوی منفی می شود ؟
2- آیا ساختن بک لینک در سایت های فارسی زبان که در ایران فیلتر شده اند اما با وی پی ان قابل رویت هستند ارزشی برای سئو دارد ؟
3- در قسمت های قبلی درباره ی فروش آموزش صحبت کردید میشه لطفا سه تا از مهم ترین نکاتی که فروش آموزش را بالا می بره بگید یعنی سه موردی که می تونه فروش آموزش رو دگرگون کنه و انفجار فروش ایجاد کنه رو بگید لطفا واضح و کامل توضیح بدید !
4- میشه لطفا یکمی از لایف استایل خودتون توضیح بدید یعنی در اوقات فراغت معمولا چه کارهایی می کنید و اینکه عقیدتون درباره روش موفقیت چیه ؟ آیا به تلاش مستمر اعتقاد دارید و یا داشتن ذهن مثبت و خوشبین و الهامات و ایده گرفتن ؟
5- در لینک بیلدینگ لطفا درصد مناسب را برای بک لینک های یک سایت فارسی زبان از نظر لینک های لوکال (فارسی )و لینکهای غیر لوکال (به زبان های دیگر) بیان کنید
6- لطفا نظرتان را درباره ایجاد درآمد از طریق ایجاد محتوای ویدئویی و درآمد حصال از تعداد بازدید مانند کار یوتیوبر ها بگید و همچنین نمونه های ایرانی این مدل درآمدی مانند سایت های آی نت inet.ir و آپارات و جعبه و ...
7- لطفا درباره مزایا و معایب سلف برندینگ در فروش آموزش توضیح بدید و اینکه دیده شدن مدرس در محصولات آموزشی چه بدی ها و خوبی هایی دارد نسبت به فروش آموزشی که مدرس در ان سلف برندینگ نمی کند و دیده نمی شود !
امیر رضائی
۱۳۹۷/۰۹/۰۸۳۴
پاسخسلام و درود اقای منصوری فر - ممنون بابت مجموعه ی خوب از من بپرس-
بنده قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی در زمینه ی لوازم آرایش و بهداشتی و عطر و ادکلن دارم از نظر فنی و طراحی سایت و سئو مشکلی ندارم ولی مشکل اصلی من تامین کالا هستش نمیدونم باید از کجا شروع کنم و جنس از کجا بگیرم و چه طور بگیرم ؟ برای تامین کالا چه قدر سرمایه لازم هست ؟ و اینکه آیا انبار میخواد؟ من انبار ندارم - چی کار کنم ؟ ممنون میشم اگر توضیح بدید کلا برای تامین کالا برای فروشگاه اینترنتی چی کار باید کرد و چه قدر سرمایه میخواد - خودتون تجربه ی خیلی خوبی دارید در فروشگاه اینترنتی هم فروشگاه پارسیان هم تصفیه ی آب
مسعود آشوری
۱۳۹۷/۰۹/۰۷۴۲
پاسخبا سلام و احترام
بعد از اینکه کسب و کار اینترنتی ای که راه اندازی کردیم به نتیجه رسید از چه راه هایی می توانیم سرمایه گزار جذب کنیم؟
در مورد شتابدهنده ها و شرکت های VC هم اگر اطلاعاتی دارید لطفا به ما منتقل نمایید.
مشتاقانه منتظر فصل سوم از من بپرس هستیم
واقعا مرسی که هستید :)
mohammad
۱۳۹۷/۰۹/۰۷۷۱
پاسخسلام وقتی ووکامرس رونصب می کنم به جای صفحاتی مثل سبدخرید وتسویه حساب باصفحه اصلی مواجه میشم راه هایی مثل افزودن کد پشتیبانی از ووکامرس درفایلfunction.php رو هم امتحان کردم ولی جواب نداد
علیرضا زاهدی
۱۳۹۷/۰۹/۰۶۲۲
پاسخوقت بخیر جناب منصوری فر
برای سایت از کد ریکپچا نوع invisible استفاده کردم ولی مشکلی که هست گاهی اوقات زیر فرم لاگین یا رجیستر پیامی میاد و به انگلیسی از کاربر میخواد که اگر با terms service موافقه اول دکمه click here بزنه تا بتونه فیلدهای فرم رو پر کنه.
در کل خیلی دست و پاگیره و داخل باقی سایتها که از ریکپچا استفاده میکنن این مشکلات رو نمیبینم.
لطفا برای این رفع این مساله اگه پیشنهادی دارید بفرمایید.
تشکر از شما
داوود
۱۳۹۷/۰۹/۰۵۱۴
پاسخسلام
شما در ویدءو مصاحبه فرمودین یک کتاب تو زمینه موفقیت رو در 6 ماه به دو نیم ملیارد فروش رسوندین؟
کتاب هایی مثل رومان روهم میشه به همین روش وباقیمت خیلی بیشتر و در مدت کوتاه تر فروخت ؟
اکبر مقدم
۱۳۹۷/۰۹/۰۵۰۰
پاسخسلام هزینه طراحی قالب مثل مدیر وب چقدره?(لطفا قیمت دقیق بفرمایید).
مرسی
سجاد زنگنه
۱۳۹۷/۰۹/۰۵۵۱
پاسخسلام جناب منصوری فر
من از طرفداران وحشتناک شما هستم. خیلی باسواد و محترم هستید.
تو قسمت های قبلی سوال کردم اما جواب ندادید.
من چند سوال از خدمتون داشتم لطفا جواب بدین.
1. جناب منصوری فر آیا در دنیا مارکت پلیس تخصصی کتاب چاپی (نه ebook) داریم؟ لطفا اگه هست معرفی کنید.
2. من قصد دارم این پروژه رو خیلی کاملتر در ایران اجرا کنم یعنی اینکه میخوام علاوه بر مارکت پلیس، affliate هم باشه. الان دموش رو ران کردم اما منتظر سرمایه گذاری هستم.
3. چه پیشنهاداتی دارید در رابطه با این کار؟
ممنون میشم حتما در قسمت بعدی جواب بدین.
باتشکر از محبت شما
fast zaban
۱۳۹۷/۰۹/۰۶۴۱
ببخشید این رو هم اضافه کنم چند روز پیش با شتابدهنده تیک در شهرمون (کرمانشاه) صحبت کردم. همه ایده ای که من دارم رو ول کرده بودند و فقط می گفتند اگر در آینده یک رقیب خیلی بزرگ برات بوجود اومد چکار میکنی؟ منم در جواب گفتم که این به استراتژی کاری ما و اینکه یک استارتاپ بالاخره مشاورانی هم خواهد داشت بستگی داره. اما گفتند این قانع کننده نیست. لطفا این رو هم جواب بدین
علیرضا زاهدی
۱۳۹۷/۰۹/۰۵۰۳
پاسخسلام و خداقوت آقای منصوری فر عزیز
اگر به دوبله آموزش های خارجی موجود در یک زمینه خاص که در یوتیوب موجود است بپردازیم و این آموزش ها علاوه بر صحبت های گوینده ویدیو , حاوی تجربه هایی از کار خودمون در اون زمیه خاص باشه و بعد به صورت یک محصول در اینترنت برای دانلود ایرانیها گذاشته شود آیا کپی رایت نقض شده؟ و تولید کننده اصلی ویدیو در یوتیوب می تواند گزارش به گوگل دهد که برای سایت ما مشکل ساز بشه از لحاظ سئو یا خیر؟ به طور کلی مالکیت معنوی در چنین شرایطی چگونه نقض میشود؟
ممنون از شما
حمید محمدی
۱۳۹۷/۰۹/۰۴۴۱
پاسخسلام
آیا پیچ و مهره که جنس های عمومی نیستند میتوان از طریق اینترنت و ایجادفروشگاه اینترنتی محصول تو این مورد خاص فروخت ؟؟؟
حسین تربتی
۱۳۹۷/۰۹/۰۴۰۲
پاسخبا سلام و احترام وقت بخیر
از انجمن ها غیر از گرفتن تبلیغات از راه های دیگه ای هم میشه درآمد کسب کرد؟!
داوود
۱۳۹۷/۰۹/۰۳۴۰
پاسخچند نوع سایت اراءه دهنده خدمات مالی خارجی معرفی کنید.
عارف
۱۳۹۷/۰۹/۰۲۴۰
پاسخچرا بلاک چین.com ایران رو بسته اگه بیت کوین وابسته به جایی نیست؟
امیر خواجه
۱۳۹۷/۰۹/۰۲۰۲
پاسخ با سلام و احترام
چند مورد از نکاتی که تو دوره های فروش خارجی هست رو توضیح بدین.
شاهین
۱۳۹۷/۰۹/۰۱۵۰
پاسخنرم افزاری که کدهای CMS شما رو غیر قابل خواندن میکنه چیه؟!
سروش اسدی
۱۳۹۷/۰۸/۳۰۰۴
پاسخسلام استاد چطور میتونیم سایت فروشگاهی مون رو با کلمه کلیدی در صفحه محصول بالا بیاریم مثل دیجی کالا که سرچ میکنید یه محصولی که داره رو صفحه محصول بالا میاد بدون توضیح هم هست و چند نمونه دیگه سایت هم دیدم که در یک کلمه کلیدی رو صفحه لیست محصولاتشون و بدون توضیح بالا هستند
شاهین
۱۳۹۷/۰۸/۳۰۳۰
پاسخسلام
یک وب مستر حرفه ای چه مهارت هایی باید داشته باشه؟!
تو لیندا , یودمی , آمازون هیچ کتاب و دوره ای نبود.

فایل آموزشی تصویری و صوتی

حجم: 195 مگابایت - 47 مگابایت

زمان : 51 دقیقه

لینک های دانلود

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 7

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید