دانلود رایگان یک نمونه تحلیل انجام شده توسط مهران منصوری فر

دانلود رایگان یک نمونه تحلیل انجام شده توسط مهران منصوری فر

یک نمونه تحلیل سایت انجام شده توسط مهران منصوری‌فر را مشاهده کنید، در این تحلیل سئو سایت و کمبود فروش و نرخ تبدیل سایت بررسی شده است.

 
بستن دانلود رایگان یک نمونه تحلیل انجام شده توسط مهران منصوری فر

دانلود رایگان یک نمونه تحلیل انجام شده توسط مهران منصوری فر

مدیر وب دوره های حضوری مشاوره خصوصی تحلیل سایت با مهران منصوری‌فر

تحلیل سایت با مهران منصوری‌فر

تحلیل سایت با مهران منصوری‌فر
چکیده این دوره : 0 نظر 43,322 بازدید

شما می‌توانید سایت خود را برای تحلیل ارسال کنید و یک فیلم کامل از تحلیل آن دریافت کنید.

نکته : با ثبت نام در این دوره

1. 10% مبلغ پرداختی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از پرداخت ثبت نام شما قطعی است.

3. کلیه اطلاعات مورد نیاز برای شرکت در این دوره برای شما ارسال خواهد شد و نیازی به تماس جهت تایید ثبت نام نیست.

2,000,000 تومان

توسط مهران منصوری‌فر

قابل دانلود بعد از تحلیل

ویدیو بین 20 تا 30 دقیقه

ثبت نام دوره حضوری درخواست مشاوره رایگان

سرویس تحلیل سایت با مهران منصوری‌فر برای افرادی که تمایل دارند سایت آنها از نظرات مختلفی تحلیل شود در نظر گرفته شده است و شما می‌توانید با تهیه این سرویس و ارسال سایت خودتان یک ویدیوی بین 20 تا 30 دقیقه‌ای دریافت کنید.

این تحلیل توسط مهران منصوری‌فر انجام می‌شود و شامل بررسی اختصاصی وضعیت سایت شما می‌باشد، این تحلیل شامل بررسی وضعیت رابط کاربری، تجربه کاربری، شرایط و ثبات سایت، بررسی وضعیت ترافیک و صفحات فرود، بررسی وضعیت سایت در گوگل و تحلیل سرچ کنسول و ارائه راهکارهایی برای بهبود همه این موارد می‌باشد.

اگر تمایل دارید این سرویس را تهیه کنید برای بالاتر بردن نتیجه خروجی نهایی پیشنهادی برای شما داریم، اگر می‌خواهید سایت شما به طور کلی از همه زاویه‌های فوق تحلیل شود کافی است همین را درخواست کنید تا ویدیویی از تحلیل کلی سایت برای شما تهیه و ارسال شود. اما اگر نیاز دارید تمرکز بیشتر روی سئو سایت یا بررسی سرچ‌کنسول باشد و یا مشکلی در سایت رخ داده است مانند کمتر شدن ورودی سایت از گوگل، کاهش سفارشات یا افت رتبه‌های نامشخص، می‌توانید دقیقا به همین موضوع اشاره کنید تا بیشتر زمان تحلیل صرف موضوع مدنظر شما شود.

شایان ذکر است برای بررسی سئو و ترافیک سایت ارائه دسترسی مشاهده به گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول گوگل الزامی می‌باشد، لطفا پس از تهیه این سرویس برای هماهنگی ایجاد دسترسی و ارسال درخواست‌های شفاف خود مبنی بر بررسی سایت با واحد فروش از طریق واتس‌اپ، تلگرام یا تماس تلفنی با شماره 09058391183 در ارتباط باشید.

سوالات متداول:

 

تفاوت تحلیل سایت با مشاوره خصوصی چیست؟

جلسات مشاوره خصوصی یک ساعت گفتگوی دوطرفه در مورد موضوع مدنظر شماست و با یکدیگر به تحلیل و حل مشکلات یا موضوعات مدنظر خواهیم پرداخت، تحلیل سایت یک نسخه آنلاین برای رفع یک مشکل در کسب و کار شما است.
اگر سایت شما یک مشکل مشخص دارد، مثلا رتبه‌های یک صفحه از دست رفته است یا سرچ‌کنسول شما نیاز به تحلیل دارد و یا می‌خواهید یک بررسی تخصصی از نظر تجربه‌کاربری روی سایت خود داشته باشید تا بدانید چرا نرخ تبدیل سایت پایین است، یک تحلیل سایت می‌تواند نسخه‌ای سریع و قابل اجرا برای سایت شما باشد.
اما اگر نیاز دارید در مورد موضوعی توضیحاتی را ارائه کنید و باهم مشکلات را شناسایی کنیم و برای حل آن به شما راهکار ارائه کنم، پیشنهاد می‌کنم جلسه مشاوره تهیه کنید.
 

با تهیه این سرویس دقیقا چه چیزی دریافت می‌کنیم؟

بعد از تهیه سرویس تحلیل سایت به شما صفحه‌ای نمایش داده می‌شود که در آن توضیحات کامل در مورد اینکه چطور مشکل خود را مطرح کنید و دسترسی‌های لازم را فعال سازید ارائه شده است.
شما طبق همان توضیحات مشکل خود را به همراه دسترسی‌ها ارسال می‌کنید و پس از بررسی مشکل اگر به شکل تحلیل قابل ارائه بود برای شما یک ویدیوی بین 20 تا 30 دقیقه‌ای تهیه می‌شود که در آن مهران منصوری‌فر مشکل شما را تحلیل کرده و راهکار حل آن را نیز مطرح کرده است.
این ویدیو به نسخه با کیفیت و مناسب برای وب تبدیل شده و آپلود می‌شود، سپس لینک ویدیو برای شما ارسال خواهد شد.
 

تحلیل انجام شده توسط خود مهران منصوری‌فر انجام می‌شود؟

بله تحلیل سایت شما فقط آن ویدیوی نهایی نیست، سایت شما توسط مهران منصوری‌فر تحلیل و بررسی می‌شود و نتایج بررسی‌های انجام شده در قالب یک ویدیوی نهایی مانند نسخه‌ای که پزشک برای حل مشکل ارائه می‌کند برای شما ضبط و ارائه خواهد شد.
 

بعد از تهیه تحلیل سایت چقدر زمان می‌برد تا ویدیوی آنرا دریافت کنیم؟

این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد، در شرایط عادی بین 3 تا 5 روز کاری زمان می‌برد تا ویدیو به دست شما برسد. با توجه به اینکه این موضوع توسط شخص مهران منصوری‌فر انجام می‌شود، در شرایطی که به دلیل تعداد بالای تحلیل‌ها یا جلسات و یا انتشار دوره ترافیک کاری بالا باشد ممکن است تا 10 روز کاری نیز زمان نیاز باشد.
 

آیا امکان بررسی سرچ‌کنسول و گوگل آنالیتیک یا ادمین سایت ما هم هست؟

بله بعد از تهیه تحلیل سایت به شما نحوه ارسال دسترسی‌ها توضیح داده می‌شود و می‌توانید با ارسال دسترسی‌ها و توضیحات برای بررسی مواردی که مدنظرتان هست درخواست تحلیل بدهید.

نظرات

از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp