فیلم وبینار: کسب‌درآمد از همکاری در فروش دیجی‌کالا با تخفیف منتشر شد

پست‌های طولانی را چگونه سئو کنیم تا بیشترین ترافیک جذب سایت‌مان شود؟

پست‌های طولانی را چگونه سئو کنیم تا بیشترین ترافیک جذب سایت‌مان شود؟
چکیده این محصول : 1 نظر 1,252 بازدید

امروزه بسیاری از وبسایت‌ها و وبلاگ‌ها به جای متن‌های کوتاه، پست‌های طولانی‌تری را برای مخاطبان خود منتشر می‌کنند. چرا؟ این نوشته را بخوانید تا با جواب این سوال و راهکارهایی که در این زمینه برای شما آماده ساخته‌ایم، آشنا شوید.

تجربه نشان می‌دهد که انتشار مقالات long-form یا طولانی که ابعاد مختلف یک موضوع را با دقت بیشتری پوشش می‌دهند یکی از بهترین روش‌ها برای متمایز به نظر رسیدن نسبت به رقباست. البته بدیهی است که تنها طول محتوا اهمیت ندارد، بلکه مطلب طولانی ما باید از نظر کیفیت نیز در خور توجه باشد. در نهایت با رعایت فاکتورهای کمّی و کیفی تولید محتوا می‌توانید ترافیک و دنبال کنندگان فراوانی به دست بیاورید.
در این میان، برخی از مردم تصور می‌کنند که فرمول موفقیت چیزی به این سادگی است:
مرحله نخست: نوشتن یک مطلب طولانی؛
مرحله پایانی: دریافت هزاران مخاطب یا دنبال کننده.
 
اما نکته‌اینجاست که حتی اگر مطلب شما علاوه بر کمیت، کیفیت بالایی نیز داشته باشد لزوماً دنبال کنندگان فراوانی را دریافت نخواهد کرد. در واقع، بسیاری از مردم مقالات طولانی و کاربردی نوشته‌اند، اما هیچ‌گاه ترافیک مورد نظرشان را دریافت نکرده‌اند. دلیل این مسئله، عدم توجه به مؤلفه‌های اصلی سئو است؛ به این معنی که بهینه‌سازی‌های لازم برای تطبیق با استانداردهای موتورهای جستجو انجام نشده است.
تهیه یک مطلب طولانی و مفید مهم است؛ اما اگر می‌خواهید در دسترس مردم قرار بگیرد باید اصول و استانداردهای سئو را بر آن اعمال کنید.
البته این کار چندان آسانی نیست؛ چرا که به خاطر داشتن همه ریزه‌کاری‌های سئو در حین تولید محتوا دشوار است. به همین دلیل ما در این مطلب 27 نکته ضروری سئو را گردآوری کرده‌ایم که با توجه به آن‌ها می‌توانید رتبه‌های بهتری برای محتوای خود کسب کنید، بیشتر دیده شوید و ترافیک بیشتری را به سایتتان جذب نمایید. ضمناً اجرای این نکات ابداً سخت نیست. در واقع، حتی اگر هیچ چیزی درباره سئو نمی‌دانید باز هم می‌توانید از تک تک این موارد استفاده کنید. بنابراین آخرین مطلبی که نوشته‌اید را باز کنید، یک فنجان چای یا قهوه آماده کنید و برای متحول کردن محتوای خود آماده شوید.
 
پست‌های طولانی را چگونه سئو کنیم
 

نظرات

حامد محسنی
۱۰
پاسخعالی

مقاله تخصصی

1 مگابایت

لینک های دانلود

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp