ظرفیت دوره جادوی سئو پاییزی به زودی تکمیل می‌شود!

نکته به نکته: (قسمت هفتم) چگونه وب سایت خود را به درآمد برسانیم؟

نکته به نکته: (قسمت هفتم) چگونه وب سایت خود را به درآمد برسانیم؟
چکیده این محصول : انتشار : 1397/04/09 0 نظر 3,593 بازدید

در این قسمت از مجموعه نکته به نکته به یک مسئله بسیار مهم که تمام کسب و کارهای اینترنتی با آن درگیر هستند می پردازیم،‌ این نکته مهم، روش ارتقا و تبلیغات مناسب یک وب سایت می باشد که هر کسب و کار اینترنتی باید آن را بداند.

تصور کنید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده اید: یک سایت استاندارد،‌ هاست عالی، تولید محتوا با مطالب بهینه و همچنین محصولات خوبی هم در آن قرار داده اید اما درآمدی از طریق این سایت ندارید،‌ علت چیست؟

در این فایل آموزشی ویدیویی قصد داریم به شما آموزش دهیم چطور می توانید از طریق وب سایت خود به درآمد برسید؟ آیا تنها تبلیغات می تواند عامل موفقیت یک وب سایت باشد؟؟

اصلا مهم نیست در چه حوزه ای فعالیت می کنید یا صاحب چه سایتی هستید یا سایت شما فروشگاهی هست یا آموزشی. مهم رسیدن به درآمد از طریق وب سایت می باشد که چطور می توانید این کار را به درستی انجام دهید و شکست نخورید.

مهمترین صحبت ما در این ویدیو این است که به شما خواهیم آموخت چطور وب سایت خود را با هزینه ی کم به درآمد بالا برسانید و همچنین چطور سایت خود را ارتقا دهید و تبلیغات آنلاین را آغاز کنید، به شیوه ای که اثربخشی بالا و نتیجه نهایی خوبی بدست آورید.

نظرات

فایل آموزشی تصویری و صوتی

حجم: 47 مگابایت - 10 مگابایت

زمان : 11 دقیقه

لینک های دانلود

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 4

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید