بنر سئو ابری بدون تخفیف
مدیر وب مطالب اعضای ویژه راه اندازی کسب و کار اینترنتی چگونه با پشتیبانی آنلاین فروش سایتمان را چند برابر کنیم؟

چگونه با پشتیبانی آنلاین فروش سایتمان را چند برابر کنیم؟

چگونه با پشتیبانی آنلاین فروش سایتمان را چند برابر کنیم؟
چکیده این محصول : 0 نظر 433 بازدید

در این فایل صوتی درباره تاثیر پشتیبانی آنلاین بر فروش فروشگاه های اینترنتی صحبت می کنم و نکاتی را بیان می کنم که چگونه با پشتیبانی آنلاین فروش خود را چندبرابر کنیم.

پشتیبانی آنلاین سرویسی است که اکثر سایت ها در حال حاضر از آن استفاده می‌کنند اما خب نمی دانند پشت صحنه پشتیبانی آنلاین سایت های پرفروشی که در حال حاضر در ایران کار می‌کنند چه اتفاقاتی می‌افتد.

در این فایل صوتی تجربیات خودم را از انجام دادن متدها و روش‌های خلاقانه روی پشتیبانی آنلاین که در سه مجموعه که به طور مستقیم با آنها کار می کردم و اجرا کردیم و نتایج فوق‌العاده در بالا بردن نرخ تبدیل فروش به دست آوردیم را مطرح می‌کنم. 

در این فایل صوتی من از تجربیات خودم در یک فروشگاه اینترنتی که پشتیبانی آنلاین باعث می‌شد آسیب ببیند و یک فروشگاه اینترنتی که پشتیبانی آنلاین باعث می‌شد فروش خوبی داشته باشد اما هزینه خیلی زیادی می‌کرد و یک فروشگاه اینترنتی که با کمترین هزینه بالاترین فروش را  با پشتیبانی آنلاین ایجاد کرده بود صحبت می کنم،  نقاط ضعف و قوت آنها را بیان می کنم و درباره اینکه ما چه کارهایی در پشت صحنه می کردیم که با پشتیبانی آنلاین اول فروش را بالا بردیم و بعد میزان خرید هر کاربر هم افزایش دادیم صحبت می کنم.

نظرات

از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp